X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Nobi Autorytet
    Postów: 1051 1694

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    A slyszalyscie o takich tabletkach utrogestan ? W Polsce nie mozna ich kupic sporo osob lupuje je w czechach.
    Ja od dwóch miesięcy biorę utrogestan i nie ma najmniejszego problemu z dostępnością w Polsce. W Gemini i aptekach blisko kliniki czy szpitala położniczego zawsze jest od ręki.

    Jeżóweczka lubi tę wiadomość

    Oboje po 30.
    6 programów IVF
    Listopad 2022 FET trzydniowca
    BetaHCG: 9 dpt - 29,6; 11 dpt - 78,7; 15 dpt - 497; 17 dpt - 1220; 28 dpt - 33769 mlU/ml oraz ❤️ na USG
  • mała Autorytet
    Postów: 2778 3850

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Tak mam Kir AA i zero tych ważnych kirów.
    Ja mam podane, że jeśli endo będzie słabo rosło to 5 dni przed transferem zrobić zastrzyk cały.
    Jeśli będxie dobrze rosło to start accofil od drugiej doby w okolice pępka pół ampułki co 3 dni.
    😆drugi immunolog przepisał mi 8 dni przed transferem oraz jeden dzień przed transferem 1 ampułka a następnie od drugiego dnia po transferze 1/3 ampułki co drugi dzień.
    Accofil zawsze mam podane, aby robić go podskórnie w okolice pępka i wieczorem.
    Co tydzień kontrola leukocytów.
    Jeszcze byłam u trzeciego immunologa na samym początku a on chciał tylko szczepienie, a ja ich przy AZ nie rozumię.
    Dziękuję za te czopki, jutro myślę po wizycie do apteki wpaść.
    Dzięki wam dziewczyny wiem, że sama muszę prog. kontrolować i działać przy spadku. Przy pierwszym transferze nic nie sprawdzałam, bo nikt o tym z lekarzy nie mówił.
    Ciąża to ruletka, tyle młodych dziewczyn z taką ilością badań i leków po 6 transferów mają a ciąży brak i nie wiadomo dlaczego.
    Mi przed 15 laty taki jasnowidz powiedział że mam iść z mężem do lekarza, bo z mojej daty urodzenia ja powinnam już wychodzić za mąż, będąc w ciąży. A widzi patrząc mi w oczy, że nie mam dzieci, więc coś jest nie tak.
    Ja mu niestety nie uwierzyłam, dalej brałam tabletki i dopiero przed 40 zaczęłam się intensywnie starać o dziecko.
    Ja przy BX i braku 3 kirów mam zalecenia od docenta P żeby brać 1/4 ampułki codziennie od dnia transferu. Wlew u mnie nie jest wskazany bo endometrium mi dobrze rośnie.
    I też kazał mi się szczepić bo mam niskie Allo mlr ale ja w to nie idę, za dużo już tego wszystkiego jak dla mnie.
    Ja zaczęłam się starać już po 30, na początku lekarze mówili że wszystko super i nie będzie problemów. Po kilku zmarnowanych latach starań, ogromie wizyt u lekarzy ginekologów ( teraz wiem że to byli partacze i zmarnowali mój czas) okazało się, że mąż ma słabe nasienie. Przed 40- stka przeszłam 6 pełnych procedur bo mam wysokie AMH, zarówno z nasieniem męża jak i dawcy i nagle się okazało że to chyba moje komórki są do dupy, bo były z tego tylko 3 zarodki. Nie mogłam zrozumieć że tak może być, bo jestem zdrowa, szczupła, dobrze się odżywiam... ale po zrobieniu badań wyszło że mam ogromne problemy z wysoką insuliną która ponoć uszkadza komórki. Do tego niedrożny jajowód, niskie Allo, tarczyca zwariowała po takiej ilości hormonów.
    Teraz podchodzę do 3 AZ i mimo, że mąż mówi że w razie czego spróbujemy jeszcze raz to ja wiem, że właśnie doszłam do ściany i że to ostatni raz 😞 przez tyle lat walki o dziecko zapomniałam żyć. A teraz jestem już bardzo zmęczona i panicznie się boję takiej ogromnej rewolucji w moim życiu jaką jest dziecko 🙈

    Magra3, Ada M, Virginia lubią tę wiadomość

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała wrote:
    Ja przy BX i braku 3 kirów mam zalecenia od docenta P żeby brać 1/4 ampułki codziennie od dnia transferu. Wlew u mnie nie jest wskazany bo endometrium mi dobrze rośnie.
    I też kazał mi się szczepić bo mam niskie Allo mlr ale ja w to nie idę, za dużo już tego wszystkiego jak dla mnie.
    Ja zaczęłam się starać już po 30, na początku lekarze mówili że wszystko super i nie będzie problemów. Po kilku zmarnowanych latach starań, ogromie wizyt u lekarzy ginekologów ( teraz wiem że to byli partacze i zmarnowali mój czas) okazało się, że mąż ma słabe nasienie. Przed 40- stka przeszłam 6 pełnych procedur bo mam wysokie AMH, zarówno z nasieniem męża jak i dawcy i nagle się okazało że to chyba moje komórki są do dupy, bo były z tego tylko 3 zarodki. Nie mogłam zrozumieć że tak może być, bo jestem zdrowa, szczupła, dobrze się odżywiam... ale po zrobieniu badań wyszło że mam ogromne problemy z wysoką insuliną która ponoć uszkadza komórki. Do tego niedrożny jajowód, niskie Allo, tarczyca zwariowała po takiej ilości hormonów.
    Teraz podchodzę do 3 AZ i mimo, że mąż mówi że w razie czego spróbujemy jeszcze raz to ja wiem, że właśnie doszłam do ściany i że to ostatni raz 😞 przez tyle lat walki o dziecko zapomniałam żyć. A teraz jestem już bardzo zmęczona i panicznie się boję takiej ogromnej rewolucji w moim życiu jaką jest dziecko 🙈
    Wiem kochana jak to boli chodzić po lekarzach a później z perspejtywy czasu widzieć, że tylko marnowali Twój czas, którego już wiele kobieta przed 40 nie ma. Liczy się kasa, zostawiona w gabinecie.
    Ja też się boję i cieszę się, że już prawie transfer.

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • mała Autorytet
    Postów: 2778 3850

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Wiem kochana jak to boli chodzić po lekarzach a później z perspejtywy czasu widzieć, że tylko marnowali Twój czas, którego już wiele kobieta przed 40 nie ma. Liczy się kasa, zostawiona w gabinecie.
    Ja też się boję i cieszę się, że już prawie transfer.
    Trzymam ✊✊✊
    Dawaj znać na bieżąco jak wygląda sytuacja.
    Ja dzisiaj pierwsze USG, cykl naturalny więc pewnie jeszcze kilka dni zanim wyznaczą termin transferu.

    Magra3, Ada M lubią tę wiadomość

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
  • mlia Autorytet
    Postów: 866 1710

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała wrote:
    Trzymam ✊✊✊
    Dawaj znać na bieżąco jak wygląda sytuacja.
    Ja dzisiaj pierwsze USG, cykl naturalny więc pewnie jeszcze kilka dni zanim wyznaczą termin transferu.
    Też trzymamy kciuki 🤞🤞🤞

    Ada M, mała lubią tę wiadomość

    age.png
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3029 5400

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała ✊✊✊✊ daj znać po usg 😘

    mała lubi tę wiadomość

    Córka z zespołem wad genetycznych
    Translokacja chromosomów, 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1204 927

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada M wrote:
    Wiem kochana jak to boli chodzić po lekarzach a później z perspejtywy czasu widzieć, że tylko marnowali Twój czas, którego już wiele kobieta przed 40 nie ma. Liczy się kasa, zostawiona w gabinecie.
    Ja też się boję i cieszę się, że już prawie transfer.
    Szkoda ze na poczatku nie trafilas na lekarza z prawdziwego zdarzenia, ale czasu sie nie cofnie trzeba cisnac do przodu !! Powodzenia :)

    Ada M lubi tę wiadomość

  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1425 2064

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała wrote:
    Ja przy BX i braku 3 kirów mam zalecenia od docenta P żeby brać 1/4 ampułki codziennie od dnia transferu. Wlew u mnie nie jest wskazany bo endometrium mi dobrze rośnie.
    I też kazał mi się szczepić bo mam niskie Allo mlr ale ja w to nie idę, za dużo już tego wszystkiego jak dla mnie.
    Ja zaczęłam się starać już po 30, na początku lekarze mówili że wszystko super i nie będzie problemów. Po kilku zmarnowanych latach starań, ogromie wizyt u lekarzy ginekologów ( teraz wiem że to byli partacze i zmarnowali mój czas) okazało się, że mąż ma słabe nasienie. Przed 40- stka przeszłam 6 pełnych procedur bo mam wysokie AMH, zarówno z nasieniem męża jak i dawcy i nagle się okazało że to chyba moje komórki są do dupy, bo były z tego tylko 3 zarodki. Nie mogłam zrozumieć że tak może być, bo jestem zdrowa, szczupła, dobrze się odżywiam... ale po zrobieniu badań wyszło że mam ogromne problemy z wysoką insuliną która ponoć uszkadza komórki. Do tego niedrożny jajowód, niskie Allo, tarczyca zwariowała po takiej ilości hormonów.
    Teraz podchodzę do 3 AZ i mimo, że mąż mówi że w razie czego spróbujemy jeszcze raz to ja wiem, że właśnie doszłam do ściany i że to ostatni raz 😞 przez tyle lat walki o dziecko zapomniałam żyć. A teraz jestem już bardzo zmęczona i panicznie się boję takiej ogromnej rewolucji w moim życiu jaką jest dziecko 🙈
    A nierozważaliście adopcje komorek dawczyni? My teraz idziemy w ten deseń...co do adopcji zarodków to mi lekarz powiedział wprost że to są zarodki od osób które tak jak my się leczą i mają więcej szczęścia mają dziecko i np niedecyduja się na kolejny transfer ...Ps też wyszło że mam komórki do dupy....

  • Magra3 Autorytet
    Postów: 932 1893

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje!
    Progesteron 29,58 ng/m
    Beta 28,28 mlU/ml.
    Siedzę w pracy i płacze nigdy jeszcze nie miałam pozytywnej bety. Błagam trzymajcie kciuki dalej.

    mlia, Ada M, Zenula, Virginia, mała, Nobi, Monika29, Sas, Ona900, Ewa3bit, Zocha lubią tę wiadomość

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • mlia Autorytet
    Postów: 866 1710

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    Kochane moje!
    Progesteron 29,58 ng/m
    Beta 28,28 mlU/ml.
    Siedzę w pracy i płacze nigdy jeszcze nie miałam pozytywnej bety. Błagam trzymajcie kciuki dalej.
    Super, gratulacje 🥳🥳🥳🤞🤞🤞🍀🍀🍀
    Ja testuję jutro...

    Magra3, Zenula, Jeżóweczka, Virginia, mała, Nobi lubią tę wiadomość

    age.png
  • Zenula Autorytet
    Postów: 1373 1670

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    Kochane moje!
    Progesteron 29,58 ng/m
    Beta 28,28 mlU/ml.
    Siedzę w pracy i płacze nigdy jeszcze nie miałam pozytywnej bety. Błagam trzymajcie kciuki dalej.
    ✊️✊️✊️✊️✊️✊️

    Magra3 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    Kochane moje!
    Progesteron 29,58 ng/m
    Beta 28,28 mlU/ml.
    Siedzę w pracy i płacze nigdy jeszcze nie miałam pozytywnej bety. Błagam trzymajcie kciuki dalej.
    To gratulacje z całego serducha🍀🍾✊

    Magra3 lubi tę wiadomość

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała wrote:
    Urtogestan to progesteron dopochwowy, zresztą bardzo dobry. Można kupić w Polsce w dawce 200mg natomiast w Czechach jest tylko 100mg i trzeba go wpychać po kilka na raz. Czyli lepiej kupić w Polsce
    Jam go z Czech po 200mg.

    mała lubi tę wiadomość

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 2093 3810

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    Kochane moje!
    Progesteron 29,58 ng/m
    Beta 28,28 mlU/ml.
    Siedzę w pracy i płacze nigdy jeszcze nie miałam pozytywnej bety. Błagam trzymajcie kciuki dalej.
    Magra, Kochana, gratulacje!!! Który dziś dpt?

    Magra3 lubi tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava
    ➡️7 dpt beta 72,18
    ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72
    ➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt mamy ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm Maleństwa ❤
    ➡️21+0 tc 03.03.23 USG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️26+4 tc 11.04.23 957g.
    ➡️30+4 tc 1432 g.
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g.
    ➡️34+4 tc 2411 g.
    ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    age.png
  • Ada M Autorytet
    Postów: 485 395

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilenka wrote:
    Jak dostałam @ przed 16 to liczyć jako 1 dzień dzisiaj czy Jutro 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ taka godzina że nie wiem 🤦🏼‍♀️ a musiała bym napisać do dr C ....
    Czyli dostałaś 15-16 po południu to liczysz jako pierwszy od jutra.

    Lilenka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰+👨>40
    Mimo leczenia brak ciąży naturalnej
    AZ
    ●Reprofit:
    ❄21.01.2022
    Transfer 5 dniowego❌
    ●Invimed Katowice+ immunologia.
    KIR AA, Allo Mlr 33%
    brak implantacyjnych
    Leki:Accofil, encorton, Acard
    20.12. Biopsja CD138+ CD56 ✅
    ❄02.02.2023
    transfer 3 dniowego 9 I-II
    Brak pulsu 8 tydzień💔👼
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 2093 3810

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    A nierozważaliście adopcje komorek dawczyni? My teraz idziemy w ten deseń...co do adopcji zarodków to mi lekarz powiedział wprost że to są zarodki od osób które tak jak my się leczą i mają więcej szczęścia mają dziecko i np niedecyduja się na kolejny transfer ...Ps też wyszło że mam komórki do dupy....
    W Polsce inny sposób tworzenia zarodków jest niemożliwy pod kątem prawnym, więc wszystkie pochodzą od par leczących się i trzeba mieć tego świadomość lub wybrać adopcję w Czechach, gdzie prawo jest inne i zarodki są od młodych, zdrowych, nieznających się dawców. Procedura z KD to fajna opcja jeśli nasienie jest w porządku. No i koszty są dużo wyższe niż w orzypadku AZ, nawet w Czechach.

    mała lubi tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava
    ➡️7 dpt beta 72,18
    ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72
    ➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt mamy ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm Maleństwa ❤
    ➡️21+0 tc 03.03.23 USG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️26+4 tc 11.04.23 957g.
    ➡️30+4 tc 1432 g.
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g.
    ➡️34+4 tc 2411 g.
    ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    age.png
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 932 1893

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Magra, Kochana, gratulacje!!! Który dziś dpt?
    7 dzień po transferze, nawet nie cały bo badanie dziś rano robiłam, a transfery przed godziną 13 był.

    Virginia, mała, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 2093 3810

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    7 dzień po transferze, nawet nie cały bo badanie dziś rano robiłam, a transfery przed godziną 13 był.
    Super, ale się cieszę!

    Magra3 lubi tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava
    ➡️7 dpt beta 72,18
    ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72
    ➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt mamy ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm Maleństwa ❤
    ➡️21+0 tc 03.03.23 USG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️26+4 tc 11.04.23 957g.
    ➡️30+4 tc 1432 g.
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g.
    ➡️34+4 tc 2411 g.
    ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    age.png
  • Elka198321 Autorytet
    Postów: 1425 2064

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    W Polsce inny sposób tworzenia zarodków jest niemożliwy pod kątem prawnym, więc wszystkie pochodzą od par leczących się i trzeba mieć tego świadomość lub wybrać adopcję w Czechach, gdzie prawo jest inne i zarodki są od młodych, zdrowych, nieznających się dawców. Procedura z KD to fajna opcja jeśli nasienie jest w porządku. No i koszty są dużo wyższe niż w orzypadku AZ, nawet w Czechach.
    Mój mąż miał 4 lata trmu nieciekawe parametry ale wziął się za siebie i ma w normie wszystko i ostatnio jak robiliśmy procedurę nasienie było 1 klasy najlepsze ale co z tego jak po procedurze dowiedzilismy się że komórki moje były słabej jakości. Mieliśmy blastocyste ale do badań pgs padła..wcześniej 4 podejścia w innych klinikach słowem niepowiedzieli ze coś nie tak z komórkami...1 raz biochemiczna był...Generalnie dopiero po kilku nieudanych podejściach mówią prawdę.

  • mała Autorytet
    Postów: 2778 3850

    Wysłany: 30 stycznia 2023, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka198321 wrote:
    A nierozważaliście adopcje komorek dawczyni? My teraz idziemy w ten deseń...co do adopcji zarodków to mi lekarz powiedział wprost że to są zarodki od osób które tak jak my się leczą i mają więcej szczęścia mają dziecko i np niedecyduja się na kolejny transfer ...Ps też wyszło że mam komórki do dupy....
    Mąż ma bardzo słabe nasienie więc komórki dawczyni nie mają sensu. To prawda, w Polsce zarodki pochodzą od par leczących się ale już w Czechach są od młodych, zdrowych dawców którzy oddają swoje gamety za kasę a zarodki są najwyższej klasy

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
‹‹ 852 853 854 855 856 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ