X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • malina999 Autorytet
    Postów: 361 426

    Wysłany: 17 czerwca, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    Ja dzisiaj byłam, bo okres przyszedł przez weekend. Startujemy od dzisiaj z zastrzykami 🥰 Czuję już ten dreszczyk emocji - trzymajcie kciuk 😍
    Pewnie,że trzymamy!!!😁 super, dbaj o siebie i myśl pozytywnie.
    W przyszłym tygodniu do Ciebie dołączę 😉

    NaDzIEjA, Chmurka87 lubią tę wiadomość

    👩1985
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, 5dpt beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
  • Chmurka87 Ekspertka
    Postów: 245 186

    Wysłany: 18 czerwca, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Pewnie,że trzymamy!!!😁 super, dbaj o siebie i myśl pozytywnie.
    W przyszłym tygodniu do Ciebie dołączę 😉

    to widze że we trzy szykujemy się na lipcowe transfery😁 jeszcze ktoś? oby to był szczęśliwy lipiec!✊😁🌞

    malina999 lubi tę wiadomość

    listopad 2022 poronienie 18tc - wada genetyczna
    sierpień 2023 poronienie 8tc
    styczeń 2024 puste jajo płodowe

    decyzja o in virtro z KD
    maj 2024 histeroskopia OK
    czerwiec 2024 2❄️❄️
    transfer 19 lipiec✊🙏
    test ciążowy 👍
    10dpt beta hcg 504
    13dpt beta hcg 2234
    18dpt pęcherzyk ciążowy z kropkiem 🤗
    30dpt mamy ❤️🤗
    9w3d: 2,56cm człowieka😁
    11w5d 1prenatalne: 5 cm człowieka🤗 usg ok, czekamy na wynik Pappa🙏
  • NaDzIEjA Ekspertka
    Postów: 162 158

    Wysłany: 18 czerwca, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A orientujecie się może dziewczyny jak to jest z lekami do stymulacji? Bo kurde ja miałam 2 procedury i kojarzy mi się, że do 3 miały być bezpłatne leki... I teraz pytanie moje jest takie, bezpłatne czy refundowane? Nie pamiętam jak to było wcześniej, tylko zakodowałam, że niby bezpłatnie, a w aptece Pan mówi 130 zł. I niby na rachunku generalnie 799 zł ale po refundacji 130 zł, więc spoko. Tylko zastanawiam się, czy ja źle jakoś pamiętam z dawna, że miały być bezpłatne, czy miałam się jakoś upomnieć u Pani Doktor, żeby coś tam zaznaczyła...?

  • NaDzIEjA Ekspertka
    Postów: 162 158

    Wysłany: 18 czerwca, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka87 wrote:
    to widze że we trzy szykujemy się na lipcowe transfery😁 jeszcze ktoś? oby to był szczęśliwy lipiec!✊😁🌞

    Ja nie do końca wiem, czy lipcowy transfer ale wakacyjny na pewno 😍 Trzymam za każdą mocno kciuki i wierzę, że to będzie piękny czas! ❤️

    Chmurka87 lubi tę wiadomość

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 494 537

    Wysłany: 18 czerwca, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    A orientujecie się może dziewczyny jak to jest z lekami do stymulacji? Bo kurde ja miałam 2 procedury i kojarzy mi się, że do 3 miały być bezpłatne leki... I teraz pytanie moje jest takie, bezpłatne czy refundowane? Nie pamiętam jak to było wcześniej, tylko zakodowałam, że niby bezpłatnie, a w aptece Pan mówi 130 zł. I niby na rachunku generalnie 799 zł ale po refundacji 130 zł, więc spoko. Tylko zastanawiam się, czy ja źle jakoś pamiętam z dawna, że miały być bezpłatne, czy miałam się jakoś upomnieć u Pani Doktor, żeby coś tam zaznaczyła...?
    Też Szczerze mówiąc się dowiem jak to wygląda 🤔🤔 mi się obiło o uszy że mają być bezpłatne ale jak to wygląda też nie mam pojęcia 🙉

    Ja : wszystkie wyniki w normie
    Amh:1.21
    Mąż: zespół klinefeltera, Azoospermia
    Decyzja: nasienie dawcy
    Leczenie w klinice Bocian Katowice
    2IUI❌
    Zmiana kliniki na Angelius Katowice Start IVF marzec, kwiecień
    15.04 Punkcja 🤞🤞🤞
    Kwiecień transfer : odroczony , ryzyko hiperstymulacji 😓😔
    06.06 Transfer
    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    Wrzesień - Immunologia :Kir BX
    Biopsja endometrium CD138 ,CD56 - czekamy na wyniki
    Październik - transfer

    Metoda walki nie jest ważna. Chodzi o to, żeby nigdy się nie poddawać !!!!! 💪🤞👊
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1269 1030

    Wysłany: 18 czerwca, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    A orientujecie się może dziewczyny jak to jest z lekami do stymulacji? Bo kurde ja miałam 2 procedury i kojarzy mi się, że do 3 miały być bezpłatne leki... I teraz pytanie moje jest takie, bezpłatne czy refundowane? Nie pamiętam jak to było wcześniej, tylko zakodowałam, że niby bezpłatnie, a w aptece Pan mówi 130 zł. I niby na rachunku generalnie 799 zł ale po refundacji 130 zł, więc spoko. Tylko zastanawiam się, czy ja źle jakoś pamiętam z dawna, że miały być bezpłatne, czy miałam się jakoś upomnieć u Pani Doktor, żeby coś tam zaznaczyła...?
    Hej. Na 3 procedury były refundowane czyli zawsze trzeba było dopłacić. A od lipca ma wejsc ze na wszytskie procedury z programu mq być refundacja na leki. Ja właśnie czekam na lipiec bo 3 mam juz wykorzystane. Trzymam kciuki 🥰

    Lusiaa22, NaDzIEjA, Chmurka87, Santi_14 lubią tę wiadomość

  • bluebell Przyjaciółka
    Postów: 79 55

    Wysłany: 18 czerwca, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, niespodziewanie udało mi się zajść w ciążę po drugiej inseminacji, kończę 5 tydzień. Jestem pacjentką doktora M. i w przyszłym tygodniu mam wizytę pod kątem kolejnej inseminacji, termin już dawno umówiony ale teraz jak się udało to nie odwoływałam, będę już w 6 tygodniu to może coś będzie ciekawego na usg widać . Stąd moje pytanie: czy po pozytywnym teście dalej się chodzi do kliniki? Dalej ten sam lekarz czy trzeba wybrać jakiegoś nowego prowadzącego? Nie ukrywam że mam trochę daleko i wolałabym ciążę prowadzić u siebie, plus mam medicover, ale nie wiem jak się na to zapatrują :(

    Chmurka87, WesołaŻyrafka lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👩🏼 32
    Niedoczynnosc tarczycy, hiperprolaktynemia
    Prawidłowe owulacje

    AMH 2,20
    Sono HSG ok

    💊 letrox, dostinex, fertistim, magnez, omega 3, wiesiołek

    👨🏻 32
    Morfologia 1%, reszta zmienna ale w miarę ok.
    Brak żylaków, hormony ok, posiew ok, fragmentacja ok

    💊 supramen, maca, wit C, omega 3


    Kwiecien 2024 1 IUI 😭
    Maj 2024 2 IUI 🥳🙏🏻
  • NaDzIEjA Ekspertka
    Postów: 162 158

    Wysłany: 18 czerwca, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Hej. Na 3 procedury były refundowane czyli zawsze trzeba było dopłacić. A od lipca ma wejsc ze na wszytskie procedury z programu mq być refundacja na leki. Ja właśnie czekam na lipiec bo 3 mam juz wykorzystane. Trzymam kciuki 🥰

    Dziękuję Ci ślicznie, teraz już wszystko jasne ☺️ Jak się uda to może znowu będziemy podobnie rodzić 😍 Ostatnio był miesiąc różnicy z tego co pamiętam 🙂

  • NaDzIEjA Ekspertka
    Postów: 162 158

    Wysłany: 18 czerwca, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Hej dziewczyny, niespodziewanie udało mi się zajść w ciążę po drugiej inseminacji, kończę 5 tydzień. Jestem pacjentką doktora M. i w przyszłym tygodniu mam wizytę pod kątem kolejnej inseminacji, termin już dawno umówiony ale teraz jak się udało to nie odwoływałam, będę już w 6 tygodniu to może coś będzie ciekawego na usg widać . Stąd moje pytanie: czy po pozytywnym teście dalej się chodzi do kliniki? Dalej ten sam lekarz czy trzeba wybrać jakiegoś nowego prowadzącego? Nie ukrywam że mam trochę daleko i wolałabym ciążę prowadzić u siebie, plus mam medicover, ale nie wiem jak się na to zapatrują :(

    Prowadzi inny, trzeba zmienić lekarza 🙂 Więc na spokojnie możesz sobie u siebie szukać i załatwiać. U mnie było tak, że byłam pod opieką Pani Doktor do 14 tyg, ale ze względu na spore krwawienia na początku. Wiem, że generalnie to jest krótszy czas. NO I OCZYWIŚCIE GRATULACJE ❤️🥰❤️ Spokojnej ciąży!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca, 13:10

  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 163 36

    Wysłany: 18 czerwca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Hej dziewczyny, niespodziewanie udało mi się zajść w ciążę po drugiej inseminacji, kończę 5 tydzień. Jestem pacjentką doktora M. i w przyszłym tygodniu mam wizytę pod kątem kolejnej inseminacji, termin już dawno umówiony ale teraz jak się udało to nie odwoływałam, będę już w 6 tygodniu to może coś będzie ciekawego na usg widać . Stąd moje pytanie: czy po pozytywnym teście dalej się chodzi do kliniki? Dalej ten sam lekarz czy trzeba wybrać jakiegoś nowego prowadzącego? Nie ukrywam że mam trochę daleko i wolałabym ciążę prowadzić u siebie, plus mam medicover, ale nie wiem jak się na to zapatrują :(
    Mi dr paliga mówiła, że jeśli się uda zajść to umówić się na wizytę normalnie do niej. Ona chyba do 3 msc prowadzi, a później trzeba znaleźć kogoś innego.

  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 163 36

    Wysłany: 18 czerwca, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    A orientujecie się może dziewczyny jak to jest z lekami do stymulacji? Bo kurde ja miałam 2 procedury i kojarzy mi się, że do 3 miały być bezpłatne leki... I teraz pytanie moje jest takie, bezpłatne czy refundowane? Nie pamiętam jak to było wcześniej, tylko zakodowałam, że niby bezpłatnie, a w aptece Pan mówi 130 zł. I niby na rachunku generalnie 799 zł ale po refundacji 130 zł, więc spoko. Tylko zastanawiam się, czy ja źle jakoś pamiętam z dawna, że miały być bezpłatne, czy miałam się jakoś upomnieć u Pani Doktor, żeby coś tam zaznaczyła...?

    Hej! Czy możesz mi napisać jakie badania zleca dr paliga na wizycie kwalifikacyjnej? I byliście razem z mężem? Czy wystarczy, że mąż podpisał oświadczenia i później kwalifikacje już można przejść samemu?

  • NaDzIEjA Ekspertka
    Postów: 162 158

    Wysłany: 18 czerwca, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Hej! Czy możesz mi napisać jakie badania zleca dr paliga na wizycie kwalifikacyjnej? I byliście razem z mężem? Czy wystarczy, że mąż podpisał oświadczenia i później kwalifikacje już można przejść samemu?

    My byliśmy oboje i dobrze wsumie, bo wirusowke i dla mnie i męża ( oczywiście bezpłatnie w ramach programu). Ja mialam dodatkowo AMh a mąż mógł mieć badanie nasienia zlecone ale z racji, że miał robione w kwietniu uznałyśmy, że bez sensu. Nic się nie wypełnia dodatkowo, nie podpisuje. Wygląda jak zwykła wizyta, tylko Pani Doktor wypisywała sobie i zaznaczała jakie badania zleca na takich osobnych kartkach.

  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 163 36

    Wysłany: 18 czerwca, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    My byliśmy oboje i dobrze wsumie, bo wirusowke i dla mnie i męża ( oczywiście bezpłatnie w ramach programu). Ja mialam dodatkowo AMh a mąż mógł mieć badanie nasienia zlecone ale z racji, że miał robione w kwietniu uznałyśmy, że bez sensu. Nic się nie wypełnia dodatkowo, nie podpisuje. Wygląda jak zwykła wizyta, tylko Pani Doktor wypisywała sobie i zaznaczała jakie badania zleca na takich osobnych kartkach.
    Oo to super wiadomość, mąż nie dostanie początkiem lipca urlopu więc chyba nie uda mu się pojechać… najwyżej na własną rękę zrobi badania. Jeśli chodzi o męża to wirosowkea badana z moczu?

  • NaDzIEjA Ekspertka
    Postów: 162 158

    Wysłany: 18 czerwca, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Oo to super wiadomość, mąż nie dostanie początkiem lipca urlopu więc chyba nie uda mu się pojechać… najwyżej na własną rękę zrobi badania. Jeśli chodzi o męża to wirosowkea badana z moczu?

    Albo na kolejnej wizycie. Zapytasz Pani Doktor, może się tak da 🙂

  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 163 36

    Wysłany: 18 czerwca, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaDzIEjA wrote:
    Albo na kolejnej wizycie. Zapytasz Pani Doktor, może się tak da 🙂

    Tak, będę musiała dopytać. USG piersi dr paliga wymaga?

  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1269 1030

    Wysłany: 18 czerwca, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Tak, będę musiała dopytać. USG piersi dr paliga wymaga?
    Mnie pani dr pytala czy robilam. Mialam badanie w listopadzie i powiedziała że jest ok.

  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2199 1664

    Wysłany: 18 czerwca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam właśnie telefon z kliniki z informacją że wynik CD już jest i jest prawidłowy :)

    malina999, Kingus 1 lubią tę wiadomość

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> Szczepienia

    28.05 histeroskopia+ CD138 -✅

    Szczepienia limfocytami męża strat
    22.07 I ✅
    12.08 II ✅
    02.09 III ✅
  • Melisa_ Koleżanka
    Postów: 101 18

    Wysłany: 18 czerwca, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miphuhiz wrote:
    Jak będą zapisy to pojadę i Cię zapisze.
    mi kiedyś tam powiedziały, żeby dzwonic. przykładem mogę być ja. zapisałam się w listopadzie czy październiku na luty. w między czasie zaszłam w ciążę, gdybym nie oddała terminu dziewczynie z forum to bym go całkiem zwolniła (może znam kogoś kto ma na 31.10 i chyba będzie zwalaniac :))
    Hej , odezwij się do mnie proszę 😉😉
    Niestety nie mogę napisać do Ciebie prywatnej wiadomości 😏

    🩷💙Starania o rodzeństwo.
    2x CP( brak jajowodów)kilka poronień.
    In vitro od 2021 : 7 transferów beta 0
    🩷💙


    W trakcie ponownych badań immunologicznych.
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 690 331

    Wysłany: 19 czerwca, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Dostałam właśnie telefon z kliniki z informacją że wynik CD już jest i jest prawidłowy :)
    Hej a ja przed chwilą dzwoniłam mojego wyniku dalej nie ma. Masakra normalnie

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 163 36

    Wysłany: 19 czerwca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej a ja przed chwilą dzwoniłam mojego wyniku dalej nie ma. Masakra normalnie
    Ile już czekasz? Kazali dzwonić na recepcję? Mi dr paliga powiedziała że mam do niej e-mail napisać czy jest już wynik.

‹‹ 4548 4549 4550 4551 4552 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ