Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 21 maja 2024, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Cisnienie spadlo. Puscili mnie do domu w czwartek jade znowu na kontrole. Niby mam dosc mocne regularne skurcze ktorych jako tako nie odczuwam za bardzo 😂 kto wie moze dzis urodze? 😂
    Juz blizej jak dalej !!!! Trzymam kciuki !!!

    En Wu, Aga1979 lubią tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 21 maja 2024, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Ahh nic nie mow. Przebojow ciag dalszy. Wlasnie widzialam sie z polozna i wysyla mnie do szpitala (wlasnie jestem w drodze) bo mam za wysokie cisnienie i maja mi zbadac jeszcze raz w szpitalu 🙈🙈 ciocio-babcia? Ale jak to tak? Twoja corcia jest w ciazy? Ale czemu ciocio-babcia?
    Ciocio babcia bo syn mojego starszego brata bedzie mial dzidziusia, najlepsze ze jest z tego samego rocznika co moja corka😂
    Kochana dawaj znac co tam wyszlo z tym cisnieniem😱

    Sas lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 21 maja 2024, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Tutaj mowia zeby dzwonic jak beda skurcze co 4 minuty i minimum 2 w ciagu 10 min albo jak wody odejda. Teraz niby mierzylam to mam co 7 min ale ja sie spodziewalam jakichs wiekszych bolow czy skurczy a to takie skurcze nie skurcze. Polozne mi mowily ze mam duze i dosc regularne bo znowu mnie podlaczyly pod ktg i faktycznie linia szalala ale zebymmja jakos to odczuwala to nie powiem 🙈 powiedziała ze mam bardzo wysoki prog bolu w takim razie bo ona macalamprzez brzuch i czula te skurcze a ja czulam “cos”. I badz tu madra 🙈😂
    I wlasnie tego sie najbardziej boje ze nie bede czula skurczy 🥺
    Mam nadzieje ze wszystko u Ciebie bedzie ok no chyba ze juz chcesz urodzic 😂

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 21 maja 2024, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Ciocio babcia bo syn mojego starszego brata bedzie mial dzidziusia, najlepsze ze jest z tego samego rocznika co moja corka😂
    Kochana dawaj znac co tam wyszlo z tym cisnieniem😱

    A to jaka tam babcia. Ciocia 😃 fajnie. Bobasy beda w podobnym wieku 😃

    Aga1979, Sas lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 21 maja 2024, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzę na forum z myślą, że może enwu już powitała synka na świecie no i wiele się nie pomyliłam! Skurcze co 7 minut! Może dziś urodzisz, a może przejdą i akcja będzie za kilka dni. Ja slyszalam, ze jak się podejrzewa skurcze porodowe, to powinno się wziąć ciepłą kąpiel i jeśli miną to znaczy, że to jeszcze nie poród. Ktoś może potwierdzić?

    Aga1979 lubi tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 21 maja 2024, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    I wlasnie tego sie najbardziej boje ze nie bede czula skurczy 🥺
    Mam nadzieje ze wszystko u Ciebie bedzie ok no chyba ze juz chcesz urodzic 😂

    No ja mysle ze to jeszcze nie dzis ale zobaczymy co sie bedzie dzialo 😃 no ja juz bym chciala urodzic ale co ja moge 🙈😂

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 21 maja 2024, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    A to jaka tam babcia. Ciocia 😃 fajnie. Bobasy beda w podobnym wieku 😃
    Jak tam u Ciebie ? Skurcze przeszly?

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 21 maja 2024, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    No ja mysle ze to jeszcze nie dzis ale zobaczymy co sie bedzie dzialo 😃 no ja juz bym chciala urodzic ale co ja moge 🙈😂
    Cos slyszalam ze sex pomaga przyspieszyc porod😁

    Nobi lubi tę wiadomość

  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 21 maja 2024, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Kurcze nie wiem. Ja nigdy nie miałam takiego zabiegu. A dużo Cię wyszło ta cytologia no pewnie masz cytologie płynna. Dużo Cię kosztowało to badanie, robiłaś test na HPV?
    Sama cytologia to na Luxmed robiłam, w pakiecie była.
    A kolposkopia, badanie wycinka i badanie hpv to już 1200zl...
    Bo też u jakiegoś lepszego specjalisty, pewnie dałoby się zaoszczędzić 2-3 stówy u kogo innego.
    I teraz się zastanawiam u kogo jeszcze by się skonsultować co dalej, bo u tego co zabieg robił konsultacje 600zl 🤦

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 22 maja 2024, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki jestem w szpitalu na sali. Wody mi odeszly koło 2. Teraz czekamy aż skurcze beda bardziej reguralne no i az sie zacznie 😃

    Ona900, Ewa3bit, Ewlona, Anka84, Eliza888, Natuśka_85, Aga1979, Nobi, Virginia, Magra3 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1197 1811

    Wysłany: 22 maja 2024, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dziewczynki jestem w szpitalu na sali. Wody mi odeszly koło 2. Teraz czekamy aż skurcze beda bardziej reguralne no i az sie zacznie 😃

    No to kciuki zaciśniete ✊️
    Powodzenia Mamuśka 😁🤞👶

    En Wu lubi tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Córcia 3240g 49cm 💗

    Październik 2025 CUD wpadka 🙈😅🩵

    age.png

    preg.png
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1838 3317

    Wysłany: 22 maja 2024, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dziewczynki jestem w szpitalu na sali. Wody mi odeszly koło 2. Teraz czekamy aż skurcze beda bardziej reguralne no i az sie zacznie 😃

    En Wu, powodzenia i trzymam kciuki żeby poród był szybki i bezproblemowy ✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2024, 22:02

    En Wu, Aga1979 lubią tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Eliza888 Ekspertka
    Postów: 172 86

    Wysłany: 22 maja 2024, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dziewczynki jestem w szpitalu na sali. Wody mi odeszly koło 2. Teraz czekamy aż skurcze beda bardziej reguralne no i az sie zacznie 😃

    Mocne kciuki za szybkie spotkanie z synkiem ❤❤❤
    P.s. nie chciała tego pisać wcześniej, żeby nie wyjsc na egoistkę, ale liczyłam, że zwolnisz dla mnie brzuszek 😆😆😆

    En Wu, Aga1979, Sas, Ona900, Nobi, Virginia, Ewa3bit lubią tę wiadomość

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 22 maja 2024, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza888 wrote:
    Mocne kciuki za szybkie spotkanie z synkiem ❤❤❤
    P.s. nie chciała tego pisać wcześniej, żeby nie wyjsc na egoistkę, ale liczyłam, że zwolnisz dla mnie brzuszek 😆😆😆

    Oj zwolnie zdecydowanie 😃 korzystaj 😃

    Aga1979, Eliza888, Sas, Ona900 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 22 maja 2024, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dziewczynki jestem w szpitalu na sali. Wody mi odeszly koło 2. Teraz czekamy aż skurcze beda bardziej reguralne no i az sie zacznie 😃
    Kochana pewnie juz urodzilas😍
    Wielkie Gratulacje 👏😘😘😘

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 22 maja 2024, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Kochana pewnie juz urodzilas😍
    Wielkie Gratulacje 👏😘😘😘

    Haha no coś Ty. To tak nie działa 😃 leże w salce i czekam 😂🙈 Bog wie ile 🙈😂

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Eliza888 Ekspertka
    Postów: 172 86

    Wysłany: 22 maja 2024, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dziś załamkę, bo po transferze czułam jakiś dyskomfort, myślałam ze to przez to że dr zaaplikował mi luteinę a ona ma taką proszkową konsystencję ale chyba jednak to będzie jakieś inne cholerstwo 😪 czy ja mogę coś zastosować ma infekcje intymne?
    Mam juz oczywiście gonitwe myśli, że przez to może się nie udać 🥺
    Miało sie kiedy przyplątać 😭

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 22 maja 2024, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza888 wrote:
    Ja mam dziś załamkę, bo po transferze czułam jakiś dyskomfort, myślałam ze to przez to że dr zaaplikował mi luteinę a ona ma taką proszkową konsystencję ale chyba jednak to będzie jakieś inne cholerstwo 😪 czy ja mogę coś zastosować ma infekcje intymne?
    Mam juz oczywiście gonitwe myśli, że przez to może się nie udać 🥺
    Miało sie kiedy przyplątać 😭

    Kiedy mialas transfer?

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 22 maja 2024, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dziewczynki jestem w szpitalu na sali. Wody mi odeszly koło 2. Teraz czekamy aż skurcze beda bardziej reguralne no i az sie zacznie 😃
    Trzymam kciuki !!!! Oby szybko poszlo. Powodzenia :)

    En Wu lubi tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 22 maja 2024, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Oj zwolnie zdecydowanie 😃 korzystaj 😃
    A co ty nie rodzisz ? Tylko tu jeszcze piszesz ? :)

‹‹ 1312 1313 1314 1315 1316 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ