X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 5066 6404

    Wysłany: Dzisiaj, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Ja miałam sprawdzić proga dzień przed transferem. Tylko tyle.
    Każde następne badanie było moją inicjatywą.
    W ciągu 3 tygodni, bo tyle minęło od transferu, dr MP 3x zwiększała mi dawkę. Gdybym nie badała (no bo przecież nie musiałam) to, jak, byłoby wszystko ok? Trochę to dziwne...
    Na dziś biorę 3x utrogestan, 3x Besins, 2x prolutex, 1x Cyclogest. Czy mam dalej kontrolować poziom- nie mam takiego zalecenia.
    Jeszcze sobie tylko w tyłek nie wsadzam tego proga 🤦‍♀️

    Mogła Ci wymienić utrogestan na Cyclogest miałabyś tego mniej a dawka ładna

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05; Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta, mamy ❤️, CRL 0,44 cm; 140 uderzeń /min
    16.10 - wizyta, mamy ❤️, CRL 1,9 cm; 143 uderzeń/min 😻
    7.11 -wizyta⏳

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)

    preg.png
  • invi pau Koleżanka
    Postów: 148 19

    Wysłany: Dzisiaj, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Dziewczyny miałam dziś dziwną sytuację i proszę o pomoc :( jestem dwa dni po transferze. Transfer był trudny, krwawiłam podczas wykonywania i chwilę potem (nie bardzo ale delikatna krew była) przed chwilą zauważyłam na papierze toaletowym CZARNĄ wydzielinę. Było jej bardzo bardzo mało, dosłownie ciutka, ale wystraszyła mnie. Nigdy wcześniej nie miałam tak po transferze. Sprawdziłam od razu w środku :d czy jest tego więcej i nie było. Spotkałyście się z czymś takim?


    Myślę że to pozostałość bo krwawieniu z transferu. Także nie martw się i głowa do góry !

    Ula.p
  • Zanka88 Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: Dzisiaj, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wam się też wchłania słabo utrogestan po jakimś czasie ?
    Miałam dziś dziwna sytuację. Wzięłam o 14 jedna tabletkę i poszłam za jakiś czas do toalety patrzę a w kibelku pływa chyba tabletka tak mi się wydaje, ale wiadomo już taka zniekszałcona. Zauważyłam że zostaje też więcej na wkładce niż wcześniej.
    Postanowiłam ,że wezmę jeszcze raz bo się wytraszylam że tamta dawka się nie wchłonęła.
    Dziś 21 dpt . Myślicie ,że dobrze zrobiłam? Bo już popadam w panike :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 15:12

  • malina999 Autorytet
    Postów: 446 483

    Wysłany: Dzisiaj, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanka88 wrote:
    Dziewczyny czy Wam się też wchłania słabo utrogestan po jakimś czasie ?
    Miałam dziś dziwna sytuację. Wzięłam o 14 jedna tabletkę i poszłam za jakiś czas do toalety patrzę a w kibelku pływa chyba tabletka tak mi się wydaje, ale wiadomo już taka zniekszałcona. Zauważyłam że zostaje też więcej na wkładce niż wcześniej.
    Postanowiłam ,że wezmę jeszcze raz bo się wytraszylam że tamta dawka się nie wchłonęła.
    Dziś 21 dpt . Myślicie ,że dobrze zrobiłam? Bo już popadam w panike :(
    Okropny jest ten Utrogestan. Majtki zafajdane mimo wkładki, tłuste plamy. Wiadomo,że cała tabletka się nie wchłonie, cześć zostaje na wkładce, ale co ma zostać to zostanie wewnątrz, więc nic się nie martw.
    Też bym wzięła nowa tabletkę w sytuacji, o której piszesz.

    👩39
    AMH: 3,6
    KIR: AA
    Kariotyp: OK
    PCOS wyciszone, IO
    cienkie endometrium

    👦kiepska jakość nasienia, oligozoospermia;
    03.2024 bakterie w nasieniu - antybiotyki, 05.2024 bakterii brak; suplementacja; 07.2024 - jakość nasienia poprawiona

    06.2016 - niedrożność lewego jajowodu
    04.2023 - ciąża naturalna pozamaciczna (zagnieżdżona w lewym, niedrożnym jajowodzie). Usunięcie jajowodu z ciążą w 6tc.)
    03.2024 - Decyzja o in vitro. Czas start. Angelius Katowice
    05.2024 - histeroskopia, CD138 -> 0/10💪

    I IVF p.krótki
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2x MII -> 1x 3AA
    06.07.2024 - ET, Accofil, beta 0 ❌

    II IVF p.długi
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 11🥚-> 7x MII -> 3x❄️ 4AA/4BA/4BA
    28.09.2024 - FET 4AA (EG, AH, Accofil)
    bHCG 6dpt 2,5 | 8dpt ⏸️ | 9dpt 27 | 11dpt 58,6 | 13dpt 164 | 16dpt 714 | 20dpt 2601
  • Zanka88 Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: Dzisiaj, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Okropny jest ten Utrogestan. Majtki zafajdane mimo wkładki, tłuste plamy. Wiadomo,że cała tabletka się nie wchłonie, cześć zostaje na wkładce, ale co ma zostać to zostanie wewnątrz, więc nic się nie martw.
    Też bym wzięła nowa tabletkę w sytuacji, o której piszesz.

    Te dopochwowe tabletki to ja nie wiem kto wymyślił...

  • Yahu Autorytet
    Postów: 514 1324

    Wysłany: Dzisiaj, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanka88 wrote:
    Te dopochwowe tabletki to ja nie wiem kto wymyślił...
    Obstawiam że jakiś facet wymyślił i tak samo wziernik 🫣🤣

    Starania od 09.20
    05.21 GynCentrum→ 03.23 Angelius Katowice

    Ona
    →92', AMH 3,58 (07.21)→ 3,15 (04.22)→1,65 (08.23),
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo / dominacja estrogenowa / BIRADS-3 (02.2024) → BIRADS-2 (08.2024)
    ✔️ kariotyp / V Leiden / protrombina

    On
    → 89',
    ❌ azoospermia (06.21)😭 / kolejne badania - kryptozoospermia 😪 / ŻPN I st. → laparoskopia 05.22 (brak poprawy)
    ✔️ genetyka / kariotyp / hormony

    Plan i realizacja:
    → 06.23 histero
    → 09.23 I PICSI → 8🥚→7xMII→ 2❄️(5 doba)✔️
    → transfer odroczony (ryzyko OHSS)❌
    → 10.23 USG → polip 😪 ❌
    → 11.23 histero → przerośnięte endo ❌
    → od 03.24 dietoterpia + suple
    →17.10.24 - I FET: encorton 10 (1x1), Besins 200 (3x1), Neoparin 0,4, Acard 75
    → HCG❓⌛
    Losie bądź łaskawy 🙏
  • Zanka88 Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: Dzisiaj, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Obstawiam że jakiś facet wymyślił i tak samo wziernik 🫣🤣

    To na pewno 😂

‹‹ 4675 4676 4677 4678 4679
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ