Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 16 października 2024, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje pozytywnych bet🍀🍀🍀

    Zanka88, Agulek24 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2024, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Ooo jejku no to faktycznie .. najgorsze jest to że daleko od mojego zamieszkania przyjmuję 😔 no ale cóż.. jakby mi się udało do niego dostać to już nie będę patrzeć na kilometry które muszę pokonać ino pojadę ☺️ właśnie widziałam po tobie heheh że musiałaś chłopa nieźle gnębić żeby wkoncu zadzwonil heheh ale tyle dobrze że ci się udało to jest najważniejsze!! 🥰 Martwi mnie to że jak pojadę taką drogę do Krakowa i będzie kazał coś porobić i znowu przyjechać to ta drogaaa najgorsza 🙉 a też nie mam pewności czy faktycznie zadzwoni i będzie odpisywać na SMS tak jak mówisz ... 🙈 W ciu. pewnie ma pacjentów i temu to pewnie tak wszystko niestety wygląda 😔

    No musisz liczyć się z tym, że jeśli się uda to właściwie w ciąży będziesz dalej pod jego kontrola. Ja do tej pory chodzę do niego na wizyty.

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3155

    Wysłany: 16 października 2024, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJĄCZEK94 wrote:
    No musisz liczyć się z tym, że jeśli się uda to właściwie w ciąży będziesz dalej pod jego kontrola. Ja do tej pory chodzę do niego na wizyty.
    Tos mnie zaskoczyłaś ..zawsze myślałam że jest po to żeby pomóc uzyskać ciążę a wychodzi na to że wizyty i tak czy tak są jak się już uda . Dziękuję ci bardzo za informację !!!☺️😘nie zdawałam sobie z tego sprawy 🙈

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 16 października 2024, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zalecony seks około owulacji :d co mnie zdziwiło przed transferem

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1104 1757

    Wysłany: 16 października 2024, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny pozytywnych bet 🍀✊

    Teoretycznie mam wstępnie wyznaczoną punkcje na poniedziałek. Czy Wam lekarz mówił coś o tym ile dni nie uprawiać seksu przed punkcją i oddaniem nasienia?

    Mi wczoraj lekarz nic nie powiedział i nie wiem czy zapomniał a czytałam gdzieś że plemniki najlepiej powinny mieć koło 3-5 dni.

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 16 października 2024, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dostałam wynik proga 65,35 ng/mL. Poziom dobry, sexy na wieczór zaplanowane, zostaje ino czekać do transferu😂

    Agulek24, malina999, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 16 października 2024, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Właśnie dostałam wynik proga 65,35 ng/mL. Poziom dobry, sexy na wieczór zaplanowane, zostaje ino czekać do transferu😂

    Ja też mam wynik ale nie taki jak twój 😂 mój 31 :) i też na wieczór plany 😂😂😂 więcej nic nie zrobimy

    Yahu lubi tę wiadomość

    Ula.p
  • Gosia895 Autorytet
    Postów: 955 1402

    Wysłany: 16 października 2024, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Dziewczyny u mnie dziś 5 dpt i beta 13,20 mIU/ml, nie wierzę ❤️🙈🙈🙈
    Gratulacje ☺️ kciuki za przyrosty 💪

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    Pierwsza procedura ivf 16.06 start💉
    17.07.2021-IMSI + Fertile Chip / 11 pęcherzyków/6 dojrzałych komórek.Zapłodnione 3 komórki 2BC
    20.07.2021 transfer zarodka- 8A
    7dpt - 1,62 ; 9dpt - 27,1 ;11dpt - 110,3 ;13dpt - 270,1 / prog 10.95 ;15dpt - 576,9 / prog 21,98 ; 17dpt - 1088 / prog 32, 17 🍀28dpt widoczne ❤️ 3mm szczęścia
    ♥️ 02.04.2022 Córeczka ♥️
    16.02 transfer 2AB ❄️
    5dpt - 7,9 / prog 14,1; 7dpt - 35 /prog 12,1 ; 9dpt - 132,2 ; 11dpt - 342,3 / prog 24,41 ; 13dpt - 715,13 / prog 20,03 ; 26dpt - 0,43cm szczęścia ❤️
    ♥️ 30.10.2023r Córeczka ♥️
    ♀️ : AMH 2.9
    ♂️ : parametry nasienia bardzo obniżone, morfologia 1%, HBA 93% / DFI 37%
    Dr. Paliga 01.2020r
    age.png
    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3254 7211

    Wysłany: 16 października 2024, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Gratuluję dziewczyny pozytywnych bet 🍀✊

    Teoretycznie mam wstępnie wyznaczoną punkcje na poniedziałek. Czy Wam lekarz mówił coś o tym ile dni nie uprawiać seksu przed punkcją i oddaniem nasienia?

    Mi wczoraj lekarz nic nie powiedział i nie wiem czy zapomniał a czytałam gdzieś że plemniki najlepiej powinny mieć koło 3-5 dni.

    Dokładnie tak jak napisałaś, abstynencja jest zalecana 3-5 dni

    Monika001 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2024, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Tos mnie zaskoczyłaś ..zawsze myślałam że jest po to żeby pomóc uzyskać ciążę a wychodzi na to że wizyty i tak czy tak są jak się już uda . Dziękuję ci bardzo za informację !!!☺️😘nie zdawałam sobie z tego sprawy 🙈

    No tak, pierwsza wizytę miałam oczywsicie jak już zobaczyłam serduszko i wtedy zlecił jak schodzić z leków, później kazał mi przyjść po I prenatalnych i zlecił badania na krzepliwość krwi, byłam w zeszły czwartek na wizycie. Na kolejną mam przyjść po II prenatalnych, też z wynikami badań. To co mnie pozytywnie zaskoczylo to to, że kompleksowo spojrzał na opis moich badań prenatalnych i pytał jak z ciśnieniem itd. Dał pewne wskazówki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2024, 14:55

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 16 października 2024, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję Wam pozytywnych bet ❤️ Bardzo się cieszę, że tak to dobrze idzie w tym wątku. Mnie wyznaczono termin transferu na poniedziałek !!!!

    Agulek24, Yahu, Zanka88, malina999 lubią tę wiadomość

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 16 października 2024, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Właśnie dostałam wynik proga 65,35 ng/mL. Poziom dobry, sexy na wieczór zaplanowane, zostaje ino czekać do transferu😂
    No niezły wynik :D w życiu takiego nie miałam 🙈ciałko żółte to raz, a co jeszcze bierzesz?

  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 16 października 2024, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wyniki morfologi po accofilu wysyłacie do MP ? Chyba sobie strzeliłam w kolano bo przy ostatnim transferze Paśnik zlecil accofil i jemu wysyłałam wyniki. A teraz Pani dr powedziala ze odtworzymy udany transfer a nie zapytałam czy mam się.umawiac do.immumo po accofil.

  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 16 października 2024, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Ja też mam wynik ale nie taki jak twój 😂 mój 31 :) i też na wieczór plany 😂😂😂 więcej nic nie zrobimy
    Też ładny :) naturalny cykl, tak? Na naturalnym Pani dr mówi że powyżej 20 jest ok, a zaraz po tabletkach masz jeszcze wyższy :)

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 16 października 2024, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Też ładny :) naturalny cykl, tak? Na naturalnym Pani dr mówi że powyżej 20 jest ok, a zaraz po tabletkach masz jeszcze wyższy :)

    Sztuczny mam cykl ale wynik przed lekami z dziś. Takze po przerwie od wieczora krew pobrana

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 16 października 2024, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Sztuczny mam cykl ale wynik przed lekami z dziś. Takze po przerwie od wieczora krew pobrana
    No to super progesteron :)

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 16 października 2024, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    No to super progesteron :)

    Oby tylko się udało jutro wszystko ✊✊✊

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 16 października 2024, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Oby tylko się udało jutro wszystko ✊✊✊
    O której jutro?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2024, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Dziewczyny a wyniki morfologi po accofilu wysyłacie do MP ? Chyba sobie strzeliłam w kolano bo przy ostatnim transferze Paśnik zlecil accofil i jemu wysyłałam wyniki. A teraz Pani dr powedziala ze odtworzymy udany transfer a nie zapytałam czy mam się.umawiac do.immumo po accofil.

    Ja wyniki morfologii po accofilu konsultowałam tylko i wyłącznie z dr Sydorem.

  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 16 października 2024, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Dziewczyny a wyniki morfologi po accofilu wysyłacie do MP ? Chyba sobie strzeliłam w kolano bo przy ostatnim transferze Paśnik zlecil accofil i jemu wysyłałam wyniki. A teraz Pani dr powedziala ze odtworzymy udany transfer a nie zapytałam czy mam się.umawiac do.immumo po accofil.
    Accofil do pasnika ale Pani dr wypisze receptę

‹‹ 4663 4664 4665 4666 4667 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ