Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Pulginka Przyjaciółka

Wysłany: 6 listopada 2017, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wynik biopsji przyszedł jak byłam na wizycie ! Ciepły dostałam do ręki WYNIK BARDZO DOBRY brak zapalenia, cytologia ujemna.
    Dziś już nie biorę pregynovy czekam na @ i w 2 dc mam przyjechać na hormony i ruszam z krótkim protokołem!!
    Jupi tak się cieszę!!!! Skaczę z radości!!

FLowwer super!!! kiedy masz miec okres? ja kolo 14 i tez zaczynam krotki protokol :) wiesz juz jakie zastrzyki bedziesz miala?

ania8306 lubi tę wiadomość

............................................................
    33 lata - niska rezerwa jajnikowa
    III ICSI - 07.2018 :-(
    - zawsze jest nadzieja dla tych ktorzy próbują!
  • KarenMillen Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2017, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wynik biopsji przyszedł jak byłam na wizycie ! Ciepły dostałam do ręki WYNIK BARDZO DOBRY brak zapalenia, cytologia ujemna.
    Dziś już nie biorę pregynovy czekam na @ i w 2 dc mam przyjechać na hormony i ruszam z krótkim protokołem!!
    Jupi tak się cieszę!!!! Skaczę z radości!!
    Gratulacje!:) Listopad będzie Twój:)
    Yoselyn82 wrote:
    ja bralam w domu juz pare razy... A dwa razy mialam w klinice, ale to na pcozatku i rok temu :)

p.s kolezance zakladalam wenflon z forum :P

Ty zakładałaś wenflon? Wow, podziw! A Tobie kto zakładał? Ja chyba jednak wybiorę się pierwszy raz do kliniki. A potem zobaczymy.

3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2017, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarenMillen no ja zakladalam kolezance z forum, bo ja jestem pielegniarka i pracuje w szpitalu :) a mnie zakladala kolezanka z pracy :)

z ta kolezanka co jej zakladalam venflon to sie kumplujemy :)

Anna1975, Hiszpaneczka lubią tę wiadomość

preg.png

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KarenMillen Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2017, 21:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    KarenMillen no ja zakladalam kolezance z forum, bo ja jestem pielegniarka i pracuje w szpitalu :) a mnie zakladala kolezanka z pracy :)

z ta kolezanka co jej zakladalam venflon to sie kumplujemy :)
    Ahh no i wszystko jasne! Takie umiejętności się przydają:)

3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2017, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pulginka wrote:
    FLowwer super!!! kiedy masz miec okres? ja kolo 14 i tez zaczynam krotki protokol :) wiesz juz jakie zastrzyki bedziesz miala?
    @ bedzie do 3 dni i mam przyjechać w 2dc 2h wcześniej na badanie hormonów ( estradiol i progesteron) i dostanę rozpiskę co dalej.
    Na razie mam odstawić acard a encorton właczyć.
    Niby z obliczeń wynika że na Mikołaja bedę testować ale pierwszy transfer jak naleśnik ;)
    Oby było co transferować ♡

Praktycznie idziemy razem!!

KateHawke, Pulginka, ania8306 lubią tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2017, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Oby było co transferować ♡

na pewno bedzie :)

Flowwer lubi tę wiadomość

preg.png

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • KarenMillen Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2017, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy walczyć razem:) ja podchodzę do crio na cyklu z lamettą. Będziemy się w listopadzie mijać na korytarzu:)

Flowwer, ania8306 lubią tę wiadomość

3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 00:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarenMillen wrote:
    Będziemy walczyć razem:) ja podchodzę do crio na cyklu z lamettą. Będziemy się w listopadzie mijać na korytarzu:)

Czyli cykl naturalny ? Skąd taka decyzja ?

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • ewa81 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 08:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super że już możecie ruszyć z procedurą. Powodzenia :)

Flowwer lubi tę wiadomość

IMSI - szczęśliwy transfer 15.07.2016

tb73px9il7ny3lb9.png
  • madwitka Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny strasznie sie ciesze ze sie zaczyna Wam ukladac, a z drugiej strony mi smutno bo ja znów w tyle, nie wiadomo czy da rade, w grudniu, czy w styczniu, a jak nie da rady najpóźniej przed 3 królami sie wyrbic, to przekladamy na wakacje( przepadną nam wszytskie badania, bo wiekszosc jest wazna 3 miesiace inne pół roku) no ale co zrobic, skoro czas nie dziala na nasza korzysc:(
    Zdązycie juz zostać mamami zanim ja zdaze podejsc do in vitro:(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 09:40

Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • KarenMillen Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Czyli cykl naturalny ? Skąd taka decyzja ?
    Decyzja Pani dr, zresztą sama jestem za. Trochę eksperymentujemy. Ostatnie crio było na sztucznym i beta nawet nie drgnęła. A wcześniejszy pierwszy transfer po pickupie zakończył się kiepską ale jednak ciążą.

Madwitka, pewnie nie doczytałam, ale co Ciebie wstrzymuje?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 10:40

3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka lepiej przeleczyć i spokojnie podejść ja nie wierzę ze sie za 1 transferze uda u mnie.
    Karen Miller naturalny jest bardziej hmm naturalny i trzymam kciuki za owocne ciałko żółte <3

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • KarenMillen Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 10:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    madwitka lepiej przeleczyć i spokojnie podejść ja nie wierzę ze sie za 1 transferze uda u mnie.
    Karen Miller naturalny jest bardziej hmm naturalny i trzymam kciuki za owocne ciałko żółte <3
    Dziękuję, informuj na bieżąco kiedy zaczynasz, krótki protokół zleci bardzo szybko:)

3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarenMillen wrote:
    Dziękuję, informuj na bieżąco kiedy zaczynasz, krótki protokół zleci bardzo szybko:)
    Dziś lub jutro powinna @ przyjść wszystko mnie szarpie w środku.
    Czekam i na twoje relacje !!

KarenMillen lubi tę wiadomość

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • sylvuś Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 12:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarenMillen wrote:
    Decyzja Pani dr, zresztą sama jestem za. Trochę eksperymentujemy. Ostatnie crio było na sztucznym i beta nawet nie drgnęła. A wcześniejszy pierwszy transfer po pickupie zakończył się kiepską ale jednak ciążą.
    Karen napisz proszę jaki jest koszt na cyklu naturalnym?
    Tzn ile pick-up, ile transfer?
    Czy jest dodatkowa możliwość aby komórki były umieszczone w jonach wapnia, to podobno zwiększa ich możliwości.

Pytam bo w provicie miałam AZ, nie rozmawiałam na inne tematy, a może warto się jeszcze zastanowić...

Miałam taki cykl w invimedzie, ale niestety wtedy pobrano 2 komórki i okazały się niedojrzale, nie zapłodniły się:-( więc nie było czego transferowac.

W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu.:)
    vfnzqca.png[/url]
  • madwitka Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 14:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Czy jest dodatkowa możliwość aby komórki były umieszczone w jonach wapnia, to podobno zwiększa ich możliwości.
    .

Jest napewno taka możliwosc, włozyc komórki do tego specjalnego podłoża, ale nie wiem jaki jest koszt.

Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • KarenMillen Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvuś nie podpowiem Ci ponieważ ja nie będę mieć pickupu. Lamette biorę tylko po to by móc lepiej kontrolować cykl. Mam bardzo rozchwiane cykle po ostatnich procedurach. A korzystam z mrozaka.

3cxdo4w.png
    <3 <3
  • sylvuś Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 16:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki źle zrozumialam.
    Życzę powodzenia!:-)

Czy jest może tutaj Ktoś kto podszedł do in vitro ale na cyklu naturalnym, stymulacja lametta lub na innych tabletkach np clo.
    Ciekawa jestem jak to wygląda w provicie?

W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu.:)
    vfnzqca.png[/url]
  • karolcia35 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w provicie miałam 2 razy na clo: 2-6 dc 3x1 clo, potem czekanie i usg, kontrola e2 i prog, później 11-16 dc cetrotide, 16 dc wieczorem ovitrelle, 18 dc punkcja i transfer 2 d zarodka - niestety ciąża pozamaciczna.
    za drugim razem 2-6 dc 3x1 clo, 8-10 dc cetrotide, 10 dc ovitrelle, 12 dc punkcja, 14 dc transfer 2 zarodków i klapa.

teraz po zmianie kliniki też chciałam na clo, ale dodatkowo 7-11 dc gonal F 150, 11-12 dc cetrotide, 12 dc ovitrelle, 14 dc punkcja, pobrano 4 komórki, 3 się zapłdniły, 3 zarodki 3 dniowe zamrożone; więc teraz najlepiej zareagowałam na taki zestaw.

sylvuś lubi tę wiadomość

AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • ewa81 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2017, 19:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvuś wrote:
    Sorki źle zrozumialam.
    Życzę powodzenia!:-)

Czy jest może tutaj Ktoś kto podszedł do in vitro ale na cyklu naturalnym, stymulacja lametta lub na innych tabletkach np clo.
    Ciekawa jestem jak to wygląda w provicie?

Ja miał długi protokół z antagonistą na cyklu naturalnym, bo nie chciałam brać antyków. Nie pamiętam jakie leki brałam, musiałabym sprawdzić w papierach.

IMSI - szczęśliwy transfer 15.07.2016

tb73px9il7ny3lb9.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego