Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Falka wrote:No u mnie dalej bez szału…
12dpt - 51 (10dpt to samo laboratorium ta sama godzina 31,4)
Nie chciałam polubić a nie da się odlubic 🙈
No dzisiejszy wynik znowu jest tak na granicy. My z dziewczynami nie puszczamy kciuków, oby się kropeczek rozkręcił
Yahu, Joanah lubią tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Monika001 wrote:🫶❤️
Powiedział żeby bety już nie badać tylko teraz się będziemy opierać na wzroście pęcherzyka na usg.
Powiem Ci, ze mi bardzo ulżyło jak dr powiedziała żeby już nie badać bety 🙈 te dziwne przyrosty bardzo mnie stresowały, już łatwiej było czekać tydzień na USG.
Tydzień szybko minie, a my kciuków nie puszczamy 🍀
ibobo, Monika001, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
krakersik wrote:Nie chciałam polubić a nie da się odlubic 🙈
No dzisiejszy wynik znowu jest tak na granicy. My z dziewczynami nie puszczamy kciuków, oby się kropeczek rozkręcił
No albo to będzie cb albo Kropek chce mnie do grobu wpędzić 🤷♀️👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
@Monika001, aaa co ja widzę! Piękne wieści 🥰 Trzymam mocno kciuki, żeby kropek pięknie rosnął!
@Falka, kciuki za Twojego kropka również! Trzeba cały czas wierzyć 🙏💓
Dziewczyny melduję, że żyję 😅 Codzienność mnie pochłonęła, moja Mama była u nas, miałam spotkanie z dziewczynami a la Baby shower...no podoba mi się ten stan i oby już tak trwał do samego porodu 🙏 Zdecydowanie inne życie niż starania, jazda co chwilę do kliniki albo te trudne początki z krwiakami, niskim łożyskiem. Ostatnio miałam wizytę 28.04, nie lubię tak co miesiąc, ale z drugiej strony, jeżeli lekarz nie chce szybciej to też jestem spokojna. Kolejna teraz w piątek i nie mogę się doczekać zobaczyć małą 😍 Pozdrawiamy forumowe ciocie! Ślemy kopniaczki 😄
Monika001, Joanah, Sikoreczkaaa, krakersik, Jagoda222, taterniczka, Agulek24, Lusiaa22 lubią tę wiadomość
👶 Starania od 2012, z pomocą medyczną od 2015. Ostatnia nadzieja u MP od 2022 🙏
🦋 03-05.'25 immuno zalecenia (dr Sydor)
🏥 16.10.'25 biopsja+Cd138 ✅
🍀08.11.'25 ET 4AA (+flebogamma)🍍🍟
5dpt ⏸️, β 19,7; 7dpt - β 69,9; 9dpt - β 169,0; 13dpt - β 806,0; 19dpt - β 7735🙏🥰
6tc sor, USG, mamy serduszko ❤️🙏
10tc USG rośnie maluszek🥰Krwiaka nie ma🙏
12+3 Prenatalne, wszystko dobrze 🙏😍
14+4 USG 103g naszego szczęścia ❤️
18tc sor mocne krwawienie, niskie łożysko, krwiak, maluszek 230g 🙏
20tc dziewczynka 👧🏼💕
21+3 Połówkowe, wszystko dobrze🙏430g 🥰
34+3 USG 2476g naszego cudu 💓

-
Monia ogromnie się cieszę! ❤️ Nie ma co już faktycznie badać bety bo to może być tylko niepotrzebny stres.
Mnie w szpitalu pielęgniarka takiego stracha zrobiła jak powiedziała że mam przyrost za niski, a potem lekarz powiedział żeby się tym nie przejmować bo na tym etapie te przyrosty już nie są takie duże i na dla nich kluczowe jest USG.
Monika001, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość
👱🏼♀️30
👱🏻♂️38
Endometrioza
Adenomioza
Insulinooporność
Niedoczynność tarczycy
AMH 3,8
Starania 2020r
02.2023 Angelius dr GM
06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
3x IUI 2023r ❌
Procedura I protokół długi
07.2024 AB❌
09.2024❄️2BB ❌
Kariotypy 👍🏻
Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton
Procedura II protokół krótki
2AB❄️3BB❄️
12.2024 dipherline
02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
7dpt 47,5 🥹
9dpt 103,1 😍
11dpt 268 😍
14dpt 1165 🥹
26dpt pulsujące serduszko ❤️
NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️
31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹
Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻 -
Yahu wrote:Powiem Ci, ze mi bardzo ulżyło jak dr powiedziała żeby już nie badać bety 🙈 te dziwne przyrosty bardzo mnie stresowały, już łatwiej było czekać tydzień na USG.
Tydzień szybko minie, a my kciuków nie puszczamy 🍀
❤️
Gdybym zrobiła dzisiaj betę i przyrost byłby dobry to by mnie to na pewno mocno uspokoiło.
Chociaż z drugiej strony jak widoczny był pęcherzyk prawie 5 mm to znaczy że od piątku musiała sporo przyrosnąć 🤔🍀🤞
Joanah, Yahu, Sikoreczkaaa, krakersik, Jagoda222, Lusiaa22 lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
ibobo wrote:Monia ogromnie się cieszę! ❤️ Nie ma co już faktycznie badać bety bo to może być tylko niepotrzebny stres.
Mnie w szpitalu pielęgniarka takiego stracha zrobiła jak powiedziała że mam przyrost za niski, a potem lekarz powiedział żeby się tym nie przejmować bo na tym etapie te przyrosty już nie są takie duże i na dla nich kluczowe jest USG.
❤️🍀🤞
Dokładnie, GM powiedział że w usg w poniedziałek porównamy z dzisiejszym i będziemy więcej wiedzieli.
Joanah, Yahu, Jagoda222, ibobo lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Kochane podpowiedzcie proszę-miałam dziś transfer i zastanawiam się czy inozytol powinnam brac nadal..nie dopytalam 🤷😬Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Cześć!
Powiedzcie, może mi pomożecie : miałam transfer mrożonej blastki. Przyjmowałam estrofem 3 x dziennie. Lekarz chce stopniowo, w ciągu 5 dni zmniejszyć dawkę do zera. Wszystko po pozytywnej becie i widocznym pęcherzyku (5 tydzień). Czytam że najczęściej kliniki na sztucznym cyklu odstawiają estrofem w okolicach 10-12 tyg i zaczynam się trochę martwić ale nie chce podważać autorytetu lekarza.
Czy dacie znać kiedy u was był odstawiany? Progesteron mam brać cały czas.Starająca Ruda -
Monia to super wiadomości. ❤️ dalej nie puszczam kciuków ❤️❤️Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
starającaruda wrote:Cześć!
Powiedzcie, może mi pomożecie : miałam transfer mrożonej blastki. Przyjmowałam estrofem 3 x dziennie. Lekarz chce stopniowo, w ciągu 5 dni zmniejszyć dawkę do zera. Wszystko po pozytywnej becie i widocznym pęcherzyku (5 tydzień). Czytam że najczęściej kliniki na sztucznym cyklu odstawiają estrofem w okolicach 10-12 tyg i zaczynam się trochę martwić ale nie chce podważać autorytetu lekarza.
Czy dacie znać kiedy u was był odstawiany? Progesteron mam brać cały czas.
Pamiętam, że mi dr GM też kazał szybko zejść z estrofemu. I Pamiętam, że też mnie to stresowało, ale mu zaufałam. Wszystko było w porządku, nic się nie działo. Progesteron też miałam dłużej.niedoczynność tarczycy
2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka
➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️
➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
SANCO - zdrowy chłopiec 💙
13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

-
U mnie lekarz kazał odstawiać estrogeny po wizycie serduszkowej w 6+1. Odstawialiśmy stopniowo ale nie powiem mega mnie to stresowało bo to były pierwsze leki które odstawiałam. Wszystko jest okejstarającaruda wrote:Cześć!
Powiedzcie, może mi pomożecie : miałam transfer mrożonej blastki. Przyjmowałam estrofem 3 x dziennie. Lekarz chce stopniowo, w ciągu 5 dni zmniejszyć dawkę do zera. Wszystko po pozytywnej becie i widocznym pęcherzyku (5 tydzień). Czytam że najczęściej kliniki na sztucznym cyklu odstawiają estrofem w okolicach 10-12 tyg i zaczynam się trochę martwić ale nie chce podważać autorytetu lekarza.
Czy dacie znać kiedy u was był odstawiany? Progesteron mam brać cały czas.
teraz dalej przyjmuje już tylko progesteron
-
starającaruda wrote:Cześć!
Powiedzcie, może mi pomożecie : miałam transfer mrożonej blastki. Przyjmowałam estrofem 3 x dziennie. Lekarz chce stopniowo, w ciągu 5 dni zmniejszyć dawkę do zera. Wszystko po pozytywnej becie i widocznym pęcherzyku (5 tydzień). Czytam że najczęściej kliniki na sztucznym cyklu odstawiają estrofem w okolicach 10-12 tyg i zaczynam się trochę martwić ale nie chce podważać autorytetu lekarza.
Czy dacie znać kiedy u was był odstawiany? Progesteron mam brać cały czas.
Ja miałam wczoraj pierwsze usg w 16dpt i od dzisiaj mam już zmniejszyć dawkę z 3x1 do 2x1.Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
starającaruda wrote:Cześć!
Powiedzcie, może mi pomożecie : miałam transfer mrożonej blastki. Przyjmowałam estrofem 3 x dziennie. Lekarz chce stopniowo, w ciągu 5 dni zmniejszyć dawkę do zera. Wszystko po pozytywnej becie i widocznym pęcherzyku (5 tydzień). Czytam że najczęściej kliniki na sztucznym cyklu odstawiają estrofem w okolicach 10-12 tyg i zaczynam się trochę martwić ale nie chce podważać autorytetu lekarza.
Czy dacie znać kiedy u was był odstawiany? Progesteron mam brać cały czas.
Hej 🙋♀️, ja też szybko odstawiłam estrofem. Także bez obaw ☺️⏳ Starania od 2017r.
🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
❌ 1. IVF (12.2025):
🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
🛑 Transfer odwołany
👶 2. IVF (13.04.2026r.):
🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
📈 Beta HCG:
• 25.04: 21,30
• 27.04: 40,40
• 29.04: 86,90
• 04.05: 671,40
💓 Jest serduszko! ❤️
💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼 -
Monia bardzo sie cieszę ❤️🥹🥰😍😘
Monika001 lubi tę wiadomość
1 Transfer : ❌ 5AA
2 Transfer : ❌ 5AB
3 Transfer : 18dpt 💔 CP
• Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔
14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
5 dpt ⏸️
6 dpt ⏸️
7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
9dpt 138,9
12 dpt 583,45
14 dpt 1372,6
21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷
30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰
Na zimowisku:❄️❄️❄️

-
Jesteście wszystkie nieocenionym wsparciem ♥️ dziękuję.
Fajnie, że jest to forum i możemy się wzajemnie dopingować.
Przede mną dwa trudne tygodnie, jednak myślę pozytywnie 🍀🤞
Mimo tych dziwnych przyrostów, ostatnia beta z 13dpt była dość wysoka co podnosi mnie na duchu.
Fajnie, że mogę się tu wygadać i wyżalić, bo nie chcę na razie nikomu mówić żyjąc w takiej niepewności teraz.
Następne badanie w 23 dpt, więc będziemy wiedzieć już trochę więcej 🍀🤞
Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 08:50
Yahu, Przytulasek, krakersik, Joanah, Lusiaa22 lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Lays00 wrote:Kochane podpowiedzcie proszę-miałam dziś transfer i zastanawiam się czy inozytol powinnam brac nadal..nie dopytalam 🤷😬
Nie pamiętam dobrze, ale wydaje mi się, że inozytol brałam do pierwszej wizyty po transferze.
Powodzenia 🍀👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Hej 😉
Dziś dla wielu z Nas trudny Dzień 😶 chciałam wszystkim już naszym Mamusiom z wątku życzyć pięknych chwil z maluchami🌷 - to w końcu też wreszcie Wasz dzień 🥹
A Nam nadal walczącym , by ten dzień też prędzej, czy później nadszedł , kiedy też będziemy świętować 🤗😉
Ja 1 czerwca zaczynam czwartą stymulację i o ile będzie zarodek, to Pani Doktor chce mrozić , zrobić sztuczną menopauzę, biopsje endometrium i na jesień transfer . Jest trudno ,ale chce zaufać Pani Doktor, - w końcu jest tu wiele przykładów, że warto🥹
Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 11:44
Yahu, Falka, Edyta17, Agulek24, taterniczka, krakersik, Joanah, Lusiaa22, Frajda, Mandi41 lubią tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️ -
Przytulasku, zaufaj dr MP - ona wie, co robi. Jestem tego przykładem. Wiem,że szlag człowieka trafia na myśl,że to wszystko znowu takie rozciągnięte w czasie, bo przecież chciałoby się tu i teraz działać. Ale nic mnie tak nie nauczyło pokory i cierpliwości, ivf 🫣 Miałam dokładnie ten sam plan działania przed ostatnim transferem - biopsja endometrium, menopauza, zmiany w stymulacji, lekach itp. Jak widać dało to efekt, więc u Ciebie też da, zobaczysz!!! 🍀🍀🍀🍀Przytulasek wrote:Hej 😉
Dziś dla wielu z Nas trudny Dzień 😶 chciałam wszystkim już naszym Mamusiom z wątku życzyć pięknych chwil z maluchami🌷 - to w końcu też wreszcie Wasz dzień 🥹
A Nam nadal walczącym , by ten dzień też prędzej, czy później nadszedł , kiedy też będziemy świętować 🤗😉
Ja 1 czerwca zaczynam czwartą stymulację i o ile będzie zarodek, to Pani Doktor chce mrozić , zrobić sztuczną menopauzę, biopsje endometrium i na jesień transfer . Jest trudno ,ale chce zaufać Pani Doktor, - w końcu jest tu wiele przykładów, że warto🥹
Edyta17, krakersik, Przytulasek, Lusiaa22, Frajda, Santi_14, Amelka06 lubią tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵

-
malina999 wrote:Przytulasku, zaufaj dr MP - ona wie, co robi. Jestem tego przykładem. Wiem,że szlag człowieka trafia na myśl,że to wszystko znowu takie rozciągnięte w czasie, bo przecież chciałoby się tu i teraz działać. Ale nic mnie tak nie nauczyło pokory i cierpliwości, ivf 🫣 Miałam dokładnie ten sam plan działania przed ostatnim transferem - biopsja endometrium, menopauza, zmiany w stymulacji, lekach itp. Jak widać dało to efekt, więc u Ciebie też da, zobaczysz!!! 🍀🍀🍀🍀
Dziękuję Malinko za słowa wsparcia ❤️ daje to nadzieję😊
Joanah, malina999 lubią tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️




