Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3155

    Wysłany: 16 października 2024, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Zmęczyłam Sydora.
    Doszło do konsultacji 😂

    Mam zlecony accofil i prograf do transferu.

    Miejmy nadzieje, że to będzie to 🥹
    Super !!! 💪💪💪💪 Bardzo dobrze że walczysz o swoje!! Jesteś przykładem że nie ma co odpuszczać 😘 bardzo dobrze że go zmęczyłas chłop miał dość i zadzwonil heheh super 🥰😅

    Yahu lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 16 października 2024, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Zmęczyłam Sydora.
    Doszło do konsultacji 😂

    Mam zlecony accofil i prograf do transferu.

    Miejmy nadzieje, że to będzie to 🥹
    Super, że udało się go "dorwać" :D

    A ten accofil przez jaki czas i jaka dawka?

    Powiedzcie coś co to jest ten prograf, często o nim wspominacie na forum.

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 16 października 2024, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Super, że udało się go "dorwać" :D

    A ten accofil przez jaki czas i jaka dawka?

    Powiedzcie coś co to jest ten prograf, często o nim wspominacie na forum.
    Prograf obniża odporność żeby organizm nie odrzucał zarodka.

    Accofil mam wziąć 4-5 dni przed transferem ampułkę, później po transferze 2/3 ampułki co 3 dni.

    Idia90 lubi tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3155

    Wysłany: 16 października 2024, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Prograf obniża odporność żeby organizm nie odrzucał zarodka.

    Accofil mam wziąć 4-5 dni przed transferem ampułkę, później po transferze 2/3 ampułki co 3 dni.
    Agula jak ty tego Sydora ogarnęłas ? Że masz z nim kontakt telefoniczny ☺️ na 1 wizycie byłaś w gabinecie czy jak ? Bo się zastanawiam czy można się ino umówić z nim on-line wysłać wyniki i on daje zalecenia czy trzeba się umówić i jechać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2024, 12:55

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3385

    Wysłany: 16 października 2024, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie dziś 5 dpt i beta 13,20 mIU/ml, nie wierzę ❤️🙈🙈🙈

    Lusiaa22, nick nieaktualny, Yahu, malina999, Gosia895, Karolaa88, lipcowka86 lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 16 października 2024, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziewczyny u mnie dziś 5 dpt i beta 13,20 mIU/ml, nie wierzę ❤️🙈🙈🙈

    Gratulacje ❣️

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    Ula.p
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3155

    Wysłany: 16 października 2024, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziewczyny u mnie dziś 5 dpt i beta 13,20 mIU/ml, nie wierzę ❤️🙈🙈🙈
    Super Gratulacje!!!! ♥️ Niech teraz pięknie rośnie 🥰💪

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Zanka88 Ekspertka
    Postów: 245 309

    Wysłany: 16 października 2024, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się pochwalę 18dpt beta 7038🚀🤞🥹

    Kajuś, Lusiaa22, Idia90, Chmurka87, Agulek24, nick nieaktualny, Yahu, malina999, Gosia895, Karolaa88, Lola93, lipcowka86 lubią tę wiadomość

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3155

    Wysłany: 16 października 2024, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanka88 wrote:
    I ja się pochwalę 18dpt beta 7038🚀🤞🥹
    Pięknieeeeee 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    Zanka88 lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 16 października 2024, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziewczyny u mnie dziś 5 dpt i beta 13,20 mIU/ml, nie wierzę ❤️🙈🙈🙈
    Wspaniale!! <3 Niech teraz tylko pięknie rośnie!

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 16 października 2024, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny którym się udało poradźcie nam coś ✊ może nam coś pomoże 🙌

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 16 października 2024, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziewczyny u mnie dziś 5 dpt i beta 13,20 mIU/ml, nie wierzę ❤️🙈🙈🙈
    Cudownie!!!

    Agulek24 lubi tę wiadomość

  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 16 października 2024, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, które transferują jutro. Jak robicie z tą betą po zivafercie? Ja chyba przy okazji progesteronu zbadam w sobotę… miałam jutro ale już to chyba oleje

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2360 3385

    Wysłany: 16 października 2024, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Dziewczyny którym się udało poradźcie nam coś ✊ może nam coś pomoże 🙌


    Ja dopiero po transferze doczytałam, że współżycie wieczorem dzień przed transferem zwiększa szanse na implantację, my akurat chcieliśmy wykorzystać, że będzie jakas przerwa. U mnie zawsze problemy z endometrium, więc miałam 2 cykle orgametril, który niestety nie pomógł, a potem 2 cykle provery i w końcu Endometrium było piękne, poza tym opieka immunologa, ja jestem na prografie, accofil przed transferem domacicznie i podskórnie co 3 dni od dnia transferu. Tym razem tez bardziej zadbałam o siebie psychicznie, 1 dpt byłam na masażu, starałam się myśleć pozytywnie, choć łatwo nie było 🙈.
    A przed stymulacją mieliśmy super suplementację zaleconą przez Panią Dr plus dieta z Akademii Płodności. Bo u mnie główny problemy to niska rezerwa Janikowa i brzydkie endometrium i chyba też zbyt reaktywny organizm stąd immunolog.
    Aaaa... Jeszcze psychoterapia, przed udaną procedurą byłam w terapii.

    Nie wiem co będzie dalej dziewczyny, ale my zanim trafiliśmy do Dr MP staraliśmy się 6 lat (stopka), ja już naprawdę nie wierzyłam.... Wciąż myślę, że to innym się udaje, nie mnie, a jednak...
    Nie poddawajcie się, na mam za sobą 3 histeroskopie, 2 badania drożności, laparoskopię, 5 transferów...



    Jeszcze co do Dra Sydora to ja dziś bezpardonowo zadzwoniłam i udało się z teleporadą. 🙂

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2024, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja dopiero po transferze doczytałam, że współżycie wieczorem dzień przed transferem zwiększa szanse na implantację, my akurat chcieliśmy wykorzystać, że będzie jakas przerwa. U mnie zawsze problemy z endometrium, więc miałam 2 cykle orgametril, który niestety nie pomógł, a potem 2 cykle provery i w końcu Endometrium było piękne, poza tym opieka immunologa, ja jestem na prografie, accofil przed transferem domacicznie i podskórnie co 3 dni od dnia transferu. Tym razem tez bardziej zadbałam o siebie psychicznie, 1 dpt byłam na masażu, starałam się myśleć pozytywnie, choć łatwo nie było 🙈.
    A przed stymulacją mieliśmy super suplementację zaleconą przez Panią Dr plus dieta z Akademii Płodności. Bo u mnie główny problemy to niska rezerwa Janikowa i brzydkie endometrium i chyba też zbyt reaktywny organizm stąd immunolog.
    Aaaa... Jeszcze psychoterapia, przed udaną procedurą byłam w terapii.

    Nie wiem co będzie dalej dziewczyny, ale my zanim trafiliśmy do Dr MP staraliśmy się 6 lat (stopka), ja już naprawdę nie wierzyłam.... Wciąż myślę, że to innym się udaje, nie mnie, a jednak...
    Nie poddawajcie się, na mam za sobą 3 histeroskopie, 2 badania drożności, laparoskopię, 5 transferów...



    Jeszcze co do Dra Sydora to ja dziś bezpardonowo zadzwoniłam i udało się z teleporadą. 🙂

    Gratulacje ❤️ A co do dr Sydora to płaciłaś coś za tą konsultacje telefoniczna?

  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 16 października 2024, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja dopiero po transferze doczytałam, że współżycie wieczorem dzień przed transferem zwiększa szanse na implantację, my akurat chcieliśmy wykorzystać, że będzie jakas przerwa. U mnie zawsze problemy z endometrium, więc miałam 2 cykle orgametril, który niestety nie pomógł, a potem 2 cykle provery i w końcu Endometrium było piękne, poza tym opieka immunologa, ja jestem na prografie, accofil przed transferem domacicznie i podskórnie co 3 dni od dnia transferu. Tym razem tez bardziej zadbałam o siebie psychicznie, 1 dpt byłam na masażu, starałam się myśleć pozytywnie, choć łatwo nie było 🙈.
    A przed stymulacją mieliśmy super suplementację zaleconą przez Panią Dr plus dieta z Akademii Płodności. Bo u mnie główny problemy to niska rezerwa Janikowa i brzydkie endometrium i chyba też zbyt reaktywny organizm stąd immunolog.
    Aaaa... Jeszcze psychoterapia, przed udaną procedurą byłam w terapii.

    Nie wiem co będzie dalej dziewczyny, ale my zanim trafiliśmy do Dr MP staraliśmy się 6 lat (stopka), ja już naprawdę nie wierzyłam.... Wciąż myślę, że to innym się udaje, nie mnie, a jednak...
    Nie poddawajcie się, na mam za sobą 3 histeroskopie, 2 badania drożności, laparoskopię, 5 transferów...



    Jeszcze co do Dra Sydora to ja dziś bezpardonowo zadzwoniłam i udało się z teleporadą. 🙂
    Czy masz jakieś konkretne wskazania do accofilu? Czy dostałaś profilaktycznie?

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 16 października 2024, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja dopiero po transferze doczytałam, że współżycie wieczorem dzień przed transferem zwiększa szanse na implantację, my akurat chcieliśmy wykorzystać, że będzie jakas przerwa. U mnie zawsze problemy z endometrium, więc miałam 2 cykle orgametril, który niestety nie pomógł, a potem 2 cykle provery i w końcu Endometrium było piękne, poza tym opieka immunologa, ja jestem na prografie, accofil przed transferem domacicznie i podskórnie co 3 dni od dnia transferu. Tym razem tez bardziej zadbałam o siebie psychicznie, 1 dpt byłam na masażu, starałam się myśleć pozytywnie, choć łatwo nie było 🙈.
    A przed stymulacją mieliśmy super suplementację zaleconą przez Panią Dr plus dieta z Akademii Płodności. Bo u mnie główny problemy to niska rezerwa Janikowa i brzydkie endometrium i chyba też zbyt reaktywny organizm stąd immunolog.
    Aaaa... Jeszcze psychoterapia, przed udaną procedurą byłam w terapii.

    Nie wiem co będzie dalej dziewczyny, ale my zanim trafiliśmy do Dr MP staraliśmy się 6 lat (stopka), ja już naprawdę nie wierzyłam.... Wciąż myślę, że to innym się udaje, nie mnie, a jednak...
    Nie poddawajcie się, na mam za sobą 3 histeroskopie, 2 badania drożności, laparoskopię, 5 transferów...



    Jeszcze co do Dra Sydora to ja dziś bezpardonowo zadzwoniłam i udało się z teleporadą. 🙂
    O kurcze nie słyszałam o tym współżyciu, to jakieś przyjazne środowisko się tworzy czy jak?

  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 16 października 2024, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Agula jak ty tego Sydora ogarnęłas ? Że masz z nim kontakt telefoniczny ☺️ na 1 wizycie byłaś w gabinecie czy jak ? Bo się zastanawiam czy można się ino umówić z nim on-line wysłać wyniki i on daje zalecenia czy trzeba się umówić i jechać
    Pierwszą wizytę niestety trzeba stacjonarnie. Myśmy byli akurat w Krakowie w Sport Medium bo tam najszybsze terminy do niego były.
    Kolejna wizyta może być teleporadą. Słyszałam, że uslzyskac u niego teleporade to wcale nie tak łatwo, ale od poniedziałku go codziennie gnębiłam 🙈

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 16 października 2024, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    O kurcze nie słyszałam o tym współżyciu, to jakieś przyjazne środowisko się tworzy czy jak?
    Mi MP też mówiła o seksach dzień przed. Akurat u nas nie pomogło 😂

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3155

    Wysłany: 16 października 2024, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Pierwszą wizytę niestety trzeba stacjonarnie. Myśmy byli akurat w Krakowie w Sport Medium bo tam najszybsze terminy do niego były.
    Kolejna wizyta może być teleporadą. Słyszałam, że uslzyskac u niego teleporade to wcale nie tak łatwo, ale od poniedziałku go codziennie gnębiłam 🙈
    Ooo jejku no to faktycznie .. najgorsze jest to że daleko od mojego zamieszkania przyjmuję 😔 no ale cóż.. jakby mi się udało do niego dostać to już nie będę patrzeć na kilometry które muszę pokonać ino pojadę ☺️ właśnie widziałam po tobie heheh że musiałaś chłopa nieźle gnębić żeby wkoncu zadzwonil heheh ale tyle dobrze że ci się udało to jest najważniejsze!! 🥰 Martwi mnie to że jak pojadę taką drogę do Krakowa i będzie kazał coś porobić i znowu przyjechać to ta drogaaa najgorsza 🙉 a też nie mam pewności czy faktycznie zadzwoni i będzie odpisywać na SMS tak jak mówisz ... 🙈 W ciu. pewnie ma pacjentów i temu to pewnie tak wszystko niestety wygląda 😔

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
‹‹ 4662 4663 4664 4665 4666 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ