Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy mocno kciuki za Babę, która ma dziś punkcję!!

    SusieOne, Honorata02, Bejzi, Baba1, monik123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Dziewczyny,
    U mnie chyba wszystko idzie nie tak- 01.10 miałam wycinane zrosty po poronieniu, następnie wizyta u dr P. , leki co zawsze i co i nic. Nic nie urosło , ba! Cały cykl mam plemienia A nawet wrażenie że kolejny okres po 20 dc. Po prostu już mi się odechciewa, może któraś też tak miała? Co robić... wizyta w piątek u dr M.

    Długo mnie tu nie było- chyba musialam odpocząć od wszystkiego choc mam wrażenie że raczej uciekam przed dziećmi i nie daj Boże rozmowami o ciążach.

    Hej Śnieżka, jakie dokładnie leki masz na myśli?

  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Trzymamy mocno kciuki za Babę, która ma dziś punkcję!!
    ooo to czekamy na info :D

    nick nieaktualny, Baba1 lubią tę wiadomość

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Dziewczyny,
    U mnie chyba wszystko idzie nie tak- 01.10 miałam wycinane zrosty po poronieniu, następnie wizyta u dr P. , leki co zawsze i co i nic. Nic nie urosło , ba! Cały cykl mam plemienia A nawet wrażenie że kolejny okres po 20 dc. Po prostu już mi się odechciewa, może któraś też tak miała? Co robić... wizyta w piątek u dr M.

    Długo mnie tu nie było- chyba musialam odpocząć od wszystkiego choc mam wrażenie że raczej uciekam przed dziećmi i nie daj Boże rozmowami o ciążach.

    Jesteś w trakcie stymulacji do in vitro?


    Baba trzymam kciuki ✊✊

    Baba1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1444 1140

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Hej Śnieżka, jakie dokładnie leki masz na myśli?
    W tym cyklu dostałam dodatkowo euthyrox 25 do tego:
    1. Encorton, ovitrelle, metformax, Wit D - rano.
    2. Od 5 do 9 dc lametta 3x1
    3. Wieczorem metformax, ovitrelle, acard

    14 dc nie było nic więc dr zaleciła 8 tabletek lamette na raz.

    W poprzednich cyklach działało, ba nawet się udało. A teraz.

    I kciuki za punkcje!!!

    Baba1 lubi tę wiadomość

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Aniołek-cb 2025
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1444 1140

    Wysłany: 6 listopada 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franiczka wrote:
    Jesteś w trakcie stymulacji do in vitro?


    Baba trzymam kciuki ✊✊
    Nie, póki co naturalnie.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Aniołek-cb 2025
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    W tym cyklu dostałam dodatkowo euthyrox 25 do tego:
    1. Encorton, ovitrelle, metformax, Wit D - rano.
    2. Od 5 do 9 dc lametta 3x1
    3. Wieczorem metformax, ovitrelle, acard

    14 dc nie było nic więc dr zaleciła 8 tabletek lamette na raz.

    W poprzednich cyklach działało, ba nawet się udało. A teraz.

    I kciuki za punkcje!!!
    Moze to za szybko i jeszcze Twój cykl nie wrócił na właściwe tory. Po pierwszej histeroskopii dopiero po 3 miesiącach uregulowała mi się miesiączka i moglam zaczynać stymulację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2019, 10:09

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka, a który cykl po poronieniu to jest?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1444 1140

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Śnieżka, a który cykl po poronieniu to jest?
    Poronienie zatrzymane, 21.05 miałam zabieg wiec trochę czasu minęło.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Aniołek-cb 2025
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Poronienie zatrzymane, 21.05 miałam zabieg wiec trochę czasu minęło.
    Ale miesiąc temu miałaś laparoskopię?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba ✊✊✊

    Baba1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1444 1140

    Wysłany: 6 listopada 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Ale miesiąc temu miałaś laparoskopię?
    Dokładnie miałam histeroskopie- wycieli zrost, podali żel antyzrostowy i wszystko miało być ok.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Aniołek-cb 2025
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Poronienie zatrzymane, 21.05 miałam zabieg wiec trochę czasu minęło.

    Aha, w takim razie to pewnie wpływ zabiegu, tak jak dziewczyny piszą. Może organizm potrzebuje więcej czasu po nim, żeby dojść do siebie i przez to leki też mają inne oddziaływanie teraz.

    Baba, daj znać, jak po punkcji. Ja wspominam bardzo miło pobudkę po zabiegu, chyba nigdy nie czułam się tak błogo :D


    Baba1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • SusieOne Autorytet
    Postów: 7259 3038

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Dokładnie miałam histeroskopie- wycieli zrost, podali żel antyzrostowy i wszystko miało być ok.
    Ja w pierwszym po histeroskopii operacyjnej też nie miałam owulacji, może za duże obciążenie organizmu i unormuje się w kolejnym? Tylko szkoda że tych leków tyle brałas i nic...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ex2bdf9h6rmz1x6d.png
    Mały cud 2740 g i 49 cm (35t+4)
    5 aniołków 10.2016 5tc; 04.2017 5tc; 07.2017 5tc; 02.2018 5 tc; 08.2018 4tc
    przegroda - już OK, KIR BX - OK; fDNA - 8.95% - OK NK 18,63%-14,5% , Pai-1 hetero , mthfr 677 hetero
    Angelius Provita
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Dziewczyny,
    U mnie chyba wszystko idzie nie tak- 01.10 miałam wycinane zrosty po poronieniu, następnie wizyta u dr P. , leki co zawsze i co i nic. Nic nie urosło , ba! Cały cykl mam plemienia A nawet wrażenie że kolejny okres po 20 dc. Po prostu już mi się odechciewa, może któraś też tak miała? Co robić... wizyta w piątek u dr M.

    Długo mnie tu nie było- chyba musialam odpocząć od wszystkiego choc mam wrażenie że raczej uciekam przed dziećmi i nie daj Boże rozmowami o ciążach.
    Plamienia w cyklu z histero to normalne. Jeśli brałas estrofen to stąd krótki cykl i to też normalne. Jeśli w kolejnym cyklu są plamienia i skąpa @ to może być nawrót zrostow i możesz mieć kolejna histero. Radzę wtedy zaopatrzyć sie w zel na zrosty.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • aurola Autorytet
    Postów: 738 859

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Dokładnie miałam histeroskopie- wycieli zrost, podali żel antyzrostowy i wszystko miało być ok.
    Może pechowy cykl. Czasem się zdąża.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hchyvfxmo1eygfw1.png
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1444 1140

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aurola wrote:
    Plamienia w cyklu z histero to normalne. Jeśli brałas estrofen to stąd krótki cykl i to też normalne. Jeśli w kolejnym cyklu są plamienia i skąpa @ to może być nawrót zrostow i możesz mieć kolejna histero. Radzę wtedy zaopatrzyć sie w zel na zrosty.
    Żel podany- więc mam nadzieję, że nie wrócą.
    I mam nadzieję, że to zwykły pech A nie kolejny problem.

    A jak u Was dziewczyny?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Aniołek-cb 2025
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Aha, w takim razie to pewnie wpływ zabiegu, tak jak dziewczyny piszą. Może organizm potrzebuje więcej czasu po nim, żeby dojść do siebie i przez to leki też mają inne oddziaływanie teraz.

    Baba, daj znać, jak po punkcji. Ja wspominam bardzo miło pobudkę po zabiegu, chyba nigdy nie czułam się tak błogo :D
    ja wybudzenia nigdy nie pamiętam. Za to chwila przed zaśnięciem TOTALNY ODLOT :D :D

    m_d_f, Baba1, monik123, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4222

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sAnsa_28 wrote:
    ja wybudzenia nigdy nie pamiętam. Za to chwila przed zaśnięciem TOTALNY ODLOT :D :D
    Ooo tak, uwielbiam narkozę. 😀😀😀

    m_d_f, nick nieaktualny, karolcia35 lubią tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Trasti Autorytet
    Postów: 4403 1194

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez trzymM kciukory

    Baba1, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bl9c9vvjirf1bxzu.png

    Walka zakończyła się zwycięstwem !!! Nasz Bożonarodzeniowy cud 2950 kg 8 pkt 53 cm 18:20

    Mama 4 aniołków
    11. 2016 (*);06.2018 (*) (*) ; 2.03.2019 cb(*)
    6 lat oczekiwania na 2 cud
    2iui nieskutczne ..
    mutacje PAI i MTHFR w homo ; insulinooporność, cholesterol, stan przedcukrzycowy, cukrzyca ciążowa,hiperinsulemia;
    niskie białko s w ciąży.. tendecje do krwiaków i krwawień;choroby immunologiczne wzjg, łuszczyca , alergia /il10niska-brak ochrony zarodka; brak kirów implantacyjnych haplotyp aa ,hla-c męża c2c2 moje c2c2:(( lct ujemne; allo mlr 0% :( nasienie ok( po hba fragmentacjach seminogramach.. suplach
    Po 4 szczepieniach pullowanych łódź. ..niski prog w ciąży..problemy z niewydolnością łożyska.. po histero drożności i laparo( endometrioza)
‹‹ 1769 1770 1771 1772 1773 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ