Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 13 października 2023, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Zaczynam procedure i to juz bedzie 3 podejscie, najpierw w 10 dc progesteron juz wyskoczyl w gore a estradiol byl za niski, wiec czekalismy na cykl s
    naturalny i tez nie poszlo bo w 15 dc bylo za cienkie endometrium i za maly pecherzyk ok 8 mm a endometrium 6 wiec lekarka powiedziala ze na cyklu naturalnim tez lipa. Wiec znow zaczynamy z lekami na cyklu sztucznym przygotowanie. Badania mam wszystkie awkualne u mnie jest bardzo niskie amh i jajniki juz nie pracuja jak powinny. Dostane miesiaczke od 2 dc 3 x 1 mam brac estrofem i zaczynamy ponownie. No chyba ze nie dostane o czasie miesiaczki bo przez te wszystkie leki i zastrzyki wszystko mi sie rozjechalo z hormonami. To musze jechac na usg zeby sprawdzic co sie dzieje.
    Kochana do trzech razy sztuka😁

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 13 października 2023, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie znowu krew się pokazała 🥺
    Na razie leżę i odpoczywam.

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 13 października 2023, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Jeśli 3 dniowy to dzisiaj masz 6 tydzień
    Jeśli 5 dniowy to masz 6 tydzień i 2 dni
    Czyli jesteś 6+

    A jak Ty to wyliczylas? Ja jak liczylam od miesiaczki przed transferem to wlasnie wyszlo mi ze jutro bedzie 6t4d dlatego umowilam te wizyte na ten weekend a oni nie mam pojecia jak to licza skoro wyszlo im 5 tydzien dopiero ;/ No nic, nic nie przekladam, ide jutro i niech sie dzieje co chce

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 13 października 2023, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    A u mnie znowu krew się pokazała 🥺
    Na razie leżę i odpoczywam.

    Mocno? Kreci sie ten Twoj bobo tam i temu ta krew. Odpoczywaj

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 13 października 2023, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu - sa kalkulatory ciazy na necie gdzie mozna wpisac IVF i zarodek 3 albo 5 dniowy. Bardziej dokladnie nie da sie wyliczyc :) Jak dobrze pamietam to 2 dni po transferze to jest 3 tydzien!
    A u lekarza to roznie. Wiem, ze u jednych nawet przy IVF wyliczaja z okresu (co dla mnie jest idiotyzmem, bo przeciez wszystko jest na lekach...), albo godza sie na wyliczenia z transferu.

    Az nie moge sie doczekac Twojego jutrzejszego USG. Moze powinnysmy zaczac robic zaklady o ilosc dzieci :) :)

    I ja tez mialam zawroty glowy. To byl moj pierwszy objaw ciazy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2023, 15:14

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 13 października 2023, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj pieknie. Endo 12.5 mm :) Jeszcze czekam na wyniki krwi, ktore beda po poludniu (tutaj profilaktycznie sprawdzaja proga i estrogen). Tak wiec mysle, ze transfer 19ego :)

    Sas, Aga1979, Ona900, I gave up, Ewa3bit, monester lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 13 października 2023, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    A jak Ty to wyliczylas? Ja jak liczylam od miesiaczki przed transferem to wlasnie wyszlo mi ze jutro bedzie 6t4d dlatego umowilam te wizyte na ten weekend a oni nie mam pojecia jak to licza skoro wyszlo im 5 tydzien dopiero ;/ No nic, nic nie przekladam, ide jutro i niech sie dzieje co chce
    Jeśli jesteś po invitro to liczysz od dnia transferu

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 13 października 2023, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Mocno? Kreci sie ten Twoj bobo tam i temu ta krew. Odpoczywaj
    No nie mocno ale stres jest, do tego pobolewa podbrzusze

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 13 października 2023, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    U mnie dzisiaj pieknie. Endo 12.5 mm :) Jeszcze czekam na wyniki krwi, ktore beda po poludniu (tutaj profilaktycznie sprawdzaja proga i estrogen). Tak wiec mysle, ze transfer 19ego :)
    👏👏👏❤️

    Virginia lubi tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 13 października 2023, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    En Wu - sa kalkulatory ciazy na necie gdzie mozna wpisac IVF i zarodek 3 albo 5 dniowy. Bardziej dokladnie nie da sie wyliczyc :) Jak dobrze pamietam to 2 dni po transferze to jest 3 tydzien!
    A u lekarza to roznie. Wiem, ze u jednych nawet przy IVF wyliczaja z okresu (co dla mnie jest idiotyzmem, bo przeciez wszystko jest na lekach...), albo godza sie na wyliczenia z transferu.

    Az nie moge sie doczekac Twojego jutrzejszego USG. Moze powinnysmy zaczac robic zaklady o ilosc dzieci :) :)

    I ja tez mialam zawroty glowy. To byl moj pierwszy objaw ciazy :)

    No właśnie i według miesiączki i według kalendarza na necie i według tego, ze 3 dni po transferze wychodzi ze to 6t plus minus 2 czy 3 dni wiec nie wiem co oni tam wymyślili. W każdym razie babka do mnie dzwoniła żeby zapytać czy to 5 t 4d ale powiedziałam ze od miesiączki to będzie 6t4d wiec powiedziała ze zmieni w systemie i ze ok. Także dziewczynki zakłady można zaczynać 😂

    Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 13 października 2023, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    U mnie dzisiaj pieknie. Endo 12.5 mm :) Jeszcze czekam na wyniki krwi, ktore beda po poludniu (tutaj profilaktycznie sprawdzaja proga i estrogen). Tak wiec mysle, ze transfer 19ego :)

    Pięknie! Czekamy na transfer i piękna betę 😁

    Virginia, Sas lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 13 października 2023, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    No nie mocno ale stres jest, do tego pobolewa podbrzusze

    Bo to z tego stresu. Włącz sobie jakas komedie dla relaxu

    Sas lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 13 października 2023, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No właśnie i według miesiączki i według kalendarza na necie i według tego, ze 3 dni po transferze wychodzi ze to 6t plus minus 2 czy 3 dni wiec nie wiem co oni tam wymyślili. W każdym razie babka do mnie dzwoniła żeby zapytać czy to 5 t 4d ale powiedziałam ze od miesiączki to będzie 6t4d wiec powiedziała ze zmieni w systemie i ze ok. Także dziewczynki zakłady można zaczynać 😂
    No dobra dziewczyny to ja mówię ze na pewno będą dwa 😜 a pewnie sie podzieliły i będą dwie parki😂🤣

  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 13 października 2023, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Hahahaha dobry pomysl, ja tez obstawiam 2 :D


    Obstawiam 1 🤣

    age.png

    2024 🩵
  • I gave up Autorytet
    Postów: 1465 3335

    Wysłany: 13 października 2023, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

    Virginia lubi tę wiadomość

    age.png

    2024 🩵
  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 13 października 2023, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    No dobra dziewczyny to ja mówię ze na pewno będą dwa 😜 a pewnie sie podzieliły i będą dwie parki😂🤣
    Dwie parki ? to 4 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2023, 17:03

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 13 października 2023, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Dwie parki ? to 4 :)

    Haha wariatki! Za karę wam nie napisze ile ich jest 😛

    Sas lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1838 3317

    Wysłany: 13 października 2023, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu, ja obstawiam 1 Kropeczka 🙂

    Virginia, super endo 💪 Już teraz trzymamy kciuki za transfer 19.10 ✊✊

    Aga1979, postaraj się jak najwięcej leżeć i odpoczywać.

    Virginia, En Wu, Sas lubią tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 13 października 2023, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanko ze stryszku jak tam u Ciebie?

    Ona900, Sas lubią tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 13 października 2023, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Haha wariatki! Za karę wam nie napisze ile ich jest 😛
    Nawet sie nie waz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2023, 00:16

‹‹ 1127 1128 1129 1130 1131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ