X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Kaśkaaaa Przyjaciółka
    Postów: 92 74

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok super za podpowiedź będę pisać do niej, oby nas zakwalifikowali ,tylko tam nadzieja została 🍀🙏

  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 30 stycznia 2021, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayu85 wrote:
    U mnie tez rodzice teraz nas wsparli, chociaz nie wprost , tylko wydacie na co bedziecie chcieli i tak oto mam na transfer pieniadze....no a jak sie nie uda to znowu odkladanie mnie czeka, ktoras z was transferuje w lutym?
    Hej, ja dziś dostałam okresu, od jutra estrofem i w okolicach połowy lutego transfer 💪

    Marmis, parviflora, LilkaMi, Zocha, Ewuszek, Virginia, Kaśkaaaa lubią tę wiadomość

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozi1989 wrote:
    Hej, ja dziś dostałam okresu, od jutra estrofem i w okolicach połowy lutego transfer 💪

    💪🏻

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u Was?:)

  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 1 lutego 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Co tam u Was?:)
    Ja obdzwoniłam Kliniki na Śląsku i ciężko z zarodkami, próbuję przekonać męża do kliniki w Czechach, ale ma obawy ze względu na o obostrzenia, zamykanie granic, hoteli itp. Coś mi się wydaje, że jeśli zdecydujemy się w Polsce na Śląsku to zapowiada się w Polsce dluuuugie czekanie, miesiącami.
    Czy któraś z Was dziewczyny w ostatnim czasie adoptowała zarodek/ zarodki na Śląsku ? Ile to trwało ?
    Jeśli dobrze zrozumiałam to w Czechach jest to ekspres od kilku dni do kilku tygodni ?

  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 1 lutego 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ja wczoraj wysłałam formularz do Czech Reprofit a dziś pani już dzwoniła wizytę online mogłam mieć jutro jednak jutrzeszy dzień mi nie odpowiadał. Tak że byłam zaskoczona tak szybkim odzewem z ich strony. Teraz muszę czekać aż do 23.

    LilkaMi lubi tę wiadomość

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 1 lutego 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki21 wrote:
    Cześć. Ja wczoraj wysłałam formularz do Czech Reprofit a dziś pani już dzwoniła wizytę online mogłam mieć jutro jednak jutrzeszy dzień mi nie odpowiadał. Tak że byłam zaskoczona tak szybkim odzewem z ich strony. Teraz muszę czekać aż do 23.
    Super. Na pewno szybko znajda dla Was zarodek. Powodzenia!

    Marmis
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 1 lutego 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilkaMi wrote:
    Ja obdzwoniłam Kliniki na Śląsku i ciężko z zarodkami, próbuję przekonać męża do kliniki w Czechach, ale ma obawy ze względu na o obostrzenia, zamykanie granic, hoteli itp. Coś mi się wydaje, że jeśli zdecydujemy się w Polsce na Śląsku to zapowiada się w Polsce dluuuugie czekanie, miesiącami.
    Czy któraś z Was dziewczyny w ostatnim czasie adoptowała zarodek/ zarodki na Śląsku ? Ile to trwało ?
    Jeśli dobrze zrozumiałam to w Czechach jest to ekspres od kilku dni do kilku tygodni ?
    Z tego co mi wcześniej mówiła koordynatorka to wystawiają specjalny glejt upoważniający do przekroczenia granicy w celach medycznych.

    LilkaMi lubi tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 1 lutego 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis nie będę dziękować żeby nie za peszyć. Nie udzielam się ale na bieżąco czytam. Trzymałam za Ciebie kciuki.Jesteś naprawdę dzielną osobą. Wieżę że dla Ciebie nastaną słoneczne dni a złe wspomnienia i przeżycia odejdą w niepamięć.

    Marmis lubi tę wiadomość

  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 1 lutego 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laki21 wrote:
    Cześć. Ja wczoraj wysłałam formularz do Czech Reprofit a dziś pani już dzwoniła wizytę online mogłam mieć jutro jednak jutrzeszy dzień mi nie odpowiadał. Tak że byłam zaskoczona tak szybkim odzewem z ich strony. Teraz muszę czekać aż do 23.

    Ta pierwsza wizyta jest online- to taka kwalifikacja ?

  • Laki21 Autorytet
    Postów: 301 319

    Wysłany: 1 lutego 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślę . Choć pani pytała czy chcemy osobiście czy online.

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 1 lutego 2021, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilkaMi wrote:
    Ta pierwsza wizyta jest online- to taka kwalifikacja ?
    Moze byc online. A teraz to.nawet lepiej, ze online.Lekarz z wami rozmawia, pyta o historię leczenie itd. Potem kwalifikuje. Wczesniej wypelniacie karty fenotypowe i lekarz dopasowuje zarodek/zarodki. Przesyłają Wam info o zarodku z pytaniem czy wam.odpowiada i dalej.juz z koordynarka wszystko sie załatwia. Na monitoring mozesz chodzic w Polsce a tylko na sam transfer do nich pojechac.

    Marmis
  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 2 lutego 2021, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Moze byc online. A teraz to.nawet lepiej, ze online.Lekarz z wami rozmawia, pyta o historię leczenie itd. Potem kwalifikuje. Wczesniej wypelniacie karty fenotypowe i lekarz dopasowuje zarodek/zarodki. Przesyłają Wam info o zarodku z pytaniem czy wam.odpowiada i dalej.juz z koordynarka wszystko sie załatwia. Na monitoring mozesz chodzic w Polsce a tylko na sam transfer do nich pojechac.

    Dziękuję ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie na cyklu naturalnym wzywają osobiście na monit w 12 dniu, liczę na to że na koniec lutego pojadę i na początku marca W KONCU coś ruszy :p

    parviflora, LilkaMi, agika88 lubią tę wiadomość

  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 2 lutego 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Mnie na cyklu naturalnym wzywają osobiście na monit w 12 dniu, liczę na to że na koniec lutego pojadę i na początku marca W KONCU coś ruszy :p

    Trzymam kciuki ! 😉 mogę zapytać, którą Klinikę wybrałaś ? Czy dobrze rozumiem macie już propozycję zarodków ? 🥳🥳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2021, 11:12

  • parviflora Autorytet
    Postów: 2501 3422

    Wysłany: 2 lutego 2021, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ ja jestem niecierpliwa.. Wczoraj minęło 3 tygodnie od złożenia dokumentów odnośnie AZ i wciąż czekam na telefon, martwię się że nie znajdą dla nas żadnego zarodka 😔 Na dodatek po tej ostatniej stymulacji nie do końca chyba mi się jeszcze hormony unormowały bo wczoraj @ przyszła czyli po 31 dniach ale jest zdecydowanie mniej obfita, w ogóle mnie nie boli brzuch więc pewnie ten cykl i tak bedzie jakiś rozwalony.

    Starania od 02.2016
    2019 - 3x IUI
    2020 - 3x IMSI, 3x ET 3 dniowych zarodków - beta 0, brak ❄️
    2021 - ruszamy po AZ
    - 17.02 - FET 4BB - poronienie zatrzymane 10.04👼
    - 26.06 - FET 4BA - beta <0.2
    - 22.09 - FET 3AA - 12 dpt beta 4.3 - cb
    2022
    -11.04 - FET 4AB🍀
    7dpt - II, 9dpt - beta 38.8, 11dpt - beta 102, 14dpt - beta 275
    28dpt-❤️
    30dpt-CRL 8,2 mm
    23.05-8t2d CRL 1,85 cm🥰
    31.05-9t4d CRL 2,79 cm i 💓 185/min
    06.06-10t5d CRL 3,81cm i 💓 178/min
    20.06-12t5d usg prenatalne- CRL 5,51 cm i 💓160/min + papp-a niskie ryzyka
    11.07-15t5d - 126 g naszego Szczęścia i 💓 150/min
    22.07-17t2d - 181 g i 💓 140/min - dziewczynka👧
    18.08-21t1d usg połówkowe- 369 g i 💓 138/min
    12.09-24t5d- 700 g
    13.10-29t1d- 1369g
    10.11-33t1d- 2100g
    28.11-35t5d- 2700g
    08.12-36t4d- 3000g
    19.12- 38+1, nasza córeczka przyszła na świat -3,030 kg, 51cm😍

    Czekamy na drugiego Maluszka😌Naturalny cud - TP 03.06.2024☺️
  • LilkaMi Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 2 lutego 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parviflora wrote:
    Ależ ja jestem niecierpliwa.. Wczoraj minęło 3 tygodnie od złożenia dokumentów odnośnie AZ i wciąż czekam na telefon, martwię się że nie znajdą dla nas żadnego zarodka 😔 Na dodatek po tej ostatniej stymulacji nie do końca chyba mi się jeszcze hormony unormowały bo wczoraj @ przyszła czyli po 31 dniach ale jest zdecydowanie mniej obfita, w ogóle mnie nie boli brzuch więc pewnie ten cykl i tak bedzie jakiś rozwalony.

    Trzymam kciuki 🥳😉

    parviflora lubi tę wiadomość

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 2 lutego 2021, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parviflora wrote:
    Ależ ja jestem niecierpliwa.. Wczoraj minęło 3 tygodnie od złożenia dokumentów odnośnie AZ i wciąż czekam na telefon, martwię się że nie znajdą dla nas żadnego zarodka 😔 Na dodatek po tej ostatniej stymulacji nie do końca chyba mi się jeszcze hormony unormowały bo wczoraj @ przyszła czyli po 31 dniach ale jest zdecydowanie mniej obfita, w ogóle mnie nie boli brzuch więc pewnie ten cykl i tak bedzie jakiś rozwalony.
    Kochana to nie do końca musi oznaczac- ze cykl rozwalony. U mnie po tym calym leczeniu, stymulacjach transferach okres sie wyregulowal i tak jak wczesniej mega bolesny tak teraz prawie bez bólu. A z tym czekaniem na zarodki - doskonale rozumiem Twoje zniecierpliwienie. Czekanie nie jest nasza mocną stroną. A moze zadzwon tam? Przypomnij z ktorej kliniki korzystacie?

    Marmis
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 2 lutego 2021, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Mnie na cyklu naturalnym wzywają osobiście na monit w 12 dniu, liczę na to że na koniec lutego pojadę i na początku marca W KONCU coś ruszy :p
    To będziesz miala dwie wycieczki. Trzymam mocno kciuki!!!

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    Marmis
  • Tara2 Przyjaciółka
    Postów: 102 99

    Wysłany: 2 lutego 2021, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj byłam na wizycie. Mamy dwie blastocysty. Teraz wszystko zależy od immunologa czy rozpisze mi leki do transferu na bieżąco czy bedzie chciał żebym brała prograf i encorton na miesiąc przed transferem. Może się wszystko przesunąć o miesiąc. A doc Paśnik jak na złość nie odpisuje od dłuższego czasu na email :/

    Maggi, Virginia, parviflora lubią tę wiadomość

‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ