Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3261 7214

    Wysłany: 15 listopada 2025, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja się melduję po ostatniej wizycie u Dr Paligi...
    Wszystko jest dobrze, maluszek ma juz prawie 2,5 cm, pożegnaliśmy się z Panią Dr, popłynęły łezki. 🥹🥹🥹❤️❤️❤️
    Po długiej i trudnej walce jesteśmy w tym miejscu, na które tak czekaliśmy...
    Życzę każdej z nas jak najszybciej takiego finału, nie opuszczam Was, kibicuję i ściskam 😘😘😘
    Dziękuję też za każde słowo wsparcia, kciuki i wiadomości. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️🥹

    Kochana wspaniałe wieści, rośnijcie zdrowo i melduj nam tu co jakiś czas jak się macie 💚💚💚

    krakersik, Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Amelka06 Ekspertka
    Postów: 174 450

    Wysłany: 15 listopada 2025, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala99 wrote:
    Cześć Dziewczyny 🙂 man do Was pytanie, w sobotę za tydzień mam transfer a w czwartek mam mieć podaną flebogamme, czy to wystarczy tyle dni przed?

    ja miałam transfer w sobotę 08.11, a wlew w środę 05.11 ☺️ W zaleceniach od immuno miałam 2-3 dni przed.


    Krew oddana i teraz pozostaje czekać na wynik drugiej bety, dzisiaj 7dpt. Zaraz chyba umrę 🙈 Zrobiłam wczoraj po południu również test o czułości 25 mIU/ml i kreseczka jest widoczna to mam nadzieję, że to dobry znak i będzie odpowiedni przyrost 🙏

    https://zapodaj.net/plik-w3IQzX2W1Y

    taterniczka, Sikoreczkaaa, Agulek24, Przytulasek lubią tę wiadomość

    👶 Starania od 2012, z pomocą medyczną od 2015. Ostatnia nadzieja u MP od 2022 🙏
    🦋 03-05.'25 immuno zalecenia (dr Sydor)
    🏥 16.10.'25 biopsja+Cd138 ✅
    🍀08.11.'25 ET 4AA (+flebogamma)🍍🍟
    5dpt ⏸️, β 19,7; 7dpt - β 69,9; 9dpt - β 169,0; 13dpt - β 806,0; 19dpt - β 7735🙏🥰
    6tc sor, USG, mamy serduszko ❤️🙏
    10tc USG rośnie maluszek🥰Krwiaka nie ma🙏
    12+3 Prenatalne, wszystko dobrze 🙏😍
    14+4 USG 103g naszego szczęścia ❤️
    18tc sor mocne krwawienie, niskie łożysko, krwiak, maluszek 230g 🙏
    20tc dziewczynka 👧🏼💕
    21+3 Połówkowe, wszystko dobrze🙏430g 🥰
    34+3 USG 2476g naszego cudu 💓
    preg.png
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 15 listopada 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka06 wrote:
    ja miałam transfer w sobotę 08.11, a wlew w środę 05.11 ☺️ W zaleceniach od immuno miałam 2-3 dni przed.


    Krew oddana i teraz pozostaje czekać na wynik drugiej bety, dzisiaj 7dpt. Zaraz chyba umrę 🙈 Zrobiłam wczoraj po południu również test o czułości 25 mIU/ml i kreseczka jest widoczna to mam nadzieję, że to dobry znak i będzie odpowiedni przyrost 🙏

    https://zapodaj.net/plik-w3IQzX2W1Y

    Kciuki zaciśnięte i czekamy na wynik z Tobą. 💗

    Amelka06, Agulek24 lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 15 listopada 2025, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Czyli w sumie tak jakoś do 16tygodnia brałaś?
    MP zaleciła tak profilaktycznie, w sensie kontynuację po transferze?

    Mi progesteron niezbyt służy, nawet nie ma takiego dramatu z zaparciami, wiadomo, mogłoby być lepiej, ale mam okropne zawroty głowy. Od tego krwawienia 2tyg temu odkąd mam większą dawkę i zdecydowanie od wtedy jest nasilenie. No, ale na razie sobie nie wyobrażać odstawiać, bo chyba nerwowo bym nie wytrzymała 🙈

    Wychodzi że do końca 15tc.
    MP na ostatniej wizycie zaleciła dalsze stosowanie przepisanego od transferu Progesteronu, do dalszej decyzji lekarza prowadzącego.

    Przy krwawieniu nie dziwię się, że boisz się odstawić. Ja bałam się mimo, że u mnie było wszystko dobrze. Pan Doktor ostrzegł, że po odstawieniu mogą pojawić się skurcze podobne do tych miesiączkowych (w tym wypadku kontakt z nim i powrót do tabletek). Ale na szczęście się obyło 🍀 Niech i u Ciebie lekarz prowadzący na bieżąco kontroluje ♥️

    krakersik lubi tę wiadomość

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 15 listopada 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu ja już ściskam kciuki za Waszą wizytę. 💚

    Amelka kciuki za przyrosty. 💛

    Amelka06, Yahu, Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3261 7214

    Wysłany: 15 listopada 2025, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Yahu ja już ściskam kciuki za Waszą wizytę. 💚

    Amelka kciuki za przyrosty. 💛

    A ja się powoli stresować zaczynam… znowu złudna nadzieja na poprawę sie pojawiła, boję się kolejnego zawodu 🥲

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 15 listopada 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yuhu musi być dobrze ❤️ dla każdej z nas w końcu zaświeci słońce i myślę, że tym razem uśmiechnie się do Ciebie!!! Mocne 🤞🍀

    Amelka czekamy na betę ❤️

    Amelka06, Yahu, Kladom, Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 15 listopada 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka06 wrote:
    ja miałam transfer w sobotę 08.11, a wlew w środę 05.11 ☺️ W zaleceniach od immuno miałam 2-3 dni przed.


    Krew oddana i teraz pozostaje czekać na wynik drugiej bety, dzisiaj 7dpt. Zaraz chyba umrę 🙈 Zrobiłam wczoraj po południu również test o czułości 25 mIU/ml i kreseczka jest widoczna to mam nadzieję, że to dobry znak i będzie odpowiedni przyrost 🙏

    https://zapodaj.net/plik-w3IQzX2W1Y
    Amelka trzymam kciuki, to myślisz, że wlew w czwartek a transfer w sobotę będzie ok?

  • Amelka06 Ekspertka
    Postów: 174 450

    Wysłany: 15 listopada 2025, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Yuhu musi być dobrze ❤️ dla każdej z nas w końcu zaświeci słońce i myślę, że tym razem uśmiechnie się do Ciebie!!! Mocne 🤞🍀

    chyba jestem dobrym przykładem 🙉

    @Yuhu, kciuki zaciśnięte z całych sił, żeby było dobrze, bo nie ma innej opcji, jeżeli tego się pragnie 🙏🍀 Ciężko było mi z tym wszystkim, ale w jedno wierzyłam (z chwilami zwątpienia), że każdy z nas ma już swój los napisany i jak widać faktycznie każdy musi poczekać na swój czas 🤷🏼‍♀️


    U mnie po tylu latach chyba dzieje się magia 🥹 Z mężem znamy się 20 lat (w tym roku minęło), po Ślubie 16 lat... to miała być ostatnia procedura, mieliśmy zamknąć już ten rozdział, a jednak życie nas pięknie zaskoczyło 🙏

    Beta 7dpt - 69,9 mIU/ml🙏❤️🥹🍀😭
    Progesteron - 39,90 ng/ml

    Nadal się bardzo boję, ale muszę uwierzyć w maluszka 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2025, 15:43

    taterniczka, Yahu, malina999, Kladom, Agulek24, Przytulasek, krakersik, Santi_14, Frajda lubią tę wiadomość

    👶 Starania od 2012, z pomocą medyczną od 2015. Ostatnia nadzieja u MP od 2022 🙏
    🦋 03-05.'25 immuno zalecenia (dr Sydor)
    🏥 16.10.'25 biopsja+Cd138 ✅
    🍀08.11.'25 ET 4AA (+flebogamma)🍍🍟
    5dpt ⏸️, β 19,7; 7dpt - β 69,9; 9dpt - β 169,0; 13dpt - β 806,0; 19dpt - β 7735🙏🥰
    6tc sor, USG, mamy serduszko ❤️🙏
    10tc USG rośnie maluszek🥰Krwiaka nie ma🙏
    12+3 Prenatalne, wszystko dobrze 🙏😍
    14+4 USG 103g naszego szczęścia ❤️
    18tc sor mocne krwawienie, niskie łożysko, krwiak, maluszek 230g 🙏
    20tc dziewczynka 👧🏼💕
    21+3 Połówkowe, wszystko dobrze🙏430g 🥰
    34+3 USG 2476g naszego cudu 💓
    preg.png
  • Amelka06 Ekspertka
    Postów: 174 450

    Wysłany: 15 listopada 2025, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala99 wrote:
    Amelka trzymam kciuki, to myślisz, że wlew w czwartek a transfer w sobotę będzie ok?

    nie masz zaleceń od lekarza? Bo kurcze każdy przypadek inny i trzeba uważać, ale jeżeli immunolog z reguły takie zalecenia daje, że 2-3 dni przed transferem, no to powinno być w porządku 🤗

    👶 Starania od 2012, z pomocą medyczną od 2015. Ostatnia nadzieja u MP od 2022 🙏
    🦋 03-05.'25 immuno zalecenia (dr Sydor)
    🏥 16.10.'25 biopsja+Cd138 ✅
    🍀08.11.'25 ET 4AA (+flebogamma)🍍🍟
    5dpt ⏸️, β 19,7; 7dpt - β 69,9; 9dpt - β 169,0; 13dpt - β 806,0; 19dpt - β 7735🙏🥰
    6tc sor, USG, mamy serduszko ❤️🙏
    10tc USG rośnie maluszek🥰Krwiaka nie ma🙏
    12+3 Prenatalne, wszystko dobrze 🙏😍
    14+4 USG 103g naszego szczęścia ❤️
    18tc sor mocne krwawienie, niskie łożysko, krwiak, maluszek 230g 🙏
    20tc dziewczynka 👧🏼💕
    21+3 Połówkowe, wszystko dobrze🙏430g 🥰
    34+3 USG 2476g naszego cudu 💓
    preg.png
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 15 listopada 2025, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka06 wrote:
    nie masz zaleceń od lekarza? Bo kurcze każdy przypadek inny i trzeba uważać, ale jeżeli immunolog z reguły takie zalecenia daje, że 2-3 dni przed transferem, no to powinno być w porządku 🤗
    MP mi tak napisała, a ja wszystko analizuje jak głupia

    Amelka06 lubi tę wiadomość

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3261 7214

    Wysłany: 15 listopada 2025, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka06 wrote:
    chyba jestem dobrym przykładem 🙉

    @Yuhu, kciuki zaciśnięte z całych sił, żeby było dobrze, bo nie ma innej opcji, jeżeli tego się pragnie 🙏🍀 Ciężko było mi z tym wszystkim, ale w jedno wierzyłam (z chwilami zwątpienia), że każdy z nas ma już swój los napisany i jak widać faktycznie każdy musi poczekać na swój czas 🤷🏼‍♀️


    U mnie po tylu latach chyba dzieje się magia 🥹 Z mężem znamy się 20 lat (w tym roku minęło), po Ślubie 16 lat... to miała być ostatnia procedura, mieliśmy zamknąć już ten rozdział, a jednak życie nas pięknie zaskoczyło 🙏

    Beta 7dpt - 69,9 mIU/ml🙏❤️🥹🍀😭
    Progesteron - 39,90 ng/ml

    Nadal się bardzo boję, ale muszę uwierzyć w maluszka 🥹

    Uwierz, bo pięknie startuje 🍀🍀🍀♥️

    Amelka06, Joanah lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3261 7214

    Wysłany: 15 listopada 2025, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Yuhu musi być dobrze ❤️ dla każdej z nas w końcu zaświeci słońce i myślę, że tym razem uśmiechnie się do Ciebie!!! Mocne 🤞🍀

    Amelka czekamy na betę ❤️

    Bardzo bym sobie tego życzyła, dziękuję 💚

    Joanah lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 15 listopada 2025, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka06 wrote:
    chyba jestem dobrym przykładem 🙉

    @Yuhu, kciuki zaciśnięte z całych sił, żeby było dobrze, bo nie ma innej opcji, jeżeli tego się pragnie 🙏🍀 Ciężko było mi z tym wszystkim, ale w jedno wierzyłam (z chwilami zwątpienia), że każdy z nas ma już swój los napisany i jak widać faktycznie każdy musi poczekać na swój czas 🤷🏼‍♀️


    U mnie po tylu latach chyba dzieje się magia 🥹 Z mężem znamy się 20 lat (w tym roku minęło), po Ślubie 16 lat... to miała być ostatnia procedura, mieliśmy zamknąć już ten rozdział, a jednak życie nas pięknie zaskoczyło 🙏

    Beta 7dpt - 69,9 mIU/ml🙏❤️🥹🍀😭
    Progesteron - 39,90 ng/ml

    Nadal się bardzo boję, ale muszę uwierzyć w maluszka 🥹

    Mocne kciuki! Piękna beta! Oby tak dalej Kochana! ❤️❤️❤️

    Amelka06, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 16 listopada 2025, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaaaa wrote:
    Siemianowice Śląskie
    O ile dobrze pamiętam to dr Kniazewski jest ordynatorem w Siemianowicach Śląskich. Ja akurat z niego zrezygnowałam po kilku miesiącach, ale może Tobie podpasuje 😉

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 16 listopada 2025, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    A ja się powoli stresować zaczynam… znowu złudna nadzieja na poprawę sie pojawiła, boję się kolejnego zawodu 🥲

    Yahu rozumiem uczucia. Każdorazowo gdy mąż robił badania nasienia miałam serce w gardle. Jednak trzymam kciuki za Was mocno i liczę że te III podejście okaże się szczęsliwe. 💚

    Joanah, Yahu, krakersik, Kladom lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Amelka06 Ekspertka
    Postów: 174 450

    Wysłany: 16 listopada 2025, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala99 wrote:
    MP mi tak napisała, a ja wszystko analizuje jak głupia

    to normalne, jak dobrze tu wszystkie wiemy 😅

    Yahu wrote:
    Uwierz, bo pięknie startuje 🍀🍀🍀♥️

    strasznie to trudne 🙈 Nawet dwa piękne wyniki bety mnie dzisiaj nie uspokajają, jestem kłębkiem nerwów, bo wczoraj czułam pobolewanie podbrzusza i piersi, a dzisiaj pustka i oczywiście strach 🙈 A jak na złość nie kupiłam więcej testów, bo wcześniej między betami mnie uspokoiły, eh. Podświadomie jestem cały czas spokojna, tak jak od samego początku, więc tylko to mnie ratuje...ta zewnętrzna ja mi się nie podoba 😜

    👶 Starania od 2012, z pomocą medyczną od 2015. Ostatnia nadzieja u MP od 2022 🙏
    🦋 03-05.'25 immuno zalecenia (dr Sydor)
    🏥 16.10.'25 biopsja+Cd138 ✅
    🍀08.11.'25 ET 4AA (+flebogamma)🍍🍟
    5dpt ⏸️, β 19,7; 7dpt - β 69,9; 9dpt - β 169,0; 13dpt - β 806,0; 19dpt - β 7735🙏🥰
    6tc sor, USG, mamy serduszko ❤️🙏
    10tc USG rośnie maluszek🥰Krwiaka nie ma🙏
    12+3 Prenatalne, wszystko dobrze 🙏😍
    14+4 USG 103g naszego szczęścia ❤️
    18tc sor mocne krwawienie, niskie łożysko, krwiak, maluszek 230g 🙏
    20tc dziewczynka 👧🏼💕
    21+3 Połówkowe, wszystko dobrze🙏430g 🥰
    34+3 USG 2476g naszego cudu 💓
    preg.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 16 listopada 2025, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka06 wrote:
    strasznie to trudne 🙈 Nawet dwa piękne wyniki bety mnie dzisiaj nie uspokajają, jestem kłębkiem nerwów, bo wczoraj czułam pobolewanie podbrzusza i piersi, a dzisiaj pustka i oczywiście strach 🙈 A jak na złość nie kupiłam więcej testów, bo wcześniej między betami mnie uspokoiły, eh. Podświadomie jestem cały czas spokojna, tak jak od samego początku, więc tylko to mnie ratuje...ta zewnętrzna ja mi się nie podoba 😜

    Musisz trochę wrzucić na luz, bo się zajedziesz. W poniedziałek zrób betę, to będzie jedyny wyznacznik. Po tak krótkim czasie, nawet w sytuacji niekorzystnej test nadal wyszedłby pozytywny. Ale na pewno wszystko jest dobrze, trzeba być dobrej myśli.

    Chyba każda z nas przeżywała stres przy każdy ukłuciu, przy każdym dziwnym skurczu itd. Mi bardzo szybko powiększył się biust, jak tylko beta zaczęła rosnąć to w ciągu kilku dni +1 rozmiar, a później kolejny… i od początku są bardzo tkliwe, także to mogą być pozytywne symptomy :) sama też podpytywałam dziewczyny tutaj i te ciągnięcia i kłucia od samych początków się pojawiają, a te objawy nie muszą być ciągle odczuwane. Stres nigdy dobrze nie działa :)

    Moze jakiś fajny film na wieczór? :) trzeba sobie jakoś też czas „zapełnić”, bo najgorsze jest chyba takie czekanie i rozmyślanie, bo często prowadzi do samych czarnych scenariuszy ;)

    Amelka06, Yahu lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Amelka06 Ekspertka
    Postów: 174 450

    Wysłany: 16 listopada 2025, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Musisz trochę wrzucić na luz, bo się zajedziesz. W poniedziałek zrób betę, to będzie jedyny wyznacznik.

    tak, wiem wiem, musiałam też chyba się tu wyżalić, nie chcę cały czas mężowi 😉 Tylko Wy mnie zrozumiecie. Dzięki za te słowa 🌼

    👶 Starania od 2012, z pomocą medyczną od 2015. Ostatnia nadzieja u MP od 2022 🙏
    🦋 03-05.'25 immuno zalecenia (dr Sydor)
    🏥 16.10.'25 biopsja+Cd138 ✅
    🍀08.11.'25 ET 4AA (+flebogamma)🍍🍟
    5dpt ⏸️, β 19,7; 7dpt - β 69,9; 9dpt - β 169,0; 13dpt - β 806,0; 19dpt - β 7735🙏🥰
    6tc sor, USG, mamy serduszko ❤️🙏
    10tc USG rośnie maluszek🥰Krwiaka nie ma🙏
    12+3 Prenatalne, wszystko dobrze 🙏😍
    14+4 USG 103g naszego szczęścia ❤️
    18tc sor mocne krwawienie, niskie łożysko, krwiak, maluszek 230g 🙏
    20tc dziewczynka 👧🏼💕
    21+3 Połówkowe, wszystko dobrze🙏430g 🥰
    34+3 USG 2476g naszego cudu 💓
    preg.png
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 17 listopada 2025, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam znowu pytanie 🙂, przecież transferem brałyście może neoparin? Jaką dawkę miałyście 4000 j.m. czy 10 000 j.m.? Mówiłam Pani dr,że mam w domu,że nie mam recepty.
    Z góry dzięki za odpowiedź
    Spokojnego dnia dla Wszystkich i samych dobrych wiadomości 🍀

‹‹ 5675 5676 5677 5678 5679 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ