Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 7 października 2024, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tu nie ma czego gratulować 🙈 to wszystko gruszki na wierzbie na dziś. Przyrost niby jest, ale wartości marne.
    Ja w zawale od wczoraj (zrobiłam test zza krzaka, dwie kreski), beta dziś spłynęła dopiero po 17.00🤦‍♀️😡, a kluczowy werdykt będzie w środę, jak ją powtórzę, to zobaczymy, w którą stronę to zmierza.
    😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2024, 20:01

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 1526 1284

    Wysłany: 7 października 2024, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Dziewczyny, tu nie ma czego gratulować 🙈 to wszystko gruszki na wierzbie na dziś. Przyrost niby jest, ale wartości marne.
    Ja w zawale od wczoraj (zrobiłam test zza krzaka, dwie kreski), beta dziś spłynęła dopiero po 17.00🤦‍♀️😡, a kluczowy werdykt będzie w środę, jak ją powtórzę, to zobaczymy, w którą stronę to zmierza.
    😘

    Trzymam kciuki z całej siły. Nie jest to jakiś super wynik, ale z tego jeszcze może być zdrowa ciąża 🥰
    Czekamy do środy!

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.24 IVF ❄️❄️
    14.11.24 FET 3BB 💙

    preg.png
  • Gosia895 Autorytet
    Postów: 955 1402

    Wysłany: 7 października 2024, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Dziewczyny, tu nie ma czego gratulować 🙈 to wszystko gruszki na wierzbie na dziś. Przyrost niby jest, ale wartości marne.
    Ja w zawale od wczoraj (zrobiłam test zza krzaka, dwie kreski), beta dziś spłynęła dopiero po 17.00🤦‍♀️😡, a kluczowy werdykt będzie w środę, jak ją powtórzę, to zobaczymy, w którą stronę to zmierza.
    😘
    Musisz uwierzyć w swojego maluszka... Ja po pierwszym transferze i pierwszej becie byłam tak samo negatywnie nastawiona a teraz mam w domu pełną energii i opiekuńczą 2,5 latkę 😊 także trzymam kciuki za kolejne przyrosty ☺️

    malina999, Chmurka87 lubią tę wiadomość

    Pierwsza procedura ivf 16.06 start💉
    17.07.2021-IMSI + Fertile Chip / 11 pęcherzyków/6 dojrzałych komórek.Zapłodnione 3 komórki 2BC
    20.07.2021 transfer zarodka- 8A
    7dpt - 1,62 ; 9dpt - 27,1 ;11dpt - 110,3 ;13dpt - 270,1 / prog 10.95 ;15dpt - 576,9 / prog 21,98 ; 17dpt - 1088 / prog 32, 17 🍀28dpt widoczne ❤️ 3mm szczęścia
    ♥️ 02.04.2022 Córeczka ♥️
    16.02 transfer 2AB ❄️
    5dpt - 7,9 / prog 14,1; 7dpt - 35 /prog 12,1 ; 9dpt - 132,2 ; 11dpt - 342,3 / prog 24,41 ; 13dpt - 715,13 / prog 20,03 ; 26dpt - 0,43cm szczęścia ❤️
    ♥️ 30.10.2023r Córeczka ♥️
    ♀️ : AMH 2.9
    ♂️ : parametry nasienia bardzo obniżone, morfologia 1%, HBA 93% / DFI 37%
    Dr. Paliga 01.2020r
    age.png
    age.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 7 października 2024, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Dziewczyny, tu nie ma czego gratulować 🙈 to wszystko gruszki na wierzbie na dziś. Przyrost niby jest, ale wartości marne.
    Ja w zawale od wczoraj (zrobiłam test zza krzaka, dwie kreski), beta dziś spłynęła dopiero po 17.00🤦‍♀️😡, a kluczowy werdykt będzie w środę, jak ją powtórzę, to zobaczymy, w którą stronę to zmierza.
    😘
    Trzymam kciuki żeby beta wystrzeliła w kosmos ❤️

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 7 października 2024, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🚨🚨🚨

    Szukam informacji czy ktoś brał Agolutin podskórnie? Czy tylko domięśniowo? Bo znalazłam strzępki informacji, że podskórnie też można i nie ukrywam, że ta droga podania jest po prostu wygodniejsza.. ale nie wiem czy tak można 🙈

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 7 października 2024, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    powtórzyłam betę zgodnie z zaleceniem, 9dpt:
    32e7e25d1fbe2.pnghttps://zapodaj.net/plik-7z3sJstoFr

    Będzie biochem, pomyłka, albo cud.
    Pojutrze c.d.


    Kciuków nie puszczam 🤞🤞🤞❤️❤️❤️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 7 października 2024, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    Dziewczyny, zdarzyło się Wam wypić lampkę wina przy estrofemie i omnitrope w 6-8 dc (przygotowanie do transferu na cyklu sztucznym) ? Pytam, bo idę na panieński najlepszej przyjaciółki i już ja widze, jak mówię, że nie wypije nawet lampki szampana
    zawsze miałam nawet „zalecane” czerwone wino na cyklu sztucznym i estrofemie - u mnie jest problem z nierosnącym endometrium. Ale tylko czerwone wino. Raz przypadkowo napiłam się lampki białego wina (jakieś zaćmienie) lekarz się śmiał jak martwiłam się czy zaszkodziło ;) tylko wiadomo mówimy o lampce

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 7 października 2024, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    powtórzyłam betę zgodnie z zaleceniem, 9dpt:
    32e7e25d1fbe2.pnghttps://zapodaj.net/plik-7z3sJstoFr

    Będzie biochem, pomyłka, albo cud.
    Pojutrze c.d.
    Znam historię takiej niskiej bety ;) bądź ostrożną, ale optymistką :) to jest dodatnia beta :)

    Agulek24 lubi tę wiadomość

  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 7 października 2024, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    powtórzyłam betę zgodnie z zaleceniem, 9dpt:
    32e7e25d1fbe2.pnghttps://zapodaj.net/plik-7z3sJstoFr

    Będzie biochem, pomyłka, albo cud.
    Pojutrze c.d.

    Z czegoś musiała wystartować ♥️
    Trzymam kciuki o piękne przyrosty.

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 8 października 2024, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Znam historię takiej niskiej bety ;) bądź ostrożną, ale optymistką :) to jest dodatnia beta :)

    Ja też... Historia 5 dpt beta 3,5, 7 dpt beta 7, 9 dpt beta jakos właśnie 27... Ciąża prawidłowa i się utrzymała. 😁 Nie trać wiary Malina. ❤️

    malina999, Chmurka87, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1102 1755

    Wysłany: 8 października 2024, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Dziewczyny, tu nie ma czego gratulować 🙈 to wszystko gruszki na wierzbie na dziś. Przyrost niby jest, ale wartości marne.
    Ja w zawale od wczoraj (zrobiłam test zza krzaka, dwie kreski), beta dziś spłynęła dopiero po 17.00🤦‍♀️😡, a kluczowy werdykt będzie w środę, jak ją powtórzę, to zobaczymy, w którą stronę to zmierza.
    😘

    Malina, trzymam kciuki z całych sił 😘
    Czekamy do środy ✊🙏

    Ja również czekam niecierpliwie aż dostanę miesiączkę, żeby rozpocząć stymulację. Chyba nigdy tak bardzo na nią nie czekałam. 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2024, 10:11

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2024, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina kciuki, też czekam z niecierpliwością na twoja betę jutro 🥰

    malina999 lubi tę wiadomość

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 8 października 2024, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy opryszczka może być przeciwwskazaniem do transferu ?:(

    Ula.p
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 8 października 2024, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała może robiony scratching endometrium?
    Kiedy najlepiej go zrobić i na jak długo „działa”?
    Wiecie może jaki jest koszt w Angeliusie?

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2497 3154

    Wysłany: 8 października 2024, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Dziewczyny czy opryszczka może być przeciwwskazaniem do transferu ?:(
    Nie ☺️

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2497 3154

    Wysłany: 8 października 2024, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała może robiony scratching endometrium?
    Kiedy najlepiej go zrobić i na jak długo „działa”?
    Wiecie może jaki jest koszt w Angeliusie?
    Ja miałam , 21 DC jak dobrze pamiętam miałam wykonywaną ☺️ na ile działa to dokładnie nie wiem ale chyba okl 3 msc tak wyczytałam na necie ☺️ ja płaciłam w Angeliusie 700 zł okł☺️ jeśli się zastanawiasz czy zrobić to rób kochana bo na na wyniki bardzo długo się czeka 🙈 ja miałam przyspieszone a wyniku jak nie było to nie ma nadal🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2024, 12:29

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 8 października 2024, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Ja miałam , 21 DC jak dobrze pamiętam miałam wykonywaną ☺️ na ile działa to dokładnie nie wiem ale chyba okl 3 msc tak wyczytałam na necie ☺️ ja płaciłam w Angeliusie 700 zł okł☺️ jeśli się zastanawiasz czy zrobić to rób kochana bo na na wyniki bardzo długo się czeka 🙈 ja miałam przyspieszone a wyniku jak nie było to nie ma nadal🙈
    Bardzo dziękuję :)
    Biopsję endometrium miałam robioną kilka miesięcy temu. Wynik ok.
    Teraz zastanawiam się nad szarpnięciem endometrium typowo pod transfer 😅

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 8 października 2024, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Narazie nic, ale wolę wiedzieć zawczasu. Od 2 dni mam dosyć wysokie ciśnienie, tzn. to drugie mam poniżej 80 ale to pierwsze miałam już ponad 140. Kontaktowalam się z nim przez WhatsAppa i napisał mi że jest ok. Wizytę mam za tydzień. Mam nadzieję że przez ten tydzień nie będzie niespodzianek 😐

    A jak mierzysz ciśnienie? Bo to tutaj jest kluczowe.
    Kardiolodzy zalecają mierzyć ciśnienie po kilkuminutowym spoczynku, czyli np wziąć ciśnieniomierz i usiąść na kanapie i ciśnienie zmierzyć dopiero po 5 minutach spoczynku.

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 8 października 2024, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    Dziewczyny, zdarzyło się Wam wypić lampkę wina przy estrofemie i omnitrope w 6-8 dc (przygotowanie do transferu na cyklu sztucznym) ? Pytam, bo idę na panieński najlepszej przyjaciółki i już ja widze, jak mówię, że nie wypije nawet lampki szampana

    Pij spokojnie, dr MP zaleca nawet lampkę czerwonego wina w dniu transferu ;)

    Karolaa88 lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2024, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    A jak mierzysz ciśnienie? Bo to tutaj jest kluczowe.
    Kardiolodzy zalecają mierzyć ciśnienie po kilkuminutowym spoczynku, czyli np wziąć ciśnieniomierz i usiąść na kanapie i ciśnienie zmierzyć dopiero po 5 minutach spoczynku.

    Tak, zawsze po spoczynku i przed posiłkiem. Wczoraj ciśnienie miałam już lepsze bo to pierwsze tak 133 albo poniżej 130. Dzisiaj z kolei mam poniżej 120. Zapisałam się już na wszelki wypadek do kardiolog zajmująca się nadciśnieniem w ciąży zwłaszcza przy wysokim ryzyku preeklamsji, a w miedzyczasie dalej monitoruje i zobaczymy jeszcze co dr Brenk pwoie na wizycie.

    lipcowka86 lubi tę wiadomość

‹‹ 4638 4639 4640 4641 4642 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ