Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1444 1140

    Wysłany: 5 lutego, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, na czeskie są uczulenia. Dostałam na polską.

    I są dostępne w cenie 7 tys. ( koszty niewiele wyższy, a boję sie czeskich bo po reakcji alergicznej przestają podawać lek)

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Aniołek-cb 2025
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Nickki Autorytet
    Postów: 682 926

    Wysłany: 5 lutego, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda gratulacje ! 🥰🥰

    Yahu trzymam cały czas kciuki ❤️❤️

    Yahu, Joanah, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    Amh: 0,7
    Niedoczynność tarczycy
    Trombofilia
    Kariotypy:✔️
    Drożność jajowodów: ✔️

    Starania od 2022 roku.
    💔01.2024 Ciąża pozamaciczna, usunięty lewy jajowód.

    1️⃣ Procedura IVF (krótki protokół)
    💉11.24 Punkcja. Pobranych 10 komórek, 6 zapłodnionych, 2 zarodki.
    11.24 Transfer ❌️
    12.24 FET ✅️
    💔01.25 8tc puste jajo..

    2️⃣ Procedura IVF (krótki protokół)
    💉17.03 Punkcja. Pobranych 8 komórek,5
    zapłodnionych, 4 zarodki.
    ❄️❄️❄️ 3 zdrowe zarodki
    28.05 FET
    7dpt 30 🥰
    16dpt USG pęcherzyk ciążowy w macicy
    23dpt serduszko 🩷

    19.02.26 Rozalka 💞
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1732

    Wysłany: 5 lutego, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Dokładnie, na czeskie są uczulenia. Dostałam na polską.

    I są dostępne w cenie 7 tys. ( koszty niewiele wyższy, a boję sie czeskich bo po reakcji alergicznej przestają podawać lek)

    Śnieżka w Polsce dostaniesz immunoglobuliny pod nazwą Privigen, możesz nawet kupić w aptece koło Gyncentrum w Katowicach. Potrzebujesz od Pani Doktor MP receptę na immunoglobuliny Privigen i zlecenie podania Privigen. Zadzwoń do Vigor Point w Katowicach czy Ci podadzą immunoglobuliny o nazwie Privigen bo Angelius już nie podaje immunoglobulin.

    Pani Doktor MP mówiła że jest dużo reakcji alergicznych i Angelius chwilowo zrezygnował z podawania leku. Chyba że teraz się coś zmieniło.

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1444 1140

    Wysłany: 5 lutego, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Śnieżka w Polsce dostaniesz immunoglobuliny pod nazwą Privigen, możesz nawet kupić w aptece koło Gyncentrum w Katowicach. Potrzebujesz od Pani Doktor MP receptę na immunoglobuliny Privigen i zlecenie podania Privigen. Zadzwoń do Vigor Point w Katowicach czy Ci podadzą immunoglobuliny o nazwie Privigen bo Angelius już nie podaje immunoglobulin.

    Pani Doktor MP mówiła że jest dużo reakcji alergicznych i Angelius chwilowo zrezygnował z podawania leku. Chyba że teraz się coś zmieniło.
    Na ostatniej wizycie nic nie wspominała, że nie podają :)
    Ale tak, wspominała, że po czeskich były reakcje alergiczne.

    Kingus 1 lubi tę wiadomość

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Aniołek-cb 2025
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 5 lutego, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Dokładnie, na czeskie są uczulenia. Dostałam na polską.

    I są dostępne w cenie 7 tys. ( koszty niewiele wyższy, a boję sie czeskich bo po reakcji alergicznej przestają podawać lek)
    2 mce temu MP mi tez mówiła, że mieli w Angeliusie jakąś felerna partię ivig, po której kilka pacjentek dostał uczulenia. Wstrzymali więc na jakiś czas podawanie. Ja kupowałam Flebogammę w Czechach, ale po stronie Dolnego Śląska, bo stąd jestem. Zupełnie nic mi nie było. Płaciłam ok.6tys.


    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 5 lutego, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie u Doktorka 🤗🤗
    Szyjka na szczęście długa I zamknięta pomimo tego ze czop odszedł 😅🫣 Maja waży 2250 🥰😍 poród mam planowany naturalny ale wiadomo wszystko moze wyjsc w praniu 😅 w 38 doktor planuje zgłoszenie się do szpitala na wywołanie chyba ze wcześniej urodzę 😄

    ibobo, Idia90, Yahu, Agulek24, taterniczka, Sikoreczkaaa, krakersik, Przytulasek, Justyna1501., malina999, paulity, Amelka06, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 5 lutego, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    Dzisiaj na świat przyszedł Nasz synek przez cesarskie cięcie 🥰Waży 2980 i 49 cm 🥰Jesteśmy bardzo szczęśliwi 🥹😍😚🥰❤️
    Wspaniałe, gratulacje 🥹❤️ Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa ❤️

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 5 lutego, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie u Doktorka 🤗🤗
    Szyjka na szczęście długa I zamknięta pomimo tego ze czop odszedł 😅🫣 Maja waży 2250 🥰😍 poród mam planowany naturalny ale wiadomo wszystko moze wyjsc w praniu 😅 w 38 doktor planuje zgłoszenie się do szpitala na wywołanie chyba ze wcześniej urodzę 😄
    Wow, w sumie to już za dużo Ci nie zostało 🙉 Ten czas pędzi jak szalony. Jeszcze chwila i będziecie razem 🥹❤️ Kochana, ja też się nastawiałam na naturalny, poczym w 40 tygodniu jak poszłam do szpitala to już mnie zostawili na cięcie, byłam pewna, że odeślą mnie do domu i każą wrócić za kilka dni 😅 Pamiętam, że jak się dowiedziałam że CC to się popłakałam i wyłam jak bóbr bo totalnie psychicznie jakoś nie byłam na to przygotowana + hormony 🙈

    Yahu czekałam na Twoją wiadomość ❤️ Ja też myślę tak jak Lusia, że Twoj korpus to leniuszek i nadgoni, ewidentnie chce zostać z Wami i właśnie się rozgaszcza w brzuszku🥹 Trzymamy kciuki i nie puszczamy 🥹🫶🏻
    Poza tym Marysia czeka na ten wspólny spacer 🥹❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego, 15:59

    Yahu, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 5 lutego, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Jestem po wizycie, dzisiaj 21 dpt.

    Jak pamiętacie moje bety zwolniły.
    Później badałam jeszcze dwa razy:
    • 14 dpt – 360,00 mIU/ml
    • 16 dpt – 763,00 mIU/ml
    • 20 dpt - 2719,50 mIU/ml

    Musiałam chwilę ochłonąć po wizycie, bo płakałam oczywiście prawie od wejścia do gabinetu. Wiecie stres, strach, emocje.

    MP od razu zaprosiła na USG.
    Mamy pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Z tym, że jest o połowę mniejszy niż standardowo w tym dniu. MP mówi, że na ten moment jest ok i że musimy dać szansę do przyszłego tygodnia. W środę się wyjaśni.

    Tak więc nadal jedna wielka niewiadoma.
    Mój mąż mówi, że wiadomo, że chcielibyśmy żeby było wzorowo, ale jest szansa, że nadgoni.
    A nigdy nie byliśmy w tym miejscu, gdzie teraz, to nasza pierwsza fasolka na USG i żebyśmy się z tego cieszyli 🥺

    Kochana, wyobrażam sobie jakie to emocje i niepewność, najważniejsze, że ciąża jest w macicy i jest już pęcherzyk żółciowy, bardzo mocno trzymam kciuki, żeby to był prawidłowo rozwijający się leniuszek. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️
    Trzymam z całych sił kciuki za kolejną wizytę. 🤞🤞🤞🙏❤️

    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 5 lutego, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Dziewczyny,
    U mnie oczywiście nic nie idzie z planem.

    Była owulacja ale dr S zlecił bhcg ( podana w ostatnich dniach cyli) I od tamtej pory same plamienia 🤣

    Muszę kupić immunoglobiny ale w Polsce- pytanie czy któraś ostatnio kupowała i w jakiej cenie ?

    I ostatnie, diety z akademi płodności- czy ostatnio któraś kupowała ( chodzi o smak) bo pierwsze mi nie podeszły.

    Aa i ogromne gratulacjeeeeee nowych fasolek, i tych w brzuchu i tych na świecie!

    Ja też w tym roku planuję długie L4 z radosnym zakończeniem.

    Śnieżko, przykro mi, że idzie pod górkę, ale wierzę, że transfer już niedługo i bardzo mocno trzymam kciuki za szczęśliwy finał. ❤️❤️❤️😀😀😀

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 5 lutego, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibobo wrote:
    Wow, w sumie to już za dużo Ci nie zostało 🙉 Ten czas pędzi jak szalony. Jeszcze chwila i będziecie razem 🥹❤️ Kochana, ja też się nastawiałam na naturalny, poczym w 40 tygodniu jak poszłam do szpitala to już mnie zostawili na cięcie, byłam pewna, że odeślą mnie do domu i każą wrócić za kilka dni 😅 Pamiętam, że jak się dowiedziałam że CC to się popłakałam i wyłam jak bóbr bo totalnie psychicznie jakoś nie byłam na to przygotowana + hormony 🙈

    Yahu czekałam na Twoją wiadomość ❤️ Ja też myślę tak jak Lusia, że Twoj korpus to leniuszek i nadgoni, ewidentnie chce zostać z Wami i właśnie się rozgaszcza w brzuszku🥹 Trzymamy kciuki i nie puszczamy 🥹🫶🏻
    Poza tym Marysia czeka na ten wspólny spacer 🥹❤️

    Marysia czeka i Kuba też. W końcu umawiałyśmy się. 😁

    Yahu, ibobo lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 5 lutego, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie u Doktorka 🤗🤗
    Szyjka na szczęście długa I zamknięta pomimo tego ze czop odszedł 😅🫣 Maja waży 2250 🥰😍 poród mam planowany naturalny ale wiadomo wszystko moze wyjsc w praniu 😅 w 38 doktor planuje zgłoszenie się do szpitala na wywołanie chyba ze wcześniej urodzę 😄

    Całe szczęście Lusia, że szyjka pięknie trzyma i nie zapowiada się na poród. 🥹🙏🙏🙏
    Rośnijcie zdrowo i spokojnie do terminu porodu. 🥰🥰🥰

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • MikiFiki Autorytet
    Postów: 1526 1284

    Wysłany: 5 lutego, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Jestem po wizycie, dzisiaj 21 dpt.

    Jak pamiętacie moje bety zwolniły.
    Później badałam jeszcze dwa razy:
    • 14 dpt – 360,00 mIU/ml
    • 16 dpt – 763,00 mIU/ml
    • 20 dpt - 2719,50 mIU/ml

    Musiałam chwilę ochłonąć po wizycie, bo płakałam oczywiście prawie od wejścia do gabinetu. Wiecie stres, strach, emocje.

    MP od razu zaprosiła na USG.
    Mamy pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Z tym, że jest o połowę mniejszy niż standardowo w tym dniu. MP mówi, że na ten moment jest ok i że musimy dać szansę do przyszłego tygodnia. W środę się wyjaśni.

    Tak więc nadal jedna wielka niewiadoma.
    Mój mąż mówi, że wiadomo, że chcielibyśmy żeby było wzorowo, ale jest szansa, że nadgoni.
    A nigdy nie byliśmy w tym miejscu, gdzie teraz, to nasza pierwsza fasolka na USG i żebyśmy się z tego cieszyli 🥺

    Teraz przychodzę ja z pomocą!
    Przypomnij sobie kochana moją historię, która do tej pory wydaje się nieprawdopodobna. Moja beta stanęła na ponad tydzień, lało się ze mnie jak z kranu.
    Tym czasem młody ma już ponad pół roku 🙈
    Trzymaj się, bo wiem jak jest ciężko, a ja trzymam kciuki z całej siły ❤️❤️❤️

    Yahu, Sikoreczkaaa, Idia90, Lusiaa22, Nickki, Justyna1501., ibobo, taterniczka, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    👩🏻29👱🏻‍♂️38
    3xIUI ❌
    07.24 IVF ❄️❄️
    14.11.24 FET 3BB 💙

    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 5 lutego, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikiFiki wrote:
    Teraz przychodzę ja z pomocą!
    Przypomnij sobie kochana moją historię, która do tej pory wydaje się nieprawdopodobna. Moja beta stanęła na ponad tydzień, lało się ze mnie jak z kranu.
    Tym czasem młody ma już ponad pół roku 🙈
    Trzymaj się, bo wiem jak jest ciężko, a ja trzymam kciuki z całej siły ❤️❤️❤️

    Właśnie o Tobie Miki myślałam. 🙂🙂🙂❤️

    MikiFiki, ibobo lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3257 7213

    Wysłany: 5 lutego, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesteście przekochane, dziękuję przeogromnie za Wasze wsparcie, nawet nie wiecie jak dużo otuchy mi dodajecie swoimi postami ♥️🥹🫂

    Sikoreczkaaa, Agulek24, Lusiaa22, Justyna1501., Joanah, Kingus 1, ibobo, malina999, taterniczka, Amelka06, Jagoda222, DzikaWera lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4412

    Wysłany: 5 lutego, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie u Doktorka 🤗🤗
    Szyjka na szczęście długa I zamknięta pomimo tego ze czop odszedł 😅🫣 Maja waży 2250 🥰😍 poród mam planowany naturalny ale wiadomo wszystko moze wyjsc w praniu 😅 w 38 doktor planuje zgłoszenie się do szpitala na wywołanie chyba ze wcześniej urodzę 😄

    Lusia tak bardzo sie ciesze że mimo tak ogromnego stresu wszystko jest ok ❤️🩷

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 801

    Wysłany: 5 lutego, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Dziewczyny byłam dzisiaj na wizycie u Doktorka 🤗🤗
    Szyjka na szczęście długa I zamknięta pomimo tego ze czop odszedł 😅🫣 Maja waży 2250 🥰😍 poród mam planowany naturalny ale wiadomo wszystko moze wyjsc w praniu 😅 w 38 doktor planuje zgłoszenie się do szpitala na wywołanie chyba ze wcześniej urodzę 😄

    Uff :) z każdym dniem i tygodniem pewnie większy spokój :)

    Masz cukrzycę ciążową albo inne powikłania zdrowotne, że chce wywoływać wcześniej poród?

    Lusiaa22 lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 801

    Wysłany: 5 lutego, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Jestem po wizycie, dzisiaj 21 dpt.

    Jak pamiętacie moje bety zwolniły.
    Później badałam jeszcze dwa razy:
    • 14 dpt – 360,00 mIU/ml
    • 16 dpt – 763,00 mIU/ml
    • 20 dpt - 2719,50 mIU/ml

    Musiałam chwilę ochłonąć po wizycie, bo płakałam oczywiście prawie od wejścia do gabinetu. Wiecie stres, strach, emocje.

    MP od razu zaprosiła na USG.
    Mamy pęcherzyk ciążowy i żółtkowy. Z tym, że jest o połowę mniejszy niż standardowo w tym dniu. MP mówi, że na ten moment jest ok i że musimy dać szansę do przyszłego tygodnia. W środę się wyjaśni.

    Tak więc nadal jedna wielka niewiadoma.
    Mój mąż mówi, że wiadomo, że chcielibyśmy żeby było wzorowo, ale jest szansa, że nadgoni.
    A nigdy nie byliśmy w tym miejscu, gdzie teraz, to nasza pierwsza fasolka na USG i żebyśmy się z tego cieszyli 🥺

    Yahu ❤️ ja bardzo wierzę, że wszystko się dobrze ułoży! Teraz przeliczając na tygodnie to taki 4/5tydzien?

    Nie wiem czy to pocieszające, ale nasz kropek miał w 6tyg 3,9mm, potem to serduszko, które biło za wolno na ten wiek ciąży i zobacz, jestem teraz już za połowa i rośnie gigant 🤡

    Bardzo mocno wierzę, że wszystko będzie dobrze! Bardzo mocno trzymam, wszystkie trzymamy cały czas kciuki ❤️❤️❤️🍀🍀🍀

    Yahu, ibobo lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3257 7213

    Wysłany: 5 lutego, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Yahu ❤️ ja bardzo wierzę, że wszystko się dobrze ułoży! Teraz przeliczając na tygodnie to taki 4/5tydzien?

    Nie wiem czy to pocieszające, ale nasz kropek miał w 6tyg 3,9mm, potem to serduszko, które biło za wolno na ten wiek ciąży i zobacz, jestem teraz już za połowa i rośnie gigant 🤡

    Bardzo mocno wierzę, że wszystko będzie dobrze! Bardzo mocno trzymam, wszystkie trzymamy cały czas kciuki ❤️❤️❤️🍀🍀🍀

    Dzisiaj jest 5+4 wg transferu. Zarodka jeszcze nie było, choć wiem, że nie musiało dzisiaj jeszcze być, więc pozostaje czekać 🥺

    krakersik lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 5 lutego, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Uff :) z każdym dniem i tygodniem pewnie większy spokój :)

    Masz cukrzycę ciążową albo inne powikłania zdrowotne, że chce wywoływać wcześniej poród?
    Dokładnie kochana 😅🥰 kazdy dzień jest na wagę złota 🥰 cukrzyca.. ale nie jakoś bardzo zaawansowana bo wskazań do insuliny nie mam 😅 plus do tego lekarz mówił ze waga dziecka i ze 26 lutego chce zobaczyć ile wazy mała bo jesli przybędzie na wadze więcej niz powinna to bedzie wskazana indukcja w 38 tyg

    krakersik lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
‹‹ 5739 5740 5741 5742 5743 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ