X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 13 października 2023, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Aga, teraz z niecierpliwością czekamy na USG 😊 Niech dzieje się magia ✊✊
    U Ciebie widzę ze jeszcze miesiąc i porodówka 😂
    I będzie dziewczynka😍 już wiesz jak będzie miała na imię?
    Jak się czujesz ?

    En Wu lubi tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1692 1309

    Wysłany: 13 października 2023, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    W tym wypadku chyba nie robi to na nas jakiegoś wielkiego wow. Wyspy Owcze… jak byśmy przegrali to już byłoby dno dna. Widzę, ze zagorzała fanka sportów z Ciebie 😁
    Ja to uwielbiam nasza polska siatkowke i mezczyzn i kobiet i to jest klasa czy jest dobrze czy zle zawsze jestem z nimi. Pilka jest dla mnie .....ah duzo by pisac mega mnie drazna te zarobki milionowe, ta publicznosc co zachowac sie nie potrafi i wszyscy sie podbiecaja jakby bylo czyl za takie miliony i ja moglabym tam wyjsc i zrobic z siebie durnia. I nie rozumiem dlaczego tam jest taka kasa a ludzie sie lecza dzieci umieraja potrzebuja i na to nie ma. A tam takie celebryty bo czasami ich graczami nazwac nie mozna i podnieta bo dostal kilkadziesiat milionow ja sie pytam za co ? sorka kawalek prywaty. Ale ta niesprawiedliwosc mnie mega irytuje.

    ZAJĄCZEK94, Virginia lubią tę wiadomość

  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1779 3244

    Wysłany: 13 października 2023, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    U Ciebie widzę ze jeszcze miesiąc i porodówka 😂
    I będzie dziewczynka😍 już wiesz jak będzie miała na imię?
    Jak się czujesz ?

    Oj powiem Ci, że nie wiem kiedy to zleciało. Mam wrażenie, że dopiero niedawno stresowałam się betą a tu zaraz trzeba pakować torbę do szpitala 😉

    Lekarz mówi, że będzie dziewczynka a mój mąż po każdej wizycie pyta, czy przypadkiem nie wyrosło coś między nogami 😆 Nad imieniem jeszcze się zastanawiamy, wbrew pozorom nie są to łatwe decyzje.
    Samopoczucie mam całkiem dobre, obecnie dokucza mi okropna zgaga i kiepska kondycja ale myślę, że nie mam na co narzekać 🙂 Dla tej małej Kruszynki wytrzymam ten chwilowy dyskomfort 😁

    Trzymam ogromne kciuki za nudne ciąże ✊✊

    Sas, Aga1979, En Wu, Virginia lubią tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1692 1309

    Wysłany: 13 października 2023, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Dziewczyny właśnie dostałam wynik bety 22dpt: 5915 😱
    Taka wysoka ? to chyba dobrze :) Gratulacje !!!!!!

    Aga1979, En Wu lubią tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1692 1309

    Wysłany: 13 października 2023, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    No to teraz tylko czekam na przyszły tydzień na usg,
    czy jakaś fasoleczka tam siedzi😁
    Dzisiaj już sobie podaruje jazdy po lekarzach, w poniedziałek wraca moja ginekolog, pojadę i osobiście jej powiem o co chodzi i czy gdzieś mnie wciśnie.
    Mąż ma dzisiaj wypłatę No i niestety będzie musiał pare groszy dać, musi być chwila relaksu po stresujących ostatnich dniach😜
    Tyle w ostatnich dniach tutaj sie działo ze znowu sie pogubiłam która dziewczyna na jakim etapie jest🥺
    Haha to juz jutro Twój ważny dzien 😍
    Ja tez sie pogubilam. pamietam ze Ona robi maraton po korytarzu. Joanna czeka na wynik endometrium En wu czeka na trojaczki :) zreszta tobie tez ich zycze ....kto tam jest jeszcze ? Ja czekam na miesiaczke. To jednak piatek 13go dobre wiesci.

    A przypomnij jeszcze gdzie ty robilas transfer ?

    Aga1979, Ewa3bit, Virginia lubią tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 13 października 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Pewnie ze zakupki😂 takie coś małego na piątek 13 😁
    Ta ginekolog powiedziała mi na ostatniej wizycie ze jak potrzebuje coś to mam dać znać to ona zadzwoni, ale ja sobie pójdę do niej do kliniki i z nią pogadam.
    Tam w rejestracji są bardzo miłe babeczki ale mój angielski mieszany z norweskim jest nie za bardzo wiec wole jej osobiście wytłumaczyć o co mi chodzi.

    No jasne, ze tak!Ja tez jutro wymoge na mezu centrum handlowe, dyniowa late i jakiegos gofra z czekolada badz nalesnika z nutella i truskawkami :D
    Pewnie, jak nie czujesz sie wystarczajaco na silach pod wzgledem jezykowym to jedz i pogadaj osobiscie, Twoja ginekolog to Polka z tego co pamietam.

    Wiecie, ze codziennie kolo 9 rano mam jakies 5 minutowe zawroty glowy, zastanawiam sie czy to nie czasem od encortonu bo w zasadzie tylko rano go przyjmuje, a po innych lekach popoludniu nic takiego nie ma miejsca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2023, 10:04

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 13 października 2023, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Ja to uwielbiam nasza polska siatkowke i mezczyzn i kobiet i to jest klasa czy jest dobrze czy zle zawsze jestem z nimi. Pilka jest dla mnie .....ah duzo by pisac mega mnie drazna te zarobki milionowe, ta publicznosc co zachowac sie nie potrafi i wszyscy sie podbiecaja jakby bylo czyl za takie miliony i ja moglabym tam wyjsc i zrobic z siebie durnia. I nie rozumiem dlaczego tam jest taka kasa a ludzie sie lecza dzieci umieraja potrzebuja i na to nie ma. A tam takie celebryty bo czasami ich graczami nazwac nie mozna i podnieta bo dostal kilkadziesiat milionow ja sie pytam za co ? sorka kawalek prywaty. Ale ta niesprawiedliwosc mnie mega irytuje.

    Podpisuje sie pod tym co powiedzialas

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 13 października 2023, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Ja tez sie pogubilam. pamietam ze Ona robi maraton po korytarzu. Joanna czeka na wynik endometrium En wu czeka na trojaczki :) zreszta tobie tez ich zycze ....kto tam jest jeszcze ? Ja czekam na miesiaczke. To jednak piatek 13go dobre wiesci.

    A przypomnij jeszcze gdzie ty robilas transfer ?

    Ja Ci dam trojaczki! Jak bedziesz tak krakac dostaniesz bilet do Leeds i bedzie bawic ta cala trojke hahaha

    Ewa3bit, Sas, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 13 października 2023, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Ja tez sie pogubilam. pamietam ze Ona robi maraton po korytarzu. Joanna czeka na wynik endometrium En wu czeka na trojaczki :) zreszta tobie tez ich zycze ....kto tam jest jeszcze ? Ja czekam na miesiaczke. To jednak piatek 13go dobre wiesci.

    A przypomnij jeszcze gdzie ty robilas transfer ?
    Z Natalia to czy czasami nie będą czworaczki 😂
    U mnie mała beta wiec jedno😁
    A klinika niestety Invicta Gdansk😡
    A u ciebie jak przyjdzie okres to zaczynasz cała procedurę czy najpierw jakieś badania ?
    Ja miałam na sztucznym cyklu wiec nie wiem jak to na naturalnym.

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 13 października 2023, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No jasne, ze tak!Ja tez jutro wymoge na mezu centrum handlowe, dyniowa late i jakiegos gofra z czekolada badz nalesnika z nutella i truskawkami :D
    Pewnie, jak nie czujesz sie wystarczajaco na silach pod wzgledem jezykowym to jedz i pogadaj osobiscie, Twoja ginekolog to Polka z tego co pamietam.

    Wiecie, ze codziennie kolo 9 rano mam jakies 5 minutowe zawroty glowy, zastanawiam sie czy to nie czasem od estrofemu bo w zasadzie tylko rano go przyjmuje, a po innych lekach popoludniu nic takiego nie ma miejsca
    Wujek Gogle mówi ze po estrofemie mogą być zawroty głowy 😂
    Jutro lekarza się spytaj to będziesz spokojniejsza.
    Kochana ale masz zachcianki 😱 my jesteśmy Principeski i nasi ksieciuniowie musza spełniać nasze zachcianki😂
    Nie wiem czy oglądałas na tic tocu ta dziewczynę co tak śmiesznie opowiada o nas principeskach, nie pamietam jej imienia ona teraz występuje w programie o żonach Warszawy. Taka zakręcona dziewczyna ale płakałam ze śmiechu jak ja ogladalam. Oczywiście mój mąż mi ja przesłał i teraz ma przerąbane bo zawsze jak chcem sobie jaja robić to mówię jemu czy pamięta zasady principeski😂

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 13 października 2023, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Z Natalia to czy czasami nie będą czworaczki 😂
    U mnie mała beta wiec jedno😁
    A klinika niestety Invicta Gdansk😡
    A u ciebie jak przyjdzie okres to zaczynasz cała procedurę czy najpierw jakieś badania ?
    Ja miałam na sztucznym cyklu wiec nie wiem jak to na naturalnym.

    Następna w kolejce po bilet do Anglii jako niańka 😂

    Aga1979, Sas lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 13 października 2023, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Wujek Gogle mówi ze po estrofemie mogą być zawroty głowy 😂
    Jutro lekarza się spytaj to będziesz spokojniejsza.
    Kochana ale masz zachcianki 😱 my jesteśmy Principeski i nasi ksieciuniowie musza spełniać nasze zachcianki😂
    Nie wiem czy oglądałas na tic tocu ta dziewczynę co tak śmiesznie opowiada o nas principeskach, nie pamietam jej imienia ona teraz występuje w programie o żonach Warszawy. Taka zakręcona dziewczyna ale płakałam ze śmiechu jak ja ogladalam. Oczywiście mój mąż mi ja przesłał i teraz ma przerąbane bo zawsze jak chcem sobie jaja robić to mówię jemu czy pamięta zasady principeski😂

    Sorrki pomyłka, miał być encorton nie estrofem 😂 obawiam się ze tu od pani robiącej USG niczego się nie dowiem na temat leków, zreszta tutaj takich nie stosują 😂 to nawet raczej nie lekarz. Tutaj wszystkie USG przeprowadza specjalista od monitoringu 🙈 potem dopiero jesteś umawiana na wizytę z lekarzem żeby umówić wynik 😂 to moje będzie prywatnie no i chodzi o wczesna ciaze wiec zobaczę jak to się potoczy, chyba mi powie czy coś tam jest 😂
    Niestety nie oglądałam, nie mam tik toka. A czy to
    Zachcianki to nie wiem, w okresie jesiennym dyniowa
    Late to must have a gofry tez musza wjechać co jakiś czas 😂

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 13 października 2023, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Następna w kolejce po bilet do Anglii jako niańka 😂
    Nie ma problemu 😁
    Sama przyjemność ❤️

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 13 października 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele, wysłali mi formularz do wypełnienia z tej kliniki gdzie mam mieć skan, wypełniam a tam informacja, ze to będzie 5t 5d i ze na skan umawiać się 6+ tylko ze ja nie wiem jak oni to liczą bo od dnia miesiączki to mi wychodzi 6t4d albo ja liczyć nie umiem. Nic nie zamierzam już przekładać. Chociaż niech powiedzą czy 1 czy 2.

    Sas lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Sas Autorytet
    Postów: 1692 1309

    Wysłany: 13 października 2023, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Z Natalia to czy czasami nie będą czworaczki 😂
    U mnie mała beta wiec jedno😁
    A klinika niestety Invicta Gdansk😡
    A u ciebie jak przyjdzie okres to zaczynasz cała procedurę czy najpierw jakieś badania ?
    Ja miałam na sztucznym cyklu wiec nie wiem jak to na naturalnym.
    Zaczynam procedure i to juz bedzie 3 podejscie, najpierw w 10 dc progesteron juz wyskoczyl w gore a estradiol byl za niski, wiec czekalismy na cykl s
    naturalny i tez nie poszlo bo w 15 dc bylo za cienkie endometrium i za maly pecherzyk ok 8 mm a endometrium 6 wiec lekarka powiedziala ze na cyklu naturalnim tez lipa. Wiec znow zaczynamy z lekami na cyklu sztucznym przygotowanie. Badania mam wszystkie awkualne u mnie jest bardzo niskie amh i jajniki juz nie pracuja jak powinny. Dostane miesiaczke od 2 dc 3 x 1 mam brac estrofem i zaczynamy ponownie. No chyba ze nie dostane o czasie miesiaczki bo przez te wszystkie leki i zastrzyki wszystko mi sie rozjechalo z hormonami. To musze jechac na usg zeby sprawdzic co sie dzieje.

    Aga1979 lubi tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1692 1309

    Wysłany: 13 października 2023, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ja pierdziele, wysłali mi formularz do wypełnienia z tej kliniki gdzie mam mieć skan, wypełniam a tam informacja, ze to będzie 5t 5d i ze na skan umawiać się 6+ tylko ze ja nie wiem jak oni to liczą bo od dnia miesiączki to mi wychodzi 6t4d albo ja liczyć nie umiem. Nic nie zamierzam już przekładać. Chociaż niech powiedzą czy 1 czy 2.
    Obstawiam 2 :) Zaklady ?

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 13 października 2023, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ja pierdziele, wysłali mi formularz do wypełnienia z tej kliniki gdzie mam mieć skan, wypełniam a tam informacja, ze to będzie 5t 5d i ze na skan umawiać się 6+ tylko ze ja nie wiem jak oni to liczą bo od dnia miesiączki to mi wychodzi 6t4d albo ja liczyć nie umiem. Nic nie zamierzam już przekładać. Chociaż niech powiedzą czy 1 czy 2.
    Ilu dniowy miałaś zarodek?

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 13 października 2023, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Obstawiam 2 :) Zaklady ?

    Hahahaha dobry pomysl, ja tez obstawiam 2 :D

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1015 1482

    Wysłany: 13 października 2023, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Ilu dniowy miałaś zarodek?

    Dwie 5-dniowe blastocysty, obie 3BB

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 449 451

    Wysłany: 13 października 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ja pierdziele, wysłali mi formularz do wypełnienia z tej kliniki gdzie mam mieć skan, wypełniam a tam informacja, ze to będzie 5t 5d i ze na skan umawiać się 6+ tylko ze ja nie wiem jak oni to liczą bo od dnia miesiączki to mi wychodzi 6t4d albo ja liczyć nie umiem. Nic nie zamierzam już przekładać. Chociaż niech powiedzą czy 1 czy 2.
    Jeśli 3 dniowy to dzisiaj masz 6 tydzień
    Jeśli 5 dniowy to masz 6 tydzień i 2 dni
    Czyli jesteś 6+

‹‹ 1126 1127 1128 1129 1130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ