Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 11 lutego, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu trzymamy mocno kciuki ❤️❤️❤️

    Yahu lubi tę wiadomość

  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 11 lutego, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lusia a mam jeszcze pytanie, czy ibiady przygotowywałaś normalnie czy liczyłaś węgle, bialko, blonnik itp ? Jakieś rzeczy typu pizza, ziemniaki zrezygnowałaś z tego?

  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 11 lutego, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu mocne kciuki 🤞🤞🍀 za dzisiejsza wizytę, daj znać po wizycie ❤️😊🍀

    Yahu lubi tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Karolaa88 Autorytet
    Postów: 283 371

    Wysłany: 11 lutego, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia 🤞🏻 @Yahu

    Yahu lubi tę wiadomość

    👦 syn naturalnie, cc w IX 2017
    IV stymulacja IVF wrzesień 2025 ❄️❄️❄️
    4 miesiące na diphereline (transfer luty 2026)
    Paśnik 11.2025- allo 0% --> immunoglobiny
    Janowiec 11.2025 - histeroskopia —> adenomioza
    # 02.2026 - 9 transfer 2 zarodków (immunoglobiny, Tractocile)
    5 dpt - 31,8 mIU 🙏⭐️
    8-9 t 🩸krwiak szpital
    18 t krwiak zorganizowany
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 11 lutego, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Niedobrze mi ze stresu. Jestem w pracy do 11:00 to staram się zająć głowę
    🤞🤞🙏🙏🤞🤞

    Yahu lubi tę wiadomość

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 11 lutego, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu, jesteśmy myślami z Tobą 🙏🙏🙏❤️❤️❤️🤞🤞🤞

    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Jagodowajagoda Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 11 lutego, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam pytanie do Was, mam bardzo nierówne przyrosty bety 12dpo 45, 15dpo 87, 17 dpo 197. Nie wiem co o tym myślec a usg dopiero w przyszłym tygodniu mam zalecone.. jak sądzicie, czy to jeszcze może się dobrze skończyć?

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 11 lutego, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowajagoda wrote:
    Cześć, mam pytanie do Was, mam bardzo nierówne przyrosty bety 12dpo 45, 15dpo 87, 17 dpo 197. Nie wiem co o tym myślec a usg dopiero w przyszłym tygodniu mam zalecone.. jak sądzicie, czy to jeszcze może się dobrze skończyć?

    Cześć, bądź dobrej myśli 🍀
    Przyrosty wcale nie są bardzo nierówne, nie z takich były zdrowe ciąże ❤️🤞
    Ja na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze betę i czekała cierpliwie do usg.

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 11 lutego, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    @Lusia a mam jeszcze pytanie, czy ibiady przygotowywałaś normalnie czy liczyłaś węgle, bialko, blonnik itp ? Jakieś rzeczy typu pizza, ziemniaki zrezygnowałaś z tego?
    Jadłam wszystko bo nie chcialo mi sie bawić w obiady inne niz dla męża bo moj stary by nie zjadl gotowanego czy na parze 🤭 i nic kochana nie liczyłam 😘 najważniejsze żebyś zrezygnowała z napojów gazowanych I słodkich , słodyczy i pieczywa jasnego a to juz bedzie ogromny sukces 😘🤗

    Przytulasek lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 11 lutego, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu jestem z tobą całym sercem !!! 🥰🤩🤞

    Yahu lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Jagodowajagoda Debiutantka
    Postów: 12 11

    Wysłany: 11 lutego, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Cześć, bądź dobrej myśli 🍀
    Przyrosty wcale nie są bardzo nierówne, nie z takich były zdrowe ciąże ❤️🤞
    Ja na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze betę i czekała cierpliwie do usg.

    Dziękuję ♥️ pierwszy przyrost po 3 dniach był około 55% a kolejny po 2 dniach 125% 🤔 pierwszy przyrost mnie bardzo niepokoi.. zrobię jeszcze bete za dwa dni 🤞

  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 11 lutego, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu jestem z Tobą całym sercem ❤️

    Yahu lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 11 lutego, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Jadłam wszystko bo nie chcialo mi sie bawić w obiady inne niz dla męża bo moj stary by nie zjadl gotowanego czy na parze 🤭 i nic kochana nie liczyłam 😘 najważniejsze żebyś zrezygnowała z napojów gazowanych I słodkich , słodyczy i pieczywa jasnego a to juz bedzie ogromny sukces 😘🤗
    Dzięki ❤️❤️❤️

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3256 7213

    Wysłany: 11 lutego, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, MP mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Kolejna wizyta za dwa tygodnie u MP.

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹

    Mary27, Agulek24, Sikoreczkaaa, Kingus 1, Cara, Monika001, izabelka90, Lusiaa22, malina999, Agula, Frajda, taterniczka, Tusia88, ibobo, Karolaa88, krakersik, Idia90, Justyna1501., Kasiak621, Kladom, Przytulasek, Joanah, Nickki, Santi_14, dalena_mag, Amelka06, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4411

    Wysłany: 11 lutego, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, MP mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Kolejna wizyta za dwa tygodnie u MP.

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹

    Zanim przeczytałam zobaczyłam emotki i wiedziałam że jest ok 🥹❤️ bobaski nadrabiają a dwa dni to nic. Niech rośnie 🥹💙

    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 11 lutego, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, MP mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Kolejna wizyta za dwa tygodnie u MP.

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹

    Cudowna wiadomość ♥️
    Niech maluszek zdrowo rośnie a Ty w końcu złap trochę oddechu od stresów ♥️♥️🙏

    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 11 lutego, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, MP mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Kolejna wizyta za dwa tygodnie u MP.

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹
    Cudowne wieści 🥳🥹💚taka różnica to nie różnica na tym etapie. Rośnij silny kropeczku 💪

    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

  • izabelka90 Autorytet
    Postów: 10863 16372

    Wysłany: 11 lutego, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu Twój kropek to gwiazda 🌟

    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 11 lutego, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Forumowe Cioteczki!

    Mamy zarodek 3,9 mm z bijącym serduszkiem 💗 🥹
    wg USG 6w1d, wg transferu 6w3d, MP mówi, że taka różnica może być i na ten moment jest w porządku.
    Pęcherzyk ciążowy jest nadal trochę mniejszy niż standardowo w tym czasie, ale bazując na YS i CRL, które są ok, to się nie przejmować, bo w porównaniu do ostaniego USG urósł prawidłowo.

    Wiem, że to dopiero początek, ale chwilowo kamień z serca. Niech już Maluch rośnie zdrowo! 🙏💗

    Kolejna wizyta za dwa tygodnie u MP.

    Dziękuję Wam Kochane za wszystkie dobre myśli i wsparcie ♥️🥹

    Yahu, najwspanialsze wieści. ❤️❤️❤️
    Bardzo wierzyłam, że wszystko będzie dobrze, takie 2 dni w jedną czy w drugą stronę to naprawdę nie ma znaczenia, gratulacje. 🥹🥹🥹❤️

    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3256 7213

    Wysłany: 11 lutego, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam 🙏 wiecie, ja jeszcze sama nie dowierzam 🥹

    Joanah lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
‹‹ 5743 5744 5745 5746 5747 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ