Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl wrote:
    Cala, już połówkowe??? Czas pędzi! Wspaniałe wieści :) możesz podzielić się zdjęciem Księżniczki?
    Sama nie wiem kiedy to zlecialo a tu już rozpoczęty 22 tc :-) zdjęcie m tylko w 2d bo Księżniczka była tak ułożona ze zakrywala się rączkami i nóżkami, i nie było nic widać w 4 d. Niestety nie wiem jak z telefonu wstawić tu zdjęcie :-(

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala wrote:
    Sama nie wiem kiedy to zlecialo a tu już rozpoczęty 22 tc :-) zdjęcie m tylko w 2d bo Księżniczka była tak ułożona ze zakrywala się rączkami i nóżkami, i nie było nic widać w 4 d. Niestety nie wiem jak z telefonu wstawić tu zdjęcie :-(
    Kochana wchodzisz na zapodaj.net , idziesz na zakładkę "na forum", wybierasz sobie zdjęcie i rozmiar, jak się załaduje to kopiujesz ten ostarni link i tu wklejasz :)

    No i wspaniała wiadomość przede wszystkim! W kobietach siła :D buziaki przez brzuchol dla księżniczki <3

    Cala lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yummymummy wrote:
    'Niewierne Tomaszyce' na tej recepcji :D
    Yummy ja je musiałam oszukać bo po 3 betach one jeszcze chciały mi kazać następną robić. To powiedziałam że ro był 14dpt i w 11dpt robiłam poprzednią.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala wrote:
    Dziewczyny melduje się po badaniach połówkowych - wszystko jest ok, odetchnelam :-) nasz Maluch waży juz ok 440 g i prawdopodobnie będzie córeczka :-) jestem przeszczesliwa :-) warto walczyć o ten cud!! Trzymam za Was mocno kciuki dziewczyny &&&
    Gratuluję!!! Bo już myslałam że bedą same synowie a tu dziewczynka :D róż jest w modzie ♡ duża już córcia a tak porównuje do mojego synka ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Gratuluję!!! Bo już myslałam że bedą same synowie a tu dziewczynka :D róż jest w modzie ♡ duża już córcia a tak porównuje do mojego synka ;)
    Rośnie jak na drożdżach :-) a u mnie dopiero co brzuchol odrobinę zaokrąglony, mała piłeczka się zrobiła ;-) ale w końcu jest :-)

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate a będzie tu na forum widać link czy całe zdjęcie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 22:33

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala wrote:
    Rośnie jak na drożdżach :-) a u mnie dopiero co brzuchol odrobinę zaokrąglony, mała piłeczka się zrobiła ;-) ale w końcu jest :-)
    U mnie już mocno widać zwlaszcza ze za tydz zaczynamy 6 miesiąc ciąży ♡ jeszcze z 2 mies wytrzymać.
    Ile kg jesteś na + ?
    Ja już pokój synka mam prawie gotowy teraz tylko detale.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala wrote:
    Kate a będzie tu na forum widać link czy całe zdjęcie?
    Zdjecie powinno być widoczne

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    U mnie już mocno widać zwlaszcza ze za tydz zaczynamy 6 miesiąc ciąży ♡ jeszcze z 2 mies wytrzymać.
    Ile kg jesteś na + ?
    Ja już pokój synka mam prawie gotowy teraz tylko detale.
    Dokładnie, jeszcze tydzień i będzie 6 mies... U mnie póki co 4 kg na plus, a Ty? Ja sobie obiecałam ze nic nie kupie aż do połówkowych, wiec teraz zacznie się robienie listy i kompletowanie wyprawki :-)

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala wrote:
    Dokładnie, jeszcze tydzień i będzie 6 mies... U mnie póki co 4 kg na plus, a Ty? Ja sobie obiecałam ze nic nie kupie aż do połówkowych, wiec teraz zacznie się robienie listy i kompletowanie wyprawki :-)
    U mnie po I trymestrze 2,5 kg na plus. Wszystko w tułowiu (miałam zawsze szczupły brzuch a teraz mi obrósł tłuszczykiem ;) no i piersi).

    Cala lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak to jest z USG połówkowym? Już jest płatne prawda? Musze się już powoli zapisywać.

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarenMillen wrote:
    Dziewczyny a jak to jest z USG połówkowym? Już jest płatne prawda? Musze się już powoli zapisywać.
    Karen, pierwsze prenatalne miałaś na NFZ w provicie? Jeśli tak, to na drugie prenatalne (czyli połówkowe) obowiązuje to samo skierowanie, zostało już w provicie więc wystarczy że zadzwonisz do rejestracji i się umówisz, nieodpłatne jest, a na NFZ wciąż. Mi zalecił lekarz między 20 a 22tc i jestem umowiona do Orlińskiego na 28.05 .

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen, jak samopoczucie? Mam Was w sercu cały czas i wierzę w szczęśliwy rozwój wydarzeń.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 08:35

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. A co jeśli już nie chce w Provicie? Czy to skierowanie można jakoś wybrać? Dziękuję Erl. Dzidziuś się trzyma póki co i rośnie. Obrzek się najprawdopodobniej zmniejszył. Jutro się konsultujemy dalej i zobaczymy co nam powiedzą.

    Erl, Yummymummy lubią tę wiadomość

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana. Dostałam ochrzan że robiłam bete 8dpt. I że nic nie jest przesądzone bo przy blastce implantacja może być nawet między 6 a 7dpt. I po co taka nadzieję robią?

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala wrote:
    Kate a będzie tu na forum widać link czy całe zdjęcie?
    Wybacz, napisałam wczoraj i padłam jak kawka. Całe zdjęcie widać. Jeśli chcesz tylko link to ten pierwszy skopiuj :)

    Mówicie o kg - ja po I trymestrze schudłam 1kg ale obrosłam tłuszczykiem na boczkach.. I moje piersi... 2 rozmiary większe...

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Cala Autorytet
    Postów: 2120 1575

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Wybacz, napisałam wczoraj i padłam jak kawka. Całe zdjęcie widać. Jeśli chcesz tylko link to ten pierwszy skopiuj :)

    Mówicie o kg - ja po I trymestrze schudłam 1kg ale obrosłam tłuszczykiem na boczkach.. I moje piersi... 2 rozmiary większe...
    Dzięki :-)

    Co do wagi to wszystko jeszcze przed Wami - ja po I trymestrze schudłam 2 kg a później powoli do góry ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 10:34

    2017 - Immunologia (cytokiny :-(, allo mlr 0%, lct :-( ) -> szczepienia, immunosupresja-> lct :-) allo mlr 29%, 4 ket udany :-)
    2016 - IMSI, 3 transfery :-(
    Przed 2016 - polipowate endometrium, przegroda macicy, niedobór Wit D, insulinoopornosc, tarczyca
  • KarenMillen Autorytet
    Postów: 662 725

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Krew oddana. Dostałam ochrzan że robiłam bete 8dpt. I że nic nie jest przesądzone bo przy blastce implantacja może być nawet między 6 a 7dpt. I po co taka nadzieję robią?
    Ciekawe co ta blastka robi te 6 dni. Chyba się hibernuje... Zrobienie bety tak późno zaleca się aby wyeliminować ciążę biochemiczną.

    Yummymummy, innamorata88, domiszka lubią tę wiadomość

    3cxdo4w.png
    <3 <3
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala wrote:
    Dzięki :-)

    Co do wagi to wszystko jeszcze przed Wami - ja po I trymestr schudłam 2 kg a później powoli do góry ;-)
    Też tak myślę dlatego się nie martwię :) A przede wszystkim nie pozwalam sobie na jedzienie jal to mówią "za dwóch". Jem "dla dwojga" ;) codziennie owoce, od dawna napojów nie cukruję, do picia woda. No i staram się jeść zdrowsze obiady - mniej smażonego, dużo zdrowych zup. Ale przy mężu-górniku muszę czasem dwa obiady gotować

    Cala lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Bobli Autorytet
    Postów: 275 241

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen- czyli rokowania są obiecujące??? To cudownie i jutro daj koniecznie znać.
    Frelcia- a betę robiłaś w Angeliusie dzisiaj?

    Za stara by czekać, za młoda by odpuścić...
    2017 2x IUI :(
    5.2018 start IMSI
    4.06.18- punkcja
    9.06.18- 1 z 9 :(
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ