Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Zanka88 Ekspertka
    Postów: 245 309

    Wysłany: 5 października 2024, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    Ja tak kiedyś dzwoniłam, bo chciałam jeszcze dłużej posiedzieć w domu i bez niczego dr MP mi wystawila. Jeśli chodzi o panią doktor, to ona nie ma w ogóle problemu z l4, kiedyś jak miałam u niej biopsję endometrium, to nawet zapytała się mnie czy mąż nie potrzebuje xd

    To super, bo właśnie się martwiłam jak to ogarnąć. A mam dość daleko do kliniki żeby tam jechać tylko po L4. Dziękuję dziewczyny 🌸
    Dziś pisałam do P.Dr email zapytać właśnie o L4, "pochwalić się beta", czy leki brać tak jak brałam ,ale nie odp... :( pewnie już w domu odpoczywa bo pisałam ok 14:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2024, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanka88 wrote:
    To super, bo właśnie się martwiłam jak to ogarnąć. A mam dość daleko do kliniki żeby tam jechać tylko po L4. Dziękuję dziewczyny 🌸
    Dziś pisałam do P.Dr email zapytać właśnie o L4, "pochwalić się beta", czy leki brać tak jak brałam ,ale nie odp... :( pewnie już w domu odpoczywa bo pisałam ok 14:00

    Ona różnie odpisuje, czasem od razu, czasem po kilku godzinach, czasem na drugi dzień ale zdarzało się też że w ogóle nie odpisała. Jeśli coś było na prawdę bardzo istotne i naglace to zawsze odpsoywala dosyć szybko.

  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 5 października 2024, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Tak. Poprzedni był na sztucznym, obecny na naturalnym. Do tego cyklu miałam dololozony omnitrope. W poprzednim miałam atosiban w tym cyklu pani dr zdecydowała, że skoro nic nie dał w poprzednim to szkoda kasy. Scopolan w tabletkach mam zamieniony na czopki i relanium zamiast 3 to mam brać 5 dni. Tyle ze zmian.

    Powiedz coś więcej o tym omnitrope :)
    Jak się to stosuje? I jaka cena?

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 5 października 2024, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Powiedz coś więcej o tym omnitrope :)
    Jak się to stosuje? I jaka cena?
    O omnitrope do transferu nie słyszałam, ale ja brałam dwa razy przed procedurą. Cena ok 400-500 zl i zależy jaka dawka, mi starczało na ok 50 dni. Codzienne zastrzyki

    Idia90 lubi tę wiadomość

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 5 października 2024, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Ja po transferze mam taki zestaw leków:
    Duphaston, utrogestan, dołożony plolutex ze względu na niski progesteron mimo wszystko, acard, encorton, neoparin, proszek Brophyllum, magnez forte, scopolan czopki, spasmolina. Przez 3 dni 2x1 zastrzyk papaweryny i przez 5 dni 2x1 relanium.

    O rany 😬 sporo tego. A ma encorton od pani dr czy immunologa ?
    Ja przy ostatnich transferach miałam tylko progesteron, Estrofem oraz nieoparin i żaden się nie udał

    Ula.p
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 6 października 2024, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Powiedz coś więcej o tym omnitrope :)
    Jak się to stosuje? I jaka cena?
    Pani dr mówiła coś o poprawieniu receptywnosci endometrium
    Brałam od 2dc do ovitrelle 1 dzienne w dawce 0.5. zaplacilam za ten lek 400 zł w aptece w Angeliusie to była 1 ampułka. Zostało mi troszkę tego leku. Do niego w zestawie jest pen.

    Idia90 lubi tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 6 października 2024, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    O rany 😬 sporo tego. A ma encorton od pani dr czy immunologa ?
    Ja przy ostatnich transferach miałam tylko progesteron, Estrofem oraz nieoparin i żaden się nie udał
    Encorton dostałam już przy pierwszym transferze. Działa immunosupresyjnie. Przed drugim transferem robiłam pełną diagnostykę immuno ale dr Sydor stwierdził, że u nas problemu immuno nie ma, podtrzymał jedynie to żebym brała encorton w dawce 10mg

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 438 82

    Wysłany: 6 października 2024, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was korzysta z fizjoterapeutki urologinekologicznej i może kogoś polecić ?

  • Gosia895 Autorytet
    Postów: 955 1402

    Wysłany: 6 października 2024, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Czy któraś z Was korzysta z fizjoterapeutki urologinekologicznej i może kogoś polecić ?
    Ja korzystam ale w Rybniku... Bardzo polecam Magdalena Łata-Kunert .

    MałaMiMi lubi tę wiadomość

    Pierwsza procedura ivf 16.06 start💉
    17.07.2021-IMSI + Fertile Chip / 11 pęcherzyków/6 dojrzałych komórek.Zapłodnione 3 komórki 2BC
    20.07.2021 transfer zarodka- 8A
    7dpt - 1,62 ; 9dpt - 27,1 ;11dpt - 110,3 ;13dpt - 270,1 / prog 10.95 ;15dpt - 576,9 / prog 21,98 ; 17dpt - 1088 / prog 32, 17 🍀28dpt widoczne ❤️ 3mm szczęścia
    ♥️ 02.04.2022 Córeczka ♥️
    16.02 transfer 2AB ❄️
    5dpt - 7,9 / prog 14,1; 7dpt - 35 /prog 12,1 ; 9dpt - 132,2 ; 11dpt - 342,3 / prog 24,41 ; 13dpt - 715,13 / prog 20,03 ; 26dpt - 0,43cm szczęścia ❤️
    ♥️ 30.10.2023r Córeczka ♥️
    ♀️ : AMH 2.9
    ♂️ : parametry nasienia bardzo obniżone, morfologia 1%, HBA 93% / DFI 37%
    Dr. Paliga 01.2020r
    age.png
    age.png
  • Jzg Znajoma
    Postów: 26 27

    Wysłany: 6 października 2024, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, w sierpniu miałam kriotranser obecnie kończę 7tc i mam pytanie do Was. Czy któraś z Was miała też tak niesamowite mdłości? U mnie nie są tylko poranne, cały dzień a wieczorem chyba najgorzej łącznie z wymiotami. Apetyt w skali od 1- 10 to 2 maks 3. Już mnie normalnie żołądek boli od tego szarpania i wieczornych wymiotowy. Czy macie jakieś sprawdzone pomysły jak sobie z tym radzić?

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 6 października 2024, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Czy któraś z Was korzysta z fizjoterapeutki urologinekologicznej i może kogoś polecić ?
    Ja korzystam, Katarzyna Kaim - obecnie przyjmuje w Femi-Vital Fizjoterapia Kobieca (Będzin). Można umówić się na booksy.

    MałaMiMi lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 6 października 2024, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jzg wrote:
    Cześć dziewczyny, w sierpniu miałam kriotranser obecnie kończę 7tc i mam pytanie do Was. Czy któraś z Was miała też tak niesamowite mdłości? U mnie nie są tylko poranne, cały dzień a wieczorem chyba najgorzej łącznie z wymiotami. Apetyt w skali od 1- 10 to 2 maks 3. Już mnie normalnie żołądek boli od tego szarpania i wieczornych wymiotowy. Czy macie jakieś sprawdzone pomysły jak sobie z tym radzić?
    Hej. Ja nie miałam osobiście, ale ostatnio endo mi mówił, że w ciazy jak spada tsh to może powodować wymioty.

  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 6 października 2024, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Pani dr mówiła coś o poprawieniu receptywnosci endometrium
    Brałam od 2dc do ovitrelle 1 dzienne w dawce 0.5. zaplacilam za ten lek 400 zł w aptece w Angeliusie to była 1 ampułka. Zostało mi troszkę tego leku. Do niego w zestawie jest pen.

    Ja też mam omnitrope teraz na cyklu sztucznym

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1102 1755

    Wysłany: 7 października 2024, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Moja sobotnia wizyta u doktora trwała zaledwie kilka minut ale dostaliśmy potwierdzenie i podpis doktora.

    Tak więc mam pojawić się od 1-3 dnia cyklu na usg celem dobrania leków. Miesiączki spodziewam się w czwartek lub piątek więc wstępnie umówiona jestem na piątek.

    Będziemy próbowali krótkim protokołem.
    Jestem pełna nadziei i już nie mogę się doczekać. Stres minął i nie boję się nawet żadnego bólu. Chociaż myślę że ten krótki protokół jest bardziej łaskawy. 🙏

    Trzymam kciuki za Was wszystkie 😘

    Zanka88 lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 7 października 2024, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jzg wrote:
    Cześć dziewczyny, w sierpniu miałam kriotranser obecnie kończę 7tc i mam pytanie do Was. Czy któraś z Was miała też tak niesamowite mdłości? U mnie nie są tylko poranne, cały dzień a wieczorem chyba najgorzej łącznie z wymiotami. Apetyt w skali od 1- 10 to 2 maks 3. Już mnie normalnie żołądek boli od tego szarpania i wieczornych wymiotowy. Czy macie jakieś sprawdzone pomysły jak sobie z tym radzić?

    Hej,
    Ja tak miałam... mdłości do 14tc a od 16 tc zgaga...
    Do porodu szłam 3,5kg cięższa niż jak zaczynałam ciążę, w pierwszych 3 mc schudłam prawie 6kg.
    Mnie pomagało niedopuszczanie do głodu, zaraz po przebudzenia jadłam małe śniadanie, a później często małe porcje.
    Często miałam napady wilczego głodu i jeśli szybko czegoś nie zjadłam kończyło się wymiotami.

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 7 października 2024, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa88 wrote:
    Ja też mam omnitrope teraz na cyklu sztucznym
    U kogo jesteś? Dostałaś informację na co konkretnie ten lek? 🙈

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 7 października 2024, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    U kogo jesteś? Dostałaś informację na co konkretnie ten lek? 🙈
    ja tez miałam ten hormon wzrostu. On nie jest jakimś szczególnym antidotum, ale MP mówiła, że na pewno nie zaszkodzi, a być może poprawi jakość komórek.

    Jak się czujesz? Wszystko ok po transferze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2024, 11:21

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • WiktoriaP Koleżanka
    Postów: 49 193

    Wysłany: 7 października 2024, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy spóźniała wam się miesiączka po laparoskopii z histeroskopią ?
    Jak tak to ile ?
    Mi się opóźnia juz prawie tydzien, a @ nie widać :(

    starania od 2022

    🩷 ONA
    wiek - 26l.
    oba jajowody drożne
    insulinooporność
    endometrioza II st.

    🩵ON
    wiek - 32l.
    b.kiepski wyniki nasienia
    morfologia 0%
    mała ilość plemników,słaba ruchliwość, wysoka fragmentacja

    1 IV - protokół krótki
    12.08.2024r. - rozpoczęcie stymulacji
    22.08.2024r. - punkcja pobrano dwie komórki, dwie zapłodnione - przestały się rozwijać na przełomie 4/5 doby - obie wieloblastymerowe.


    16 wrzesień laparohisteroskopia - endometrioza II stopnia

    2 IV - protokół długi
    22.10 - zastrzyk Diphereline
    12.11 rozpoczęcie stymulacji - rekovelle 9j
    od 21.11 - menopur 225
    27.11 - punkcja, 6 pobranych, 5 zapłodnionych, 4 blastocysty i 5 walczy do 6 doby.
    Podana - 1 blastocysta 4AA
    ❄️❄️2 blastocysty 4AB
    ❄️1 blastocysta 3AB

    02.12.2024 - transfer 4AA
    7dpt - 84,6
    9dpt - 175.0
    19.12 - usg - pęcherzyk ciążowy
    02.01.2025 - 1,07 małego człowieczka i bijące ♥️
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 7 października 2024, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    ja tez miałam ten hormon wzrostu. On nie jest jakimś szczególnym antidotum, ale MP mówiła, że na pewno nie zaszkodzi, a być może poprawi jakość komórek.

    Jak się czujesz? Wszystko ok po transferze?
    No mi coś mówiła o większej receptywnosci endometrium. Ale nie drążyłam tematu a wiem, że właśnie bardziej na komórki jajowe się go używa.

    Dzisiaj jestem 3 dpt i nie wiem czy sama sobie to wmawiam czy od wczoraj czuje takie ciągnięcie, gniecenie, czasami lekkie kłucia w macicy. Dzisiaj też jak byłam w toalecie to przy podcieraniu miałam taką niewielką ilość krwi jednorazowo, ale znów się zastanawiam czy to może nie być np podrażnienie po czopkach scopolanu 🙈 więc sama się zastanawiam czy wyobraźnia mi działa czy faktycznie coś się kręci 🫣😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2024, 11:26

    malina999, Agulek24 lubią tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1102 1755

    Wysłany: 7 października 2024, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WiktoriaP wrote:
    Czy spóźniała wam się miesiączka po laparoskopii z histeroskopią ?
    Jak tak to ile ?
    Mi się opóźnia juz prawie tydzien, a @ nie widać :(

    Ja dostałam miesiaczkę jak zwykle, bez opóźnienia.

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
‹‹ 4636 4637 4638 4639 4640 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ