Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    To samo mogę powiedzieć o dr Weglarz kojarzę ja jako Panią dr do prowadzenia ciąży byłam nawet zaskoczona ze pracuje w Angeliusie :)

    Ja myślę że mogę jeszcze polecić Pana dr Cholewe :)
    Ja nie znam Dr.cholewy niestety osobiście ale z bliskiego otoczenia mam 2 osoby które dzięki niemu zostały rodzicami i to po 8 latach walki co inni już rozkładali ręce i nie dawali jakich kolwiek szans

    paulity lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 19 grudnia 2025, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki dziewczyny 🙈

    Paulity 💔 bardzo mi przykro :( ale dobra wiadomość o tyle, że ruszyło, a to może być dobry znak, bo jest zdolność do zagnieżdżenia. Daj znać co powie lekarz i kciuki za kolejne podejście ❤️🍀

    paulity lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Ja nie znam Dr.cholewy niestety osobiście ale z bliskiego otoczenia mam 2 osoby które dzięki niemu zostały rodzicami i to po 8 latach walki co inni już rozkładali ręce i nie dawali jakich kolwiek szans
    Ja również jestem mamą dzięki Panu Dr :)

    Lusiaa22, Amelka06 lubią tę wiadomość

  • Frajda Autorytet
    Postów: 769 1693

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulity, bardzo mi przykro 😢
    Idia i Kasia, gratulacje! 😉

    Ada, ja się leczyłam u pani dr Paligi i potwierdzam, co dziewczyny pisały. Lekarz anioł. Najpierw diagnostyka, później działanie. Pani dr jest delikatna i bardzo empatyczna. Co dla mnie ważne w Angeliusie, masz swojego lekarza, pani dr jest chyba codziennie w klinice (oprócz niedzieli) nie wiem jak inni, ale to jest super, że nie trafiasz za każdym razem do kogoś innego tylko masz jednego lekarza. Nie spotkałam się z opóźnieniami powyżej 10 minut, panie pielęgniarki są bardzo miłe, a w aptece, która jest na miejscu dostanie się wszystkie potrzebne leki.

    Amelka06, paulity lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3260 7214

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frajda wrote:
    Paulity, bardzo mi przykro 😢
    Idia i Kasia, gratulacje! 😉

    Ada, ja się leczyłam u pani dr Paligi i potwierdzam, co dziewczyny pisały. Lekarz anioł. Najpierw diagnostyka, później działanie. Pani dr jest delikatna i bardzo empatyczna. Co dla mnie ważne w Angeliusie, masz swojego lekarza, pani dr jest chyba codziennie w klinice (oprócz niedzieli) nie wiem jak inni, ale to jest super, że nie trafiasz za każdym razem do kogoś innego tylko masz jednego lekarza. Nie spotkałam się z opóźnieniami powyżej 10 minut, panie pielęgniarki są bardzo miłe, a w aptece, która jest na miejscu dostanie się wszystkie potrzebne leki.

    Tak, to jest super, że mamy swojego lekarza, jedynie czasem wypadają wizyty w zastępstwie u kogoś innego, ale to sporadycznie. I apteka na miejscu to mistrzostwo, zawsze mają wszystko co potrzeba, a i Panie pielęgniarki są super miłe i pomocne.
    A co do opóźnień to mi się zdarzyło czekać ponad 30 minut, ale to rzadkość

    paulity lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3260 7214

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @paulity, bardzo mi przykro :( też przechodziłam przez biochema i wiem jakie to przykre, gdy nadzieja nagle gaśnie 🥺

    paulity lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny rozmawiałam dzisiaj z lekarzem bo miałam wczoraj podać wynik bety a wczoraj go już nie było kazał w poniedziałek powtarzac i dzwonić i umawiać wizytę pod następny transfer

  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny rozmawiałam dzisiaj z lekarzem bo miałam wczoraj podać wynik bety a wczoraj go już nie było kazał w poniedziałek powtarzac i dzwonić i umawiać wizytę pod następny transfer
    Nawet nie wiesz jak mi jest przykro i bardzo cie przytulam🫂🫂🫂

    paulity lubi tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Nawet nie wiesz jak mi jest przykro i bardzo cie przytulam🫂🫂🫂
    Dziękuję dziewczyny bardzo mi było przykro ale gdzieś czułam że będzie taki scenariusz :(
    Czytałam że często zapalenie endometrium ma wpływ na biochem myślicie ze GM nie będzie chciał tego sprawdzić tylko pewnie będzie chciał podchodzić do następnego transferu?

  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 270 380

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , którym beta rośnie gratulacje , teraz czekamy na kolejne dobre wiadomości ☘️👍

    Paulity przykro mi 🫂 wiem , jak bolą takie rozczarowania jeszcze w tym miesiącu... siły i wytrwałości ❣️

    Ja już po wizycie u Pani Doktor , przeanalizowałyśmy raport z hodowli , niestety 2 zapłodnione komórki z 4 to tylko 50 procent, a powinno być chociaż 70 procent i ten ruch postępowy u M 6 %..
    Pani Doktor zaproponowała dwie drogi ,albo ciągle nadal suple i zaraz w kolejnym cyklu od razu kolejna próba . Chociaż w naszym wieku podobno to już loteria...
    Albo propozycja adopcji zarodka , na co nie byliśmy przygotowani zupełnie ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 15:37

    paulity lubi tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanah wrote:
    4 ładne pobrane... pozostaje modlic sie i wierzyc w cud

    Joanah, widzisz, że u mnie lepiej nie było, a efekt jest...
    Za taki sam u Was trzymam kciuki najmocniej. ♥️♥️♥️

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kakali12 wrote:
    Witam ja dziś postanowiłam powtórzyć badanie bety w innym laboratorium i mam wynik 741 chyba, narazie jest dobrze.


    Kakali, tak się cieszę... 😍😍😍
    Domyślam się jak trudna będzie dla Ciebie ta ciąża, bo po IVF nigdy nie jest łatwo, po stracie jeszcze trudniej, a po późnej stracie tym bardziej, ale wygląda, że wszystko idzie dobrze i tego się trzymaj.
    Ściskam Was mocno... ♥️♥️♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2025, 21:25

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was brała metformine ?

    Ja przed ciążą 2000 mg XR i do 12 tc też :)

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Lusia jak się na niej czułaś? I brałaś ja w jakim celu ?


    Ja odpowiem, początki - trzeba się przyzwyczaić, bo jakieś biegunki były, ale ja bez metforminy miałam zjazdy cukrowe, szybki głód po posiłku, mimo diety i ruchu, a po włączeniu czułam się dużo lepiej, schudłam, aż żałowałam, że w ciąży musiałam odstawić.
    Brałam z powodu insulinooporności, na poprawę jakości komórek jajowych. :)

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny przyszedł wynik 22.10 :( a 2dni temu 20.09

    Paulity, bardzo mi przykro... :( :( :(

    paulity lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Dunia76 Debiutantka
    Postów: 8 5

    Wysłany: 20 grudnia 2025, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Dziewczyny,

    za zgodą Administratora forum zwracam się do Was z serdeczną prośbą o pomoc w realizacji mojej pracy magisterskiej na kierunku pielęgniarstwo. Tematem badania jest:

    „Wpływ interwencji okołozabiegowych w zapłodnieniu in vitro oraz farmakoterapii w ciąży na rozwój i występowanie zaburzeń zachowania u dzieci w wieku przedszkolnym”.

    Badanie skierowane jest do mam, które mają dzieci urodzone dzięki procedurze in vitro oraz które przyjmowały leki przed rozpoczęciem procedury, w jej trakcie oraz w czasie ciąży.

    Chciałabym podkreślić, że sama jestem mamą bliźniaków dzięki procedurze in vitro oraz byłam pacjentką tej kliniki i dr Paligi, dlatego temat ten jest mi szczególnie bliski – zarówno z perspektywy zawodowej, jak i osobistej.

    Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje kilka minut.
    Zgodnie z wymogami forum, osoby zainteresowane udziałem w badaniu proszę o kontakt mailowy, po którym prześlę ankietę.

    Będę bardzo wdzięczna za poświęcony czas i każdą okazaną pomoc.

    Z wyrazami szacunku Edyta

    e-mail kontaktowy:[email protected]

    Agulek24, Joanah, Przytulasek lubią tę wiadomość

  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 21 grudnia 2025, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasek wrote:
    Dziewczyny , którym beta rośnie gratulacje , teraz czekamy na kolejne dobre wiadomości ☘️👍

    Paulity przykro mi 🫂 wiem , jak bolą takie rozczarowania jeszcze w tym miesiącu... siły i wytrwałości ❣️

    Ja już po wizycie u Pani Doktor , przeanalizowałyśmy raport z hodowli , niestety 2 zapłodnione komórki z 4 to tylko 50 procent, a powinno być chociaż 70 procent i ten ruch postępowy u M 6 %..
    Pani Doktor zaproponowała dwie drogi ,albo ciągle nadal suple i zaraz w kolejnym cyklu od razu kolejna próba . Chociaż w naszym wieku podobno to już loteria...
    Albo propozycja adopcji zarodka , na co nie byliśmy przygotowani zupełnie ...

    Nie wiem czy Cię to pocieszy, ja jestem kilka lat młodsza, a u mnie w obu stymulacjach ostały się po dwie blastki tylko.

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 270 380

    Wysłany: 21 grudnia 2025, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Nie wiem czy Cię to pocieszy, ja jestem kilka lat młodsza, a u mnie w obu stymulacjach ostały się po dwie blastki tylko.

    No w sumie nie ważniejsza ilość, tylko jakość. Szkoda tylko , że ta mniejsza ilość , to i tak degeneruje . No , ale może do 3 razy sztuka...

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️
  • KarBar Autorytet
    Postów: 587 749

    Wysłany: 21 grudnia 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam dr Cholewę. Również dzięki niemu zostaliśmy rodzicami 😍 jest z nim kontakt telefoniczny i mailowy. Doktor bardzo empatyczny, wszystko wytłumaczy.

    paulity lubi tę wiadomość

    👩
    Brak owulacji, PCOS, insulinooporność, kariotyp prawidłowy
    09.2018 - początek leczenia
    01.2019 - ciąża pozamaciczna, usunięcie prawego jajowodu
    06.2019 - HSG, jajowód drożny
    Starania bezskuteczne
    03.2021 Klinika leczenia niepłodności Angelius Provita
    11.07.2021 pierwsza procedura
    21.07.2021 - IMSI / 7 dojrzałych komórek
    Zapłodnionych 5
    26.07.2021 - pierwszy transfer 4AA
    29dpt ❤
    8t4d 💔 [*]

    02.12.2021 - drugi transfer 2BB 🍀
    7dpt beta <2.30 😓💔
    31.01.2022 - trzeci transfer 2BB 🙏
    7dpt beta <2.30 😭
    27.06.2022 - czwarty transfer 3BB ❤
    🧏‍♂️
    Kariotyp prawidłowy

    "Zaczekam
    Noc zamieni się z dniem
    Ja czekam
    Na Ciebie warto, to wiem
    Poczekam"
    age.png
    event.png
‹‹ 5702 5703 5704 5705 5706 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ