Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 5 listopada 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Ja się dowiedzialam kiedy będę miała cc jak poszłam na oddział. Wiedziałam kiedy mam się wstawic najpóźniej na oddziale i wysłać smsa że będę tego dnia.
    Tak na razie mówiła kiedy mnie tak wyślę :) jeśli nic po drodze nie wyskoczy

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 5 listopada 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sAnsa_28 wrote:
    I ten filtr niebiesko szary, który ma sprawić ze będzie bardziej mrocznie, niż ustawa przewiduje 😁
    Tak jest :D ale obejrzec jak najbardziej można zeby wyrobic sobie swoja opinie ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 5 listopada 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi wrote:
    Tak jest :D ale obejrzec jak najbardziej można zeby wyrobic sobie swoja opinie ;)
    Jasne, ze tak :) zwłaszcza, ze ksiazka podobno bardzo fajna

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 5 listopada 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi wrote:
    Tak jest :D ale obejrzec jak najbardziej można zeby wyrobic sobie swoja opinie ;)
    Ale że tam gra Pan stramowski? Głównego bohatera? Jeju...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 5 listopada 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Ale że tam gra Pan stramowski? Głównego bohatera? Jeju...
    Głównego gra Domagała

    SusieOne, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 5 listopada 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heidi Di wrote:
    Evkill, z taksówek polecam Lidera. A z seriali "After life" :)
    Pilot spoko. Dzieki

    Heidi Di, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • bz10 Autorytet
    Postów: 1693 1683

    Wysłany: 5 listopada 2019, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie zaczynamy Dom z papieru, pierwszy odcinek fajny 😉

    evkill, lipcowka86, Bejzi, nick nieaktualny, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    5 lat starań, niedoczynność tarczycy, hashimoto, wysoka prolaktyna, endometrioza IIst.13.XI transfer 2BB :-(, 04.II crio 2AB :-( , crio 04.04, 5dpt-23,2; 7dpt-70; 9dpt-209; 19dpt- 6194; 26dpt ❤️ :-) l22n4z17e4pubq4y.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sAnsa_28 wrote:
    Głównego gra Domagała
    A to może obejrzę :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bz10 wrote:
    My właśnie zaczynamy Dom z papieru, pierwszy odcinek fajny 😉
    Najlepszy serial netflixa, aż zazdroszczę ze dopiero zaczynasz🙈

    lipcowka86, sAnsa_28, bz10, Bejzi, nick nieaktualny, Ewa89_89, aurola lubią tę wiadomość

  • Trasti Autorytet
    Postów: 4403 1194

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie tam żmijowisko podoba b lubie polskie seriale. A powiedzcie jakie ma sie cc to robiona jest wczesniej czy 40 tc bo generwlnie juz po 37 ciaza uznana jest za donoszona

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2019, 20:02

    bl9c9vvjirf1bxzu.png

    Walka zakończyła się zwycięstwem !!! Nasz Bożonarodzeniowy cud 2950 kg 8 pkt 53 cm 18:20

    Mama 4 aniołków
    11. 2016 (*);06.2018 (*) (*) ; 2.03.2019 cb(*)
    6 lat oczekiwania na 2 cud
    2iui nieskutczne ..
    mutacje PAI i MTHFR w homo ; insulinooporność, cholesterol, stan przedcukrzycowy, cukrzyca ciążowa,hiperinsulemia;
    niskie białko s w ciąży.. tendecje do krwiaków i krwawień;choroby immunologiczne wzjg, łuszczyca , alergia /il10niska-brak ochrony zarodka; brak kirów implantacyjnych haplotyp aa ,hla-c męża c2c2 moje c2c2:(( lct ujemne; allo mlr 0% :( nasienie ok( po hba fragmentacjach seminogramach.. suplach
    Po 4 szczepieniach pullowanych łódź. ..niski prog w ciąży..problemy z niewydolnością łożyska.. po histero drożności i laparo( endometrioza)
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bz10 wrote:
    My właśnie zaczynamy Dom z papieru, pierwszy odcinek fajny 😉
    Też już zaliczyłam. Hemeland lepszy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trasti wrote:
    Mi sie tam żmijowisko podoba b lubie polskie seriale. A powiedzcie jakie ma cc to erobi jest wczesniej czy 40 tc bo generwlnie juz po 37 ciaza uznana jest za donoszona
    Mnie chce przyjąć 2 stycznia na oddział a termin mam 12,ale będą czekać ile się da i obserwować po usunięciu szwu z szyjki. Jak się nic po drodze nie wydarzy typu wcześniej skurcze

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeja wy już tematy porodowe macie obgadane? Mnie dr powiedziała , ze to ustala się po 35 tc. Wstępnie tylko rozmawiałyśmy , ze lepiej dla mnie SN. Jutro mam wizytę wiec może zagadam🙈

    nick nieaktualny, Honorata02 lubią tę wiadomość

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 5 listopada 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Jeja wy już tematy porodowe macie obgadane? Mnie dr powiedziała , ze to ustala się po 35 tc. Wstępnie tylko rozmawiałyśmy , ze lepiej dla mnie SN. Jutro mam wizytę wiec może zagadam🙈
    Jak widać trzeba hehe oswoić się z tematem 😂 a już widzi że mała duża i się boi to dlatego...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1551

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Czemu nabuzowana?

    Ja też miałam wizytę i jednak czeka mnie cc :)
    Dlaczego będziesz mieć cc??
    Mnie dzisiaj pani doktor powiedziała że ciąża lepsza niż w książce to poród też pójdzie szybko.

    SusieOne, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1551

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    Ja mam 152 cm wzrostu pani doktor mówi że to niestety może wiele komplikacji zrobić ze dziecko nie będzie się miało jak samo urodzić bez pomocy i że widząc mnie jak wchodzę z leżanki z tym brzuchem bardzo się boi o to. Poza tym wiadomo 6 ciąża a 1 poród to już ona nie chce ryzykować i eksperymentow robić, że cc będzie lepsze dla dziecka a o to chodzi
    Wkesz, każda z nas jest inna :)
    Moja znajoma ostatnio rodziła i ona ma 150cm wzrostu rodziła naturalnie jej syn ważył 4 i pół kilo i 60cm. I właśnie taka miała lekarke że nawet jej nie zaproponowała cc jak wiedziała że takie duże dziecko będzie...

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata02 wrote:
    Moja znajoma ostatnio rodziła i ona ma 150cm wzrostu rodziła naturalnie jej syn ważył 4 i pół kilo i 60cm. I właśnie taka miała lekarke że nawet jej nie zaproponowała cc jak wiedziała że takie duże dziecko będzie...
    No to jest właśnie główny powód u nas
    Ty u dr J? A na lubinowej są na nfz porody?

    nick nieaktualny, Honorata02 lubią tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • bz10 Autorytet
    Postów: 1693 1683

    Wysłany: 5 listopada 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusieOne wrote:
    No to jest właśnie główny powód u nas
    Ty u dr J? A na lubinowej są na nfz porody?
    Słyszałam ze są jeśli pójdziesz wcześniej na wizytę prywatnie, ale trzeba by było to jeszcze sprawdzić

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5 lat starań, niedoczynność tarczycy, hashimoto, wysoka prolaktyna, endometrioza IIst.13.XI transfer 2BB :-(, 04.II crio 2AB :-( , crio 04.04, 5dpt-23,2; 7dpt-70; 9dpt-209; 19dpt- 6194; 26dpt ❤️ :-) l22n4z17e4pubq4y.png
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 5 listopada 2019, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bz10 wrote:
    Słyszałam ze są jeśli pójdziesz wcześniej na wizytę prywatnie, ale trzeba by było to jeszcze sprawdzić
    A Honorata coś pisała właśnie o tej lubinowej chyba mi się nie pomyliło

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez niby duży , do Sylwestra nie dotrwamy ponoć. Moja koleżanka tez ma byka, i na bank nie donosi ciąży do końca tego miesiąca . Ale nie ma z tego tytułu wskazań do cc. Jutro o to wypytam dr. Ta wagę to tez trzeba z przymrużeniem traktować , bo często dziecko rodzi się mniejsze🤗

    nick nieaktualny, Honorata02 lubią tę wiadomość

‹‹ 1767 1768 1769 1770 1771 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ