Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 29 maja, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linusia83 wrote:
    U mnie podobnie troszkę pobolewa, senna jestem, dziś przespałam pół dnia, kiedy planujesz robić betę?
    Mam zrobic w sobote po 15(u nas laby do 12 max otwarte) albo w poniedziałek i teraz nie wiem..chyba chce miec jeszcze weekend z nadzieją że będzie ok 😬😬a Ty kiedy zamierzasz??

    Joanah lubi tę wiadomość

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • Śnieżka90 Autorytet
    Postów: 1444 1140

    Wysłany: 29 maja, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mąż ma brać NAD+ ale jakiej firmy ? Czy któraś kupowała?

    Śnieżka
    Aniołek- 10 tc [*] 2019
    Aniołek- 7 tc [*]2021
    Aniołek- cb 2022
    Aniołek-cb 2025
    Starania od 08.2016

    I dla Nas zaświeci słońce...
  • Linusia83 Koleżanka
    Postów: 36 37

    Wysłany: 29 maja, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lays00 wrote:
    Mam zrobic w sobote po 15(u nas laby do 12 max otwarte) albo w poniedziałek i teraz nie wiem..chyba chce miec jeszcze weekend z nadzieją że będzie ok 😬😬a Ty kiedy zamierzasz??
    U mnie tak samo są otwarte, o której miałaś transfer? Rozumiem że popołudniu? Ja zaczekam do poniedziałku. Ostatnio przy transferze w poniedziałek to również w poniedziałek byłam na badaniach u specjalisty, bardzo zaczęłam się źle czuć. Wróciłam do domu i się położyłam, ale wstałam i coś mnie tknęło,żeby zrobić test, był już cień. Na drugi dzień beta już wyszła coś koło 50.

  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 29 maja, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linusia83 wrote:
    U mnie tak samo są otwarte, o której miałaś transfer? Rozumiem że popołudniu? Ja zaczekam do poniedziałku. Ostatnio przy transferze w poniedziałek to również w poniedziałek byłam na badaniach u specjalisty, bardzo zaczęłam się źle czuć. Wróciłam do domu i się położyłam, ale wstałam i coś mnie tknęło,żeby zrobić test, był już cień. Na drugi dzień beta już wyszła coś koło 50.
    Miałam transfer po 14 wiec bez sensu byłoby iść o 11..Raczej napewno wstrzymam się do poniedziałku 👌chociaż sikacza pewnie w piątek sobie nie odmówie 🤷🤦

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 29 maja, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj znowu mam plamienie 😔
    Na razie tylko lekko na papierze i oby tak zostało 🙏🍀🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 19:08

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • kala99 Przyjaciółka
    Postów: 124 41

    Wysłany: 29 maja, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. A ja mam do Was pytanie biorę accofil do 12 tyd, 08.06 jadę na pobranie krwi na prenatalne i pytanie czy ten accofil nie wpłynie na wynik badania?

  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 29 maja, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śnieżka90 wrote:
    Dziewczyny, mąż ma brać NAD+ ale jakiej firmy ? Czy któraś kupowała?

    Hejka, ja wg zalecen suplementuje, aktualnie z firmy herb i polecam

    Yahu, Śnieżka90 lubią tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Kamyczek1122 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 30 maja, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kala99 wrote:
    Cześć Dziewczyny. A ja mam do Was pytanie biorę accofil do 12 tyd, 08.06 jadę na pobranie krwi na prenatalne i pytanie czy ten accofil nie wpłynie na wynik badania?
    Ja brałam przed ciążą i w jej trakcie i nie wpłynęło na wynik badań prenatalnych ☺️

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 30 maja, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka, jak tam dzisiejszy wynik? 🍀🤞

    Linusia i Lays, testowałyście dzisiaj? 🤞

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 30 maja, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Falka, jak tam dzisiejszy wynik? 🍀🤞

    Linusia i Lays, testowałyście dzisiaj? 🤞
    Ja zrobiłam pinka ale bielszy niż moje zęby..nie widzę szans..w 5dpt zawsze już coś się pokazywało 👎👎

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 30 maja, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Falka, jak tam dzisiejszy wynik? 🍀🤞

    Linusia i Lays, testowałyście dzisiaj? 🤞
    415,4 🥹

    Monika jak u Ciebie?

    Monika001, Przytulasek, Yahu, krakersik, malina999, ibobo, Jagoda222, Migotka96 lubią tę wiadomość

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 30 maja, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lays00 wrote:
    Ja zrobiłam pinka ale bielszy niż moje zęby..nie widzę szans..w 5dpt zawsze już coś się pokazywało 👎👎

    Mój też ostatnio był biały jak śnieg. Kreseczka była dopiero 6dpt i to delikatna.

    Także spokojnie, będzie dobrze 🍀🤞

    Jagoda222 lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 30 maja, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    415,4 🥹

    Monika jak u Ciebie?

    Ale pięknie rośnie 😍

    U mnie wczoraj znowu plamienie się pojawiło ale zbadałam dzisiaj betę zgodnie z tym co ostatnio mi ginekolog zalecił.
    Wynik 12586 (21 dpt)🥹🍀🤞


    W ogóle, od praktycznie samego początku po transferze nie mam apetytu i ciężko mi wmuszać w siebie posiłki. Dzisiaj się zważyłam i prawie -5kg w miesiąc 😞 te posiłki które jem, staram się aby były mocno wartościowe jednak troszkę mnie dzisiaj ta waga przeraziła.
    Czy któraś z Was też tak miała?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 13:49

    Sikoreczkaaa, Falka, Yahu, Jagoda222, Migotka96 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Linusia83 Koleżanka
    Postów: 36 37

    Wysłany: 30 maja, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też biel wizira, ale ostatnio dopiero u mnie wyszedł 7 dnia. Dziś za to tak się źle czuje, że od rana leżę. Objawy jak by mnie choroba rozbierała....

    Mam jeszcze nadzieję, trzeba Lays00 jeszcze się uzbroić w cierpliwość.... Ehhhh

    Monika piękna beta.
    Falka to jest wynik z 14 dnia?

    Monika001, Jagoda222 lubią tę wiadomość

  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 30 maja, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Ale pięknie rośnie 😍

    U mnie wczoraj znowu plamienie się pojawiło ale zbadałam dzisiaj betę zgodnie z tym co ostatnio mi ginekolog zalecił.
    Wynik 12586 (21 dpt)🥹🍀🤞


    W ogóle, od praktycznie samego początku po transferze nie mam apetytu i ciężko mi wmuszać w siebie posiłki. Dzisiaj się zważyłam i prawie -5kg w miesiąc 😞 te posiłki które jem, staram się aby były mocno wartościowe jednak troszkę mnie dzisiaj ta waga przeraziła.
    Czy któraś z Was też tak miała?

    Ja tak miałam. Od początku ciąży brak apetytu i wymioty i -5kg w dół. Teraz jestem w 27+ 2 dni, utracone 5 kg wróciły i doszły 2 dodatkowe kg. A dzidzia ma już prawie 1 kg. Wszystko jest dobrze.
    Piękny przyrost bety 🤞🤞🤞

    Joanah, Monika001, Yahu, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 30 maja, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linusia83 wrote:
    U mnie też biel wizira, ale ostatnio dopiero u mnie wyszedł 7 dnia. Dziś za to tak się źle czuje, że od rana leżę. Objawy jak by mnie choroba rozbierała....

    Mam jeszcze nadzieję, trzeba Lays00 jeszcze się uzbroić w cierpliwość.... Ehhhh

    Monika piękna beta.
    Falka to jest wynik z 14 dnia?
    Chciałabym, żeby to był wynik z 14 dnia 😅 dziś już 17, porównując do Moniki to moje wyniki są mikroskopijne 🫣

    Monika piękna beta 🍀

    Monika001 lubi tę wiadomość

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 30 maja, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Ja tak miałam. Od początku ciąży brak apetytu i wymioty i -5kg w dół. Teraz jestem w 27+ 2 dni, utracone 5 kg wróciły i doszły 2 dodatkowe kg. A dzidzia ma już prawie 1 kg. Wszystko jest dobrze.
    Piękny przyrost bety 🤞🤞🤞

    Czyli nie jest ze mną źle 🤣
    Na szczęście wymiotów brak „na razie” 🍀🤞

    To już piękny maluszek mieszka w Twoim brzuchu 🥹🍀

    Joanah, Idia90 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 30 maja, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    Chciałabym, żeby to był wynik z 14 dnia 😅 dziś już 17, porównując do Moniki to moje wyniki są mikroskopijne 🫣

    Monika piękna beta 🍀

    Betę mam niby wysoką ale chyba odetchnę dopiero gdy zobaczę serduszko 🥹🍀🤞

    W poniedziałek mam wizytę ale myślę że może to być jeszcze za szybko żeby było widoczne serduszko 🤔

    Tobie też życzę kosmicznych przyrostów teraz 🍀

    I nie ma co porównywać bet ☝️😉 każda z nas jest inna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 15:53

    Jagoda222 lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 30 maja, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linusia83 wrote:
    U mnie też biel wizira, ale ostatnio dopiero u mnie wyszedł 7 dnia. Dziś za to tak się źle czuje, że od rana leżę. Objawy jak by mnie choroba rozbierała....

    Mam jeszcze nadzieję, trzeba Lays00 jeszcze się uzbroić w cierpliwość.... Ehhhh

    Monika piękna beta.
    Falka to jest wynik z 14 dnia?
    Ja tez cos katar mam i gardlo drapie..jeszcze tego brakuje 🤦🤦i chyba przez pogode spie cały dzień i wszystko mnie boli 🤨

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 30 maja, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Betę mam niby wysoką ale chyba odetchnę dopiero gdy zobaczę serduszko 🥹🍀🤞

    W poniedziałek mam wizytę ale myślę że może to być jeszcze za szybko żeby było widoczne serduszko 🤔

    Tobie też życzę kosmicznych przyrostów teraz 🍀
    Monika pięknie 👍👍😀😀

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
‹‹ 5814 5815 5816 5817 5818 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ