X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AID inseminacja nasieniem dawcy
Odpowiedz

AID inseminacja nasieniem dawcy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia2602 wrote:
    Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. ✊✊✊Daj znać jak będziesz już po 🙂
    Boje sie tylko ze nie zdaza zamowic nasienia, ale doktorek mowil ze spokojnie zdaza jak pytalam czy nie przyjsc szybciej po to....
    Jak zawsze glowa pelna mysli 🙈🙊

  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2253 1911

    Wysłany: 9 lipca 2019, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babeczki, która wykonywała albo planuje wykonać AID w Novum w Warszawie? Polecacie konkretnego lekarza? Trzeba na coś zwrócić uwagę przy pierwszym podejściu? Wielkie dzięki z góry za odpowiedzi ❤️

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3182 4087

    Wysłany: 10 lipca 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Boje sie tylko ze nie zdaza zamowic nasienia, ale doktorek mowil ze spokojnie zdaza jak pytalam czy nie przyjsc szybciej po to....
    Jak zawsze glowa pelna mysli 🙈🙊

    Domyślam się kochana 🙂U mnie jest z tym dobrze w klinice, że bank nasienia mają na miejscu. Więc tylko dostaję kartkę z cechami jak wzrost, waga, kolor oczu,kolor włosów i grupa krwi i mogę sobie wybrać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 09:13

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia2602 wrote:
    Domyślam się kochana 🙂U mnie jest z tym dobrze w klinice, że bank nasienia mają na miejscu. Więc tylko dostaję kartkę z cechami jak wzrost, waga, kolor oczu,kolor włosów i grupa krwi i mogę sobie wybrać.
    Zazdroszcze, zaraz bede wiedziec co i jak 😱

  • Agness001 Autorytet
    Postów: 482 197

    Wysłany: 10 lipca 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam dzisiaj do koordynatora. Niestety nie ma jeszcze informacji. Embriolog z którym rozmawiałam jest na urlopie. Potwierdzono mi tylko, że faktycznie ma być większa dostawa nasienia ale spodziewają się w przyszłym tygodniu . Mam dzwonić za tydzień w czwartek. Tak więc znów czekanie.
    Mallagga kciuki za wizytę 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 15:28

    Mallagga lubi tę wiadomość

  • Agness001 Autorytet
    Postów: 482 197

    Wysłany: 10 lipca 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Babeczki, która wykonywała albo planuje wykonać AID w Novum w Warszawie? Polecacie konkretnego lekarza? Trzeba na coś zwrócić uwagę przy pierwszym podejściu? Wielkie dzięki z góry za odpowiedzi ❤️
    Ciężko stwierdzić czy są jakieś specjalne uwagi przed pierwszą inseminacją. Jeśli wszystkie badania, drożność są ok to głównie zależy wszystko od rosnących pęcherzyków, oceny lekarza oraz wybranie odpowiedniego momentu podania zastrzyku na pęknięcie oraz momentu samej inseminacji. Jedynie mogę dodać, że na forum dziewczyny często piszą, że lepiej mieć lekko wypełniony pęcherz. Za pierwszym razem miałam pusty i takie dziwne uczucie było. Możesz dopytać swojego lekarza. W pierwszej klinice nic o tym mi nie powiedziano. W obecnej Pani dr potwierdziła, że tak się zaleca. Podchodzisz na cyklu naturalnym czy stymulowanym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wizycie, na szczescie maja swoja kolekcje nasienia na miejscu, bo to juz jutro 13 dc😱😱
    Nie wiem ile mm lekarka nic mi nie powiedziala tylko ze jeden ladny pecherzyk i ladne endo i do pt nie wytrzyma.
    Zrobilam juz zastrzyk ovi i czekam.
    Od zastrzyku do zabiegu bedzie 19 h, zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness001 wrote:
    Dzwoniłam dzisiaj do koordynatora. Niestety nie ma jeszcze informacji. Embriolog z którym rozmawiałam jest na urlopie. Potwierdzono mi tylko, że faktycznie ma być większa dostawa nasienia ale spodziewają się w przyszłym tygodniu . Mam dzwonić za tydzień w czwartek. Tak więc znów czekanie.
    Mallagga kciuki za wizytę 😊
    A kiedy byscie chcieli podchodzic?

  • Agness001 Autorytet
    Postów: 482 197

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    A kiedy byscie chcieli podchodzic?
    Myślę, że w sierpniu. Lipiec i tak już odpada. Od wczoraj mam 1 dc. Cytologia do zarobienia no i nie chcę brać leków jak nie mam pewności. Zobaczymy.
    No to jutro macie ważny dzień :). Oby to był ten szczęśliwy 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness001 wrote:
    Myślę, że w sierpniu. Lipiec i tak już odpada. Od wczoraj mam 1 dc. Cytologia do zarobienia no i nie chcę brać leków jak nie mam pewności. Zobaczymy.
    No to jutro macie ważny dzień :). Oby to był ten szczęśliwy 😊
    Dzieki :*


    To oby dostarczyli teraz co trzeba zebys w sierpniu dzialala pelna para :)

  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3182 4087

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Po wizycie, na szczescie maja swoja kolekcje nasienia na miejscu, bo to juz jutro 13 dc😱😱
    Nie wiem ile mm lekarka nic mi nie powiedziala tylko ze jeden ladny pecherzyk i ladne endo i do pt nie wytrzyma.
    Zrobilam juz zastrzyk ovi i czekam.
    Od zastrzyku do zabiegu bedzie 19 h, zobaczymy
    To super. Aby jutrzejsze IUI było dla Ciebie szczęśliwe. Trzymam mocno kciuki. ✊✊✊

    Mallagga lubi tę wiadomość

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • jolcia1005 Ekspertka
    Postów: 174 88

    Wysłany: 10 lipca 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallagga wrote:
    Po wizycie, na szczescie maja swoja kolekcje nasienia na miejscu, bo to juz jutro 13 dc😱😱
    Nie wiem ile mm lekarka nic mi nie powiedziala tylko ze jeden ladny pecherzyk i ladne endo i do pt nie wytrzyma.
    Zrobilam juz zastrzyk ovi i czekam.
    Od zastrzyku do zabiegu bedzie 19 h, zobaczymy
    No to ładnie:) Powodzenia jutro! Kciuki✊✊

    Mallagga lubi tę wiadomość

    32l
    M-Azoospermia, Hipogonadyzm pierwotny
    05.2018 - TESE brak plemników
    12.2018 1 AID ciąża bezzarodkowa
    2019 4xAID :(
    01.2020 Laparo+Histero+Drożność OK
    2020 2xAID :(
    06.2020 IMSI, 3 blastki
    06.2020 Transfer 3AA, 10dpt beta 241, 12dpt beta 558
    p19u3e3k91lhnfy4.png
  • happilyeverafter Autorytet
    Postów: 2253 1911

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness001 wrote:
    Ciężko stwierdzić czy są jakieś specjalne uwagi przed pierwszą inseminacją. Jeśli wszystkie badania, drożność są ok to głównie zależy wszystko od rosnących pęcherzyków, oceny lekarza oraz wybranie odpowiedniego momentu podania zastrzyku na pęknięcie oraz momentu samej inseminacji. Jedynie mogę dodać, że na forum dziewczyny często piszą, że lepiej mieć lekko wypełniony pęcherz. Za pierwszym razem miałam pusty i takie dziwne uczucie było. Możesz dopytać swojego lekarza. W pierwszej klinice nic o tym mi nie powiedziano. W obecnej Pani dr potwierdziła, że tak się zaleca. Podchodzisz na cyklu naturalnym czy stymulowanym?

    Dzięki za info o pęcherzu 😉 Nie wiem niestety jeszcze na jakim cyklu, w poniedziałek wizyta u lekarza więc wtedy ustalimy. Nikt mi nie zlecal jeszcze ale tak się zastanawiam że powinnam droznosc zrobić przed I iui? Tylko czy zdążę, czy trzeba jakiś czas odczekać po badaniu przed planowana inseminacja typu 2 tygodnie?

    2020r. Nasz Cud 🤍 nasze Życie 💕🧚‍♂️🧸🩰
    01.2024: 9dpt beta 71 💗 bądź zdrów Maluszku ✨🙏🏻
    2❄️❄️
    The true miracle is having faith no matter what👣🍀

    preg.png
  • Agness001 Autorytet
    Postów: 482 197

    Wysłany: 10 lipca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Dzięki za info o pęcherzu 😉 Nie wiem niestety jeszcze na jakim cyklu, w poniedziałek wizyta u lekarza więc wtedy ustalimy. Nikt mi nie zlecal jeszcze ale tak się zastanawiam że powinnam droznosc zrobić przed I iui? Tylko czy zdążę, czy trzeba jakiś czas odczekać po badaniu przed planowana inseminacja typu 2 tygodnie?
    Wydaje mi się, że to jest standard w większości miejsc przed inseminacją. Osobiście uważam, że powinno się wykonać to badanie. Jeżeli jajowody są niedrożnego to inseminacja nie ma sensu. Poza tym w trakcie badania podawany płyn może "przepchnąć" ewentualne drobne zrosty. Sono HSG miałam po skończonej miesiączce ale przed owulacją. Pierwszą AID miałam w następnym cyklu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happilyeverafter wrote:
    Dzięki za info o pęcherzu 😉 Nie wiem niestety jeszcze na jakim cyklu, w poniedziałek wizyta u lekarza więc wtedy ustalimy. Nikt mi nie zlecal jeszcze ale tak się zastanawiam że powinnam droznosc zrobić przed I iui? Tylko czy zdążę, czy trzeba jakiś czas odczekać po badaniu przed planowana inseminacja typu 2 tygodnie?
    Ja tez mialam laparo cykl przed, z tym ze to musisz robic zaraz po okresie. Zanim bedzie owulacja, tak u mnie mowili :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jolcia1005 wrote:
    No to ładnie:) Powodzenia jutro! Kciuki✊✊
    Teraz jak kojarze to podobnie do Ciebie u mnie wypadlo tez 13 dc 💪

  • anissima Koleżanka
    Postów: 38 18

    Wysłany: 11 lipca 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny byłam dzisiaj na monitoringu cyklu i wygląda na to , że najpóźniej pojutrze powinnam mieć AID. Mam jakiś ekspresowy cykl. Czy Wy też tak miałyście po clostilbegyt? Czy to przez przesunięcie @ po duphaston?

    I AID- :(
    II AID - :(
    III AID :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anissima wrote:
    Cześć dziewczyny byłam dzisiaj na monitoringu cyklu i wygląda na to , że najpóźniej pojutrze powinnam mieć AID. Mam jakiś ekspresowy cykl. Czy Wy też tak miałyście po clostilbegyt? Czy to przez przesunięcie @ po duphaston?
    W takim razie kciuki!

    A ktory masz dc?

    Ja tez myslalam ze owu mam kolo 15 dc i teraz po clo 13dc 20 mm pecherzyk, wiec moze tak wplywa 🤔

  • anissima Koleżanka
    Postów: 38 18

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dzisiaj 7 dc pęcherzyk 18mm, ale duphaston przesunął mi o 2 dni@. Zazwyczaj ovulację mam 12-13 dc stąd moje zaskoczenie. Przygotowywałam się ze wszystkim na wtorek .
    Najbardziej denerwuje mnie fakt, że będę jeździła w tą i z powrotem muszę dzisiaj jechać do Gdańska, juto mam monitoring po południu w Warszawie, a w sobotę muszę znowu jechać do Gdańska, a miałam taki dobry plan, który wzięło w łeb...

    I AID- :(
    II AID - :(
    III AID :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anissima wrote:
    Mam dzisiaj 7 dc pęcherzyk 18mm, ale duphaston przesunął mi o 2 dni@. Zazwyczaj ovulację mam 12-13 dc stąd moje zaskoczenie. Przygotowywałam się ze wszystkim na wtorek .
    Najbardziej denerwuje mnie fakt, że będę jeździła w tą i z powrotem muszę dzisiaj jechać do Gdańska, juto mam monitoring po południu w Warszawie, a w sobotę muszę znowu jechać do Gdańska, a miałam taki dobry plan, który wzięło w łeb...
    O kurcze to rzeczywiscie ekspresowy pecherzyk 😱tylko dojazdowo rzeczywiscie nie zazdroszczę...

‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ