Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 1526 1284

    Wysłany: 7 listopada 2024, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Też bym już chciała wiedzieć, bo muszę z przełożoną się dogadać co do jutra, bo nasz doktorek przyjmuje jutro do 14 z tego co mi pani przez telefon powiedziała, więc będę musiała kombinować wyjście z pracy 🙈

    A co do instytucji, to do mnie jakiś czas temu ciągle wydzwaniali z ofertami, prosiłam żeby nie dzwonili, a za dwa dni ktoś znowu wydzwaniał 🙈 w końcu się w kurzyłam i gdy odebrałam i się zapytali czy rozmawiają z panią XY to powiedziałam, że nie, nie znam tej osoby i to pomyłka :D od tej pory spokój :D

    O nie, do 14 tylko 🙈 to ja tam wejdę jak zwłoki, bo mam dzisiaj nockę 🤣 a planowałam rano pobrać krew, lecieć się przespać i dopiero wizyta 😂

    Kurde, muszę wypróbować ten sposób, może w końcu dadzą mi spokój 🤣

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.24 IVF ❄️❄️
    14.11.24 FET 3BB 💙

    preg.png
  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 1526 1284

    Wysłany: 7 listopada 2024, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Spoko, też jestem na rezerwowej na jutro i czekam na tel 😂

    Czyli jest nas więcej, uspokoiłam się trochę 😂

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.24 IVF ❄️❄️
    14.11.24 FET 3BB 💙

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zadzwonili. Pani zaproponowała mi godzinę 15, ale okazało się, że dr przyjmuje też w sobotę, więc wybrałam sobotę, coby jutro z pracą nie kombinować :D

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1814 1341

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy też macie konsultacje telefoniczna w sprawie beta hcg ? 🤔

  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, Was też dopadł kryzys braku w aptekach gonapeptylu? Kurcze szukam na śląsku i nigdzie nie ma.. ktoś ma ten sam problem?:)

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    Dziewczyny czy Wy też macie konsultacje telefoniczna w sprawie beta hcg ? 🤔

    tak, miałam

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Laski, Was też dopadł kryzys braku w aptekach gonapeptylu? Kurcze szukam na śląsku i nigdzie nie ma.. ktoś ma ten sam problem?:)

    A pytałaś w aptece w Angeliusie? Albo w aptece przy innej klinice leczenia niepłodności, np. Gyncentrum? Zazwyczaj takie apteki przy klinikach są lepiej zaopatrzone w leki pod ivf

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2024, 11:19

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 1526 1284

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Właśnie zadzwonili. Pani zaproponowała mi godzinę 15, ale okazało się, że dr przyjmuje też w sobotę, więc wybrałam sobotę, coby jutro z pracą nie kombinować :D

    Kurczę, u mnie nadal cisza 🤣
    Oo, jesli sobota Ci pasuje to super. A który masz dc?

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.24 IVF ❄️❄️
    14.11.24 FET 3BB 💙

    preg.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2059 3556

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    A pytałaś w aptece w Angeliusuie? Albo w aptece przy innej klinice leczenia niepłodności, np. Gyncentrum? Zazwyczaj takie apteki przy klinikach są lepiej zaopatrzone w leki pod ivf

    Byłam póki co przy Gyncentrum, bo oni zawsze byli super zaopatrzeni i nie mieli nic.. nawet farmaceutka mówiła, że producenci nie byli przygotowani na taki boom stymulacji..

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Byłam póki co przy Gyncentrum, bo oni zawsze byli super zaopatrzeni i nie mieli nic.. nawet farmaceutka mówiła, że producenci nie byli przygotowani na taki boom stymulacji..

    Zobacz sobie może na stronie gdziepolek.pl
    Nie wiem jakie opakowanie potrzebujesz, widzę że w bytomiu jest dostępne opakowanie 7szt.
    Albo może zadzwonić do jakiejś apteki i poprosić o zamówienie, chyba, że w hurtowaniach też nie ma, to wtedy lipa :o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2024, 11:24

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikiFiki wrote:
    Kurczę, u mnie nadal cisza 🤣
    Oo, jesli sobota Ci pasuje to super. A który masz dc?

    w sobotę będzie akurat 11 dc, więc tak jak zasugerował ostatnio.
    Ciekawe w ogóle czy owulacja będzie w tym cyklu, albo czy mnie nie oszuka i czy nie przyjdzie w ten długi weekend, bo wtedy miesiąc stratny 🙈

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 1526 1284

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    w sobotę będzie akurat 11 dc, więc tak jak zasugerował ostatnio.
    Ciekawe w ogóle czy owulacja będzie w tym cyklu, albo czy mnie nie oszuka i czy nie przyjdzie w ten długi weekend, bo wtedy miesiąc stratny 🙈

    A kiedy zazwyczaj masz owu? Czujesz już coś żeby się zbliżała?
    Ja już nic nie planuje, bo i tak zawsze wychodzi inaczej 😂 więc kochana, bez stresu, będzie co ma być 🥰

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.24 IVF ❄️❄️
    14.11.24 FET 3BB 💙

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikiFiki wrote:
    A kiedy zazwyczaj masz owu? Czujesz już coś żeby się zbliżała?
    Ja już nic nie planuje, bo i tak zawsze wychodzi inaczej 😂 więc kochana, bez stresu, będzie co ma być 🥰

    Dwa miesiące temu miałam owu w 14 dc, a w poprzednim w 17dc, więc lekka rozbieżność jest :D

    szczerze, to ja też nie chce się nastawiać, że na pewno w tym miesiącu pyknie, bo napalę się, napalę, a tu organizm mnie oszuka :D
    więc na spokojnie czekam do wizyty, zobaczymy jak sytuacja i wtedy się ustali co dalej

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 2666 2688

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Też bym już chciała wiedzieć, bo muszę z przełożoną się dogadać co do jutra, bo nasz doktorek przyjmuje jutro do 14 z tego co mi pani przez telefon powiedziała, więc będę musiała kombinować wyjście z pracy 🙈

    A co do instytucji, to do mnie jakiś czas temu ciągle wydzwaniali z ofertami, prosiłam żeby nie dzwonili, a za dwa dni ktoś znowu wydzwaniał 🙈 w końcu się wkurzyłam i gdy odebrałam i się zapytali czy rozmawiają z panią XY to powiedziałam, że nie, nie znam tej osoby i to pomyłka :D od tej pory spokój :D
    Do mojego męża jak dzwonią z ofertami to zawsze mówi, że jest niepełnoletni i się rozłączają sami 😂😂

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Do mojego męża jak dzwonią z ofertami to zawsze mówi, że jest niepełnoletni i się rozłączają sami 😂😂
    Hahah tak też kiedyś mówiłam :D

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Też bym już chciała wiedzieć, bo muszę z przełożoną się dogadać co do jutra, bo nasz doktorek przyjmuje jutro do 14 z tego co mi pani przez telefon powiedziała, więc będę musiała kombinować wyjście z pracy 🙈

    A co do instytucji, to do mnie jakiś czas temu ciągle wydzwaniali z ofertami, prosiłam żeby nie dzwonili, a za dwa dni ktoś znowu wydzwaniał 🙈 w końcu się wkurzyłam i gdy odebrałam i się zapytali czy rozmawiają z panią XY to powiedziałam, że nie, nie znam tej osoby i to pomyłka :D od tej pory spokój :D

    Też wcziraj miałam taki telefon 😁 Dzownili z polsat box czy jakoś tak. Od razu nr zablokowany.

  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 1526 1284

    Wysłany: 7 listopada 2024, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dwa miesiące temu miałam owu w 14 dc, a w poprzednim w 17dc, więc lekka rozbieżność jest :D

    szczerze, to ja też nie chce się nastawiać, że na pewno w tym miesiącu pyknie, bo napalę się, napalę, a tu organizm mnie oszuka :D
    więc na spokojnie czekam do wizyty, zobaczymy jak sytuacja i wtedy się ustali co dalej

    Chciałabym mieć tylko taką rozbieżność 🤣 u mnie owu jest w 11dc albo w 29dc 😂 czasami w ogóle jej nie ma 🤣
    Ale to i tak powinnaś zgrabnie minąć długi weekend 🙈

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.24 IVF ❄️❄️
    14.11.24 FET 3BB 💙

    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2497 3154

    Wysłany: 7 listopada 2024, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie 😘😊 endometrium 10 mm 🤩 dla Zdrowych dziewczyn co nie mają problemów jest to normalne ..ale dla mnie to jest cud że tak urosło 🥰 lekarz powiedział że chce jeszcze je utuczyć do wtorku żeby miało najmniej 12 mm 😊💪 i będziemy wprowadzać dopiero progesteron , utrogestan , dupka i wgl 😊 transfer mówił że najprawdopodobniej sobota 🤩 kazał dalej brać viagrę z Estrofemem dorzucił doustnie Sildenafil i mówił do mojego starego żeby się szykował na igraszki bo będę miała na pewno większe od jutra parcie na sex 😂 wynik biopsji endometrium 0/10 cd56 jest dobre mówił że to nie w endometrium leży problem 🤗 i że wszystko zrobi co w jego mocy aby to było ostatnie podejście .. oby tak było !!! ♥️💪 Przepisał mi Dzisiaj również Relanium , Spasmoline , papaweryne noi ten Sildenafil a na Heparyne -neoparin się nie zgodzil bo powiedział że nie ma takiej potrzeby brać 🤷 Wtorek ...wizyta w klinice nie u mojego doktorka bo ma wolne 😪 tylko u Dr. Węglarz a następnie transfer w sobotę 😊jestem podekscytowanaaa po dzisiejszej wizycie !!dał mi duża nadzieję że będzie wszystko dobrze ♥️🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2024, 12:10

    MikiFiki, Yahu, nick nieaktualny, Agulek24 lubią tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 7 listopada 2024, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro przede mnie punkcja. Trzymajcie kciuki 🤞🤞
    Czy ten stres zawsze musi tak potęgować? 🙈
    Nie stresuję się samym zabiegiem, a jego wynikiem.
    Teoretycznie endometrium ładne, progesteron też spoko jest szansa na transfer świeży, jak w ogóle będzie co transferować 🙈🙈

    Agulek24, Kladom lubią tę wiadomość

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3253 7210

    Wysłany: 7 listopada 2024, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, coś nie za szybko w sobotę transfer jak prog dopiero wjedzie po wtorkowej wizycie?

    Ale endo pięknie urosło 🤩

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
‹‹ 4731 4732 4733 4734 4735 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ