Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 951 977

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Szału nie ma.
    Tzn jest pęcherzyk w macicy, jest ciałko żółte (więc coś tam się tworzy, to nie jest puste jajo), nie ma żadnego krwiaka, serduszka też jeszcze nie było ale dziś 22 dpt 5+6 tc więc jeszcze jest czas.

    I niby wszystko byłoby ok gdyby nie to, że dziś po powrocie z usg znowu zalała mnie krew... ☹️☹️☹️☹️

    Także niewiadomej ciąż dalszy. Tym razem denerwuje się jakoś bardziej. Bo tego krwiaka nie ma, nie ma winowajcy. Boję się, że to pęcherzyk się odrywa ☹️
    Przywaliłam prolutex i pozostaje modlić się o dalsze cuda z nieba.
    Nie jest to przyjmemny zastrzyk 😑
    Kurcze, miałam nadzieje, że dzisiaj trochę odsapniesz po wizycie. Do pracy chodzisz normalnie, czy wolne masz na razie?

    Heidi! Gratulacje! Niezły przystojniak!

    Lilkam lubi tę wiadomość

    age.png
    event.png
  • aleo_ Autorytet
    Postów: 951 977

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które biorą metformine w większej ilości, niż jedna tabletka - ładujecie wszystkie naraz, czy dzielicie np. rano-po południu-wieczorem(co pewnie byłoby rozsądne:D)? Zapomniałam dopytać dr, a wcześniej mailowo dostałam tylko info, że tydzień biorę jedna tabletkę do kolacji, w kolejnym tygodniu zwiększam do dwóch i potem do trzech.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2022, 21:00

    age.png
    event.png
  • Gosia895 Autorytet
    Postów: 955 1402

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleo_ wrote:
    Dziewczyny, które biorą metformine w większej ilości, niż jedna tabletka - ładujecie wszystkie naraz, czy dzielicie np. rano-po południu-wieczorem(co pewnie byłoby rozsądne:D)? Zapomniałam dopytać dr, a wcześniej mailowo dostałam tylko info, że tydzień biorę jedna tabletkę do kolacji, w kolejnym tygodniu zwiększam do dwóch i potem do trzech.
    Ja biorę ogólnie 4 dziennie i dziele sobie je do posiłków.

    aleo_ lubi tę wiadomość

    Pierwsza procedura ivf 16.06 start💉
    17.07.2021-IMSI + Fertile Chip / 11 pęcherzyków/6 dojrzałych komórek.Zapłodnione 3 komórki 2BC
    20.07.2021 transfer zarodka- 8A
    7dpt - 1,62 ; 9dpt - 27,1 ;11dpt - 110,3 ;13dpt - 270,1 / prog 10.95 ;15dpt - 576,9 / prog 21,98 ; 17dpt - 1088 / prog 32, 17 🍀28dpt widoczne ❤️ 3mm szczęścia
    ♥️ 02.04.2022 Córeczka ♥️
    16.02 transfer 2AB ❄️
    5dpt - 7,9 / prog 14,1; 7dpt - 35 /prog 12,1 ; 9dpt - 132,2 ; 11dpt - 342,3 / prog 24,41 ; 13dpt - 715,13 / prog 20,03 ; 26dpt - 0,43cm szczęścia ❤️
    ♥️ 30.10.2023r Córeczka ♥️
    ♀️ : AMH 2.9
    ♂️ : parametry nasienia bardzo obniżone, morfologia 1%, HBA 93% / DFI 37%
    Dr. Paliga 01.2020r
    age.png
    age.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleo_ wrote:
    Dziewczyny, które biorą metformine w większej ilości, niż jedna tabletka - ładujecie wszystkie naraz, czy dzielicie np. rano-po południu-wieczorem(co pewnie byłoby rozsądne:D)? Zapomniałam dopytać dr, a wcześniej mailowo dostałam tylko info, że tydzień biorę jedna tabletkę do kolacji, w kolejnym tygodniu zwiększam do dwóch i potem do trzech.

    Chodzę do roboty ale tam siedzę więc nie mam jakiś obciążeń fizycznych.

    Metformax bierzesz tak jak napisałaś, najpierw na wieczór, później rano, a później dokładasz tabletkę po południu.
    Chyba, że bierzesz gkukophage xr to jest o wydłużonym uwalnianiu to wtedy brałam tylko na noc 2 tabletki 750.

    Ale mete biorę Twraz dwie piguły i łykam rano i na wieczór.

    aleo_ lubi tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • *Iskrzynka* Autorytet
    Postów: 515 402

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aleo_ wrote:
    Dziewczyny, które biorą metformine w większej ilości, niż jedna tabletka - ładujecie wszystkie naraz, czy dzielicie np. rano-po południu-wieczorem(co pewnie byłoby rozsądne:D)? Zapomniałam dopytać dr, a wcześniej mailowo dostałam tylko info, że tydzień biorę jedna tabletkę do kolacji, w kolejnym tygodniu zwiększam do dwóch i potem do trzech.
    Ja biorę glucophage xr 2500 (2x1000 + 1x500), wszystko na raz wieczorem.

    Ewa strasznie mi przykro z powodu tego stresu, który teraz przeżywasz, cały czas jestem jednak dobrej myśli, że masz tam kolejnego małego siłacza i nic mu nie będzie. A to krwawienie, to może przez acard/heparynę? Pytałaś o to lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2022, 22:51

    aleo_, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    KONIEC.💔
  • AliceJ Ekspertka
    Postów: 207 467

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszha wrote:
    Współczuję, że musisz przez to wszystko przechodzić 😔
    Starania o dziecko są naprawdę wyczerpujące. U którego lekarza się leczysz?
    Być może teraz zaproponują Ci pogłębienia badań np. o immunologie i już kolejny transfer będzie udany.

    Leczę się u dr. Mańki. Poszłam do niego z polecenia i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Słyszałam też że ma szczęśliwa rękę i nie ukrywam że na to liczę 😉

    Starania o drugie dzieciątko czas start! 😍

    01.2025 r. - długi protokół
    03.02.2025 r. - punkcja: 6🥚, pobrane 2, zapłodnione 1 - 4BB
    08.02.2025 r. - transfer
    17.02.2025 (9 dpt) - beta 55,1 mlU/ml
    19.02.2025 (11 dpt) - beta 225 mlU/ml
  • AliceJ Ekspertka
    Postów: 207 467

    Wysłany: 27 grudnia 2022, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Nikt nie znosi dobrze momentu gdy wali się cały świat, tak jak Tobie teraz. Po prostu po czasie dupa twardnieje, człowiek uczy się radzić z emocjami i? Chyba nie nastawiać zbyt pozytywnie.

    Ale pamiętam te emocje i nadzieję przy 1 transferze, one po prostu rządziły się swoimi prawami.
    Masz prawo złościć się, krzyczeć, płakać i przeżywać żałobę.

    Udało się zamrozić drugi zarodek?

    Ta pierwsza procedura to bardzo często klapa. Za drugim podejściem lekarze zmieniają leki, stymulację, już wiedzą coś więcej i to wykorzystują.
    Nie poddawaj się!
    Ale na wszystko przyjdzie pora.

    Tak na szczęście dla mnie 2 zarodek udało się zamrozić. Zobaczymy teraz za dwa dni mam powtórzyć betę bo takie mają procedury (choć przy 1 wyniku 0,1 chyba nie ma sensu), potem czekać na @ i walczyć dalej...

    Starania o drugie dzieciątko czas start! 😍

    01.2025 r. - długi protokół
    03.02.2025 r. - punkcja: 6🥚, pobrane 2, zapłodnione 1 - 4BB
    08.02.2025 r. - transfer
    17.02.2025 (9 dpt) - beta 55,1 mlU/ml
    19.02.2025 (11 dpt) - beta 225 mlU/ml
  • Aneta_S Autorytet
    Postów: 420 253

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AliceJ wrote:
    Leczę się u dr. Mańki. Poszłam do niego z polecenia i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Słyszałam też że ma szczęśliwa rękę i nie ukrywam że na to liczę 😉
    tak ma szczęsliwą rękę, moja kolezanka z pracy już 5 lat nie mogła zajść w ciąże po poronieniu, zapisała się do dr Mańki, była dwa razy na wizycie, jeszcze żadnych tabletek nie zaczeła brać a okazalo się że jest w ciązy:) i śmieje się że dr zrobił jej tylko USG i już zaszła w ciąże:)))

    10.2020 rozpoczęcie leczenia w AP
    I transfer: beta 0
    II transfer: beta 0
    III transfer 7dpt-33; 10dpt-152; 13dpt-788; 19dpt-1800
    21dpt- pęcherzyk ciążowy
    30 dpt - brak zarodka w pęcherzyku:( poronienie 8tc
    09.2024 - adopcja zarodka 2BB - beta 0
    11.2024 - adopcja zarodka 4 BB (pierwszy raz dochodzi accofil):
    22dpt - zarodek z akcją serca ❤️❤️❤️
    12+2 - prenatalne, niskie ryzyka, synuś💙
  • AliceJ Ekspertka
    Postów: 207 467

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta_S wrote:
    tak ma szczęsliwą rękę, moja kolezanka z pracy już 5 lat nie mogła zajść w ciąże po poronieniu, zapisała się do dr Mańki, była dwa razy na wizycie, jeszcze żadnych tabletek nie zaczeła brać a okazalo się że jest w ciązy:) i śmieje się że dr zrobił jej tylko USG i już zaszła w ciąże:)))

    Zabiłabym za taką możliwość 😉 ale skoro nie ma co się lubi to trzeba polubić co się ma 😔

    Starania o drugie dzieciątko czas start! 😍

    01.2025 r. - długi protokół
    03.02.2025 r. - punkcja: 6🥚, pobrane 2, zapłodnione 1 - 4BB
    08.02.2025 r. - transfer
    17.02.2025 (9 dpt) - beta 55,1 mlU/ml
    19.02.2025 (11 dpt) - beta 225 mlU/ml
  • Aszha Ekspertka
    Postów: 245 184

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AliceJ wrote:
    Leczę się u dr. Mańki. Poszłam do niego z polecenia i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Słyszałam też że ma szczęśliwa rękę i nie ukrywam że na to liczę 😉

    Też zaczęłam u Mańki. Jestem przed 1 stymulacja. Mam zaplanowana na luty ale jeszcze nie widział wyników KIR a wyszedł KIRAA. Jestem ciekawa jak podejdzie do tematu.

    Starania od 12.2020
    ♀️ 33
    Suplementacja podczas starań:
    Koenzym Q10 (ubichinol 400mg), witamina E, witamina D, witamina C, Inofolic Combi, pregna start, DHEA 50mg

    Dotychczasowe leczenie:
    -Ureaplasma - wyleczona
    -Niskie AMH/Wysokie FSH
    -6 cykli Lametty - bez efektu
    -Histeroskopia - macica prawidłowa, jajowody niedrożne
    -Laparoskopia - udrożniony prawy jajowód
    -KIR AA
    -Brak KIRów implantacyjnych
    - IMSI 02.2023 AP 💉 Krótki protokół + MACS
    8🥚-> 4 zaplodnione->3 blastki 3AA, 3AA, 3BB
    02.23 - świeży transfer 3AA z Accofilem
    BetaHCG: 7dpt - 82, 9dpt - 189, 12 dpt - 452, 14dpt - 1289
    27.03 - 35 dpt jest ❤️ i 1,30 cm dzieciątka
    14.11.23 3590g/58cm 👶🩷🩷🩷
    ♂️ 36
    Suplementacja podczas starań: Fertilman, korzeń maca, tran, palma sabałowa
    - słaba morfologia
    - słabe HBA i fragmentacja
  • AliceJ Ekspertka
    Postów: 207 467

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszha wrote:
    Też zaczęłam u Mańki. Jestem przed 1 stymulacja. Mam zaplanowana na luty ale jeszcze nie widział wyników KIR a wyszedł KIRAA. Jestem ciekawa jak podejdzie do tematu.

    Muszę powiedzieć że przeszłam już taką ilość lekarzy i z czystym sumieniem go polecam. Leczenie może trochę potrwać, nie robi nic bez sensu i dużo rozmawia z pacjentką. Wszystko tłumaczy i doradza.

    Starania o drugie dzieciątko czas start! 😍

    01.2025 r. - długi protokół
    03.02.2025 r. - punkcja: 6🥚, pobrane 2, zapłodnione 1 - 4BB
    08.02.2025 r. - transfer
    17.02.2025 (9 dpt) - beta 55,1 mlU/ml
    19.02.2025 (11 dpt) - beta 225 mlU/ml
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2749 2596

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89 wysłałam Ci wiadomość na priv, jakbyś mogła to zerknij proszę 😊

    Adaś 20.06.2021 ❤️
    Zbysiu 25.02.2026 ❤️

    1️⃣12.2019 procedura IVF Polmedis Wrocław
    01.19 ET 8A - >2,3I/U ❌

    2️⃣09.2020 procedura IVF Angelius M.P.
    09.20 ET 8A -> 8dpt 16I/U, 10dpt 68I/U, 13dpt 220I/U, 20dpt 3673I/U -> zdrowy synek💙✅

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻
    3️⃣09.2023 IVF Invimed Wrocław
    Zarodki: 2x8A,4AA,4BB,2x8A
    10.23 - ET 2x 8A - >2,3I/U❌
    12.23 - FET 4AA - >2,3I/U❌
    02.24 - FET 4BB - >2,3 I/U❌
    11.24 - FET 2x8A 13dpt 50I/U, 15dpt 90I/U, 17dpt 133I/U, 19dpt 224I/U, 24dpt 804I/U, 31dpt 2033I/U,
    31.12.24 CP ->usunięcie p.jajowodu❌

    4️⃣ 05.2025 IVF Angelius M.P.🙏🏻❤️
    Zarodki:❄️❄️❄️ 4AB, 2x 3AA
    10.06.25 ET 8A 🍀 -> 8dpt 37I/U, 10dpt 108I/U, 14dpt 349mIU/mL, 17 dpt 919I/U, 20dpt 1937 I/U -> zdrowy synek💙✅

    event.png
  • Aszha Ekspertka
    Postów: 245 184

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AliceJ wrote:
    Muszę powiedzieć że przeszłam już taką ilość lekarzy i z czystym sumieniem go polecam. Leczenie może trochę potrwać, nie robi nic bez sensu i dużo rozmawia z pacjentką. Wszystko tłumaczy i doradza.

    Też już przeszlam wielu lekarzy. Do niego poszłam typowo w celu IVF z polecania właśnie. Powiem szczerze na razie podchodzę do niego ani pozytywnie ani negatywnie. Był wstrzemięźliwy w słowach ale zobaczymy na wizycie w poniedziałek, może się rozkręci. Trzymam kciuki za drugiego zarodka u Ciebie 🤞

    AliceJ lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2020
    ♀️ 33
    Suplementacja podczas starań:
    Koenzym Q10 (ubichinol 400mg), witamina E, witamina D, witamina C, Inofolic Combi, pregna start, DHEA 50mg

    Dotychczasowe leczenie:
    -Ureaplasma - wyleczona
    -Niskie AMH/Wysokie FSH
    -6 cykli Lametty - bez efektu
    -Histeroskopia - macica prawidłowa, jajowody niedrożne
    -Laparoskopia - udrożniony prawy jajowód
    -KIR AA
    -Brak KIRów implantacyjnych
    - IMSI 02.2023 AP 💉 Krótki protokół + MACS
    8🥚-> 4 zaplodnione->3 blastki 3AA, 3AA, 3BB
    02.23 - świeży transfer 3AA z Accofilem
    BetaHCG: 7dpt - 82, 9dpt - 189, 12 dpt - 452, 14dpt - 1289
    27.03 - 35 dpt jest ❤️ i 1,30 cm dzieciątka
    14.11.23 3590g/58cm 👶🩷🩷🩷
    ♂️ 36
    Suplementacja podczas starań: Fertilman, korzeń maca, tran, palma sabałowa
    - słaba morfologia
    - słabe HBA i fragmentacja
  • Lenek Autorytet
    Postów: 340 289

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej dziewczyny, jest 6 zapłodnionych maluchów 😍 zobaczymy czy wszystkie przetrwają 🍀 transfer w piątek 😊

    Ewa89_89, Yoselyn82, Aszha, xagax, *Iskrzynka*, aleo_, Morska lubią tę wiadomość

    GB👎 anty TG👎 anty TPO👎
    12.22 pierwsza stymulacja 1x8A 4bb❄️3bb❄️2bc❄️
    1.23 transfer świeżaka 8A ➡️ beta 0💔
    ⛔️ nawrót GB
    Histero✅biopsja✅ANA✅
    KirBX
    5.23 FET +tractocile 4bb❄️➡️ beta 0💔
    7.23 odwołany
    8.23 wlew accofil+encorton+EG+tractocile FET ❄️❄️ ➡️?
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenek wrote:
    Jej dziewczyny, jest 6 zapłodnionych maluchów 😍 zobaczymy czy wszystkie przetrwają 🍀 transfer w piątek 😊

    No i pięknie! Brawo dla męża! Wykrzesał z siebie waleczna armię!

    U mnie znowu gorzej. Kolejny krwotok... Już 3 i tym razem chyba najgorszy, skrzepy ☹️

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Lenek Autorytet
    Postów: 340 289

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    No i pięknie! Brawo dla męża! Wykrzesał z siebie waleczna armię!

    U mnie znowu gorzej. Kolejny krwotok... Już 3 i tym razem chyba najgorszy, skrzepy ☹️

    😕 kiedy masz wizytę ?

    GB👎 anty TG👎 anty TPO👎
    12.22 pierwsza stymulacja 1x8A 4bb❄️3bb❄️2bc❄️
    1.23 transfer świeżaka 8A ➡️ beta 0💔
    ⛔️ nawrót GB
    Histero✅biopsja✅ANA✅
    KirBX
    5.23 FET +tractocile 4bb❄️➡️ beta 0💔
    7.23 odwołany
    8.23 wlew accofil+encorton+EG+tractocile FET ❄️❄️ ➡️?
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenek wrote:
    😕 kiedy masz wizytę ?

    Dzisiaj znowu ale nie wiem czy nawet zrobi usg jak było wczoraj 🤷‍♀️ może powiedzieć, że lepiej nie zaglądać. Także nie wiem czy czegoś się dowiem.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Lenek Autorytet
    Postów: 340 289

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Dzisiaj znowu ale nie wiem czy nawet zrobi usg jak było wczoraj 🤷‍♀️ może powiedzieć, że lepiej nie zaglądać. Także nie wiem czy czegoś się dowiem.

    Tak czy inaczej czekam na info 😌

    GB👎 anty TG👎 anty TPO👎
    12.22 pierwsza stymulacja 1x8A 4bb❄️3bb❄️2bc❄️
    1.23 transfer świeżaka 8A ➡️ beta 0💔
    ⛔️ nawrót GB
    Histero✅biopsja✅ANA✅
    KirBX
    5.23 FET +tractocile 4bb❄️➡️ beta 0💔
    7.23 odwołany
    8.23 wlew accofil+encorton+EG+tractocile FET ❄️❄️ ➡️?
  • xagax Autorytet
    Postów: 3572 3297

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AliceJ wrote:
    Witam po świętach.
    Czytam forum już jakiś czas ale dopiero dzisiaj odważyłam się coś napisać bo muszę się wygadać. Dlaczego akurat dzisiaj? Bo dzisiaj robiłam betę po transferze i du...
    O dziecko staramy się już naprawdę długo ale dopiero w tym roku trafiliśmy na super lekarza i ostatecznie zdecydowaliśmy się na in vitro. Niestety mój organizm to ruina. Na przestrzeni ostatnich 10 lat jestem po 3 poważnych operacjach po których moje narządy nie do końca są w miejscu w którym powinny i cały czas coś pod górkę. Po stymulacji udało się uchodować 8 🥚, niestety do lewego jajnika nie ma dojścia więc z prawego zostały 4. Dwa udało się zapłodnić i prawidłowo się rozwijały. 14 grudnia przetransferowano mi jedno i dzisiaj miałam zbadać krew. Niestety 0,1... Czekam teraz na tel z kliniki co dalej. Na przemian ryczę i się złoszczę ... Ja nie wiem jak wy tak dobrze wszystko znosicie 😔
    Przykro mi😰Wcale tak dobrze tego nie znosimy każda ma wzloty i upadki😥Jedno jest pewne trzeba walczyć💪💪Macie jeszcze jeden zarodek zamrożony?

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • xagax Autorytet
    Postów: 3572 3297

    Wysłany: 28 grudnia 2022, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heidi Di wrote:
    Cześć dziewczyny. Wpadłam, żeby postawić przysłowiową kropkę nad "i" naszej walki o potomstwo. Dwa tygodnie temu urodziłam nasz drugi cud, o którym dowiedzieliśmy się po pożegnaniu z kliniką wiosną tego roku. Nigdy nie zapomnę tego, ile zrobiła dla nas cudowna dr Marta i jak wiele dowiedziałam się od Was. Nadal będę zaglądać, żeby nacieszyć się pozytywnymi wieściami,ale raczej sporadycznie. Ewa, sAnsa, Martinka, myślę o Was ciepło. Nie wiecie, co słychać u Sarity?
    Nie potrafię wymienić wszystkich osób, które nam tu pomogły, ale z całego serca dziękuję za wszystkie rady i trzymam kciuki za każdą z Was.
    Przy okazji bardzo polecam szpital w Bytomiu. Pierwszy poród miałam w Zabrzu i bez porównania.
    Ps.
    Poznajcie Ediego, który miał się nigdy nie przydarzyć: https://zapodaj.net/9cffe7001920f.jpg.html
    Gratuluję 💗💗Po tylu latach na forum dalej mnie takie cuda wzruszają 🥰Łezka szczęścia kręci mi się w oku.Śliczny chłopczyk. Zdrówka dla Was😘

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
‹‹ 4336 4337 4338 4339 4340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ