Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 3 lutego, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Jestem dzisiaj po szybkim USG z bobanem wszystko super ♥️
    Też w końcu zdecydowałam się na prenatalne u doc. Włoch.
    I tutaj też pytanie do dziewczyn, które miały już prenatalne, czy przed badaniami robiłyście badania krwi na test pappa itd. Czy w dniu prenatalnych czy kiedy? 🙈
    A co do Nifty też się zastanawiamy. Ale chyba jeśli coś na prenatalnych wyjdzie nie tak to zrobimy.
    Ale też jestem zielona 🙈🙈

    Ja wszystkie badania prenatalne robiłam w Galerii Libero u dr Rozmus -Warcholińskiej i polecam :) tam krew pobierana jest po badaniu prenatalnym i mailowo otrzymujesz wynik testu Pappa. Jeśli wynik będzie niepokojący - otrzymasz zalecenie na wizytę u lekarza genetyka.
    Wiem, że różne palcówki mają różną politykę - w jednych robisz badania krwi tydzień przed wizytą, w innych przed samą wizytą.

    Idia90 lubi tę wiadomość

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 3 lutego, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kladom wrote:
    Obecnie odchodzi się już powoli od Nifry pro, są ponoć już słabszymi testami niż Panorama (Nifty trafiają do Chin, Panorama do Stanów, jest rzetelniejsza i nowoczesniejsza - info od lekarki z badań prenatalnych).

    Ja decydowałam się od razu na Panoramę - ryzyko wieku plus mój lęk o temacie chorób genetycznych u dziecka. Tzw "spokój ducha".
    Zrobiłam je kilka dni po pierwszych badaniach prenatalnych, które wyszły bardzo dobrze (podobnie jak niskie ryzyka w Pappa).

    Także zależy, jak Ty czujesz. Czy czujesz potrzebę ich zrobienia, masz jakieś wskazania. Czy po prostu chcesz być spokojniejsza. Jeśli nie jesteś zdecydowana, możesz poczekać do wyników po pierwszych prenatalnych i wtedy zdecydować (choć wg mnie niskie ryzyka z testu Pappa nie są też w pełni miarodajne, one obliczają ryzyko w kilku przypadkach chorób a Panorama jest szerszym badaniem).

    Akurat ani Sanco ani Panorama nie mają takiego zakresu jak Nifty Premium. Jest to jedyne takie badanie dostępne na rynku. Sama będę robić i wybór dla mnie był prosty.

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 801

    Wysłany: 3 lutego, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    mam dylemat co do testu nifty pro czy robic przed prenatalnymi czy po czy ktoras z was ma wi3ksze ( napewno wiekszosc z was ja jestem blado zi3lona) w tym temacie czy czekac czy zrobiic wczesni3j

    IDIA, jak ty sie decydowalas Piela odradzala ci wczesniej ?

    My robilismy Nifty Pro przed prenatalnymi. Robiłam porównanie i to nam najbardziej odpowiadało. Dodatkowo była jakaś promocja i w cenie były jeszcze badania moje na nosicielstwo SMA i mononukleozy. Od jakiegoś czasu próbki są przesyłane do laboratorium w Chorwacji, już nie do Chin. Wyniki są szybko zazwyczaj, bo jakieś 5dni zazwyczaj.

    Mnie uspokoiły te badania, mówiąc też info o płci szybko. Prenatalne z pappa też wyszły nam bardzo niskie ryzyka, więc utwierdziło nas to „w spokoju” :) wiele osób robi po pierwszych prenatalnych jak wychodzą kiepskie ryzyka albo coś wygląda podejrzanie, niektórzy w ogóle nie robią i to też jest ok ;)

    Cynthia, Kladom, Kasiak621 lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 801

    Wysłany: 3 lutego, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu, Kochana, jak się trzymasz? ❤️🍀

    Agulek24, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 3 lutego, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Super dziękuję 🩷
    Też właśnie mam dylemat, co robić, z jednej strony też uważam, że musiałby stać się cud, ale sam dr mówi,że wiele osób tak myśli.. a też kwestia zatrzymania zmian. Boję się powrotu do hormonów i tu jedynie mam dylemat odnośnie skutków ubocznych etc.. będę za tydzień z nim rozmawiać :)
    Daj znać co postanowiliście. No ja na razie chce byc na tabletkach bo też boje się nawrotu, a walczyłam ponad rok o to żeby było dobrze.

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Becomeamom Znajoma
    Postów: 26 70

    Wysłany: 3 lutego, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Oficjalnie już jestem pacjentką MP. Wchodzę na sztuczną menopauzę (endometrioza i adenomioza) - diphereline przez 3 miesiące i będziemy próbować z ostatnim zarodkiem. Dodatkowo wyszła mi hipoglikemia. Mam wszystkie zalecenia i chciałam podpytać jaki Inozytol polecacie i jakie miałyście skutki uboczne przyjmowania Diphereline 🙈

    Justyna1501., Kladom, Lusiaa22, Amelka06, Agulek24, krakersik, Przytulasek lubią tę wiadomość

    Lewy jajnik ❌ - torbiel endometrialna

    AMH - 3,6

    Endo i adeno

    Hipoglikemia

    Ciężki czynnik męski. Nasienie mrożone.

    1️⃣ 07.24 protokół krótki - 1 blastka
    ❌ beta 0
    2️⃣ 01.25 protokół krótki - 0 blastek
    3️⃣ 04.25 protokół długi
    - 10.06.25 transfer
    ❌ beta 0
    2x ❄️❌ beta 0

    Styczeń ‚ 26 Zmiana lekarza na MP
    ❄️ ⏳
    02.26 sztuczna menopauza - Diphereline
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 4 lutego, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Becomeamom wrote:
    Cześć dziewczyny. Oficjalnie już jestem pacjentką MP. Wchodzę na sztuczną menopauzę (endometrioza i adenomioza) - diphereline przez 3 miesiące i będziemy próbować z ostatnim zarodkiem. Dodatkowo wyszła mi hipoglikemia. Mam wszystkie zalecenia i chciałam podpytać jaki Inozytol polecacie i jakie miałyście skutki uboczne przyjmowania Diphereline 🙈
    Hej,

    Ja biorę inozytol w proszku - Now Foods, dzięki czemu nie łykam 3-5 tabletek dziennie (biorę ok.3g), a ok. 1 łyżeczkę.
    A co do Diphereline, to tak naprawdę skutki uboczne zaczniesz odczuwać po drugim zastrzyku. Ja miałam uderzenia gorąca, ból głowy, problemy ze snem. Do przeżycia.
    Dobrze wnioskuję ze stopki, że to Wasza 4. stymulacja? W takim razie dr MP ma na Was bdb plan ;) U mnie wyciszenie przyniosło najlepsze efekty stymulacji. Zresztą, wszystko masz w stopce. Powodzenia! :)

    Becomeamom lubi tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 4 lutego, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynthia wrote:
    Akurat ani Sanco ani Panorama nie mają takiego zakresu jak Nifty Premium. Jest to jedyne takie badanie dostępne na rynku. Sama będę robić i wybór dla mnie był prosty.

    Ja też robiłam Panoramę, jest najbardziej polecana przez guru diagnostyki prenatalnej, a czułość tych dodatkowych oznaczeń, nifty jest tak niska, że niewiele to wnosi. 🤷‍♀️😉

    malina999, Kladom lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 4 lutego, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja też robiłam Panoramę, jest najbardziej polecana przez guru diagnostyki prenatalnej, a czułość tych dodatkowych oznaczeń, nifty jest tak niska, że niewiele to wnosi. 🤷‍♀️😉

    Możesz podlinkować jakiekolwiek artykuły/opinie lekarzy potwierdzające tą tezę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego, 09:08

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 4 lutego, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja też robiłam Panoramę, jest najbardziej polecana przez guru diagnostyki prenatalnej, a czułość tych dodatkowych oznaczeń, nifty jest tak niska, że niewiele to wnosi. 🤷‍♀️😉
    MP zaleca Panoramę - wykrywa triploidie, a przede wszystkim rożni się metodologią - jest bardziej szczegółowa, jak Nifty.
    Próbki z Panoramy lecą do USA, a Nifty do Zagrzebia (wcześniej Chiny).
    Te wszystkie badania muszą się czymś różnić, inaczej nie byłoby takiej konkurencji na rynku.

    Agulek24, Kladom lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 4 lutego, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynthia wrote:
    Możesz podlinkować jakiekolwiek artykuły/opinie lekarzy potwierdzające tą tezę?

    Ja miałam masę polecajek ze środowiska lekarskiego, zaufałam po prostu. W 1 ciąży robiłam NIFTY, tym razem Panoramę.

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 4 lutego, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Yahu, Kochana, jak się trzymasz? ❤️🍀

    Też cały czas o Tobie myślę, bardzo mocno trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. 🙏🙏🙏🙏❤️❤️❤️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 4 lutego, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Yahu, Kochana, jak się trzymasz? ❤️🍀
    Tez cały czas o niej myślę 🥹❤️ i liczę na to ze wszystko u niej dobrze a jutrzejsza wizyta ją tylko uspokoi ❤️❤️❤️❤️

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 4 lutego, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo, ciągle odświeżam wątek patrząc czy są nowe informacje od Yahu 🙏❤️

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 4 lutego, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Ja tak samo, ciągle odświeżam wątek patrząc czy są nowe informacje od Yahu 🙏❤️
    Tez sama zaglądam bo zaczynam się o nią martwić 🙁

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 4 lutego, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kojarzy ktoś badanie FeliaTest? Panoramy nie biorę pod uwagę ze względu na bardzo wąski zakres badania.

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • dalena_mag Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 lutego, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    czy miała któraś z Was badanie HSG na Raciborskiej w Katowicach? Jest możliwość zrobienia tam tego badania pod narkozą?

  • Kladom Autorytet
    Postów: 1318 1601

    Wysłany: 4 lutego, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalena_mag wrote:
    Cześć,

    czy miała któraś z Was badanie HSG na Raciborskiej w Katowicach? Jest możliwość zrobienia tam tego badania pod narkozą?

    W zeszłym roku to badanie było bez narkozy ale w szpitalu twierdzą, że jest w narkozie i nawet tak piszą w wypisie po badaniu 😁 ale w rzeczywistości tak nie jest i dają tylko "otumaniacz"

    dalena_mag lubi tę wiadomość

    👩🏻1988 👨🏻 1989

    I procedura 10.2024 r. 5BB
    1️⃣ FET ❌ 10.2024 r., transfer świeży 5BB
    β 5dpt 5.14, 7dpt 2.54, 9dpt 1.14

    II procedura 12.2024 r. ❄️❄️4AA, 3AA
    2️⃣ FET ❌ 01.2025 r. - ❄️ 4AA
    β 5dpt, 7dpt <2,30, 8dpt 0,51

    ✔ histeroskopia + biopsja endo.
    ✔ allo-MLR 47,7%, cross-match 1%, ANA3-ok

    3️⃣ FET ❌ 04.2025 r. ❄️3AA
    β 5dpt 4.8, 7dpt 7.6, 9dpt 3.6

    III procedura 05.2025 r. ❄️❄️2BB + 8A

    ❗Problem: kir BX i 11/12 brak DS- zalecono Accofil 💉

    4️⃣ FET 07.2025 ❄️ 8A
    Accofil, Atosiban

    7dpt- 16,32
    9dpt - 55,59
    11dpt - 149
    13dpt - 368
    16dpt - 1601,22
    25dpt - 2,8 mm i mamy 💓!
    8+0 - 19.8mm +4 dni USG
    10+1 - 39.7mm +6 dni USG
    13tc 1 prenatalne
    16tc test Panorama+ zdrowy chłopiec 🥹
    20tc połówkowe 👌🏼
    29tc 3 prenatalne 💪🏻

    Na zimowisku ❄️ 2BB

    preg.png
  • Angeliuska Nowa
    Postów: 5 16

    Wysłany: 4 lutego, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tu na forum nowa chociaż od jakiegoś czasu podglądam ten wątek. Jestem na początku drogi z tematem in vitro choć juz jakis czas leczymy sie w klinice. Aktualnie jestem na etapie zastrzyków z menopur i przed pierwszą punkcja. Czy macie jakies rady dla świeżynki? Byłabym wdzięczna, gdyby pojawiły sie jakies wskazówki czego moge sie spodziewac. Nie ukrywam, jestem totalnie zielona w tym temacie i lekko przerażona :)

  • Amelka06 Ekspertka
    Postów: 174 450

    Wysłany: 4 lutego, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Yahu, też czekam na wieści od Ciebie 🙏🌷

    👶 Starania od 2012, z pomocą medyczną od 2015. Ostatnia nadzieja u MP od 2022 🙏
    🦋 03-05.'25 immuno zalecenia (dr Sydor)
    🏥 16.10.'25 biopsja+Cd138 ✅
    🍀08.11.'25 ET 4AA (+flebogamma)🍍🍟
    5dpt ⏸️, β 19,7; 7dpt - β 69,9; 9dpt - β 169,0; 13dpt - β 806,0; 19dpt - β 7735🙏🥰
    6tc sor, USG, mamy serduszko ❤️🙏
    10tc USG rośnie maluszek🥰Krwiaka nie ma🙏
    12+3 Prenatalne, wszystko dobrze 🙏😍
    14+4 USG 103g naszego szczęścia ❤️
    18tc sor mocne krwawienie, niskie łożysko, krwiak, maluszek 230g 🙏
    20tc dziewczynka 👧🏼💕
    21+3 Połówkowe, wszystko dobrze🙏430g 🥰
    34+3 USG 2476g naszego cudu 💓
    preg.png
‹‹ 5737 5738 5739 5740 5741 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ