Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Kaśkaaaa Przyjaciółka
    Postów: 92 74

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok super za podpowiedź będę pisać do niej, oby nas zakwalifikowali ,tylko tam nadzieja została 🍀🙏

  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayu85 wrote:
    U mnie tez rodzice teraz nas wsparli, chociaz nie wprost , tylko wydacie na co bedziecie chcieli i tak oto mam na transfer pieniadze....no a jak sie nie uda to znowu odkladanie mnie czeka, ktoras z was transferuje w lutym?
    Hej, ja dziś dostałam okresu, od jutra estrofem i w okolicach połowy lutego transfer 💪

    Marmis, nick nieaktualny, LilkaMi, Zocha, Ewuszek, Virginia, Kaśkaaaa lubią tę wiadomość

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozi1989 wrote:
    Hej, ja dziś dostałam okresu, od jutra estrofem i w okolicach połowy lutego transfer 💪

    💪🏻

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u Was?:)

  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 1 lutego 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Co tam u Was?:)
    Ja obdzwoniłam Kliniki na Śląsku i ciężko z zarodkami, próbuję przekonać męża do kliniki w Czechach, ale ma obawy ze względu na o obostrzenia, zamykanie granic, hoteli itp. Coś mi się wydaje, że jeśli zdecydujemy się w Polsce na Śląsku to zapowiada się w Polsce dluuuugie czekanie, miesiącami.
    Czy któraś z Was dziewczyny w ostatnim czasie adoptowała zarodek/ zarodki na Śląsku ? Ile to trwało ?
    Jeśli dobrze zrozumiałam to w Czechach jest to ekspres od kilku dni do kilku tygodni ?

  • Laki21 Autorytet
    Postów: 305 320

    Wysłany: 1 lutego 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja wczoraj wysłałam formularz do Czech Reprofit a dziś pani już dzwoniła wizytę online mogłam mieć jutro jednak jutrzeszy dzień mi nie odpowiadał. Tak że byłam zaskoczona tak szybkim odzewem z ich strony. Teraz muszę czekać aż do 23.

    LilkaMi lubi tę wiadomość

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 1 lutego 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki21 wrote:
    Cześć. Ja wczoraj wysłałam formularz do Czech Reprofit a dziś pani już dzwoniła wizytę online mogłam mieć jutro jednak jutrzeszy dzień mi nie odpowiadał. Tak że byłam zaskoczona tak szybkim odzewem z ich strony. Teraz muszę czekać aż do 23.
    Super. Na pewno szybko znajda dla Was zarodek. Powodzenia!

    Marmis
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 1 lutego 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilkaMi wrote:
    Ja obdzwoniłam Kliniki na Śląsku i ciężko z zarodkami, próbuję przekonać męża do kliniki w Czechach, ale ma obawy ze względu na o obostrzenia, zamykanie granic, hoteli itp. Coś mi się wydaje, że jeśli zdecydujemy się w Polsce na Śląsku to zapowiada się w Polsce dluuuugie czekanie, miesiącami.
    Czy któraś z Was dziewczyny w ostatnim czasie adoptowała zarodek/ zarodki na Śląsku ? Ile to trwało ?
    Jeśli dobrze zrozumiałam to w Czechach jest to ekspres od kilku dni do kilku tygodni ?
    Z tego co mi wcześniej mówiła koordynatorka to wystawiają specjalny glejt upoważniający do przekroczenia granicy w celach medycznych.

    LilkaMi lubi tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 305 320

    Wysłany: 1 lutego 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis nie będę dziękować żeby nie za peszyć. Nie udzielam się ale na bieżąco czytam. Trzymałam za Ciebie kciuki.Jesteś naprawdę dzielną osobą. Wieżę że dla Ciebie nastaną słoneczne dni a złe wspomnienia i przeżycia odejdą w niepamięć.

    Marmis lubi tę wiadomość

  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 1 lutego 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki21 wrote:
    Cześć. Ja wczoraj wysłałam formularz do Czech Reprofit a dziś pani już dzwoniła wizytę online mogłam mieć jutro jednak jutrzeszy dzień mi nie odpowiadał. Tak że byłam zaskoczona tak szybkim odzewem z ich strony. Teraz muszę czekać aż do 23.

    Ta pierwsza wizyta jest online- to taka kwalifikacja ?

  • Laki21 Autorytet
    Postów: 305 320

    Wysłany: 1 lutego 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślę . Choć pani pytała czy chcemy osobiście czy online.

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 1 lutego 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilkaMi wrote:
    Ta pierwsza wizyta jest online- to taka kwalifikacja ?
    Moze byc online. A teraz to.nawet lepiej, ze online.Lekarz z wami rozmawia, pyta o historię leczenie itd. Potem kwalifikuje. Wczesniej wypelniacie karty fenotypowe i lekarz dopasowuje zarodek/zarodki. Przesyłają Wam info o zarodku z pytaniem czy wam.odpowiada i dalej.juz z koordynarka wszystko sie załatwia. Na monitoring mozesz chodzic w Polsce a tylko na sam transfer do nich pojechac.

    Marmis
  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 2 lutego 2021, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Moze byc online. A teraz to.nawet lepiej, ze online.Lekarz z wami rozmawia, pyta o historię leczenie itd. Potem kwalifikuje. Wczesniej wypelniacie karty fenotypowe i lekarz dopasowuje zarodek/zarodki. Przesyłają Wam info o zarodku z pytaniem czy wam.odpowiada i dalej.juz z koordynarka wszystko sie załatwia. Na monitoring mozesz chodzic w Polsce a tylko na sam transfer do nich pojechac.

    Dziękuję ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na cyklu naturalnym wzywają osobiście na monit w 12 dniu, liczę na to że na koniec lutego pojadę i na początku marca W KONCU coś ruszy :p

    nick nieaktualny, LilkaMi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 2 lutego 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Mnie na cyklu naturalnym wzywają osobiście na monit w 12 dniu, liczę na to że na koniec lutego pojadę i na początku marca W KONCU coś ruszy :p

    Trzymam kciuki ! 😉 mogę zapytać, którą Klinikę wybrałaś ? Czy dobrze rozumiem macie już propozycję zarodków ? 🥳🥳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2021, 11:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ ja jestem niecierpliwa.. Wczoraj minęło 3 tygodnie od złożenia dokumentów odnośnie AZ i wciąż czekam na telefon, martwię się że nie znajdą dla nas żadnego zarodka 😔 Na dodatek po tej ostatniej stymulacji nie do końca chyba mi się jeszcze hormony unormowały bo wczoraj @ przyszła czyli po 31 dniach ale jest zdecydowanie mniej obfita, w ogóle mnie nie boli brzuch więc pewnie ten cykl i tak bedzie jakiś rozwalony.

  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 2 lutego 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nick nieaktualny wrote:
    Ależ ja jestem niecierpliwa.. Wczoraj minęło 3 tygodnie od złożenia dokumentów odnośnie AZ i wciąż czekam na telefon, martwię się że nie znajdą dla nas żadnego zarodka 😔 Na dodatek po tej ostatniej stymulacji nie do końca chyba mi się jeszcze hormony unormowały bo wczoraj @ przyszła czyli po 31 dniach ale jest zdecydowanie mniej obfita, w ogóle mnie nie boli brzuch więc pewnie ten cykl i tak bedzie jakiś rozwalony.

    Trzymam kciuki 🥳😉

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 lutego, 16:03

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 2 lutego 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nick nieaktualny wrote:
    Ależ ja jestem niecierpliwa.. Wczoraj minęło 3 tygodnie od złożenia dokumentów odnośnie AZ i wciąż czekam na telefon, martwię się że nie znajdą dla nas żadnego zarodka 😔 Na dodatek po tej ostatniej stymulacji nie do końca chyba mi się jeszcze hormony unormowały bo wczoraj @ przyszła czyli po 31 dniach ale jest zdecydowanie mniej obfita, w ogóle mnie nie boli brzuch więc pewnie ten cykl i tak bedzie jakiś rozwalony.
    Kochana to nie do końca musi oznaczac- ze cykl rozwalony. U mnie po tym calym leczeniu, stymulacjach transferach okres sie wyregulowal i tak jak wczesniej mega bolesny tak teraz prawie bez bólu. A z tym czekaniem na zarodki - doskonale rozumiem Twoje zniecierpliwienie. Czekanie nie jest nasza mocną stroną. A moze zadzwon tam? Przypomnij z ktorej kliniki korzystacie?

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 lutego, 16:03

    Marmis
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 2 lutego 2021, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Mnie na cyklu naturalnym wzywają osobiście na monit w 12 dniu, liczę na to że na koniec lutego pojadę i na początku marca W KONCU coś ruszy :p
    To będziesz miala dwie wycieczki. Trzymam mocno kciuki!!!

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    Marmis
  • Tara2 Przyjaciółka
    Postów: 102 99

    Wysłany: 2 lutego 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj byłam na wizycie. Mamy dwie blastocysty. Teraz wszystko zależy od immunologa czy rozpisze mi leki do transferu na bieżąco czy bedzie chciał żebym brała prograf i encorton na miesiąc przed transferem. Może się wszystko przesunąć o miesiąc. A doc Paśnik jak na złość nie odpisuje od dłuższego czasu na email :/

    Maggi, Virginia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ