Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 25 maja, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    No u mnie dalej bez szału…

    12dpt - 51 (10dpt to samo laboratorium ta sama godzina 31,4)

    Nie chciałam polubić a nie da się odlubic 🙈

    No dzisiejszy wynik znowu jest tak na granicy. My z dziewczynami nie puszczamy kciuków, oby się kropeczek rozkręcił :)

    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 25 maja, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    🫶❤️

    Powiedział żeby bety już nie badać tylko teraz się będziemy opierać na wzroście pęcherzyka na usg.

    Powiem Ci, ze mi bardzo ulżyło jak dr powiedziała żeby już nie badać bety 🙈 te dziwne przyrosty bardzo mnie stresowały, już łatwiej było czekać tydzień na USG.
    Tydzień szybko minie, a my kciuków nie puszczamy 🍀

    ibobo, Monika001, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 25 maja, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Nie chciałam polubić a nie da się odlubic 🙈

    No dzisiejszy wynik znowu jest tak na granicy. My z dziewczynami nie puszczamy kciuków, oby się kropeczek rozkręcił :)

    No albo to będzie cb albo Kropek chce mnie do grobu wpędzić 🤷‍♀️

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Amelka06 Ekspertka
    Postów: 174 450

    Wysłany: 25 maja, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Monika001, aaa co ja widzę! Piękne wieści 🥰 Trzymam mocno kciuki, żeby kropek pięknie rosnął!

    @Falka, kciuki za Twojego kropka również! Trzeba cały czas wierzyć 🙏💓

    Dziewczyny melduję, że żyję 😅 Codzienność mnie pochłonęła, moja Mama była u nas, miałam spotkanie z dziewczynami a la Baby shower...no podoba mi się ten stan i oby już tak trwał do samego porodu 🙏 Zdecydowanie inne życie niż starania, jazda co chwilę do kliniki albo te trudne początki z krwiakami, niskim łożyskiem. Ostatnio miałam wizytę 28.04, nie lubię tak co miesiąc, ale z drugiej strony, jeżeli lekarz nie chce szybciej to też jestem spokojna. Kolejna teraz w piątek i nie mogę się doczekać zobaczyć małą 😍 Pozdrawiamy forumowe ciocie! Ślemy kopniaczki 😄

    Monika001, Joanah, Sikoreczkaaa, krakersik, Jagoda222, taterniczka, Agulek24, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    👶 Starania od 2012, z pomocą medyczną od 2015. Ostatnia nadzieja u MP od 2022 🙏
    🦋 03-05.'25 immuno zalecenia (dr Sydor)
    🏥 16.10.'25 biopsja+Cd138 ✅
    🍀08.11.'25 ET 4AA (+flebogamma)🍍🍟
    5dpt ⏸️, β 19,7; 7dpt - β 69,9; 9dpt - β 169,0; 13dpt - β 806,0; 19dpt - β 7735🙏🥰
    6tc sor, USG, mamy serduszko ❤️🙏
    10tc USG rośnie maluszek🥰Krwiaka nie ma🙏
    12+3 Prenatalne, wszystko dobrze 🙏😍
    14+4 USG 103g naszego szczęścia ❤️
    18tc sor mocne krwawienie, niskie łożysko, krwiak, maluszek 230g 🙏
    20tc dziewczynka 👧🏼💕
    21+3 Połówkowe, wszystko dobrze🙏430g 🥰
    34+3 USG 2476g naszego cudu 💓
    preg.png
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 25 maja, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ogromnie się cieszę! ❤️ Nie ma co już faktycznie badać bety bo to może być tylko niepotrzebny stres.
    Mnie w szpitalu pielęgniarka takiego stracha zrobiła jak powiedziała że mam przyrost za niski, a potem lekarz powiedział żeby się tym nie przejmować bo na tym etapie te przyrosty już nie są takie duże i na dla nich kluczowe jest USG.

    Monika001, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 25 maja, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Powiem Ci, ze mi bardzo ulżyło jak dr powiedziała żeby już nie badać bety 🙈 te dziwne przyrosty bardzo mnie stresowały, już łatwiej było czekać tydzień na USG.
    Tydzień szybko minie, a my kciuków nie puszczamy 🍀

    ❤️

    Gdybym zrobiła dzisiaj betę i przyrost byłby dobry to by mnie to na pewno mocno uspokoiło.

    Chociaż z drugiej strony jak widoczny był pęcherzyk prawie 5 mm to znaczy że od piątku musiała sporo przyrosnąć 🤔🍀🤞

    Joanah, Yahu, Sikoreczkaaa, krakersik, Jagoda222, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 25 maja, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibobo wrote:
    Monia ogromnie się cieszę! ❤️ Nie ma co już faktycznie badać bety bo to może być tylko niepotrzebny stres.
    Mnie w szpitalu pielęgniarka takiego stracha zrobiła jak powiedziała że mam przyrost za niski, a potem lekarz powiedział żeby się tym nie przejmować bo na tym etapie te przyrosty już nie są takie duże i na dla nich kluczowe jest USG.

    ❤️🍀🤞

    Dokładnie, GM powiedział że w usg w poniedziałek porównamy z dzisiejszym i będziemy więcej wiedzieli.

    Joanah, Yahu, Jagoda222, ibobo lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 25 maja, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane podpowiedzcie proszę-miałam dziś transfer i zastanawiam się czy inozytol powinnam brac nadal..nie dopytalam 🤷😬

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • starającaruda Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 25 maja, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Powiedzcie, może mi pomożecie : miałam transfer mrożonej blastki. Przyjmowałam estrofem 3 x dziennie. Lekarz chce stopniowo, w ciągu 5 dni zmniejszyć dawkę do zera. Wszystko po pozytywnej becie i widocznym pęcherzyku (5 tydzień). Czytam że najczęściej kliniki na sztucznym cyklu odstawiają estrofem w okolicach 10-12 tyg i zaczynam się trochę martwić ale nie chce podważać autorytetu lekarza.
    Czy dacie znać kiedy u was był odstawiany? Progesteron mam brać cały czas.

    Starająca Ruda
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 25 maja, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia to super wiadomości. ❤️ dalej nie puszczam kciuków ❤️❤️

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 26 maja, 02:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starającaruda wrote:
    Cześć!
    Powiedzcie, może mi pomożecie : miałam transfer mrożonej blastki. Przyjmowałam estrofem 3 x dziennie. Lekarz chce stopniowo, w ciągu 5 dni zmniejszyć dawkę do zera. Wszystko po pozytywnej becie i widocznym pęcherzyku (5 tydzień). Czytam że najczęściej kliniki na sztucznym cyklu odstawiają estrofem w okolicach 10-12 tyg i zaczynam się trochę martwić ale nie chce podważać autorytetu lekarza.
    Czy dacie znać kiedy u was był odstawiany? Progesteron mam brać cały czas.

    Pamiętam, że mi dr GM też kazał szybko zejść z estrofemu. I Pamiętam, że też mnie to stresowało, ale mu zaufałam. Wszystko było w porządku, nic się nie działo. Progesteron też miałam dłużej.

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Ilam Przyjaciółka
    Postów: 66 72

    Wysłany: 26 maja, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starającaruda wrote:
    Cześć!
    Powiedzcie, może mi pomożecie : miałam transfer mrożonej blastki. Przyjmowałam estrofem 3 x dziennie. Lekarz chce stopniowo, w ciągu 5 dni zmniejszyć dawkę do zera. Wszystko po pozytywnej becie i widocznym pęcherzyku (5 tydzień). Czytam że najczęściej kliniki na sztucznym cyklu odstawiają estrofem w okolicach 10-12 tyg i zaczynam się trochę martwić ale nie chce podważać autorytetu lekarza.
    Czy dacie znać kiedy u was był odstawiany? Progesteron mam brać cały czas.
    U mnie lekarz kazał odstawiać estrogeny po wizycie serduszkowej w 6+1. Odstawialiśmy stopniowo ale nie powiem mega mnie to stresowało bo to były pierwsze leki które odstawiałam. Wszystko jest okej :) teraz dalej przyjmuje już tylko progesteron

    Amh: 0,38
    niedoczynność tarczycy, adenomioza
    punkcja 6 pobranych- 5 blastek
    4❄️ 3AA, 2AA, 2AA, 2AA
    świeży transfer 4AA ❌
    FET 3AA ❌
    FET 2AA❌
    FET 2AA embrioglue 6dpt⏸️ 7dpt-57; 9dpt-157,1; 11dpt-330,1; 14dpt-1772,8; 20dpt-12554,8; 24dpt mamy ❤️ Sanco-zdrowy chłopiec 🩵 🤞🤞
    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 26 maja, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starającaruda wrote:
    Cześć!
    Powiedzcie, może mi pomożecie : miałam transfer mrożonej blastki. Przyjmowałam estrofem 3 x dziennie. Lekarz chce stopniowo, w ciągu 5 dni zmniejszyć dawkę do zera. Wszystko po pozytywnej becie i widocznym pęcherzyku (5 tydzień). Czytam że najczęściej kliniki na sztucznym cyklu odstawiają estrofem w okolicach 10-12 tyg i zaczynam się trochę martwić ale nie chce podważać autorytetu lekarza.
    Czy dacie znać kiedy u was był odstawiany? Progesteron mam brać cały czas.

    Ja miałam wczoraj pierwsze usg w 16dpt i od dzisiaj mam już zmniejszyć dawkę z 3x1 do 2x1.

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 26 maja, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starającaruda wrote:
    Cześć!
    Powiedzcie, może mi pomożecie : miałam transfer mrożonej blastki. Przyjmowałam estrofem 3 x dziennie. Lekarz chce stopniowo, w ciągu 5 dni zmniejszyć dawkę do zera. Wszystko po pozytywnej becie i widocznym pęcherzyku (5 tydzień). Czytam że najczęściej kliniki na sztucznym cyklu odstawiają estrofem w okolicach 10-12 tyg i zaczynam się trochę martwić ale nie chce podważać autorytetu lekarza.
    Czy dacie znać kiedy u was był odstawiany? Progesteron mam brać cały czas.

    Hej 🙋‍♀️, ja też szybko odstawiłam estrofem. Także bez obaw ☺️

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 26 maja, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia bardzo sie cieszę ❤️🥹🥰😍😘

    Monika001 lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 26 maja, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście wszystkie nieocenionym wsparciem ♥️ dziękuję.
    Fajnie, że jest to forum i możemy się wzajemnie dopingować.

    Przede mną dwa trudne tygodnie, jednak myślę pozytywnie 🍀🤞
    Mimo tych dziwnych przyrostów, ostatnia beta z 13dpt była dość wysoka co podnosi mnie na duchu.

    Fajnie, że mogę się tu wygadać i wyżalić, bo nie chcę na razie nikomu mówić żyjąc w takiej niepewności teraz.
    Następne badanie w 23 dpt, więc będziemy wiedzieć już trochę więcej 🍀🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 08:50

    Yahu, Przytulasek, krakersik, Joanah, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 26 maja, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lays00 wrote:
    Kochane podpowiedzcie proszę-miałam dziś transfer i zastanawiam się czy inozytol powinnam brac nadal..nie dopytalam 🤷😬

    Nie pamiętam dobrze, ale wydaje mi się, że inozytol brałam do pierwszej wizyty po transferze.
    Powodzenia 🍀

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 270 380

    Wysłany: 26 maja, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😉

    Dziś dla wielu z Nas trudny Dzień 😶 chciałam wszystkim już naszym Mamusiom z wątku życzyć pięknych chwil z maluchami🌷 - to w końcu też wreszcie Wasz dzień 🥹
    A Nam nadal walczącym , by ten dzień też prędzej, czy później nadszedł , kiedy też będziemy świętować 🤗😉

    Ja 1 czerwca zaczynam czwartą stymulację i o ile będzie zarodek, to Pani Doktor chce mrozić , zrobić sztuczną menopauzę, biopsje endometrium i na jesień transfer . Jest trudno ,ale chce zaufać Pani Doktor, - w końcu jest tu wiele przykładów, że warto🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 11:44

    Yahu, Falka, Edyta17, Agulek24, taterniczka, krakersik, Joanah, Lusiaa22, Frajda, Mandi41 lubią tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 26 maja, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasek wrote:
    Hej 😉

    Dziś dla wielu z Nas trudny Dzień 😶 chciałam wszystkim już naszym Mamusiom z wątku życzyć pięknych chwil z maluchami🌷 - to w końcu też wreszcie Wasz dzień 🥹
    A Nam nadal walczącym , by ten dzień też prędzej, czy później nadszedł , kiedy też będziemy świętować 🤗😉

    Ja 1 czerwca zaczynam czwartą stymulację i o ile będzie zarodek, to Pani Doktor chce mrozić , zrobić sztuczną menopauzę, biopsje endometrium i na jesień transfer . Jest trudno ,ale chce zaufać Pani Doktor, - w końcu jest tu wiele przykładów, że warto🥹
    Przytulasku, zaufaj dr MP - ona wie, co robi. Jestem tego przykładem. Wiem,że szlag człowieka trafia na myśl,że to wszystko znowu takie rozciągnięte w czasie, bo przecież chciałoby się tu i teraz działać. Ale nic mnie tak nie nauczyło pokory i cierpliwości, ivf 🫣 Miałam dokładnie ten sam plan działania przed ostatnim transferem - biopsja endometrium, menopauza, zmiany w stymulacji, lekach itp. Jak widać dało to efekt, więc u Ciebie też da, zobaczysz!!! 🍀🍀🍀🍀

    Edyta17, krakersik, Przytulasek, Lusiaa22, Frajda, Santi_14, Amelka06 lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 270 380

    Wysłany: 26 maja, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Przytulasku, zaufaj dr MP - ona wie, co robi. Jestem tego przykładem. Wiem,że szlag człowieka trafia na myśl,że to wszystko znowu takie rozciągnięte w czasie, bo przecież chciałoby się tu i teraz działać. Ale nic mnie tak nie nauczyło pokory i cierpliwości, ivf 🫣 Miałam dokładnie ten sam plan działania przed ostatnim transferem - biopsja endometrium, menopauza, zmiany w stymulacji, lekach itp. Jak widać dało to efekt, więc u Ciebie też da, zobaczysz!!! 🍀🍀🍀🍀

    Dziękuję Malinko za słowa wsparcia ❤️ daje to nadzieję😊

    Joanah, malina999 lubią tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️
‹‹ 5812 5813 5814 5815 5816 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ