X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evkill ja raz nałożyłam kokosowy bo ponoć przy łuszczycy jest dobry ale za cholere nie mogłam tego zmyć. Mylam włosy chyba 3 razy, a rano i tak wstałam ze smalcem i mylam 4.

    Twoje zdrowie 🙂 ja z soczkiem, a Ty pij za tych co nie mogą i za tych co nie będę mogli wkrótce. 🍷

    Pia88 lubi tę wiadomość

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Na pewno nie zaszkodzi :) wypij nasze zdrowie 😀

    Dziewczyny bardzo mnie obsypało na czole, jak nastolatkę 🙈 macie coś godnego polecenia, żeby się tego pozbyć? Używałam do tej pory żelu oczyszczającego z sylveco, ale widzę, że w tej kwestii nie daje rady :(
    Soda oczyszczona mi pomaga lub aloes🙂

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Soda oczyszczona mi pomaga lub aloes🙂
    A coś polecicie na głupotę? Opalałam się ostatnio po stymulacji i mam przebarwienia na twarzy a wiedziałam, że nie można🙈 Mam The ordinary, ale to dopiero na jesień spróbuję i dzisiaj kupiłam krem 50. Polecacie jakiś dobry krem z wit. C?

    0901d7c722.png
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszcze Wam tego wsparcia. Moja rodzina jest bardzo religijna i prędzej dali by na kościół niż dołożyli się do mojego leczenia.
    Karola Tobie przykro gdy widzisz pary w klinice mi jak widzę matke z córką, bo ja matki praktycznie nie miałam. Celowo używam tego sformułowania bo inne mi przez gardło nie przechodzi.

    Ewka ja myłam niebieska Ziaja i po pierwszym myciu już miałam czyste. I koniecznie trzeba nałożyć odżywkę po tym zabiegu.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Soda oczyszczona mi pomaga lub aloes🙂
    Serio soda oczyszczona? Pierwsze słyszę :)

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Wypróbowałam dziś trik usłyszany ostatnio w PNŚ. Olej rośliny i aloes na włosy. Włosy są super! Spróbujcie. Użyłam oleju kokosowego.

    Postanowiłam też otworzyć wino, nie wiem czy nie za szybko? Wszystkie kieliszki mam zakurzone 😁
    Na wspomnienie wakacji znalazłam winko chorwackie w biedrze- Grasevina. Pyszne!

    evkill, monik123, Ewa89_89, Pia88, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

    0901d7c722.png
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    A coś polecicie na głupotę? Opalałam się ostatnio po stymulacji i mam przebarwienia na twarzy a wiedziałam, że nie można🙈 Mam The ordinary, ale to dopiero na jesień spróbuję i dzisiaj kupiłam krem 50. Polecacie jakiś dobry krem z wit. C?
    Spróbuj maseczkę nacomi- czerwona glinka. Jest naturalną i usuwa przebarwienia. Ponoć soda też ma właściwości wybielajace ( maseczka z sody i wody)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2020, 21:41

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Serio soda oczyszczona? Pierwsze słyszę :)
    Maseczka oczyszcza. Ja często nakładam na noc na syfka i świetnie wysusza.


    Acha Ewka można te dodać sodę do szamponu, szybko usuwa wszelkie lakiery, tłuszcze itp.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Mąż mi przed spaniem wysłał zdjęcie morza i Chorwackiej pizzy. Czy można podciągnąć to pod znęcanie?:D

    evkill lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Maseczka oczyszcza. Ja często nakładam na noc na syfka i świetnie wysusza.


    Acha Ewka można te dodać sodę do szamponu, szybko usuwa wszelkie lakiery, tłuszcze itp.
    Evkill widzę, że ogarniasz te tematy 😎
    Dziękuję, jutro wypróbuję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2020, 21:45

    evkill lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka kiedyś moja siostra wybielała piegi sokiem z cytryny. Piekło ale efekt był, a była cala piegowata.. Z takich naturalnych to chyba też stosowała rumianek.

    Na przebarwienia dobre są kwasy u kosmetyczki i mikrodermabrazja ale to też na jesień można.
    Może same też znikną. Czasami schodzą wraz z wymianą naskórka. Poczekaj chwile, może nie będzie tragedii 🙂

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Martinka kiedyś moja siostra wybielała piegi sokiem z cytryny. Piekło ale efekt był, a była cala piegowata.. Z takich naturalnych to chyba też stosowała rumianek.

    Na przebarwienia dobre są kwasy u kosmetyczki i mikrodermabrazja ale to też na jesień można.
    Może same też znikną. Czasami schodzą wraz z wymianą naskórka. Poczekaj chwile, może nie będzie tragedii 🙂
    Evkil, dzięki za radę. Też tak mi się wydaje, że się z czasem złuszczy, choć po stymulacji w tamtym roku została mi plamka na twarzy. A piegi są super😉 Frelcia, w nagrodę wysłałaś męża do Chorwacji? Za rok już pojedziecie wszyscy razem👨‍👩‍👧

    0901d7c722.png
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Zazdroszcze Wam tego wsparcia. Moja rodzina jest bardzo religijna i prędzej dali by na kościół niż dołożyli się do mojego leczenia.
    Karola Tobie przykro gdy widzisz pary w klinice mi jak widzę matke z córką, bo ja matki praktycznie nie miałam. Celowo używam tego sformułowania bo inne mi przez gardło nie przechodzi.

    Ewka ja myłam niebieska Ziaja i po pierwszym myciu już miałam czyste. I koniecznie trzeba nałożyć odżywkę po tym zabiegu.
    😔 przykre jest to co napisałaś, ale Ty na pewno dasz całą swoją miłość swojemu dziecku❤️

    evkill lubi tę wiadomość

    0901d7c722.png
  • Poziomka25 Autorytet
    Postów: 1329 559

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Zazdroszcze Wam tego wsparcia. Moja rodzina jest bardzo religijna i prędzej dali by na kościół niż dołożyli się do mojego leczenia.
    Karola Tobie przykro gdy widzisz pary w klinice mi jak widzę matke z córką, bo ja matki praktycznie nie miałam. Celowo używam tego sformułowania bo inne mi przez gardło nie przechodzi.

    Ewka ja myłam niebieska Ziaja i po pierwszym myciu już miałam czyste. I koniecznie trzeba nałożyć odżywkę po tym zabiegu.
    Evkill nie jesteś sama. Ja też jestem z Twoich stron i podobne podejście. Kościół najistotniejszy. Chodzenie tam itd. a nijak ma się do niektórych zachowań. Moi rodzice nie wiedzą nawet, nie pytają tym bardziej nawet nie mam co liczyć na jakąkokwiek pomoc... Zresztą aż tak strasznie nie potrzebuje pomocy finansowej bardziej myślę o wsparciu. Tego jak najbardziej brakuje. Z kolei sama nie chce wychodzić z tematem tym bardziej że sami mają problemy między sobą.

    3xPICSI
    5xcrio :(
    2xcb :(
    2x6tydz [*]
    Immunosupresja, szczepienia...

    Udało się.
    10.2021 urodziłam swój wyczekany pierwszy Skarb ❤️

    Ciaza naturalna.
    09.2023 urodziłam swój drugi Skarb ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem z rodziny bardzo wierzącej, ale zawsze miałam od nich ogromne wsparcie. Moja mama mi powtarza: próbujcie, skoro Bóg nie dał inaczej. To ja mam z tym problem, nigdy nie byłam i chyba nie będę przekonana do in vitro.
    Obecnie szukam siebie i swojej drogi. Bardzo mi w tym wszystkim pomaga Pani psycholog. Akurat firma zafundowała darmową pomoc ze względu na pandemie, wiec korzystam.

    Baba1 lubi tę wiadomość

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Zazdroszcze Wam tego wsparcia. Moja rodzina jest bardzo religijna i prędzej dali by na kościół niż dołożyli się do mojego leczenia.
    Karola Tobie przykro gdy widzisz pary w klinice mi jak widzę matke z córką, bo ja matki praktycznie nie miałam. Celowo używam tego sformułowania bo inne mi przez gardło nie przechodzi.
    U mnie tez zero wsparcia ze strony rodzicow w tej kwestii. Tylko skrytykowac potrafią ze po co nam to, że dzieci z in vitro to dzieci niepelnosprawne, ze Bog mnie ukara za takie rzeczy co robię, ze trzeba wyluzowac i sie uda naturalnie itp. 😓

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    U mnie tez zero wsparcia ze strony rodzicow w tej kwestii. Tylko skrytykowac potrafią ze po co nam to, że dzieci z in vitro to dzieci niepelnosprawne, ze Bog mnie ukara za takie rzeczy co robię, ze trzeba wyluzowac i sie uda naturalnie itp. 😓
    Dlatego ja tacie nic nie mówiłam, bo nie chciałam słuchać takich przykrych rzeczy. Za to zaskoczyła mnie siostra, która powiedział mi, że głupota jest niszczyc sobie zdrowie dla dziecko i w ogóle po co mi dziecko. Ona z kolei wypisała się z kościoła za to odbiło jej na innym punkcie.

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Poziomka25 Autorytet
    Postów: 1329 559

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tylko ochotę powiedzieć takim osobą, że jeśli jakakolwiek choroba się do nich przytrzepi to proszę sobie siedzieć w domku, wyluzować i się modlić. To na pewno przyjdzie uzdrowienie.
    Na prawdę w kwestii niepłodności jesteśmy sto lat wstecz. Ludzie nie traktują tego jako jednostki chorobowej, wg nich recepta to właśnie wyluzowanie.
    Wkurwia mnie jeszcze jak ktoś mówi że w Polsce jest dobrze. Bo teraz jest 500 plus i inne programy wspierające rodziny. Szkoda tylko że wspiera się jedną grupę społeczną. Inne grupy ma się w dupie. Szczególnie chore. Ludzi chorych w szpitalach, dzieci na onkologii, czy też nas niepłodnych.
    Tyle ludzi musi zbierać miliony na leczenie za granicą. NFZ się do tego nie dołoży. Woli wydać na telewizję publiczną, dofinansowania dla Rydzyka itd. dlaczego nasze Państwo nie jest świeckie ... Tego nie rozumiem. To co się dzieje jeśli chodzi o LGBT, którzy nie mają żadnych praw. Oni przynajmniej mają siłę wyjść strajkować. Bo ludzie chorzy, czy niepłodni nie mają czasu, siły żeby wyjść na ulicę.
    Sorry za moje uzewnętrznianie się ale szlag mnie trafia na to wszystko. ;)

    Lusi35, Santi_14, Baba1, Kjojewna, Weronikaa, Ewa89_89, NieJa, Pia88, Cyprysek89, natalia_nyk, czekamynadzidzie, Margaret80, Durkapa lubią tę wiadomość

    3xPICSI
    5xcrio :(
    2xcb :(
    2x6tydz [*]
    Immunosupresja, szczepienia...

    Udało się.
    10.2021 urodziłam swój wyczekany pierwszy Skarb ❤️

    Ciaza naturalna.
    09.2023 urodziłam swój drugi Skarb ❤️
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 1955 1487

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka w 100% zgadzam się z Tobą i z tym co napisałaś. Nic dodać nic ująć.
    Niepodnosc jest bardzo powszechnym problemem a będzie jeszcze większym. Rząd obudzi się ze wsparciem finansowym jak wkoncu okaże się że urodzeń w Polsce jest znacznie mniej niż zgonów a w wyniku tego nie będzie miał kto pracować na nasze emerytury. Wtedy pewnie nagle znajdą się pieniądze na pomoc osoba z niepłodnością. A jak słyszę o tym 500+ to mi niedobrze... Państwo nie ma zamiaru wspierać rodziny mąż+żona+pies bo ta przecież na pewno dobrze sobie radzi...

    Jeśli chodzi o wsparcie rodziny to mamy bardzo duże że strony męża, ciągle dopytują, wierzą że się uda, mówią nam cieple słowa i proponują finansową pomoc są naprawdę kochani. Za to moja mama wie że się leczymy, ale nie wnika za bardzo nie raz coś próbuje coś spytać ale ja jeszcze nie zdarze zacząć opowiadać a ona już zmienia temat. Nie wiem czy robi to celowo czy nie ale jest to przykre.

    Lusi35, Poziomka25, natalia_nyk, Margaret80, Durkapa lubią tę wiadomość

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 9 sierpnia 2020, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowiłam ze jak już urodzę to opublikuje moja walkę i drogę która przeszliśmy do rodzicielstwa na Facebooku i poproszę moich Znajomych o udostępnianie. Mam nadzieję że moja historia zainspiruje inne pary, które maja problemy do walki i do otwartości w tym temacie. Nie wolno się bać mówić: tak, mam problem ale z nim walczę. Wierze że wielu dobrych ludzi okaże wtedy swoje wsparcie.

    NowaJaaa, Martinka, Santi_14, evkill, Weronikaa, Karola84, Adinka18, Ewa89_89, Poziomka25, czekamynadzidzie, Margaret80, Cichaa, Durkapa, Cyprysek89, Ina87 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
‹‹ 2735 2736 2737 2738 2739 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ