Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • xagax Autorytet
    Postów: 3572 3297

    Wysłany: 21 grudnia 2022, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Dziewczyny jak to jest z badaniami kariotypow i kir- dr Mańka zleca je przed rozpoczęciem pierwszej procedury? Czy raczej później jak coś się nie udaje?
    Ja nie byłam Mańki,ale miałam.pozniej zlecone, przed 2 procedurą.

    MałaMiMi lubi tę wiadomość

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 438 82

    Wysłany: 21 grudnia 2022, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xagax wrote:
    Ja nie byłam Mańki,ale miałam.pozniej zlecone, przed 2 procedurą.

    A możesz napisać, co jeszcze Ci zlecono? Jestem przed 1 procedurą i chce zrobić sobie parę badań wcześniej. Z racji tego, że na wyniki trochę się czeka - nie chce czekać do wizyty.

  • Lenek Autorytet
    Postów: 340 289

    Wysłany: 21 grudnia 2022, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xagax wrote:
    Hej,czekam dziś na relację po podglądzie 💪💪💪💪kciuki zaciśnięte✊️napisz coś więcej o Was.Ile się staracie,jaki u Was problem,do jakiego lekarza trafiłaś w AP?

    Ja mam 22lata a mąż 30, niestety wyniki słabe męża, starania ok 1,5 roku ale miałam jakieś przeczucie i wysłałam go dość wcześnie na badania. Lekarz dr D. Ch -bardzo polecam ❤️. Po usg coś się rusza ale jeszcze pecherzyki są małe i następne usg w wigilie 🙈

    GB👎 anty TG👎 anty TPO👎
    12.22 pierwsza stymulacja 1x8A 4bb❄️3bb❄️2bc❄️
    1.23 transfer świeżaka 8A ➡️ beta 0💔
    ⛔️ nawrót GB
    Histero✅biopsja✅ANA✅
    KirBX
    5.23 FET +tractocile 4bb❄️➡️ beta 0💔
    7.23 odwołany
    8.23 wlew accofil+encorton+EG+tractocile FET ❄️❄️ ➡️?
  • amak89 Ekspertka
    Postów: 246 378

    Wysłany: 21 grudnia 2022, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Dziewczyny jak to jest z badaniami kariotypow i kir- dr Mańka zleca je przed rozpoczęciem pierwszej procedury? Czy raczej później jak coś się nie udaje?
    Ja jestem pacjentka dr M i on w zasadzie jedyne badania jakie zlecił przed procedura to AMH i badania nasienia. Ja miałam wcześniej zrobione LH, FSH i tarczycę. Więc w sumie tylko tyle.

    MałaMiMi lubi tę wiadomość

    http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202111124865.html
  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 438 82

    Wysłany: 21 grudnia 2022, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amak89 wrote:
    Ja jestem pacjentka dr M i on w zasadzie jedyne badania jakie zlecił przed procedura to AMH i badania nasienia. Ja miałam wcześniej zrobione LH, FSH i tarczycę. Więc w sumie tylko tyle.

    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jesteś zadowolona z wyboru lekarza?

  • amak89 Ekspertka
    Postów: 246 378

    Wysłany: 21 grudnia 2022, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jesteś zadowolona z wyboru lekarza?
    Ja jestem zadowolona bardzo, jestem aktualnie w drugiej ciąży dzięki dr więc gorąco polecam :) co prawda jest raczej dość oszczędny w słowach ale za to bardzo konkretny i u nas akurat to zadziałało w 100%

    MałaMiMi lubi tę wiadomość

    http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202111124865.html
  • xagax Autorytet
    Postów: 3572 3297

    Wysłany: 22 grudnia 2022, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    A możesz napisać, co jeszcze Ci zlecono? Jestem przed 1 procedurą i chce zrobić sobie parę badań wcześniej. Z racji tego, że na wyniki trochę się czeka - nie chce czekać do wizyty.
    Kariotypy,kiry,trombofilia i to chyba wszystko.I oczywiście cały pakiet badań krwi.

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • xagax Autorytet
    Postów: 3572 3297

    Wysłany: 22 grudnia 2022, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenek wrote:
    Ja mam 22lata a mąż 30, niestety wyniki słabe męża, starania ok 1,5 roku ale miałam jakieś przeczucie i wysłałam go dość wcześnie na badania. Lekarz dr D. Ch -bardzo polecam ❤️. Po usg coś się rusza ale jeszcze pecherzyki są małe i następne usg w wigilie 🙈
    Jejku jacy młodzi 💗💗💗Szybko zareagowałaś,dobrze wyczułaś temat.Dr Ch był też moim lekarzem,uwielbiam go😁Kciuki za pęcherzyki, daj znać w wigilię 🥰

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • Lenek Autorytet
    Postów: 340 289

    Wysłany: 22 grudnia 2022, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xagax wrote:
    Jejku jacy młodzi 💗💗💗Szybko zareagowałaś,dobrze wyczułaś temat.Dr Ch był też moim lekarzem,uwielbiam go😁Kciuki za pęcherzyki, daj znać w wigilię 🥰

    To prawda dr jest fantastyczny, natomiast w wigilie na usg mam iść do dr M 😁

    GB👎 anty TG👎 anty TPO👎
    12.22 pierwsza stymulacja 1x8A 4bb❄️3bb❄️2bc❄️
    1.23 transfer świeżaka 8A ➡️ beta 0💔
    ⛔️ nawrót GB
    Histero✅biopsja✅ANA✅
    KirBX
    5.23 FET +tractocile 4bb❄️➡️ beta 0💔
    7.23 odwołany
    8.23 wlew accofil+encorton+EG+tractocile FET ❄️❄️ ➡️?
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 23 grudnia 2022, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amak89 wrote:
    Ja jestem zadowolona bardzo, jestem aktualnie w drugiej ciąży dzięki dr więc gorąco polecam :) co prawda jest raczej dość oszczędny w słowach ale za to bardzo konkretny i u nas akurat to zadziałało w 100%
    Jak tam u Was. Wszystko ok ? :)

  • amak89 Ekspertka
    Postów: 246 378

    Wysłany: 23 grudnia 2022, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Jak tam u Was. Wszystko ok ? :)
    Na tą chwilę wszystko super :) w zeszły piątek dzidziuś miał już 230g, dzisiaj 18+4 więc małymi krokami zbliżamy się do połowy ciąży, no i moja szyjka tak długa jak jeszcze nigdy bo 4cm a w poprzedniej nawet na początku tyle nie było więc czuje się spokojniejsza. Na 99% będzie syn, czekam na potwierdzenie na połówkowych żeby zacząć kompletowac rzeczy. I jednak coś w tym jest ze druga ciąże przeżywa się inaczej bo jest dużo mniej stresu i zdecydowanie więcej radości :) a wy jak się macie? Jak dobrze pamiętam za jakiś tydzień masz cc? Jak nastawienie? :)

    http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202111124865.html
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 23 grudnia 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amak89 wrote:
    Na tą chwilę wszystko super :) w zeszły piątek dzidziuś miał już 230g, dzisiaj 18+4 więc małymi krokami zbliżamy się do połowy ciąży, no i moja szyjka tak długa jak jeszcze nigdy bo 4cm a w poprzedniej nawet na początku tyle nie było więc czuje się spokojniejsza. Na 99% będzie syn, czekam na potwierdzenie na połówkowych żeby zacząć kompletowac rzeczy. I jednak coś w tym jest ze druga ciąże przeżywa się inaczej bo jest dużo mniej stresu i zdecydowanie więcej radości :) a wy jak się macie? Jak dobrze pamiętam za jakiś tydzień masz cc? Jak nastawienie? :)
    Ale ten czas leci. Gratulacje synusia a szyjka do po zazdroszczenia 😊 ja w nowy rok mam się stawić w szpitalu a następnego dnia będziemy działać 😎 zaczynam się stresować ale co ma być to będzie 😂 mam nadzieje ze wytrzymam bo doktor po wczorajszym badaniu szyjki nie byl taki pewny. Maz sobie to wziął do serca i znowu nie pozwala Mi nic robić tylko lezec. Juz nawet sernik upiekl 😁

  • xagax Autorytet
    Postów: 3572 3297

    Wysłany: 23 grudnia 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenek wrote:
    To prawda dr jest fantastyczny, natomiast w wigilie na usg mam iść do dr M 😁
    Doktor M też jest ok😁

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • xagax Autorytet
    Postów: 3572 3297

    Wysłany: 23 grudnia 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Ale ten czas leci. Gratulacje synusia a szyjka do po zazdroszczenia 😊 ja w nowy rok mam się stawić w szpitalu a następnego dnia będziemy działać 😎 zaczynam się stresować ale co ma być to będzie 😂 mam nadzieje ze wytrzymam bo doktor po wczorajszym badaniu szyjki nie byl taki pewny. Maz sobie to wziął do serca i znowu nie pozwala Mi nic robić tylko lezec. Juz nawet sernik upiekl 😁
    Korzystaj jeszcze,bo to długo trwać nie będzie 💗💗💗💗Odpoczywaj ile wlezie 🥰🥰🥰

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • Lenek Autorytet
    Postów: 340 289

    Wysłany: 24 grudnia 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xagax wrote:
    Doktor M też jest ok😁

    Punkcją we wtorek, trochę się stresuje 🙈 i mózg mi paruje od tych wszystkich informacji 🤯

    GB👎 anty TG👎 anty TPO👎
    12.22 pierwsza stymulacja 1x8A 4bb❄️3bb❄️2bc❄️
    1.23 transfer świeżaka 8A ➡️ beta 0💔
    ⛔️ nawrót GB
    Histero✅biopsja✅ANA✅
    KirBX
    5.23 FET +tractocile 4bb❄️➡️ beta 0💔
    7.23 odwołany
    8.23 wlew accofil+encorton+EG+tractocile FET ❄️❄️ ➡️?
  • xagax Autorytet
    Postów: 3572 3297

    Wysłany: 24 grudnia 2022, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenek wrote:
    Punkcją we wtorek, trochę się stresuje 🙈 i mózg mi paruje od tych wszystkich informacji 🤯
    Ile masz komórek?Kciuki✊️✊️✊️✊️Oj tak info jest dużo😅

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • xagax Autorytet
    Postów: 3572 3297

    Wysłany: 24 grudnia 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych Wesołych świąt dziewczyny 🌲🌲🌲🌲🌲

    MałaMiMi lubi tę wiadomość

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 951 977

    Wysłany: 24 grudnia 2022, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, i ja życzę wszystkim Wesołych Świąt! Niech się spełniają wszystkie Nasze marzenia!

    MałaMiMi lubi tę wiadomość

    age.png
    event.png
  • Lenek Autorytet
    Postów: 340 289

    Wysłany: 25 grudnia 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xagax wrote:
    Ile masz komórek?Kciuki✊️✊️✊️✊️Oj tak info jest dużo😅

    Nie powiedzieli mi ile 😕 ale na usg widać ich kilka ☺️

    Wesołych świąt dziewczyny😊 oby wasze marzenia spełniły się jak najszybciej 🥰

    xagax lubi tę wiadomość

    GB👎 anty TG👎 anty TPO👎
    12.22 pierwsza stymulacja 1x8A 4bb❄️3bb❄️2bc❄️
    1.23 transfer świeżaka 8A ➡️ beta 0💔
    ⛔️ nawrót GB
    Histero✅biopsja✅ANA✅
    KirBX
    5.23 FET +tractocile 4bb❄️➡️ beta 0💔
    7.23 odwołany
    8.23 wlew accofil+encorton+EG+tractocile FET ❄️❄️ ➡️?
  • Gosia895 Autorytet
    Postów: 955 1402

    Wysłany: 25 grudnia 2022, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt dziewczyny!! Dużo wytrwałości w dążeniu do celu, pozytywnych bet i wspaniałych dzieciaczków 🌲

    Pierwsza procedura ivf 16.06 start💉
    17.07.2021-IMSI + Fertile Chip / 11 pęcherzyków/6 dojrzałych komórek.Zapłodnione 3 komórki 2BC
    20.07.2021 transfer zarodka- 8A
    7dpt - 1,62 ; 9dpt - 27,1 ;11dpt - 110,3 ;13dpt - 270,1 / prog 10.95 ;15dpt - 576,9 / prog 21,98 ; 17dpt - 1088 / prog 32, 17 🍀28dpt widoczne ❤️ 3mm szczęścia
    ♥️ 02.04.2022 Córeczka ♥️
    16.02 transfer 2AB ❄️
    5dpt - 7,9 / prog 14,1; 7dpt - 35 /prog 12,1 ; 9dpt - 132,2 ; 11dpt - 342,3 / prog 24,41 ; 13dpt - 715,13 / prog 20,03 ; 26dpt - 0,43cm szczęścia ❤️
    ♥️ 30.10.2023r Córeczka ♥️
    ♀️ : AMH 2.9
    ♂️ : parametry nasienia bardzo obniżone, morfologia 1%, HBA 93% / DFI 37%
    Dr. Paliga 01.2020r
    age.png
    age.png
‹‹ 4333 4334 4335 4336 4337 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ