Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AID inseminacja nasieniem dawcy
Odpowiedz

AID inseminacja nasieniem dawcy

Oceń ten wątek:
  • Gioia Autorytet
    Postów: 512 394

    Wysłany: 5 lipca 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Gioia jak tam ? Już po wizycie? Czy przed ? Daj znać ✊

    O 16:30 mam wizytę. Siedzę jak na szpilkach..
    Jestem chyba gotowa na każdą opcję i już rozważam wszystkie scenariusze.
    Ale dziękuję za wsparcie 😚

  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 5 lipca 2021, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gioia wrote:
    O 16:30 mam wizytę. Siedzę jak na szpilkach..
    Jestem chyba gotowa na każdą opcję i już rozważam wszystkie scenariusze.
    Ale dziękuję za wsparcie 😚
    A plamienie nadal jest??

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 5 lipca 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adju wrote:
    Dziewczyny, jestescie silne. Ze wszystkim dacie sobie rade 🍀❤️
    U mnie informacja z wczoraj (3 doba): mamy 9 zarodkow :)
    Dzis nie pisalam do dr, czekam z niecierpliwoscia na jutro i wiadomosc ile ich bedzie ostatecznie 🧐
    Super wiadomość 😍 więc teraz działać dalej, i coraz bliżej celu 🥰🥰🥰

    Adju, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 5 lipca 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibilus87 wrote:
    Nie wiem jak wasi partnerzy mężowie itp ale mój to niby słucha ale i tak zapomina, ja się wahałam bo mówiłam że te dni a on i tak kupił ale mi to pasuje bo faktycznie będzie zajęta głowa i moze to pomoże niż sie stresować leżeć i pachnieć, byle nie zaszkodzić 😉 a życie samo zweryfikuje kiedyś ustawiałam grafik pod ewentualną ciążę jak się starało dziś już wiem żeby żyć z dnia na dzień bo wszystko się może zdarzyć i nic....
    No każdy facet jednym uchem wpuszcza, a drugim wypuszcza 😊 a jeszcze jak się mówi coś do niego jak ten na przykład telewizje ogląda... To na bank nie wie że coś do niego mówisz 😀😀😀😀 kurcze dziewczyny mój mąż tak się przeziębił... Mieliśmy mieć szczepienie 7 lipca druga dawka... A on gorączka, gardło, kaszel... I musi teraz przełożyć na inną datę pewnie... Kurde, żebym ja się nie rozchorowala od niego, bo do środy kilka dni, a jeśli się nie zaszczepie w środę to kolejny cykl stracony będzie.. Bo do iui mam podejść dopiero po 2 dawce szczepienia na covid, tak ustaliłam z lekarzem w klinice...

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • justyna1719 Autorytet
    Postów: 10007 5107

    Wysłany: 5 lipca 2021, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna.maria, Kasia2602 a wy jak tam???

    63644240ef.png

    👱‍♀️33 lat, 🤵38 lat
    Starania od czerwca 2018
    ❌Problem męski azoospermia - zespół klinefeltera
    📌1 IUI - lipiec 2021 - nieudane ☹️
    📌2 IUI - październik nieudane ☹️

    🧫 04.11 IN VITRO
    🧫30. 11 punkcja-pobrano 18 cumulusow ✊✊ z czego 12 prawidłowych
    🧫31.11 - mamy 5 zarodków
    ❄️ Jeden zarodek C.C.C.
    🤢Grudzień - Stop Covid ☹️
    ⛄07.02 Transfer-Blastka 3CC 🙏
    👶3dpt - prog 41
    👶7dpt beta 38,2, prog 46,82
    👶9dpt 120,7
    👶11dpt - 409,5, prog 47,82
    👶15dpt - 1592, prog 40,82
    👶21dpt - 8735 - prog39,15
    ❤️04.03 (25dpt) mamy serduszko ❤️

    *AMH 2,35
    *TSH 2,97 - (Euthyrox) 1,56 (13.12)
    *FSH 6,36
    *Homocysteina 11,66 (28.10), 4,86 (13.12)
    *Insulinooporość - Glucophage 500
    Suplementy: kwas foliowy, witamina B12, ashawaganda, Magne B6, omega 3, preventic z wit D3, witamina C, koenzym Q10
  • Nadzieja Autorytet
    Postów: 2205 3188

    Wysłany: 5 lipca 2021, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna.maria, Kasia 2602 jak u was?

    860ix1hp6806789i.png


    147a8caae8.png

    qq87io4phvumny7i.png

    35 lata
    Starania od 2018
    29.03.2019 -nadżerka
    05.04.2019 usunięcie nadżerki
    15.10.2019 start I iv protokół krotki
    26.10.2019 punkcja 10 oocytow, 8 komorek, 6zaplodnionych i 6 zarodkow, do 5-doby zostaly 4
    31.10.2019 transfer 1 blastki ⛄
    12dpt 476,5, 14dpt 888,2
    18.11.2019-18dpt (5+2) pęcherzyk i ciałko żółte 🎉
    27.11.2019 -27dpt ❤️

    10.07.2020 godz.19.45 Synek 3580g szczęścia 😍 38tc 5dzien


    02.2021 wracamy po rodzeństwo
    20.02.2021 transfer 1blastki ⛄
    03.03.2021 - 11dpt - 600
    05.03.2021 - 13dpt - 1443
    26.03.2021- ❤️
    Zostań z nami ....🍀🍀🍀

    29.10.2021 godz. 8.55 córeczka 3460g szczęścia 😍38tc 3dzien
  • Gioia Autorytet
    Postów: 512 394

    Wysłany: 5 lipca 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę plamię, ale na szczęście nie krwawię.

  • Anna.maria Autorytet
    Postów: 681 293

    Wysłany: 5 lipca 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja wrote:
    Anna.maria, Kasia 2602 jak u was?

    Beta spadla do 4,01. Ale krwawienia jeszcze nie mam. Ważne że spadla...

    ❌️Inseminacje, in vitro - nieudane
    ✔️ciąża naturalna z komplikacjami:
    hipotrofia, nieprawidłowe przepływy, stan przedrzucawkowy, poród przedwczesny
  • Kasia2602 Autorytet
    Postów: 3183 4088

    Wysłany: 5 lipca 2021, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    Anna.maria, Kasia2602 a wy jak tam???
    Ja mam jutro wizytę.Dzisiaj zrobiłam betę i wynosi 39036-35dpt.Niech ten wtorek już będzie.

    starania od 2016 r.
    2016 początek leczenia w klinice Genesis w Bydgoszczy
    10.2017 zmiana kliniki na Gametę w Gdyni
    On-azoospermia,niedoczynność tarczycy(przewlekła),hiperprolaktynemia(przewlekła)
    07.2018 rozpoczęcie mojego leczenia
    Niepłodność pierwotna,niedoczynność tarczycy
    03.2019 I IUI AID :(
    07.08.2019 start z IVF, krótki protokół, 19 sierpień punkcja,pobrano 19 kumulusów z czego 11 MII, 1 ❄ 3aa
    12.09 transfer zarodka 4AA, czekamy na cud ❤️
    8dpt-107,40 mIU/ml, 11 dpt-384,90 mIU/ml, 13 dpt-754,10 mIU/ml, 18dpt-5753 mIU/ml, mamy❤️
    31.05.21 transfer zarodka 4AA; 7dpt-25,35mlU/ml,8 dpt-41,09mlU/ml,10dpt-125,60mlU/ml 14 dpt-608,40 mlU/ml,17 dpt-1624 mlU/ml,31 dpt-25308mlU/ml, 35 dpt-39036mlU/ml

    17159a43c0.png
    f88ccfa275.png
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 5 lipca 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia2602 wrote:
    Ja mam jutro wizytę.Dzisiaj zrobiłam betę i wynosi 39036-35dpt.Niech ten wtorek już będzie.


    Juz jutro
    I bedzie wyjasnione 🙄

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Bibilus87 Autorytet
    Postów: 1451 901

    Wysłany: 5 lipca 2021, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1719 wrote:
    No każdy facet jednym uchem wpuszcza, a drugim wypuszcza 😊 a jeszcze jak się mówi coś do niego jak ten na przykład telewizje ogląda... To na bank nie wie że coś do niego mówisz 😀😀😀😀 kurcze dziewczyny mój mąż tak się przeziębił... Mieliśmy mieć szczepienie 7 lipca druga dawka... A on gorączka, gardło, kaszel... I musi teraz przełożyć na inną datę pewnie... Kurde, żebym ja się nie rozchorowala od niego, bo do środy kilka dni, a jeśli się nie zaszczepie w środę to kolejny cykl stracony będzie.. Bo do iui mam podejść dopiero po 2 dawce szczepienia na covid, tak ustaliłam z lekarzem w klinice...

    jeśli jest lekka goraczka i przeziębienie to można otrzymać szczepionkę, tak na ulotce pisze... Kolega małża podczas przeziębienia pytał lekarza czy może wziąć szczepionkę , usłyszał, że nie ma przeciwskazań tak tylko go rozłozy... I tak tez się stało :P

    ♂️ -36lat, azoospermia, zespół klinefeltera
    ♀️ 34lata

    🩺25.02.2021 gyncentrum,
    ✅02.07sono HSG oba jajowody drożne

    🤯 28.07 Invimed....

    1️⃣IUI 11.08.21 (klops 👎)
    2️⃣IUI 06.09.21 (urodziny i klops 👎 )
    3️⃣ IUI 05.10.21 (🙏) pęcherzyki 21 i 16 🥳🥳🥳


    28.06.2022 Jagienka ❤️
    4700 g 57cm ❤️

    0697d62dde.png
  • Gioia Autorytet
    Postów: 512 394

    Wysłany: 5 lipca 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta rośnie kijowo, zarodek jest mały, ale w porównaniu z piątkiem pojawiło się serduszko. Lekarka jeszcze o niczym nie przesądza. Daje 30% szans na utrzymanie ciąży. 14.07 mam kolejną wizytę i zobaczymy co dalej

  • Nadzieja Autorytet
    Postów: 2205 3188

    Wysłany: 5 lipca 2021, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gioia wrote:
    Beta rośnie kijowo, zarodek jest mały, ale w porównaniu z piątkiem pojawiło się serduszko. Lekarka jeszcze o niczym nie przesądza. Daje 30% szans na utrzymanie ciąży. 14.07 mam kolejną wizytę i zobaczymy co dalej

    🍀✊ Dalej zaciśnięte. Niech leniuszek walczy 🍀✊

    Gioia lubi tę wiadomość

    860ix1hp6806789i.png


    147a8caae8.png

    qq87io4phvumny7i.png

    35 lata
    Starania od 2018
    29.03.2019 -nadżerka
    05.04.2019 usunięcie nadżerki
    15.10.2019 start I iv protokół krotki
    26.10.2019 punkcja 10 oocytow, 8 komorek, 6zaplodnionych i 6 zarodkow, do 5-doby zostaly 4
    31.10.2019 transfer 1 blastki ⛄
    12dpt 476,5, 14dpt 888,2
    18.11.2019-18dpt (5+2) pęcherzyk i ciałko żółte 🎉
    27.11.2019 -27dpt ❤️

    10.07.2020 godz.19.45 Synek 3580g szczęścia 😍 38tc 5dzien


    02.2021 wracamy po rodzeństwo
    20.02.2021 transfer 1blastki ⛄
    03.03.2021 - 11dpt - 600
    05.03.2021 - 13dpt - 1443
    26.03.2021- ❤️
    Zostań z nami ....🍀🍀🍀

    29.10.2021 godz. 8.55 córeczka 3460g szczęścia 😍38tc 3dzien
  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 5 lipca 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gioia wrote:
    Beta rośnie kijowo, zarodek jest mały, ale w porównaniu z piątkiem pojawiło się serduszko. Lekarka jeszcze o niczym nie przesądza. Daje 30% szans na utrzymanie ciąży. 14.07 mam kolejną wizytę i zobaczymy co dalej



    ✊🍀trzymam kciuki

    Gioia lubi tę wiadomość

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • Adju Autorytet
    Postów: 253 377

    Wysłany: 5 lipca 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gioia, ✊✊✊ cały czas!

    Gioia lubi tę wiadomość

    on: azoo, hashimoto
    ona: amh 2,64 ng/ml, hiperprolaktynemia, PAI-1 4G homozygota, MTHFR heterozygota

    2020
    ❌ 3 x IUI AID beta 0,1

    2021 1IVF AID
    ➡️ 06: punkcja, transfer odroczony (badania NGS)
    ❌ 10: transfer blastki 5.1.1, 7dpt beta 0,16
    ➡️ 12: biopsja endometrium CD138 - brak komórek stanu zapalnego
    🍀 12: transfer blastki 3.1.1 ✊✊✊

    2022
    ♥️ 09: 👶🏼

    2024
    🍀 01: transfer blastki 2.1.1
    ♥️ 09: 👶🏼


    ➡️ 3 ❄️ prawidłowe (5.1.1, 3.1.1, 2.1.1), 3 ❄️ nieprawidłowe po NGS, 1 ❄️ niezbadany (2.1.1)

    202209211772.png

    202409281770.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gioia trzymam kciuki✊🏼✊🏼✊🏼 Oby wszystko bylo dobrze...

    My zaczynamy drugie podejscie do IUI
    W srode pierwszy monitoring, zabieg pewnie w okolicy piatek/sobota. Moje oczekiwania spadly prawie do zera i teraz bede chyba miala jeszcze wiekszy dystans do tego wszystkiego🙈

    Gioia lubi tę wiadomość

  • Mojanadzieja Autorytet
    Postów: 18787 6823

    Wysłany: 5 lipca 2021, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happinessiseasy:) wrote:
    Gioia trzymam kciuki✊🏼✊🏼✊🏼 Oby wszystko bylo dobrze...

    My zaczynamy drugie podejscie do IUI
    W srode pierwszy monitoring, zabieg pewnie w okolicy piatek/sobota. Moje oczekiwania spadly prawie do zera i teraz bede chyba miala jeszcze wiekszy dystans do tego wszystkiego🙈


    Za pierwszym razem zawsze zawód jest. Tez tak mialam. Potem na luzie. Wiadomo przykro itd ale nie tak jak za 1 razem.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Córeczka 36+5tc 2300g 52cm miłości 🥰 16.03.2021r
    Synek 39+0tc 3820g 57cm miłości🥰 1.12.2022r
    °1IUI 15.08.2017°2IUI 18.09.2017°3IUI 19.12.2017
    ♦️ #1ivf AID 21.11.18cykl rozpoczęty icsi |9.12transfer 23.01.19r [*] 8tc6d puste jajo :(
    ♦️#2ivf AID icsi 31.05.2019 (8Ax2) 3dniowy :( cb
    ♦️#3 ivf AID KRIOBANK 4.05.2020 protokół dlugi¦20.06.2020r punkcja. Mam❄️❄️❄️❄️
    🌺 17.07.20r FET 3AA, wlew + emryoglue
    5dpt II blada kreska ¦7dpt bHCG 55/Prg 39¦11dpt bHCG 314/pgr 38¦14dpt bHCG 726/prg 26.05¦17dpt bHCG 2022¦27dpt ♥️127/min
    ♦️19.02.2022r transfer 2BB cb
    ♦️18.03.2022r transfer 1BB i morula
    4dpt II kreska,5dpt bHcg 24,prog 33.20,7dpt bHcg 62,10dpt bHcg 202.90,prog 46.430 INNE LABO,12dpt bHcg 457,15dpt bHcg 1479,pog 23.60,28dpt ❤ 129/min, 12t4d 6.41cm ❤️162/min
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gioia wrote:
    Beta rośnie kijowo, zarodek jest mały, ale w porównaniu z piątkiem pojawiło się serduszko. Lekarka jeszcze o niczym nie przesądza. Daje 30% szans na utrzymanie ciąży. 14.07 mam kolejną wizytę i zobaczymy co dalej
    To trzymamy 👍 30% to zawsze jakieś szanse ❤️

  • Katia29 Autorytet
    Postów: 885 631

    Wysłany: 5 lipca 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    happinessiseasy:) wrote:
    Gioia trzymam kciuki✊🏼✊🏼✊🏼 Oby wszystko bylo dobrze...

    My zaczynamy drugie podejscie do IUI
    W srode pierwszy monitoring, zabieg pewnie w okolicy piatek/sobota. Moje oczekiwania spadly prawie do zera i teraz bede chyba miala jeszcze wiekszy dystans do tego wszystkiego🙈
    No pierwszy raz boli najbardziej. Drugi juz u mnie na mega luzie.. Zadnych oczekiwań. No ja mam monitoring 15.07 takze trzymam kciuki za ciebie i za siebie:)!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Ona 30 On 31
    Starania od 2020
    Diagnoza: On -azoospermia , zespół Klinefeltera
    Ona -niby ok
    10.2020- zabieg Micro tese (brak plemników)
    01.2021- pierwsza wizyta w klinice
    03.2021-IUI🍷
    06.2021-IUI🍷
    09.2021- IUI 🍷

    23.10.2021-zaczynamy stymulację przed IVF, krótki protokół z antagonistą
    3.11.2021-punkcja,
    8.11.2021 - transfer ET (4AA) i mamy jeszcze ❄️❄️ (4AA i 3AA)
    7dpt- bhcg 73,7, 10dpt- 408,5, 12dpt -bhcg 950,6,19dpt-bhcg 11 122,77 , 31 dpt bhcg 58 182,91, 33 dpt mamy ❤️ 147/min ( czekamy na synka)

    4a419c701d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katia29 a ile razy juz podchodzilas?

‹‹ 399 400 401 402 403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ