Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 22 maja 2024, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    A co ty nie rodzisz ? Tylko tu jeszcze piszesz ? :)

    No coś się nie chce ruszyć 🙈 leże w salce i czekam to pisze 🙈😂

    Aga1979, Sas lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 22 maja 2024, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Haha no coś Ty. To tak nie działa 😃 leże w salce i czekam 😂🙈 Bog wie ile 🙈😂
    Cooo😱
    Zalecili Tobie jakies cwiczenia czy cos na wywolanie skurczy?

  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 22 maja 2024, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza888 wrote:
    Ja mam dziś załamkę, bo po transferze czułam jakiś dyskomfort, myślałam ze to przez to że dr zaaplikował mi luteinę a ona ma taką proszkową konsystencję ale chyba jednak to będzie jakieś inne cholerstwo 😪 czy ja mogę coś zastosować ma infekcje intymne?
    Mam juz oczywiście gonitwe myśli, że przez to może się nie udać 🥺
    Miało sie kiedy przyplątać 😭
    Ja do samego dnia transferu pilam vivomix450. Ale nie wiem czy mozna pic po transferze ale na pewno warto przed zeby sie nic nie przyplatalo.
    Moze mozna gynoflor ? Zapytaj lekarza.

  • Eliza888 Ekspertka
    Postów: 172 86

    Wysłany: 22 maja 2024, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Kiedy mialas transfer?

    W poniedziałek, dzis dopiero 2 dpt 😪

  • Eliza888 Ekspertka
    Postów: 172 86

    Wysłany: 22 maja 2024, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Ja do samego dnia transferu pilam vivomix450. Ale nie wiem czy mozna pic po transferze ale na pewno warto przed zeby sie nic nie przyplatalo.
    Moze mozna gynoflor ? Zapytaj lekarza.

    Ja brałam probiotyki przez 2 miesiące ale szczerze mówiąc to infekcji nie miałam od kilku lat, dlatego Tym bardziej mam dola, że akurat teraz 😭

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 22 maja 2024, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Cooo😱
    Zalecili Tobie jakies cwiczenia czy cos na wywolanie skurczy?

    Nie. Skurcze mam ale jeszcze nie tak czesto. Jesli w ciagu 24h sie nie rozkreci samo, beda wywolywac

    Aga1979, Sas lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 22 maja 2024, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza888 wrote:
    W poniedziałek, dzis dopiero 2 dpt 😪

    A czemu sadzisz ze infekcja? Ja bym sie nie nakrecala

    Nobi lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 22 maja 2024, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Nie. Skurcze mam ale jeszcze nie tak czesto. Jesli w ciagu 24h sie nie rozkreci samo, beda wywolywac
    Dobrze jest pokolysac sie na pilce albo cieply prysznic, tak slyszalam😊
    Tak lezec i czekac to same nudy😂
    Moze okna im umyj w szpitalu 😂
    Kochana jak by co to trzymaj sie mocno i oby szybko Tobie sie to rozkrecilo 😘❤️
    Tulaski i buziaczki😘

    En Wu, Virginia, Ewa3bit lubią tę wiadomość

  • Eliza888 Ekspertka
    Postów: 172 86

    Wysłany: 22 maja 2024, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    A czemu sadzisz ze infekcja? Ja bym sie nie nakrecala

    Czuje dyskomfort i lekkie pieczenie. Wczoraj było lepiej, dlatego myślała że to to podraznienie, dziś przy chodzeniu nawet to odczuwam.
    Niw chce się nakręcać ale po prostu boję się że to wpłynie na wynik transferu 😪

  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 22 maja 2024, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Nie. Skurcze mam ale jeszcze nie tak czesto. Jesli w ciagu 24h sie nie rozkreci samo, beda wywolywac
    To odpoczywaj i czekaj !!

    En Wu lubi tę wiadomość

  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 22 maja 2024, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza888 wrote:
    Czuje dyskomfort i lekkie pieczenie. Wczoraj było lepiej, dlatego myślała że to to podraznienie, dziś przy chodzeniu nawet to odczuwam.
    Niw chce się nakręcać ale po prostu boję się że to wpłynie na wynik transferu 😪
    A moze chociaz jakis krem w aptece by kupic taki na wierzch zeby nie do srodka ale musialabys z lekarzem uzgodnic.

  • Eliza888 Ekspertka
    Postów: 172 86

    Wysłany: 22 maja 2024, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisze do lekarza, nie będę się dręczyć myślami, wolę działać, może jeszcze nie wszystko stracone 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2024, 10:26

    Nobi lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 22 maja 2024, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka jak tam ?

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 22 maja 2024, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Natalka jak tam ?

    Dalej nic. Mysle ze do kolejnego KTG poczekam a potem niech wywoluja

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 22 maja 2024, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Dalej nic. Mysle ze do kolejnego KTG poczekam a potem niech wywoluja
    Maly cos uparciuszek😂
    Mogli by zaczac cos dzialac i jakos wywolac skurcze u Ciebie , nie potrzebny stres dla Ciebie i dziecka.
    No to czekamy juz teraz tylko jak juz bedziesz po wszystkim, odpoczywaj 😘

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 22 maja 2024, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Maly cos uparciuszek😂
    Mogli by zaczac cos dzialac i jakos wywolac skurcze u Ciebie , nie potrzebny stres dla Ciebie i dziecka.
    No to czekamy juz teraz tylko jak juz bedziesz po wszystkim, odpoczywaj 😘

    Nie daja bo nie chce narazie. Wole poczekac i urodzic naturalnie. Wywolanie podobno bardziej boli wiec sie wstrzymuje z decyzja narazie ale jak dalej nic sie nie ruszy powoem ze chce

    Aga1979, Virginia lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 22 maja 2024, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza888 wrote:
    Czuje dyskomfort i lekkie pieczenie. Wczoraj było lepiej, dlatego myślała że to to podraznienie, dziś przy chodzeniu nawet to odczuwam.
    Niw chce się nakręcać ale po prostu boję się że to wpłynie na wynik transferu 😪
    Elizo, faktycznie się nie nakręcaj, na pewno możesz zaaplikować sobie lactovaginal. Napisałaś do lekarza? Co będzie to będzie, teraz już pozostaje czekać :)

    Eliza888 lubi tę wiadomość

  • Aga1979 Autorytet
    Postów: 483 495

    Wysłany: 22 maja 2024, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Nie daja bo nie chce narazie. Wole poczekac i urodzic naturalnie. Wywolanie podobno bardziej boli wiec sie wstrzymuje z decyzja narazie ale jak dalej nic sie nie ruszy powoem ze chce
    ❤️

  • Eliza888 Ekspertka
    Postów: 172 86

    Wysłany: 22 maja 2024, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    Elizo, faktycznie się nie nakręcaj, na pewno możesz zaaplikować sobie lactovaginal. Napisałaś do lekarza? Co będzie to będzie, teraz już pozostaje czekać :)

    Napisałam, zapisać właśnie lactovaginal i pimafucin. Na razie zaaplikowałam ten pierwszy, minęły 3h i czuje lekką różnice, zobaczę co sale, może ren drugi na razie wstrzymam żeby nie przesadzic?

    Virginia lubi tę wiadomość

  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 22 maja 2024, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Nie daja bo nie chce narazie. Wole poczekac i urodzic naturalnie. Wywolanie podobno bardziej boli wiec sie wstrzymuje z decyzja narazie ale jak dalej nic sie nie ruszy powoem ze chce

    Moze to juz dzisiaj poznasz swoje malenstwo :)

    a dadza Ci znieczulenie czy chcesz probowac bez?

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
‹‹ 1313 1314 1315 1316 1317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ