Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 20 kwietnia, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Dziękuję 🙏
    Jak się czujesz? Już bliżej niż dalej do rozwiązania 🍀

    Nie ma za co, oby echo nie było potrzebne, a i tak będąc u Pani Doc na prenatalnych jesteś w najlepszych rękach. 🥰💪

    Dziękuję, jest naprawdę nieźle, fakt że już ostatnio dopada mnie coraz większe zmęczenie, a tu jeszcze zostało trochę szykowania. 😅🙈
    No i nie ominęła mnie niestety cukrzyca ciążowa, ale wszystko człowiek zniesie byleby było dobrze.
    Wciąż czasem nie wierzę, że to się dzieje. 🥹🥹🥹❤️

    krakersik, Joanah, Amelka06 lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 20 kwietnia, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Nie ma za co, oby echo nie było potrzebne, a i tak będąc u Pani Doc na prenatalnych jesteś w najlepszych rękach. 🥰💪

    Dziękuję, jest naprawdę nieźle, fakt że już ostatnio dopada mnie coraz większe zmęczenie, a tu jeszcze zostało trochę szykowania. 😅🙈
    No i nie ominęła mnie niestety cukrzyca ciążowa, ale wszystko człowiek zniesie byleby było dobrze.
    Wciąż czasem nie wierzę, że to się dzieje. 🥹🥹🥹❤️

    Oj dzieje się, dzieje 🥹💚

    A z cukrzycą radzisz sobie dietą czy insulina musiała wjechać?

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 20 kwietnia, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak621 wrote:
    Wyslalam w wiadomosci prywatnej numer do dr Pieli

    Serdecznie dziękuję. 🩷🩷🩷

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 20 kwietnia, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny korzjarzcie która z nas miała allo 0 i podchodziła do transferu bez immunoglobilin ?

  • Kakali12 Autorytet
    Postów: 662 733

    Wysłany: 20 kwietnia, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Kakali i za Ciebie niezmiennie trzymam kciuki i jestem z Tobą myślami. 🥰🥰🥰🤞🤞🤞

    Agulek i Monika001 dziękuję wam za wsparcie i za to ze wizycie bardziej nic ja. Całuski dla was😘🥰

    Joanah, Agulek24 lubią tę wiadomość

    02.2011- Angelius, PJ
    01.2012- zdrowy syn-2980g👶
    07.2017- cn. 7tc💔
    10.2023- powrót Angelius
    01.2024- laparohistereskopia
    03.2024- IUI❌️
    06.2024-Start IVF, Stymulacja
    27.06- punkcja, pobrano 7 🥚, 5 doba, ❄️❄️❄️ 3AA, 3BB,2AB
    24.08- Transfer 3AA
    9dpt - 208, 12dpt-718 19 dpt-8350
    30 dpt- jest ❤️
    04.11- I prenat, 12t+5d, 😭😭😭, uogólniony obrzęk
    05.11- amniopunkcji,
    08.11- Dziewczynka, Zespół Edwardsa, 😓💔
    14.11 - 14t+3d- brak serduszka 💔👼
    15.11- poronienie chybione, Zuzia
    02.2025- ponowne starania
    03.05. 2025- transfer, beta 0 ❌️
    05.2025 Histeroskopia OK
    24.07 transfer , cb😥
    06.09 -II PROCEDURA 2dc
    20.09 Punkcja 🥚🥚, mamy 5❄️
    25 09. Transfer 4AA 😪
    5 .12 transfer
    15.12 - 10dpt beta 243, 12dpt 741 17dpt -krwawienie ze skrzepami- beta 5521😔 22dpt- już po wszystkim😢
    16.02- transfer, ❌️
    Teraz czas dla siebie, koniec przygody i marzeń, życie toczy się dalej ❤️
  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 20 kwietnia, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny korzjarzcie która z nas miała allo 0 i podchodziła do transferu bez immunoglobilin ?
    W poprzedniej ciąży przed 4 transferem wyszło allo 0 i nie miałam szczepien ani immunogpibin. Udal się 5 transfer. Przed kolejna procedura nawet nie badałam bo.wiedzialam ze nie będę nic z ww zestawu stosować k udał się 1 transfer z kolejnej procedury.

    Justyna1501., Yahu, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 20 kwietnia, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meldujemy się po połówkowych 🙋‍♀️
    Wielka Stopa ma się dobrze. Nie ma na dziś podstaw do niepokoju. Wszystko jest na swoim miejscu.
    Młody leżał wyluzowany z rękami za głową.

    Dla mnie to kamień milowy. Wciąż nie dowierzam. Może za jakiś czas odważę się kupić choć jedną pieluchę🫣

    f538057ec47b0.jpghttps://zapodaj.net/plik-ZCQM18b2fN

    Santi_14, Justyna1501., Kakali12, Yahu, krakersik, Joanah, Lidziorek, Agulek24, Agula, kala99, Tusia88, paulity, Przytulasek, Frajda, Monika001, Idia90, taterniczka, Amelka06 lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 20 kwietnia, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izaz123 wrote:
    W poprzedniej ciąży przed 4 transferem wyszło allo 0 i nie miałam szczepien ani immunogpibin. Udal się 5 transfer. Przed kolejna procedura nawet nie badałam bo.wiedzialam ze nie będę nic z ww zestawu stosować k udał się 1 transfer z kolejnej procedury.
    Oo super, gratuluję, a jakie mialas leki do transferu ?

  • izaz123 Autorytet
    Postów: 1815 1342

    Wysłany: 20 kwietnia, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Oo super, gratuluję, a jakie mialas leki do transferu ?
    Estrofem, PRogesteron, scopolan, spasmolina, accofil, heparyna, acard, papaweryna, relanium.. pewnie jeszcze o czymś zapomnialam :)

    Justyna1501., Joanah lubią tę wiadomość

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 20 kwietnia, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na USG u dr prowadzącej - dr powiedziała, że mamy siusiaka i to już na pewno 🩵

    Poza tym wszystko dobrze 😮‍💨🥹

    malina999, Justyna1501., Kingus 1, krakersik, DzikaWera, Joanah, Migotka96, Lidziorek, Agulek24, Agula, Lusiaa22, kala99, Tusia88, paulity, Przytulasek, Frajda, Nickki, Idia90, taterniczka, Amelka06 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 20 kwietnia, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Dziewczyny korzjarzcie która z nas miała allo 0 i podchodziła do transferu bez immunoglobilin ?

    Ja miałam allo 0% i Sydor nic mi na to nie zlecał. Do transferu miałam tylko accofil i prograf

    Justyna1501., Joanah lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 20 kwietnia, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Ja miałam allo 0% i Sydor nic mi na to nie zlecał. Do transferu miałam tylko accofil i prograf
    Yahu a badalas cross? Dobry mialas ? Bo ja właśnie miałam dwa razy ivig nie zadziałały więc właśnie chyba będę rezygnować z tego...

  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 20 kwietnia, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaz dzięki ❤️
    Yahu, Malinka super, że wszystkie idzie w dobrym kierunku 🍀

    malina999, Joanah, Yahu lubią tę wiadomość

  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 20 kwietnia, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Byłam dzisiaj na USG u dr prowadzącej - dr powiedziała, że mamy siusiaka i to już na pewno 🩵

    Poza tym wszystko dobrze 😮‍💨🥹

    Tak po cichu czulam, ze bedzie chłopak 🩵

    Ja ostatnio zaczęłam stroić pokoik, kupiłam dzidziusiowe obrazki do ramek i nie byłam w stanie ich włożyć bo tak płakałam ze wzruszenia, że jesteśmy już tak blisko 🥹 nadal nie mogę w to uwierzyć, a już tylko kilka tygodni 🩵

    https://zapodaj.net/plik-XCRoYTokdW

    malina999, Joanah, Justyna1501., Yahu, Lusiaa22, Sikoreczkaaa, Frajda, Agulek24, taterniczka, Amelka06 lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 20 kwietnia, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też melduję się po wizycie 😊

    Na dwóch dawkach diphereline na szczęście kończymy. Od środy estrofem i prawdopodobnie transfer 8 lub 9 maja 🤞🍀😍🥰

    DzikaWera, malina999, Joanah, Migotka96, Justyna1501., Yahu, Agulek24, Lusiaa22, kala99, Sikoreczkaaa, krakersik, Frajda, taterniczka, Amelka06 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • DzikaWera Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 20 kwietnia, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wizyte kontrolna w poniedzialek za tydzien.

    Bardzo sie ciesze Waszym szczesciem, tym bardzo mocno wyczekanym ❤️

    Justyna1501., Joanah, Monika001 lubią tę wiadomość

  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 20 kwietnia, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Ja też melduję się po wizycie 😊

    Na dwóch dawkach diphereline na szczęście kończymy. Od środy estrofem i prawdopodobnie transfer 8 lub 9 maja 🤞🍀😍🥰
    Ale super!!! Wyczekałaś ten transfer i zrobiłaś wszystko, co można było zrobić 🍀💪🍀💪
    Fajnie,że nie musisz brać trzeciego zastrzyku. No to Kochana majówka pełen chill, a tuż po niej w pełni zrelaksowana jedziesz po Kropka 🩵🩷

    Ale dziś super wieści, i jeszcze DzikaWerka z pozytywną betą🥹
    Niech ta dobra passa trwa dla wszystkich 🍀

    Joanah, DzikaWera, Yahu, Sikoreczkaaa, krakersik, Monika001 lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 20 kwietnia, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooww co za owocny dzień, milo poczytać ile dobrego i przełomowego dzisiaj na rożnych etapach - ale tej samej zakreconej drogi! 😍

    Jahu- jaciee gratuluje siuusiakaaa, Malinko-Tobie, czas juz szczesliwie uwierzyć, mega rozczulila mnie ta mała- wielka stopka 🥹 , Monia- to juz tuż tuż, koksuj endo orzechami brazy, dzikawera gratuluje i czekamy na piekne przyrosty, kakali- ja tez wierze w Twoj cud! Krakersiku śliczny wystroj 🥹 🥹teraz tylko odliczać.

    U mnie tez dzisiaj wizytowanie, monitoring, bo zapadlaa decyzja by czekac na wynik aktywnie, wiec od razu nastepna stymulacja, w srode next wiec zobaczymy co z tego bedzie.

    malina999, Yahu, Kakali12, krakersik, Amelka06 lubią tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Ilam Przyjaciółka
    Postów: 66 72

    Wysłany: 20 kwietnia, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) sama nie wierzę że to pisze bo po trzech nieudanych transferach moje emocje opadły i ciężko mi było wierzyć że w końcu się uda ale dzisiaj byłam na usg w klinice i mamy widoczne migające serduszko ❤️ cieszę się niezmiernie :) tylko teraz się zastanawiam jak to wygląda w praktyce, tj ile wizyt ma się jeszcze w angeliusie a kiedy trzeba odciąć pępowinę ? 😅 mam zaczynać powoli schodzić z leków bo byłam na cyklu sztucznym i dostałam na kolejną wizytę listę badań do wykonania. Czy w klinice wypisują kartę ciąży czy to już u ginekologa który będzie prowadził ciążę ?

    malina999, Yahu, Sikoreczkaaa, krakersik, Joanah, Frajda, taterniczka, Amelka06 lubią tę wiadomość

    Amh: 0,38
    niedoczynność tarczycy, adenomioza
    punkcja 6 pobranych- 5 blastek
    4❄️ 3AA, 2AA, 2AA, 2AA
    świeży transfer 4AA ❌
    FET 3AA ❌
    FET 2AA❌
    FET 2AA embrioglue 6dpt⏸️ 7dpt-57; 9dpt-157,1; 11dpt-330,1; 14dpt-1772,8; 20dpt-12554,8; 24dpt mamy ❤️ Sanco-zdrowy chłopiec 🩵 🤞🤞
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 20 kwietnia, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Yahu a badalas cross? Dobry mialas ? Bo ja właśnie miałam dwa razy ivig nie zadziałały więc właśnie chyba będę rezygnować z tego...

    Nie badałam crossa. Dr S nigdy mi nie zlecał, a ja sama z siebie też nie badałam

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
‹‹ 5784 5785 5786 5787 5788 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ