Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje takie ciągnięcie w podbrzuszu... To normalne ?

    Coś jak po laparoskopii ;00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wezmę to AH na 100%.. Wydaje mi się że tym razem w trzeciej dobie może doktor zdecyduje się podać zarodek.

    Poziomko <3 tak, normalne. Chociaż ja po laparo nie czułam :P

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo dziewczyny! To teraz mocne kciuki za sex na szkiełku i piękne okruszki do transferu &&& <3

    Poziomka tak, to ciągnięcie może być.

    Martinka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia AH nie robią w 3 dobie, wiec jak zarodek bys chciała z 3 to bez AH, tylko blastki nacinają:)

    nick nieaktualny, Erl, Yummymummy lubią tę wiadomość

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2674

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    Ja doplacalam za pcsi 500 zł. Nic więcej nie brałam. Nic mi nie proponowano.
    Dziękuję ;*


    Frelcia, osoby nawet najbliższe nie wiedzą co czujemy ciężko się w nasza sytuację wczuć. Dlatego ja też wiem że nawet jakby moi najbliżsi wiedzieli to zamoast wspierać to by się użalali. Już usłyszałam ostatnio że powinniśmy się wyluzować a jak odpuścimy to się uda . ;d dlatego zero tematu z kimś innym. Czasem brakuje wsparcia ale chyba lepiej samemu sobie z tym radzić niż ze złotymi radami.
    Ja mam IMSI. Jej, nawet nie wiem czy to się dopłaca? Nie mam żadnych dodatków. Po laparo czułam się super a po punkcji baaaaaardzo mnie brzuch boli, ale dam radę. Przecuez twarda babka jestem.

    Bejzi lubi tę wiadomość

    0901d7c722.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczaczki. Dzięki madwitko :) to zobaczymy ile się wyhoduje, ile pobierze, zapłodni i rozwinie... Dobrze że od poniedziałku w sumie wracam do pracy, bo gdybanie by mnie zabiło :D


    Yummy jeszcze do Ciebie mam pytanie! bo zapomniałam ile razy brałaś magneb6? 3 razy dziennie?


    I będę też prosiła o &&& ale w piątek o 14.30 :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2018, 15:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie bo ja już mam wizje same wiecie czego a jutro do pracy ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 17:29

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    Czemu beczysz przy narkozie?
    Nie wiem :D
    Jak tylko podadza do zyly to zaczynam plakac i z tym samym placzem sie budze.

    Frelcia, powiedz swojej mamie wprost, ze adopcja nie jest dla wszystkich i na tym etapie nie wiesz czy jest dla Ciebie, a po drugie ze dzieci do adopcji jest o wiele mniej niz par, ktore chca je adoptowac.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde dziewczyny jadę zaraz do Kato na konsultacje anestezjologiczna, zabieg za 8 dni a okresu nie mam. Miałam mieć dzisiaj a tu ani plamienia ani nic. Brzuch mnie nie boli i obawiam się że przesunie mi się o kilka dni. Od razy dzisiaj próbować przesunąć datę laparo czy nie?

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sAnsa_28 wrote:
    Kurde dziewczyny jadę zaraz do Kato na konsultacje anestezjologiczna, zabieg za 8 dni a okresu nie mam. Miałam mieć dzisiaj a tu ani plamienia ani nic. Brzuch mnie nie boli i obawiam się że przesunie mi się o kilka dni. Od razy dzisiaj próbować przesunąć datę laparo czy nie?
    Najlepiej zapytaj na rejestracji co z tym fantem. Może każą ci zadzwonić za 3 dni i dać znać albo od razu przesuną.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Ja wezmę to AH na 100%.. Wydaje mi się że tym razem w trzeciej dobie może doktor zdecyduje się podać zarodek.

    Poziomko <3 tak, normalne. Chociaż ja po laparo nie czułam :P
    Frelciu a jak poprzednio było u Ciebie? Nie chcieliście trzydniowych?

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Frelcia AH nie robią w 3 dobie, wiec jak zarodek bys chciała z 3 to bez AH, tylko blastki nacinają:)
    Ja w poprzedniej klinice miałam AH na trzydniowych.
    Tutaj w przypadku blastki AH jest w cenie.

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie wiem :D
    Jak tylko podadza do zyly to zaczynam plakac i z tym samym placzem sie budze.
    Bella rozbawiłaś mnie :)
    Jak to wygląda? Lecą Ci łzy czy zanosisz się lamentem...

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka i Poziomka wzięłyście 3mam?

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    njut wrote:
    Frelciu a jak poprzednio było u Ciebie? Nie chcieliście trzydniowych?

    Mańka chciał poczekać do 5 doby. Miałam 8 jajek pobranych, 6 zapłodnionych, 1 podaną blastkę a pozostałe 5 się zatrzymało. Myślę że przy kolejnej procedurze wiele się zmieni. Na pewno będzie ostrożnie mnie stymulował, bo mam wysokie AMH.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz w kolejce do anestezjologa :D

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia_ wrote:
    Mańka chciał poczekać do 5 doby. Miałam 8 jajek pobranych, 6 zapłodnionych, 1 podaną blastkę a pozostałe 5 się zatrzymało. Myślę że przy kolejnej procedurze wiele się zmieni. Na pewno będzie ostrożnie mnie stymulował, bo mam wysokie AMH.
    Frelcia ile wynosi twoje amh?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 17:29

  • njut Autorytet
    Postów: 4864 2363

    Wysłany: 28 sierpnia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Polanka_ wrote:
    Co to jest AH i MACS?
    AH - nacięcie otoczki
    MACS - separacja magnetyczna plemników jeśli jest podwyższona fragmentacja

    STARANIA ZAKOŃCZONE BEZ SKUTKU
    3 poronienia naturalnych ciąż: 2011 5+6tc, 2013 7+1tc, 2019 8+2tc i 1CB po CT
    2 IVF > 11 zarodków > 2013 8A+8A, 8A+6B, 2015 8B, 2018 3BC, 2019 3BB, 3AB (CB, beta max 17,18), 2020 4AB, 8A... czeka 8A, ❄️
    A1298C hetero, PAI-1 4G/5G hetero, APA +, endometrioza II (zatoki), KIR AA, NK 21% > 17% > 15%, aktywność NK 58,9%, MLR 0% > szczepienia mężem > 0% mąż, 0% dawcy > 4 mc > 0% mąż, 33,6% dawcy > szczepienia pulowane > 91,2% mąż, 0% dawcy > 4cs CB, 5cs poronienie 8+2tc > 45,3% mąż, 55,5% dawcy > 7 mc > immunosupresja > cdn
    on: FDNA 22%, HLA-C C1
    moja historia leczenia
‹‹ 430 431 432 433 434 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ