X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Sas Autorytet
    Postów: 1695 1313

    Wysłany: 16 marca, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Decyzja doktora bo wodniak jest prawdopodobnie w zrostach i doktor mówił że może usunąć jeśli się da. Ale jak wejdzie do brzucha to dopiero zdecyduje. Jeśli okaże się że są zrosty to po prostu odetnie tego wodniaka, zaklipsuje. Mam endometrioze. Doktor powiedział że po usunięciu może być jeszcze gorzej.
    Aha. Niedobrze ze jest wodniak bo z nim sie ciaza nie utrzyma bo moze podcirkac woda do macicy dlatego przy invitro sie go usuwa calkowicie. Ale to faktycznie musi zrobic laparoskopie i zobaczyc co jest w srodku. W jakim szpitalu robisz laparoskopie ? calosc na nfz ?

  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 696 334

    Wysłany: 16 marca, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Aha. Niedobrze ze jest wodniak bo z nim sie ciaza nie utrzyma bo moze podcirkac woda do macicy dlatego przy invitro sie go usuwa calkowicie. Ale to faktycznie musi zrobic laparoskopie i zobaczyc co jest w srodku. W jakim szpitalu robisz laparoskopie ? calosc na nfz ?

    Zabieg będzie w szpitalu w Katowicach w Angeliusie, całość na NFZ. Zgadza się, ciążą z invitro z wodniakiem to może się nie utrzymać, dlatego lekarz dr Juraszka mówił o klipsowaniu bo wtedy płyn nie będzie podciekał do macicy lub całkowitym usunięciu jajowodu.

    Sas lubi tę wiadomość

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 696 334

    Wysłany: 17 marca, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Kochana dopoiero teraz zauważyłam twoje zapytanie. Opisałam mój plan leczenia powyżej. 😉 Dziękuję ci za pamięć 😉
    A ja mam pytanie robiłaś laparoskopie w Angeliusie, jakie miałaś znieczulenie, jak długo byłaś u nich. Mi coś mówili że jeden dzień ale już nie wiem dokladnie.

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2280 2464

    Wysłany: 17 marca, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    A ja mam pytanie robiłaś laparoskopie w Angeliusie, jakie miałaś znieczulenie, jak długo byłaś u nich. Mi coś mówili że jeden dzień ale już nie wiem dokladnie.

    Narkoza pełna, leżałam cały dzień na oddziale. Wieczorem dostałam wypis i zalecenia i do domu.

    Kingus 1 lubi tę wiadomość

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 696 334

    Wysłany: 17 marca, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Narkoza pełna, leżałam cały dzień na oddziale. Wieczorem dostałam wypis i zalecenia i do domu.
    O super czyli faktycznie jeden dzień. Dziękuję

    ZAJĄCZEK94 lubi tę wiadomość

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • Sas Autorytet
    Postów: 1695 1313

    Wysłany: 17 marca, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Narkoza pełna, leżałam cały dzień na oddziale. Wieczorem dostałam wypis i zalecenia i do domu.
    Dalas rade wyjsc po jednym dniu ? Ja mialam 2 laparoskopie to zalezy co ma sie robione i jak dlugo trwa zabieg ale okazalo sie ze mam zrosty trzeba je usunac. Obudzilam sie z cewnikiem caly 1 dzien to nawet z lozka nie hylam w stanie wstac tak mnie bolalo wszystko. Na drugi dzien wyciagniecie cewnika i proba wstania dopiero na 3 dzien mialam wypis. Wkurzalam sie ze to tak dlugo trwa ale z drugiej strony w domu sama w zyciu bym tego nie ogarnela. A i po narkozie niektorzy wymiotuja to zalezy czym cie znieczula nie pamietam nazwy tego leku ale ja wymiotowalam jak kot :) Chociaz mnie nigdy nic takiego nie dopada.

    Mam nadzieje ze u Ciebie szybciej pojdzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca, 15:09

  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2280 2464

    Wysłany: 17 marca, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Dalas rade wyjsc po jednym dniu ? Ja mialam 2 laparoskopie to zalezy co ma sie robione i jak dlugo trwa zabieg ale okazalo sie ze mam zrosty trzeba je usunac. Obudzilam sie z cewnikiem caly 1 dzien to nawet z lozka nie hylam w stanie wstac tak mnie bolalo wszystko. Na drugi dzien wyciagniecie cewnika i proba wstania dopiero na 3 dzien mialam wypis. Wkurzalam sie ze to tak dlugo trwa ale z drugiej strony w domu sama w zyciu bym tego nie ogarnela. A i po narkozie niektorzy wymiotuja to zalezy czym cie znieczula nie pamietam nazwy tego leku ale ja wymiotowalam jak kot :) Chociaz mnie nigdy nic takiego nie dopada.

    Mam nadzieje ze u Ciebie szybciej pojdzie.

    Tak, wiadomo że mnie trochę bolało w okolicy rany i byłam słaba ale przespałam w domu noc bez niczego i na drugi dzień było już ok. Wiaodmo że przez kilka dni leżałam i odpoczywałam głównie ale czułam się generalnie dobrze.

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 727 629

    Wysłany: 17 marca, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Decyzja doktora bo wodniak jest prawdopodobnie w zrostach i doktor mówił że może usunąć jeśli się da. Ale jak wejdzie do brzucha to dopiero zdecyduje. Jeśli okaże się że są zrosty to po prostu odetnie tego wodniaka, zaklipsuje. Mam endometrioze. Doktor powiedział że po usunięciu może być jeszcze gorzej.
    Ja podchodziłam z podejrzeniem wodniaka do transferu, teraz tego udanego. To samo: endometrioza, zrosty, torbiel endometrialna i brzydko cały prawy jajnik zrośnięty.
    Decyzja była na KD bo nie było już sensu męczyć na moich.
    Nie sączył się, nie było objawów wylewania wodniaka i zaryzykowaliśmy.
    Kolejna operacja, kolejne powikłania czy zrosty. Także kwestia zapewne indywidualna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca, 18:09

    Sas lubi tę wiadomość

    event.png[/url]
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 696 334

    Wysłany: 17 marca, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Ja podchodziłam z podejrzeniem wodniaka do transferu, teraz tego udanego. To samo: endometrioza, zrosty, torbiel endometrialna i brzydko cały prawy jajnik zrośnięty.
    Decyzja była na KD bo nie było już sensu męczyć na moich.
    Nie sączył się, nie było objawów wylewania wodniaka i zaryzykowaliśmy.
    Kolejna operacja, kolejne powikłania czy zrosty. Także kwestia zapewne indywidualna.
    Kurcze fajnie a ile miałaś transferow. Gdzie robiłaś transfer. Właśnie też nie wiem co mam zrobić. Umówiłam się na tą laparoskopie. To w sumie będzie już druga ale lekarz mówił że prawdopodobnie zaklipsuje tego wodniaka jajowodu i po kłopocie. Też mam endometrioze 2 stopnia, zrosty jajnika z jajowodem. Normalnie cuda Czy miałaś jakieś specjalne leki do transferu. Jakaś immunologa czy test era.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca, 18:19

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 727 629

    Wysłany: 17 marca, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Kurcze fajnie a ile miałaś transferow. Gdzie robiłaś transfer. Właśnie też nie wiem co mam zrobić. Umówiłam się na tą laparoskopie. To w sumie będzie już druga ale lekarz mówił że prawdopodobnie zaklipsuje tego wodniaka jajowodu i po kłopocie. Też mam endometrioze 2 stopnia, zrosty jajnika z jajowodem. Normalnie cuda Czy miałaś jakieś specjalne leki do transferu. Jakaś immunologa czy test era.
    Robiłam test era, ale nie pamiętam.
    Invicta Gdańsk z KD.
    Wcześniej walczyłam na swoich ale to ewidentnie była zła jakość komórek, więc trzeba się było poddać w końcu😉
    Z tym wodniakiem to wiadomo, dopóki by nie otworzyli to nie byłoby wiadomo. Ale to już byłaby moja 3 operacja/zabieg więc podjęliśmy ryzyko.
    Dodatkowo w osłonie miałam Metypred ale to tak w razie czego i 3 miesiączna dawka Diphereliny

    event.png[/url]
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 696 334

    Wysłany: 17 marca, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope_89 wrote:
    Robiłam test era, ale nie pamiętam.
    Invicta Gdańsk z KD.
    Wcześniej walczyłam na swoich ale to ewidentnie była zła jakość komórek, więc trzeba się było poddać w końcu😉
    Z tym wodniakiem to wiadomo, dopóki by nie otworzyli to nie byłoby wiadomo. Ale to już byłaby moja 3 operacja/zabieg więc podjęliśmy ryzyko.
    Dodatkowo w osłonie miałam Metypred ale to tak w razie czego i 3 miesiączna dawka Diphereliny
    Ale fajnie ze Ci się udało. Ja teraz idę na tą laparoskopie. W międzyczasie konsultacja u immunologa. Potem test beready z cd138 i komórkami uNK. Szukanie zarodka i ewentualnie transfer, może jeszcze ta sztuczna menopauza na 3 miesiące i też podejdę do transferu. Kurcze chciałabym żeby i mi się udało

    Sas lubi tę wiadomość

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • Hope_89 Autorytet
    Postów: 727 629

    Wysłany: 17 marca, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Ale fajnie ze Ci się udało. Ja teraz idę na tą laparoskopie. W międzyczasie konsultacja u immunologa. Potem test beready z cd138 i komórkami uNK. Szukanie zarodka i ewentualnie transfer, może jeszcze ta sztuczna menopauza na 3 miesiące i też podejdę do transferu. Kurcze chciałabym żeby i mi się udało
    Widzę, że w tym roku dopiero wykryto u Ciebie endometrioze. Mam nadzieję, że to ogarną😉
    Ja też miałam w sumie to szczęście, że dała objawy i mieliśmy pewność. Ale to właśnie w tym roku mija mi 10 lat😔

    event.png[/url]
  • Sas Autorytet
    Postów: 1695 1313

    Wysłany: 17 marca, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w przyszlym tyg. musze isc na biocenoze. Ostatnio nawracala.mi infekcja i caly czas biore lactovaginal, musze przerwac czy moge caly czas brac? Nie zaszkodzi to badaniu ?

  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 2280 2464

    Wysłany: 18 marca, 05:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Dziewczyny w przyszlym tyg. musze isc na biocenoze. Ostatnio nawracala.mi infekcja i caly czas biore lactovaginal, musze przerwac czy moge caly czas brac? Nie zaszkodzi to badaniu ?

    Do badania odstaw.

    Starania od 2021 roku.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    I transfer AZ (Reprofit Ostrava) 03.2024 Beta <2,30 (encorton + accofil)
    II transfer AZ (Reprofit Ostrava) 12.07.2024 (immunoglobuliny, encorton, accofil)
    7dpt - beta 78, próg 22,78 ng/ml.
    10dpt - beta 411,80, próg 24,40 ng/ml.
    13dpt - beta 1757,80, próg 20,57 ng/ml.
    15dpt - beta 3373,65, I USG - jest pęcherzyk ciążowy 3,7mm (IP - plamienia).
    21dpt - II USG (plamienia - krwiaczki) - jest pęcherzyk żółtkowy z zarodkiem 🥰
    25dpt - III USG (plamienia) - jest ❤️
    7+5 - CRL 1,58 cm🥰
    9+2 - próg 46,97 ng/ml beta 213368,80.
    I prenatalne (11+6) USG ok, preeklampsja 1:39, hipotrofia 1:276 🙄
    12+1- CRL 6 cm, 167 ud/min, szyjka 4 cm 😊
    Wg PGT-a - dziewczynka (Amelka) 🥰

    preg.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1695 1313

    Wysłany: 18 marca, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Do badania odstaw.[/QUOTE
    Jutro chce isc na badanie to chyba dzis juz odstawie.

  • Eliza888 Ekspertka
    Postów: 172 86

    Wysłany: 18 marca, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś mam doła... byłam na wizycie w sobotę i zdecydowałam, ze jednak chce spróbować podejść jeszcze raz do procedury na swoich komórkach. Dziś odczytałam wynik AHM i z 3.8 we wrześniu spadło mi na 1,44 😭 poryczalam się, w tej sytuacji chyba moje komórki są w jeszcze gorszej kondycji mimo, że naprawdę dbam o siebie najbardziej w swoim życiu I bardzo świadomie podchodzę do diety i suplementacji.
    Gdybym miała ten wynik wcześniej to pewnie jeszcze raz bym się zastanowiła co robić. Czuję mega porażkę. Totalnie mnie to rozwaliło... podjęliśmy taką decyzję bo AZ chce być świadoma na 100% a skoro miała jeszcze wątpliwości co robić to chyba jeszcze tli się we mnie nadzieja ze damy radę uzyskać ciążę ze zwykłej procedury. Tym bardziej, że udało się dostać dofinansowanie.
    Tak bardzo mi smutno i czuje się taka bezradna i beznadziejna...
    Podejmując decyzję myślałam, że mam już to za sobą i mogę iść dalej a tu taki cios😭😭😭😭😭😭😭

    Aga1979 lubi tę wiadomość

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1217 775

    Wysłany: 18 marca, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Do badania odstaw.[/QUOTE
    Jutro chce isc na badanie to chyba dzis juz odstawie.
    Zapytaj czy tyle wystarczy. Czasem chcą żeby 4 dni wcześniej odstawić

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1217 775

    Wysłany: 18 marca, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza888 wrote:
    Ale dziś mam doła... byłam na wizycie w sobotę i zdecydowałam, ze jednak chce spróbować podejść jeszcze raz do procedury na swoich komórkach. Dziś odczytałam wynik AHM i z 3.8 we wrześniu spadło mi na 1,44 😭 poryczalam się, w tej sytuacji chyba moje komórki są w jeszcze gorszej kondycji mimo, że naprawdę dbam o siebie najbardziej w swoim życiu I bardzo świadomie podchodzę do diety i suplementacji.
    Gdybym miała ten wynik wcześniej to pewnie jeszcze raz bym się zastanowiła co robić. Czuję mega porażkę. Totalnie mnie to rozwaliło... podjęliśmy taką decyzję bo AZ chce być świadoma na 100% a skoro miała jeszcze wątpliwości co robić to chyba jeszcze tli się we mnie nadzieja ze damy radę uzyskać ciążę ze zwykłej procedury. Tym bardziej, że udało się dostać dofinansowanie.
    Tak bardzo mi smutno i czuje się taka bezradna i beznadziejna...
    Podejmując decyzję myślałam, że mam już to za sobą i mogę iść dalej a tu taki cios😭😭😭😭😭😭😭
    Hej, spokojnie!
    Ten wynik nie mówi o jakości komórek jajowych przecież
    Kobietom z dużo niższym wynikiem się udaje! Gdyby było inaczej, nie kwalifikowała byś się do programu.
    Wiem, że liczyłaś na więcej , to duży zawód, ale nie poddawaj się, jak już zaczęłaś, na spokojnie kontynuuj

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
  • Ewcia13 Autorytet
    Postów: 398 724

    Wysłany: 18 marca, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisaj oddałam krew i czekam na wynik powinien być ok południa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca, 10:18

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    1 iui wrzesień nie udana :(
    2 iui pazdzernik nie udane
    3iui.listopad 16 nie udane
    Przerwa w klinice
    Marzec rozpoczęcie długiego protokołu
    13 kwiecień rozpoczęcie stymulacji
    27 kwiecien punkcja
    26maj transfer - ciaza biochemiczna 😪😪😪
    Usunięty jajnik z jajowodem z powodu torbieli
    05.12- transfer ostatniej szansy 😭
    08.03.24 Transfer AD zarodka beta 0
    01.07.24 transfer AD
    10.07.24 beta 92
    31.07 24 ❤️
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 696 334

    Wysłany: 18 marca, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia13 wrote:
    A ja dzisaj oddałam krew i czekam na wynik powinien być ok południa
    Gdzie miałaś transfer robiony? Będę trzymała kciuki żeby się udało.

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
‹‹ 1266 1267 1268 1269 1270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ