X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelis Provita - in vitro w programie badań klinicznych
Odpowiedz

Angelis Provita - in vitro w programie badań klinicznych

Oceń ten wątek:
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    No ja też właśnie.. Tylko co w przypadku kiedy dostanie się miesiączkę a wszystkich badań jeszcze nie będzie? Przecież symulacje zaczyna się w 2 dc? A co jeśli w wynikach wyjdzie jakieś zapalenie bakteryjne itp? Ciekawe co w takiej sytuacji chyba trzeba przerwać symulacje

    Dlatego badanie trwa do 9 tygodni żeby w razie czego się podleczyc. Jak dostaniesz okres to wszystko toczy się dalej podjedziesz do procedury przy następnym cyklu.

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak tylko już wydasz troche kasy na leki do stymulacji a tu okaże się że musisz przerwać i wszystko zaczynać od nowa.. :/

    oar8dqk3h868txgg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609, dlatego ja polecam posiewy/wymazy zrobić już ;) w razie co będzie czas na leczenie. A przed samą procedurą można powtórzyć badanie gdyby wygasła jego ważność..... koszt w porównaniu z innymi rzeczami niewielki

  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edloteh wrote:
    ania609, dlatego ja polecam posiewy/wymazy zrobić już ;) w razie co będzie czas na leczenie. A przed samą procedurą można powtórzyć badanie gdyby wygasła jego ważność..... koszt w porównaniu z innymi rzeczami niewielki
    Tak tylko w czwartek mam wizytę u ginekologa i podpisuje w ten dzień umowę a okres mam dostać ok 5 lutego

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Tak tylko w czwartek mam wizytę u ginekologa i podpisuje w ten dzień umowę a okres mam dostać ok 5 lutego

    Witajcie dziewczyny :)
    chciałabym do Was dołączyć, jeśli mnie przyjmiecie.
    Leczymy się w Angelius Provita u doktor Anioł. Szybko trafiliśmy do tej kliniki bo wyniki męża były tragiczne, ale odkąd przyjmuje leki to wszystko wróciło do normy albo ponad normę.
    Ruszamy na początku lutego z 1 procedurą in vitro - krótki protokół w ramach badań klinicznych. Jestem już po podpisaniu umowy, po wszystkich wymazach i czekam tylko na wizytę u doktor P...
    Obawiam się że Pani doktor nie pozwoli Ci w tym cyklu podejść do stymulacji jeśli nie będziesz mieć wszystkich wymazów prawidłowych. Mnie tak właśnie napisała na kartce że podpisanie umowy na badania kliniczne dopiero po prawidłowych wymazach na które czekałam aż 10 dni!!! Ja robiłam je na początku stycznia zanim dostałam telefon z kliniki z badań klinicznych.

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruzja85 wrote:
    Witajcie dziewczyny :)
    chciałabym do Was dołączyć, jeśli mnie przyjmiecie.
    Leczymy się w Angelius Provita u doktor Anioł. Szybko trafiliśmy do tej kliniki bo wyniki męża były tragiczne, ale odkąd przyjmuje leki to wszystko wróciło do normy albo ponad normę.
    Ruszamy na początku lutego z 1 procedurą in vitro - krótki protokół w ramach badań klinicznych. Jestem już po podpisaniu umowy, po wszystkich wymazach i czekam tylko na wizytę u doktor P...
    Obawiam się że Pani doktor nie pozwoli Ci w tym cyklu podejść do stymulacji jeśli nie będziesz mieć wszystkich wymazów prawidłowych. Mnie tak właśnie napisała na kartce że podpisanie umowy na badania kliniczne dopiero po prawidłowych wymazach na które czekałam aż 10 dni!!! Ja robiłam je na początku stycznia zanim dostałam telefon z kliniki z badań klinicznych.
    A widzisz mi dr P nic takiego nie mówiła :/ kurcze chyba do niej napisze..

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    A widzisz mi dr P nic takiego nie mówiła :/ kurcze chyba do niej napisze..
    Pani doktor tłumaczyła to tak ze jak coś wyjdzie nie tak to będzie można przeleczyc i przesunąć podpisanie umowy bo transfer musi odbyć w ciągu 9 tygodni od od podpisania umowy...moze wcześniej już miałaś te wymazy i nic nie wyszło? może uważa że nic u Ciebie nie wyjdzie

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruzja85 wrote:
    Pani doktor tłumaczyła to tak ze jak coś wyjdzie nie tak to będzie można przeleczyc i przesunąć podpisanie umowy bo transfer musi odbyć w ciągu 9 tygodni od od podpisania umowy...moze wcześniej już miałaś te wymazy i nic nie wyszło? może uważa że nic u Ciebie nie wyjdzie
    Mialam ale dawno.. Gdzieś 2 lata temu.. Napisałam do naszej Pani doktor zobaczymy co odpisze

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania609 wrote:
    Mialam ale dawno.. Gdzieś 2 lata temu.. Napisałam do naszej Pani doktor zobaczymy co odpisze
    Pani doktor od 7 lutego do 14 lutego jest na urlopie więc jak zacznę procedurę albo Ty to musimy iść do innych lekarzy na zastępstwo i to mnie przeraża. Mam nadzieję że Pani doktor pozostawi rozpiske lekarzowi. bede z nią o tym rozmawiac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 21:56

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pani doktor też nic nie mówiła o tym żeby zrobić sobie wcześniej wymazy itp. Pojadę do niej w środę to mam nadzieję że wszystko mi wyjdzie dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2019, 21:55

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jakie wymazy są potrzebne - czy tylko ode mnie czy od męża tez? I jak długo są ważne?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Dziewczyny a jakie wymazy są potrzebne - czy tylko ode mnie czy od męża tez? I jak długo są ważne?
    Tylko od Nas sa potrzebne. Chlamydia ważna rok ureplasma wazna rok cytologia ważna chyba 2 lata i biocenoza pochwy 3 miesiące. Jeśli któreś badanie miałaś robione i bylo prawidlowe i jest jeszcze wazne to nie musisz go robic

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • chiara Autorytet
    Postów: 523 556

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 11:32

  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chiara wrote:
    Jejku jutro będę w klinice muszę podpytać o te badania. Jednak mam wątpliwości co do tych badań :/ martwi mnie, że gdy nawet osiągnę zarodek klasy 3bb, co jest dla nas ciężkie, to dostaniemy placebo i nic z tego nie wyjdzie.
    Wcześniej po udanym transferze mieliśmy 3ba i kroplówkę tratcotile, myślę, że to dzięki niej się udało....
    To nasze ostatnie in vitro

    Ja też nie jestem przekonana do tego badania bo pierwszy raz podchodzimy do in vitro a wiec to jest loteria i nie wiadomo czy cokolwiek wyhoduje się. Największa nie wiadoma dotyczy tego ile wydamy na leki bo może być tak że wydam na leki 5 tys bo będę bardzo słabo stymulowała się a dostanę zwrot 700 euro...wtedy kompletnie to nie kalkuluje się ale trudno trzeba zaryzykować i tak już podpisałam dokumenty :)

    Aha, jeszcze trzeba zrobić w Angelius badania na wątrobę ale to formalność, bo tego wymaga producent leku.

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruzja85 wrote:
    Ja też nie jestem przekonana do tego badania bo pierwszy raz podchodzimy do in vitro a wiec to jest loteria i nie wiadomo czy cokolwiek wyhoduje się. Największa nie wiadoma dotyczy tego ile wydamy na leki bo może być tak że wydam na leki 5 tys bo będę bardzo słabo stymulowała się a dostanę zwrot 700 euro...wtedy kompletnie to nie kalkuluje się ale trudno trzeba zaryzykować i tak już podpisałam dokumenty :)

    Aha, jeszcze trzeba zrobić w Angelius badania na wątrobę ale to formalność, bo tego wymaga producent leku.


    Dziewczyny musimy zaryzykować i wtedy zobaczymy jakie tego będą skutki.miejmy nadzieję że same pozytywne.tak więc głowa do góry J wszystkie razem przetrwały to.wiem że każda z nas ma inną historię,ale musimy się wspierać. Więc do dzieła.

    Tak trzeba zrobić to badanie na wątrobę.
    Mi właśnie przelozyli wizytę , z jutra na czwartek.

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata02 wrote:
    Dziewczyny musimy zaryzykować i wtedy zobaczymy jakie tego będą skutki.miejmy nadzieję że same pozytywne.tak więc głowa do góry J wszystkie razem przetrwały to.wiem że każda z nas ma inną historię,ale musimy się wspierać. Więc do dzieła.

    Tak trzeba zrobić to badanie na wątrobę.
    Mi właśnie przelozyli wizytę , z jutra na czwartek.

    My też w czwartek idziemy na wizytę i też nas przerzucili ze środy. Przed urlopem Pani Doktor dostać się na wizytę to prawdziwy wyczyn, zapisują tylko już na wizyty związane ze stymulacją.

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gruzja85 wrote:
    My też w czwartek idziemy na wizytę i też nas przerzucili ze środy. Przed urlopem Pani Doktor dostać się na wizytę to prawdziwy wyczyn, zapisują tylko już na wizyty związane ze stymulacją.

    Dokładnie tak jest ,ja jeszcze nie mam ustalonej godziny na którą mam być.a wy macie już godzinę ustaloną?

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam wizytę w czwartek i nie mam jeszcze ustalonej godziny..

    oar8dqk3h868txgg.png
  • ania609 Autorytet
    Postów: 1346 517

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam mieć dziś wymazy pobierane u pielęgniarek a nic z tego :(

    oar8dqk3h868txgg.png
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 29 stycznia 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata02 wrote:
    Dokładnie tak jest ,ja jeszcze nie mam ustalonej godziny na którą mam być.a wy macie już godzinę ustaloną?
    Tak my już mamy ustalona godzinę wizyty w czwartek.

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ