Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4412

    Wysłany: 2 lutego, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, mamy 3 blastocysty z piątej doby 🥰 4BB, 3AB i 2AA

    Proszę o dalsze kciuki za wynik PGT-A 🙏🤞

    Piękne zarodki ❤️✊️

    Monika001, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 2 lutego, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, mamy 3 blastocysty z piątej doby 🥰 4BB, 3AB i 2AA

    Proszę o dalsze kciuki za wynik PGT-A 🙏🤞
    No widzi!!!!!! :D Przecież my tu wszystkie kciuki zaciskały, że hej, to nie mogło być inaczej!
    Ależ piękny wynik! No z 3 blastek to musi być co najmniej jeden zdrowy zarodek, nie ma bata! Suuuper :)

    Monika001, krakersik, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 2 lutego, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    No widzi!!!!!! :D Przecież my tu wszystkie kciuki zaciskały, że hej, to nie mogło być inaczej!
    Ależ piękny wynik! No z 3 blastek to musi być co najmniej jeden zdrowy zarodek, nie ma bata! Suuuper :)

    Dokładnie. Ja z ostatniej punkcji miałam 3 zarodki i GM mi powiedział, że jeden z nich musi być zdrowy i się sprawdziło. 😁

    Monika001, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 2 lutego, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    No widzi!!!!!! :D Przecież my tu wszystkie kciuki zaciskały, że hej, to nie mogło być inaczej!
    Ależ piękny wynik! No z 3 blastek to musi być co najmniej jeden zdrowy zarodek, nie ma bata! Suuuper :)

    Dziękuję, teraz proszę trzymać jeszcze mocniej przez kilka tygodni :D

    W ogóle czwarta zapłodniona komórka przetrwała do 6 doby ale nie uzyskali z niej blastki.

    Cieszy mnie bardzo ten wynik 3 zarodków z 5 doby, bo w poprzednich procedurach wszystkie blastki były z 6 doby. Oby to był dobry znak 🙏🙏🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 12:24

    malina999, krakersik, Jagoda222, Lusiaa22, Agulek24, ibobo lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 2 lutego, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taterniczka wrote:
    Dokładnie. Ja z ostatniej punkcji miałam 3 zarodki i GM mi powiedział, że jeden z nich musi być zdrowy i się sprawdziło. 😁
    Został Wam jeszcze jeden przecież 😁 też będzie zdrowy ;)

    krakersik lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 2 lutego, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina_x wrote:
    Dzwonili.. podali 1AA a reszta nie dotrwała :( kiepski wynik...

    Trzymam kciuki, żeby podany zarodek pięknie się rozgościł na 9 mcy 🙏🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego, 13:02

    krakersik lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Jagoda222 Autorytet
    Postów: 430 560

    Wysłany: 2 lutego, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, mamy 3 blastocysty z piątej doby 🥰 4BB, 3AB i 2AA

    Proszę o dalsze kciuki za wynik PGT-A 🙏🤞
    Cudnie 🥰🍀❤️

    Monika001 lubi tę wiadomość

  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 2 lutego, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, mamy 3 blastocysty z piątej doby 🥰 4BB, 3AB i 2AA

    Proszę o dalsze kciuki za wynik PGT-A 🙏🤞
    Cudowny wynik !!!!! 🤩😍❤️ i trzymamy bardzo mocno !!! 🤞 ile sie czeka tak właściwie na wyniki
    PGT-A ? 🤔 i wychodzi z nich jaka jest np tez płeć? 🤔

    Monika001 lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 2 lutego, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina_x wrote:
    Dzwonili.. podali 1AA a reszta nie dotrwała :( kiepski wynik...
    Bądź dobrej myśli kochana ze ten którego ci podali zostanie z tobą na 9 msc !!! 🥰🤞

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Kropkaaa Ekspertka
    Postów: 196 114

    Wysłany: 2 lutego, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka 😀 mam pytanie do Dziewczyn, które miały laparo-histeroskopie...ile mniej więcej potrzeba czasu na dojście do siebie? Wiadomo, że każdy organizm jest inny oraz, że przebieg też może się różnić...ale jak było u Was? Generalnie chodzi mi o to, czy mogę założyć 3 dni urlopu+ weekend? Mam pracę biurową, więc wysiłku fizycznego nie zakładam po...Dr P. Powiedziała, że powinno dać radę... powiedzcie mi proszę, czy blizny są duże po zabiegu?a poza to ile cykli miałyście czekać od zabiegu do podejścia do stymulacji? Trochę jestem przerażona tym zabiegiem... jeszcze dopiero co niedawno zmieniłam pracę i stąd l4 nie wchodzi w grę...

  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 2 lutego, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Został Wam jeszcze jeden przecież 😁 też będzie zdrowy ;)

    O nie... póki co o tym nie myślę. Muszę z jednym dojść do składu i ładu. 😉

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 2 lutego, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, mamy 3 blastocysty z piątej doby 🥰 4BB, 3AB i 2AA

    Proszę o dalsze kciuki za wynik PGT-A 🙏🤞

    Rewelacyjny wynik... ❤️❤️❤️
    Widzisz, nie ilość, a jakość 🙏🙏🙏
    Trzymam kciuki dalej, a potem to już za przyrosty. :D :D :D

    Monika001, krakersik lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 2 lutego, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Cudowny wynik !!!!! 🤩😍❤️ i trzymamy bardzo mocno !!! 🤞 ile sie czeka tak właściwie na wyniki
    PGT-A ? 🤔 i wychodzi z nich jaka jest np tez płeć? 🤔

    🫶
    Zeszłym razem czekaliśmy chyba 3 pełne tygodnie ale niby mają czas do 6 tygodni.

    W angeliusie nie podają płci zarodka

    Lusiaa22, krakersik lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 2 lutego, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na wizycie u GM.
    Powiedział, że wg statystyk powinniśmy mieć zdrowy zarodek z takiej ilości ale nie chcąc zapeszać, przygotowanie pod transfer rozpoczniemy dopiero po pozytywnym wyniku.

    Gdyby się udało to transfer w połowie maja 🙏🤞

    paulity, Amelka06, malina999, Agulek24, Tusia88, Jagoda222, Przytulasek, Sikoreczkaaa, taterniczka, Lusiaa22, Idia90, ibobo, krakersik, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Jagoda222 Autorytet
    Postów: 430 560

    Wysłany: 2 lutego, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropkaaa wrote:
    Hejka 😀 mam pytanie do Dziewczyn, które miały laparo-histeroskopie...ile mniej więcej potrzeba czasu na dojście do siebie? Wiadomo, że każdy organizm jest inny oraz, że przebieg też może się różnić...ale jak było u Was? Generalnie chodzi mi o to, czy mogę założyć 3 dni urlopu+ weekend? Mam pracę biurową, więc wysiłku fizycznego nie zakładam po...Dr P. Powiedziała, że powinno dać radę... powiedzcie mi proszę, czy blizny są duże po zabiegu?a poza to ile cykli miałyście czekać od zabiegu do podejścia do stymulacji? Trochę jestem przerażona tym zabiegiem... jeszcze dopiero co niedawno zmieniłam pracę i stąd l4 nie wchodzi w grę...
    Mnie akurat nie bolało prawie wcale i następny dzień już było w porządku(miesiączki mnie bardziej bolały przy endometriozie)W pracy koleżanka wiedziała więc podnosiła za mnie ciężkie rzeczy ,żeby nie nadwyrężać się. Jak nie dźwigasz nic w pracy to nie masz się co martwić 😘Blizny są malutkie dwie i jak się zagoją to już nie widać😊Trzymam kciuki🍀✊

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 3 lutego, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropkaaa wrote:
    Hejka 😀 mam pytanie do Dziewczyn, które miały laparo-histeroskopie...ile mniej więcej potrzeba czasu na dojście do siebie? Wiadomo, że każdy organizm jest inny oraz, że przebieg też może się różnić...ale jak było u Was? Generalnie chodzi mi o to, czy mogę założyć 3 dni urlopu+ weekend? Mam pracę biurową, więc wysiłku fizycznego nie zakładam po...Dr P. Powiedziała, że powinno dać radę... powiedzcie mi proszę, czy blizny są duże po zabiegu?a poza to ile cykli miałyście czekać od zabiegu do podejścia do stymulacji? Trochę jestem przerażona tym zabiegiem... jeszcze dopiero co niedawno zmieniłam pracę i stąd l4 nie wchodzi w grę...

    Hej,😘
    też mam pracę biurową.
    Nie masz się co obawiać. Wstyd się przyznać ale ja już następnego dnia po zabiegu byłam w pracy ze względu na przetarg, który mógłby przygotowany tylko przeze mnie.
    Faktycznie, lepiej te dwa/trzy dni zostać w domu bo przy siedzeniu w pracy trochę ciągnął mnie pępek ale do przeżycia.
    Po pięciu dniach to ja już na bieżni śmigałam (a to był mój drugi zabieg, po pierwszym chyba jeszcze lepiej się czułam)

    Powodzenia i trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka 🍀✊

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 3 lutego, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są tutaj jakieś dziewczyny z adenomiozą?
    Jak wyglądały Wasze przygotowania do transferu? Brałyście dipherline czy coś innego?

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Oshin Ekspertka
    Postów: 165 64

    Wysłany: 3 lutego, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Czy są tutaj jakieś dziewczyny z adenomiozą?
    Jak wyglądały Wasze przygotowania do transferu? Brałyście dipherline czy coś innego?
    Ja bardzo źle znosiłam Diphereline i brałam Gonapeptyl, niestety wiązało się to z zastrzykami codziennie przez 3 msce 🥴

    Monika001 lubi tę wiadomość

    niskie AMH, endometrioza II, adenomioza
    1 ivf II.2021(AP)-transfer 5A 😞
    2 ivf VII.2021(AP)-transfer 1BB 6 doba 😞
    3 ivf V.2022(AP)-brak zarodków
    4 ivf IX.2022(EF Cz)mini❄️❄️
    KET 13.03.2023💔
    KET 26.04.2023🍀♂️❤️
    5 ivf X.2022 (EF Cz)mini❄️❄️

    24+2 770 g🥰
    30+0 1537 g
    32+2 1990 g
    35+2 2439 g 😍
    37+2 3155 g 💕
    39+3 jesteś z nami 💙
    3410 g i 54 cm ❤️
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 3 lutego, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropkaaa wrote:
    Hejka 😀 mam pytanie do Dziewczyn, które miały laparo-histeroskopie...ile mniej więcej potrzeba czasu na dojście do siebie? Wiadomo, że każdy organizm jest inny oraz, że przebieg też może się różnić...ale jak było u Was? Generalnie chodzi mi o to, czy mogę założyć 3 dni urlopu+ weekend? Mam pracę biurową, więc wysiłku fizycznego nie zakładam po...Dr P. Powiedziała, że powinno dać radę... powiedzcie mi proszę, czy blizny są duże po zabiegu?a poza to ile cykli miałyście czekać od zabiegu do podejścia do stymulacji? Trochę jestem przerażona tym zabiegiem... jeszcze dopiero co niedawno zmieniłam pracę i stąd l4 nie wchodzi w grę...
    Dojdziesz do siebie raz dwa 🙂😗 ja laparo-histero wspominam bardzo dobrze co mi ino dolegało to delikatne ciągnięcie w brzuchu i jajnikach bo mialam usunięte bardzo duze zrosty..a co do blizn to one sa tak malutkie ze nawet ich nie widać 😅 miesiączkę pamiętam ze dostałam bardzo szybko nie wiem czy nie po 2 dniach i MP zleciła mi szybko badania krwi żeby sprawdzić czy to miesiączka czy jakiś krwotok 🫣 1-2 cykli sie czeka 😘

    Co jeszcze pamiętam to te pyszne śniadanko 🫢🤤 Sucharki i herbatka 😍😋

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego, 07:53

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 3 lutego, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Czy są tutaj jakieś dziewczyny z adenomiozą?
    Jak wyglądały Wasze przygotowania do transferu? Brałyście dipherline czy coś innego?
    Ja mialam diphereline przez 3 miesiące

    Monika001 lubi tę wiadomość

‹‹ 5735 5736 5737 5738 5739 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ