X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Kocik88 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 5 lipca 2020, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu calkiem nowa :)
    Dopiero rozpoczynamy nasza drogę z in vitro. Najpierw ok roczna diagnostyka, na koniec kwietnia decyzja o in vitro.. ale korona pokrzyzowala plany :( leczymysie u dr Serafina w Gliwicach w Serafin Clinic, ale sam zabieg ma byc wykonywany w Angeliusie. Czy mial ktos z nim do czynienia? Nie wiem czemu, ale mam lekkieobawy co do niego :( samo to ze pytalam o drożność jajowodow, z gory powiedzial, ze tego nie musimy robic .. a myslalam ze to jednak konieczne.. to są takie małe rzeczy, które się zbierajai nie wiem czy jestem w dobrych rękach:(

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 5 lipca 2020, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciaa wrote:
    Dzięki.. Strasznie się boję i co chwilę popłakuję
    Pozytywne nastawienie jest bardzo ważne! Najlepiej zajmij się czymś na te najbliższe tygodnie, żebyś nie miała czasu na zmartwienia. ✊😘

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Baba1 Autorytet
    Postów: 1191 957

    Wysłany: 5 lipca 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocik88 wrote:
    Hej, jestem tu calkiem nowa :)
    Dopiero rozpoczynamy nasza drogę z in vitro. Najpierw ok roczna diagnostyka, na koniec kwietnia decyzja o in vitro.. ale korona pokrzyzowala plany :( leczymysie u dr Serafina w Gliwicach w Serafin Clinic, ale sam zabieg ma byc wykonywany w Angeliusie. Czy mial ktos z nim do czynienia? Nie wiem czemu, ale mam lekkieobawy co do niego :( samo to ze pytalam o drożność jajowodow, z gory powiedzial, ze tego nie musimy robic .. a myslalam ze to jednak konieczne.. to są takie małe rzeczy, które się zbierajai nie wiem czy jestem w dobrych rękach:(
    Cześć
    Nie leczę się u niego ale miałam raz wizytę u niego monitoring owulacji przed transferem i nie zrobił na mnie dobrego wrażenia
    Ale to tylko moje odczucie 😌
    A droznosc Laparoskopia i histeroskopia to moim zdaniem podstawa leczenia 🤨

  • Poziomka25 Autorytet
    Postów: 1329 559

    Wysłany: 5 lipca 2020, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocik88 wrote:
    Hej, jestem tu calkiem nowa :)
    Dopiero rozpoczynamy nasza drogę z in vitro. Najpierw ok roczna diagnostyka, na koniec kwietnia decyzja o in vitro.. ale korona pokrzyzowala plany :( leczymysie u dr Serafina w Gliwicach w Serafin Clinic, ale sam zabieg ma byc wykonywany w Angeliusie. Czy mial ktos z nim do czynienia? Nie wiem czemu, ale mam lekkieobawy co do niego :( samo to ze pytalam o drożność jajowodow, z gory powiedzial, ze tego nie musimy robic .. a myslalam ze to jednak konieczne.. to są takie małe rzeczy, które się zbierajai nie wiem czy jestem w dobrych rękach:(
    Drożność jest niezbędna jak chcecie się starać naturalnie. Jeśli podchodzicie od razu do in vitro to nie ma to sensu. Szkoda że Ci tego nie wytłumaczył. Jeżeli zdecydujesz się jednak na inseminację to trzeba zrobić drożność obowiązkowo.

    Kocik88 lubi tę wiadomość

    3xPICSI
    5xcrio :(
    2xcb :(
    2x6tydz [*]
    Immunosupresja, szczepienia...

    Udało się.
    10.2021 urodziłam swój wyczekany pierwszy Skarb ❤️

    Ciaza naturalna.
    09.2023 urodziłam swój drugi Skarb ❤️
  • Aga1 Koleżanka
    Postów: 35 10

    Wysłany: 5 lipca 2020, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocik88 wrote:
    Hej, jestem tu calkiem nowa :)
    Dopiero rozpoczynamy nasza drogę z in vitro. Najpierw ok roczna diagnostyka, na koniec kwietnia decyzja o in vitro.. ale korona pokrzyzowala plany :( leczymysie u dr Serafina w Gliwicach w Serafin Clinic, ale sam zabieg ma byc wykonywany w Angeliusie. Czy mial ktos z nim do czynienia? Nie wiem czemu, ale mam lekkieobawy co do niego :( samo to ze pytalam o drożność jajowodow, z gory powiedzial, ze tego nie musimy robic .. a myslalam ze to jednak konieczne.. to są takie małe rzeczy, które się zbierajai nie wiem czy jestem w dobrych rękach:(
    Pytanie, na jakiej podstawie doktor skierowal was od razu na in vitro, skoro widac, ze nie mialas pelnej diagnostyki, droznosc jajowodow to podstawa, mozliwe ze jest np powazny problem z nasieniem albo inne wskazanie do in vitro, ale ja bym sie upewnila, ze sprawdzone macie wszystko co trzeba. Wiesz, on vitro to wcale nie taka rozowa droga, skutecznosc ponizej 50%, faszerowanie hormonami i lekami odbija sie na nas. Zanim podejmiecie decyzje, warto sie dobrze przebadac, zeby rzeczywiscie wiedziec ze nikt nie przegapil czegos, co mozna obejsc i miec szanse na naturalna ciaze albo przynajmniej zwiekszyc skutecznosc in vitro i zastosowac odpowiednie procedury. Moze umow sie do jednego z polecanych lekarzy z Angeliusa, dr Paliga, dr Manka, moze dziewczyny jeszcze kogos poleca i niech oni cos doradza, mozecie nie mowic ze juz ma 100% jestescie zdecydowani na in vitro. Powodzenia.

    Poziomka25, Kocik88, Pia88 lubią tę wiadomość

  • Poziomka25 Autorytet
    Postów: 1329 559

    Wysłany: 5 lipca 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, tak jak pisze Aga1. Napisz nam jakie badania i zabiegi miałaś robione, bo piszesz o rocznej diagnostyce .
    Jezeli nasienie nie jest ok, to jakie parametry były kontrolowane. Czy tylko podstawowe. Na pewno trzeba zrobić Hba i fragmentację Dna. To są badania niezbędne do kwalifikacji, jaka metoda zapładniać komórki jajowe.

    Laparoskopia też jest istotna,jeżeli okaże się że masz endonetriozę to też ma znaczenie podczas stymulacji.

    3xPICSI
    5xcrio :(
    2xcb :(
    2x6tydz [*]
    Immunosupresja, szczepienia...

    Udało się.
    10.2021 urodziłam swój wyczekany pierwszy Skarb ❤️

    Ciaza naturalna.
    09.2023 urodziłam swój drugi Skarb ❤️
  • xagax Autorytet
    Postów: 3569 3287

    Wysłany: 5 lipca 2020, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja28 wrote:
    Czyli test oszukista
    Sikańce oszukańce. Kurcze,ale aż 3 :(

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • Kocik88 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 5 lipca 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba1, Poziomka25 i Aga1 - dzięki za odpowiedzi;)
    Po krótce postaram się naświetlić sytuację: pierwsza wizyta sierpień 2019 (wzieliśmy ze sobą podstawowe badania na niepł z laboratorium, ktore zrobiliśmy na własną rękę przed wizytą), Okazało się, że badanie nasienia męża jest w dość kiepskiej formie:liczba plemników w 1ml 4,7 (min 15mln), w ejakulacie 15mln (min. 39mln).
    Zostaliśmy skierowani jeszcze raz na badania; mąż dostał Fertilmany oraz zrobił USG jąder (wynik ok) i powrózków nasiennych (wynik ok).
    Ja miałam robione: TSH, anty-TPO, antyTG, ft3, ft4, Prolaktyne, AMH, progesteron, estradiol, wit D3, LH, homocysteine, chlamydie igG igM IgA; w konkretne dni cyklu dodatkowo:FSH, LH, estradiol, androstendion, wolny testosteron, DHEA-S.
    Okazało się, że mój wynik AMH jest niski - mam 32 lata i wynik 1,25 ale pozatym wszystkie wyniki są dobre. Wymaz z pochwy również ok. U męża Fertilmany cudów nie zdziałały: ilość plemników w ejakulacie 29,7 ale ruch postępowy tylko 13% (norma >32%), ogólny % ruchliwych 20% (norma >40%), formy prawidłowe 2% (norma >4%) formy nieprawidłowe 98, ruchliwe z przyłączoną główką 3% (norma pozytyw >50%) , w grudniu zostały mężowi przepisane: zastrzyki pregnyl 1x w tyg, tabletki Bromergon i Clostilbegyt żeby poprawić jakość nasienia (w międzyczasie okazało się - owiane rodzinną tajemnicą, że teściu o pierwsze dziecko starał się aż 8 lat... ). Mieliśmy wizytę na koniec kwietnia z wynikami po kuracji męża - ilość plemników i ich koncentracja się zwiększyły (w ejakulacie 106mln; ruch postępowy 28%) formy prawidłowe bez zmian a ruchliwe z przyłączoną główką 7%, więc poniżej normy 50% - każdy wynik negatywny. Po tych badaniach dr Se zalecił na czas korony kontynuować kurację i wrócić do tematu jak wszystkie zabiegi będą wznowione. Zalecił jednak podejście od razu do IVF biorąc pod uwagę niskie AMH i dość słabe plemniki. I jak się go zapytałam na koniec kwietnia czy zaczynamy , robimy drożność to wtedy powiedział, że w moim przypadku nie jest to konieczne. Ot cała historia.. więc tak naprawdę wszystko jeszcze przed nami... Niestety nie zostało mi to wytłumaczone dlaczego :( także dziękuję, za wyjaśnienie... bardzo żałuję,że tak późno trafiłam na to forum.. byłabym o wiele mądrzejsza z Wami i... "spokojniejsza".. i chyba faktycznie spr rano zadzwonić i się umówić bezpośrednie w Angeliusie na konsultację z innym lekarzem - dr Mańką lub dr Paligą, słyszałam, że do dr Paligi czeka się na wizytę ok pół roku.. Jutro mam wizytę u dr Se i chcielibyśmy ustalić plan działania... u niego jest przygotowanie i kontrola, natomiast IVF w Katowicach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2020, 14:23

  • Aga1 Koleżanka
    Postów: 35 10

    Wysłany: 5 lipca 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocik88 wrote:
    Baba1, Poziomka25 i Aga1 - dzięki za odpowiedzi;)
    Po krótce postaram się naświetlić sytuację: pierwsza wizyta sierpień 2019 (wzieliśmy ze sobą podstawowe badania na niepł z laboratorium, ktore zrobiliśmy na własną rękę przed wizytą), Okazało się, że badanie nasienia męża jest w dość kiepskiej formie:liczba plemników w 1ml 4,7 (min 15mln), w ejakulacie 15mln (min. 39mln).
    Zostaliśmy skierowani jeszcze raz na badania; mąż dostał Fertilmany oraz zrobił USG jąder (wynik ok) i powrózków nasiennych (wynik ok).
    Ja miałam robione: TSH, anty-TPO, antyTG, ft3, ft4, Prolaktyne, AMH, progesteron, estradiol, wit D3, LH, homocysteine, chlamydie igG igM IgA; w konkretne dni cyklu dodatkowo:FSH, LH, estradiol, androstendion, wolny testosteron, DHEA-S.
    Okazało się, że mój wynik AMH jest niski - mam 32 lata i wynik 1,25 ale pozatym wszystkie wyniki są dobre. Wymaz z pochwy również ok. U męża Fertilmany cudów nie zdziałały: ilość plemników w ejakulacie 29,7 ale ruch postępowy tylko 13% (norma >32%), ogólny % ruchliwych 20% (norma >40%), formy prawidłowe 2% (norma >4%) formy nieprawidłowe 98, ruchliwe z przyłączoną główką 3% (norma pozytyw >50%) , w grudniu zostały mężowi przepisane: zastrzyki pregnyl 1x w tyg, tabletki Bromergon i Clostilbegyt żeby poprawić jakość nasienia (w międzyczasie okazało się - owiane rodzinną tajemnicą, że teściu o pierwsze dziecko starał się aż 8 lat... ). Mieliśmy wizytę na koniec kwietnia z wynikami po kuracji męża - ilość plemników i ich koncentracja się zwiększyły (w ejakulacie 106mln; ruch postępowy 28%) formy prawidłowe bez zmian a ruchliwe z przyłączoną główką 7%, więc poniżej normy 50% - każdy wynik negatywny. Po tych badaniach dr Se zalecił na czas korony kontynuować kurację i wrócić do tematu jak wszystkie zabiegi będą wznowione. Zalecił jednak podejście od razu do IVF biorąc pod uwagę niskie AMH i dość słabe plemniki. I jak się go zapytałam na koniec kwietnia czy zaczynamy , robimy drożność to wtedy powiedział, że w moim przypadku nie jest to konieczne. Ot cała historia.. więc tak naprawdę wszystko jeszcze przed nami... Niestety nie zostało mi to wytłumaczone dlaczego :( także dziękuję, za wyjaśnienie... bardzo żałuję,że tak późno trafiłam na to forum.. byłabym o wiele mądrzejsza z Wami i... "spokojniejsza".. i chyba faktycznie spr rano zadzwonić i się umówić bezpośrednie w Angeliusie na konsultację z innym lekarzem - dr Mańką lub dr Paligą, słyszałam, że do dr Paligi czeka się na wizytę ok pół roku.. Jutro mam wizytę u dr Se i chcielibyśmy ustalić plan działania... u niego jest przygotowanie i kontrola, natomiast IVF w Katowicach
    Jesli chodzi o terminy, to rzeczywiście sa idlegle, ale jesli jestescie w miare elastyczni z urlopem to mozesz dzwonic co kilka dni i sprawdzać czy cos sie zwolnilo. Ja tak trafilam wizyte u dr Paligi na " pojutrze".

  • Kocik88 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 5 lipca 2020, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1 wrote:
    Jesli chodzi o terminy, to rzeczywiście sa idlegle, ale jesli jestescie w miare elastyczni z urlopem to mozesz dzwonic co kilka dni i sprawdzać czy cos sie zwolnilo. Ja tak trafilam wizyte u dr Paligi na " pojutrze".
    oo super, to tak będę próbować. Na szczęście w pracy szefowa mniej więcej jest wtajemniczona w nasze problemy i nigdy nie robi problemów z urlopem na wizytę u lekarza, czy też wyjście wcześniej. Będę próbować ;)

  • Kijuki Przyjaciółka
    Postów: 98 145

    Wysłany: 5 lipca 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! W 2018 roku urodziłam dzięki pomocy dr Mańki! :) wlasnie podjęliśmy decyzje o powrocie po rodzeństwo... aktualnie jestem na antykoncepcji zeby zahamować szalejąca endometriozę. Czy któraś z Was miała może transfer zamrożonego zarodka i może mi napisać jak to wyglada? Jakieś leki? Badania przed Ewentualna ciaza? Ile trwa proces przygotowania?

  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 5 lipca 2020, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocik88 wrote:
    oo super, to tak będę próbować. Na szczęście w pracy szefowa mniej więcej jest wtajemniczona w nasze problemy i nigdy nie robi problemów z urlopem na wizytę u lekarza, czy też wyjście wcześniej. Będę próbować ;)
    Wcale nie masz takiego niskiego amh.
    Nawet dziewczyny po laparoskopii mają od dr Paligi czas np 3 cykle starać się naturalnie A potem ewentualnie iui lub ivf. Ja bym zrobiła drożność lub wogóle zestaw drożność laparo histero i potem decyzje. In vitro to nie magiczna różdżka że udaje się za 1 razem i ktoś komu nie chce się czekać lub zdiagnozować robi i jest w ciąży.

    Kocik88 lubi tę wiadomość

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 5 lipca 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie pojawił się kolejny polip podczas stymulacji😏 Na szczęście samopoczucie po hormonach tym razem rewelacyjne😃

    0901d7c722.png
  • I_ga Autorytet
    Postów: 619 436

    Wysłany: 5 lipca 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kijuki wrote:
    Cześć Dziewczyny! W 2018 roku urodziłam dzięki pomocy dr Mańki! :) wlasnie podjęliśmy decyzje o powrocie po rodzeństwo... aktualnie jestem na antykoncepcji zeby zahamować szalejąca endometriozę. Czy któraś z Was miała może transfer zamrożonego zarodka i może mi napisać jak to wyglada? Jakieś leki? Badania przed Ewentualna ciaza? Ile trwa proces przygotowania?
    Badania standardowe - wirusy, biocenoza, cytologia, USG piersi. Od pierwszych dni cyklu estrogen, po kontroli endometrium włączona luteina lub podobne. Transfer wg oceny lekarza, średnio około 18dc.

    AP od 8/2019
    POF - procedura z KD
    1/2020 - ❄ - bez reakcji 😑
    2/2020 - ❄ - cb 😢
    4/2020 - ❄ - 😢😢😢
    8/2020 ♥️🤰BOY
    04/2021 Witamy na świecie 👨‍👩‍👦
    ❄ Oddany do adopcji
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 5 lipca 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocik88 wrote:
    Hej, jestem tu calkiem nowa :)
    Dopiero rozpoczynamy nasza drogę z in vitro. Najpierw ok roczna diagnostyka, na koniec kwietnia decyzja o in vitro.. ale korona pokrzyzowala plany :( leczymysie u dr Serafina w Gliwicach w Serafin Clinic, ale sam zabieg ma byc wykonywany w Angeliusie. Czy mial ktos z nim do czynienia? Nie wiem czemu, ale mam lekkieobawy co do niego :( samo to ze pytalam o drożność jajowodow, z gory powiedzial, ze tego nie musimy robic .. a myslalam ze to jednak konieczne.. to są takie małe rzeczy, które się zbierajai nie wiem czy jestem w dobrych rękach:(
    Leczyłam się u niego i nie mam dobrego o nim zdania. Bardzo żałuję że mu zaufałam.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 5 lipca 2020, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które mają wykupiony pakiet IVF. Wizyty są w cenie ale od której wizyty? Jak zacznę gonapeptyl to już będę miała wliczone wizyty i badania hormonów?

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Kijuki Przyjaciółka
    Postów: 98 145

    Wysłany: 5 lipca 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I_ga wrote:
    Badania standardowe - wirusy, biocenoza, cytologia, USG piersi. Od pierwszych dni cyklu estrogen, po kontroli endometrium włączona luteina lub podobne. Transfer wg oceny lekarza, średnio około 18dc.

    Dziekuje!

  • Kocik88 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 5 lipca 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia35 wrote:
    Wcale nie masz takiego niskiego amh.
    Nawet dziewczyny po laparoskopii mają od dr Paligi czas np 3 cykle starać się naturalnie A potem ewentualnie iui lub ivf. Ja bym zrobiła drożność lub wogóle zestaw drożność laparo histero i potem decyzje. In vitro to nie magiczna różdżka że udaje się za 1 razem i ktoś komu nie chce się czekać lub zdiagnozować robi i jest w ciąży.
    To nie tak ze nie chce się nam czekac :( tak nam zalecił dr Se... ale jak pisalam mam lekkie obawy co do niego i
    Jednak będę próbować soonsultowac to wszystko z innym lekarzem.. bo przez ten rok tylko cos robiono u meza, a u mnie nic.. oprocz badań, zadnej droznosci ani nic.. :(

  • karolcia35 Autorytet
    Postów: 4915 4004

    Wysłany: 5 lipca 2020, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocik88 wrote:
    To nie tak ze nie chce się nam czekac :( tak nam zalecił dr Se... ale jak pisalam mam lekkie obawy co do niego i
    Jednak będę próbować soonsultowac to wszystko z innym lekarzem.. bo przez ten rok tylko cos robiono u meza, a u mnie nic.. oprocz badań, zadnej droznosci ani nic.. :(
    Chodziło mi o to że skoro diagnozujecie się rok to chyba nie ma różnicy byś Ty też zrobiła badania i potem np kilka miesięcy starać się naturalnie. Na ivf będzie czas gdy się nie uda.

    Pia88, Kocik88 lubią tę wiadomość

    AMH 0,54
    10.2014 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    05.2015 brak oocytów
    03.2016 brak oocytów
    08.2016 IMSI 1 zarodek, ciąża pozamaciczna :(
    02.2017 IMSI 2 zarodki :( beta <0,1
    mlr 0%, I seria szczepień mlr 38% :)
    10.2017 IMSI 3 zarodki 01.2018 crio :( 03.2018 crio :( 09.2018 crio :(
    12.2018 IMSI 2 zarodki 2-dniowe 4b i 5b w oczekiwaniu na crio...
    NK 16,5%
    07.2019 crio 4b, 12 dpt - 99,8; 13 dpt - 185,6; 15 dpt - 825,6; 17 dpt - 2509; 21 dpt - 4942 :( ciąża ektopowa
  • Cyprysek89 Autorytet
    Postów: 1978 1633

    Wysłany: 6 lipca 2020, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam dzisiaj laparoskopie, juz mnie stres zjada 🙄

    MoniaSz lubi tę wiadomość

    l22ne6ydn4cyrozp.png
‹‹ 2645 2646 2647 2648 2649 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ