X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • ZAJĄCZEK94 Autorytet
    Postów: 1274 1069

    Wysłany: 17 marca, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikea wrote:
    Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi, to forum to złoto 🤩

    Tak, mi też MNR wspominała, że "zęby zjadła na przygotowywaniu ciała do zawodów", ale osobiście jestem zdania, że syty głodnego nie zrozumie i jak ktoś nigdy nie był otyły to może nie być w stanie zrozumieć jak trudno jest zrzucić wagę.

    Co do MP to trochę się boję, że zanim do niej będzie termin to minie parę miesięcy, a ona mi np też zaleci histero i znowu parę miesięcy czekania na termin i tak się dokulam do 2025. A w tym roku już kończę 36 lat.

    Co do tego, żeby się starać starać, to tak łatwo powiedzieć. Jak jajowody niedrożne to można by się starać bez końca, a i tak nic z tego nie wyjdzie 🙃 super, że udało Ci się trafić do doktora, który się Tobą zaopiekował i wie co robić.

    Zastanawiałam się, czy np nie zapisać się do dr KW gdyby do MP terminy były bardzo odległe bądź niedostępne, ale też nie jestem pewna czy nie jest "za świeża" w klinice ;)

    Ja zapisałam się pierwotnie do GM, ale poprosiłam Panie w rejestracji, żeby mnie zapisały na taką nieoficjalna listę rezerwową do dr MP i odnotowaly, że jeśli zwolni się jakoś termin to mogę w każdej chwili przyjechać na wizytę. Gdy przyszła pora na moją pierwszą wizytę u dr GM dzień wcześniej dostałam telefon z kliniki, że niestety GM jutro nie będzie w pracy ale widzą ze byłam zainteresowana wizyta u dr MP więc proponują mi taki i taki termin. I tym sposobem jakimś cudem udało mi się do niej dostać, termin był za tydzień. Może spróbuj tak zrobić 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca, 18:03

    Mikea lubi tę wiadomość

    Starania od 2021 roku.
    Angelius Provita K-ce (dr MP).
    Immunolog (dr Sydor).
    On: Azoospermia (AZFc).
    Ona: endometrioza II stopnia, hiperinsulinemia, hashimoto, usunięta przegroda macicy, KIR Bx (brak 2DS1,2DS5, 3DS1), podwyzszone tnf@, rozjechane cytokiny.
    2021-2023 6 stymulacji, w tym 2 ET (beta <2,30).
    05.2023 Laparohisteroskopia.
    10.2023 Decyzja o AZ (Reprofit Czechy Ostrava)
    11.2023 Biopsja endometrium cd138 - Ok.
    11.2023-02.2024 sztuczna menopauza (diphereline + lametta).
    I transfer AZ 03.2024 Beta <2,30
    04.2024 Test Be Ready (endometrium idealnie receptywne).
    04.2024-06.2024 sztuczna menopauza (diphereline).
    II transfer AZ 07.2024? (+immunoglobuliny flebogamma)
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 104 44

    Wysłany: 17 marca, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikea wrote:
    Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi, to forum to złoto 🤩

    Tak, mi też MNR wspominała, że "zęby zjadła na przygotowywaniu ciała do zawodów", ale osobiście jestem zdania, że syty głodnego nie zrozumie i jak ktoś nigdy nie był otyły to może nie być w stanie zrozumieć jak trudno jest zrzucić wagę.

    Co do MP to trochę się boję, że zanim do niej będzie termin to minie parę miesięcy, a ona mi np też zaleci histero i znowu parę miesięcy czekania na termin i tak się dokulam do 2025. A w tym roku już kończę 36 lat.

    Co do tego, żeby się starać starać, to tak łatwo powiedzieć. Jak jajowody niedrożne to można by się starać bez końca, a i tak nic z tego nie wyjdzie 🙃 super, że udało Ci się trafić do doktora, który się Tobą zaopiekował i wie co robić.

    Zastanawiałam się, czy np nie zapisać się do dr KW gdyby do MP terminy były bardzo odległe bądź niedostępne, ale też nie jestem pewna czy nie jest "za świeża" w klinice ;)

    też mam 36 lat😉 sporo pacjentek jest w tym wieku i nawet starszych! mało kto w wieku 20 lat myśli o problemach z płodnością heh! w sumie lekarzy innych tam nie znam, do MP nawet z warszawy jeżdżą dziewczyny! myśle że jej mąż to dobry wybór...razem jeżdżą na szkolenia widziałam no i pewnie mają podobną wiedze! trzymam kciuki za Twój wybór, oby był najlepszy😊 ale widze że macie skomplikowany dość problem i jeszcze zabiegi musisz przejść...lepiej uderzyć w specjaliste moim zdaniem😊 tym bardziej że wydaje sie na to kupeeee kasy!

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 17 marca, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    też mam 36 lat😉 sporo pacjentek jest w tym wieku i nawet starszych! mało kto w wieku 20 lat myśli o problemach z płodnością heh! w sumie lekarzy innych tam nie znam, do MP nawet z warszawy jeżdżą dziewczyny! myśle że jej mąż to dobry wybór...razem jeżdżą na szkolenia widziałam no i pewnie mają podobną wiedze! trzymam kciuki za Twój wybór, oby był najlepszy😊 ale widze że macie skomplikowany dość problem i jeszcze zabiegi musisz przejść...lepiej uderzyć w specjaliste moim zdaniem😊 tym bardziej że wydaje sie na to kupeeee kasy!
    Hej ja rocznik 88. Nie mam jeszcze dzieci. Miałam juz jeden transfer z adopcji zarodka. Niestety nie był udany. W piątek byłam na wizycie w Katowicach w Angeliusie u dr Pawła Juraszki. Chciałam zrobić u nich laparoskopie. Oczywiście nie było żadnego problemu. Lekarz mi wypisał i to nawet na NFZ mam zabieg. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mąż też mówił że całkiem okej ten lekarz. Już ustaliłam termin zabiegu. Ja jestem zadowolona

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca, 21:53

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Mikea Ekspertka
    Postów: 246 467

    Wysłany: 18 marca, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, dam Wam szybki update.
    Dzwoniłam dziś do Angeliusa, by umówić się na wizytę do innego dr.
    Do MP otwierają kolejne zapisy dopiero pod koniec kwietnia i będą to terminy na wrzesień. Dr JE przyjmuje tylko we Wrocławiu, a do Katowic przyjeżdża co najwyżej na zabiegi. Umówiłam się więc do dr KW, bo miała termin jeszcze w marcu.
    Co do endometriozy to Pani na recepcji poleciła mi dr Brenka i jeśli dr KW stwierdzi, że wymaga to dogłębnej konsultacji, to mogę się zapisać do niego, nie ma zbyt odległych terminów i widzę, że ma dobre opinie. No i on przeprowadza laparo wtedy.

    Chmurka87 lubi tę wiadomość

    Starania od 07.23 (10cs)
    👩🏻 35 👨🏻34
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 104 44

    Wysłany: 18 marca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej ja rocznik 88. Nie mam jeszcze dzieci. Miałam juz jeden transfer z adopcji zarodka. Niestety nie był udany. W piątek byłam na wizycie w Katowicach w Angeliusie u dr Pawła Juraszki. Chciałam zrobić u nich laparoskopie. Oczywiście nie było żadnego problemu. Lekarz mi wypisał i to nawet na NFZ mam zabieg. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mąż też mówił że całkiem okej ten lekarz. Już ustaliłam termin zabiegu. Ja jestem zadowolona

    Ja rocznik 87, mój tak samo i też jeszcze nie mamy dzieciaków heh...a czas goni☹️ słyszałam do doktorze PJ że jest ok, w Angeliusie robią te zabiegi na NFZ, też czekam na histeroskopie i niestety będe się przymierzać do dawstwa komórki! na własnych niewiele już zdziałam☹️ AZ też biore pod uwagę ale jak z komórką dawczyni nie wypali...tylko to już chyba Reprofit w Czechach bym odwiedziała😉

  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 18 marca, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    Ja rocznik 87, mój tak samo i też jeszcze nie mamy dzieciaków heh...a czas goni☹️ słyszałam do doktorze PJ że jest ok, w Angeliusie robią te zabiegi na NFZ, też czekam na histeroskopie i niestety będe się przymierzać do dawstwa komórki! na własnych niewiele już zdziałam☹️ AZ też biore pod uwagę ale jak z komórką dawczyni nie wypali...tylko to już chyba Reprofit w Czechach bym odwiedziała😉
    A u kogo jesteś w Angeliusie. Jak przedstawiłam w jakiej sprawie dzwonię to mi pani na infolinii powiedziała że PJ będzie odpowiednią osobą w tym temacie. Nie było problemu z laparoskopia na NFZ już mam termin umówiony. Pani na infolinii mówiła że prywatnie też robią ale super się cieszę że lekarz na NFZ wypisał. Dokładnie będę miała histeroskopie połączona z laparoskopia. Też mówił o adopcji komórki ale nas z mężem chyba nie za bardzo stać na to. Po wyjściu z gabinetu pytaliśmy o te adopcje zarodka to Pani mówiła że maksymalnie do 3 miesięcy i w miarę cenowo 4000 zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca, 11:23

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 104 44

    Wysłany: 18 marca, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    A u kogo jesteś w Angeliusie. Jak przedstawiłam w jakiej sprawie dzwonię to mi pani na infolinii powiedziała że PJ będzie odpowiednią osobą w tym temacie. Nie było problemu z laparoskopia na NFZ już mam termin umówiony. Pani na infolinii mówiła że prywatnie też robią ale super się cieszę że lekarz na NFZ wypisał. Dokładnie będę miała histeroskopie połączona z laparoskopia. Też mówił o adopcji komórki ale nas z mężem chyba nie za bardzo stać na to. Po wyjściu z gabinetu pytaliśmy o te adopcje zarodka to Pani mówiła że maksymalnie do 3 miesięcy i w miarę cenowo 4000 zł.

    ooo...to nie wiedziałam że tak krótko sie czeka na zarodek😊 myślałam że z rok!! napewno dużo taniej, KD prawie 20 000! też mnie to troszke przeraża! ale spróbujemy! a leczymy sie u GM, wydaje się ok😊

  • Mikea Ekspertka
    Postów: 246 467

    Wysłany: 18 marca, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikea wrote:
    Hejo, dam Wam szybki update.
    Dzwoniłam dziś do Angeliusa, by umówić się na wizytę do innego dr.
    Do MP otwierają kolejne zapisy dopiero pod koniec kwietnia i będą to terminy na wrzesień. Dr JE przyjmuje tylko we Wrocławiu, a do Katowic przyjeżdża co najwyżej na zabiegi. Umówiłam się więc do dr KW, bo miała termin jeszcze w marcu.
    Co do endometriozy to Pani na recepcji poleciła mi dr Brenka i jeśli dr KW stwierdzi, że wymaga to dogłębnej konsultacji, to mogę się zapisać do niego, nie ma zbyt odległych terminów i widzę, że ma dobre opinie. No i on przeprowadza laparo wtedy.

    Wyobraźcie sobie, dostałam online skierowanie, dzwonię do A żeby się umówić na zabieg, a Pani w recepcji szpitalnej mi mówi, że dr B nie operuje. Tylko dr MNR, GM, AP itd. Także trochę niespójne informacje z tym co mówiła Pani na recepcji kliniki 🤷‍♀️ No ale przynajmniej coś ruszyło.

    Chmurka87 lubi tę wiadomość

    Starania od 07.23 (10cs)
    👩🏻 35 👨🏻34
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2060 1544

    Wysłany: 18 marca, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej ja rocznik 88. Nie mam jeszcze dzieci. Miałam juz jeden transfer z adopcji zarodka. Niestety nie był udany. W piątek byłam na wizycie w Katowicach w Angeliusie u dr Pawła Juraszki. Chciałam zrobić u nich laparoskopie. Oczywiście nie było żadnego problemu. Lekarz mi wypisał i to nawet na NFZ mam zabieg. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyty. Mąż też mówił że całkiem okej ten lekarz. Już ustaliłam termin zabiegu. Ja jestem zadowolona

    Witam, a kiedy dostałaś skierowanie na laparohistero? Umawiałaś już termin? Interesuje mnie jak długo teraz czeka się na ten zabieg na NFZ :) pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca, 13:14

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> szczepienia❓

    🔜 28.05 histeroskopia+ CD138
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 18 marca, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Witam, a kiedy dostałaś skierowanie na laparohistero? Umawiałaś już termin? Interesuje mnie jak długo teraz czeka się na ten zabieg na NFZ :) pozdrawiam
    Hej byłam na wizycie 15 marca. Termin mam na 23 kwietnia. W ten sam co wizyta mam umówiony termin. Trochę ponad miesiąc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca, 14:17

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 18 marca, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikea wrote:
    Wyobraźcie sobie, dostałam online skierowanie, dzwonię do A żeby się umówić na zabieg, a Pani w recepcji szpitalnej mi mówi, że dr B nie operuje. Tylko dr MNR, GM, AP itd. Także trochę niespójne informacje z tym co mówiła Pani na recepcji kliniki 🤷‍♀️ No ale przynajmniej coś ruszyło.
    I na kiedy masz termin zabiegu?

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Chmurka87 Przyjaciółka
    Postów: 104 44

    Wysłany: 18 marca, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikea wrote:
    Wyobraźcie sobie, dostałam online skierowanie, dzwonię do A żeby się umówić na zabieg, a Pani w recepcji szpitalnej mi mówi, że dr B nie operuje. Tylko dr MNR, GM, AP itd. Także trochę niespójne informacje z tym co mówiła Pani na recepcji kliniki 🤷‍♀️ No ale przynajmniej coś ruszyło.

    najważniejsze że coś ruszyło i idzie do przodu😊 małymi kroczkami byle do przodu!

    Mikea lubi tę wiadomość

  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2060 1544

    Wysłany: 18 marca, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej byłam na wizycie 15 marca. Termin mam na 23 kwietnia. W ten sam co wizyta mam umówiony termin. Trochę ponad miesiąc.

    O kurcze to szybciutko. A na któryś konkretny dzień cyklu musiałaś umawiać się na zabieg? Ja mam wizytę u lekarza z Angeliusa na 28 marce i też liczę na laparohistero na NFZ. Baaardzo dziękuję za informację

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> szczepienia❓

    🔜 28.05 histeroskopia+ CD138
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 18 marca, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    O kurcze to szybciutko. A na któryś konkretny dzień cyklu musiałaś umawiać się na zabieg? Ja mam wizytę u lekarza z Angeliusa na 28 marce i też liczę na laparohistero na NFZ. Baaardzo dziękuję za informację
    Pani zapisująca mówiła że w pierwszej fazie cyklu po miesiączce. Ale ja jestem na tabletkach antykoncepcyjnych tak więc nie ma to znaczenia jak dla mnie. Taką informację uzyskałam podczas zapisu. Mam mieć nawet konsultacje z anestezjologiem 12 kwietnia (telefoniczna) żeby ustalić jakie znieczulenie i w ogóle porozmawiać o zabiegu.

    Santi_14 lubi tę wiadomość

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Mikea Ekspertka
    Postów: 246 467

    Wysłany: 20 marca, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    I na kiedy masz termin zabiegu?
    Wczoraj do mnie zadzwonili, termin zależny od terminu miesiączki, więc wypadło na koniec maja.

    Starania od 07.23 (10cs)
    👩🏻 35 👨🏻34
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 20 marca, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikea wrote:
    Wczoraj do mnie zadzwonili, termin zależny od terminu miesiączki, więc wypadło na koniec maja.
    Kurcze troszkę musisz czekać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca, 14:30

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Mikea Ekspertka
    Postów: 246 467

    Wysłany: 20 marca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Kurcze troszkę musisz czekać.
    W sumie 2 miesiące, to nawet nie jest tak długo :) no i mi pasuje bo mam urlop w kwietniu.
    Mam trochę czasu by się oswoić z myślą o zabiegu.

    Starania od 07.23 (10cs)
    👩🏻 35 👨🏻34
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 20 marca, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikea wrote:
    W sumie 2 miesiące, to nawet nie jest tak długo :) no i mi pasuje bo mam urlop w kwietniu.
    Mam trochę czasu by się oswoić z myślą o zabiegu.
    A co będziesz miała robione. Histeroskopie czy laparoskopie też?

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
  • Mikea Ekspertka
    Postów: 246 467

    Wysłany: 20 marca, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    A co będziesz miała robione. Histeroskopie czy laparoskopie też?

    Oba

    Starania od 07.23 (10cs)
    👩🏻 35 👨🏻34
  • Kingus 1 Ekspertka
    Postów: 277 87

    Wysłany: 21 marca, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikea wrote:
    Oba
    Ja już miałam raz taki zabieg tzn histerolaparoskopie połączoną z drożnoscia jajowodów. Sam zabieg trwał 1 godzinę. Byłam w szpitalu 1,5 dnia. Dwie dziurki i do domu. Poszłam w poniedziałek a we wtorek o 12.00 byłam w domu.

    Ona: 35lat
    On: 37lat

    Starania Styczeń 2023r.

    ON - badanie nasienia Ok.
    ONA:
    02.08.2023- histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza
    Jajowody drożne.
    23.04.2024- druga histeroskopia i laparoskopia - wykryta endometrioza oraz usuwanie wodniaka jajowodu.
    Jajowody drożne.

    Amh - 0,52 - 0,69
    Cytologia luty 2023 Ascus, potem CIN 1
    Cytologia grudzień 2023 - wynik OK

    09.2023 - IUI - ☹️
    01.2024 - FET 4AA ☹️

    Brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 - Accofil 2/3 ampułki co 3dni
‹‹ 4514 4515 4516 4517 4518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ