Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Mam zrobic w sobote po 15(u nas laby do 12 max otwarte) albo w poniedziałek i teraz nie wiem..chyba chce miec jeszcze weekend z nadzieją że będzie ok 😬😬a Ty kiedy zamierzasz??Linusia83 wrote:U mnie podobnie troszkę pobolewa, senna jestem, dziś przespałam pół dnia, kiedy planujesz robić betę?
Joanah lubi tę wiadomość
Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
U mnie tak samo są otwarte, o której miałaś transfer? Rozumiem że popołudniu? Ja zaczekam do poniedziałku. Ostatnio przy transferze w poniedziałek to również w poniedziałek byłam na badaniach u specjalisty, bardzo zaczęłam się źle czuć. Wróciłam do domu i się położyłam, ale wstałam i coś mnie tknęło,żeby zrobić test, był już cień. Na drugi dzień beta już wyszła coś koło 50.Lays00 wrote:Mam zrobic w sobote po 15(u nas laby do 12 max otwarte) albo w poniedziałek i teraz nie wiem..chyba chce miec jeszcze weekend z nadzieją że będzie ok 😬😬a Ty kiedy zamierzasz??
-
Miałam transfer po 14 wiec bez sensu byłoby iść o 11..Raczej napewno wstrzymam się do poniedziałku 👌chociaż sikacza pewnie w piątek sobie nie odmówie 🤷🤦Linusia83 wrote:U mnie tak samo są otwarte, o której miałaś transfer? Rozumiem że popołudniu? Ja zaczekam do poniedziałku. Ostatnio przy transferze w poniedziałek to również w poniedziałek byłam na badaniach u specjalisty, bardzo zaczęłam się źle czuć. Wróciłam do domu i się położyłam, ale wstałam i coś mnie tknęło,żeby zrobić test, był już cień. Na drugi dzień beta już wyszła coś koło 50.Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Ja dzisiaj znowu mam plamienie 😔
Na razie tylko lekko na papierze i oby tak zostało 🙏🍀🤞Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 19:08
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Śnieżka90 wrote:Dziewczyny, mąż ma brać NAD+ ale jakiej firmy ? Czy któraś kupowała?
Hejka, ja wg zalecen suplementuje, aktualnie z firmy herb i polecam
Yahu, Śnieżka90 lubią tę wiadomość
Angelius od 10.24r
🆘AMH 10.24-0,37
12.25-0,97
02.26- 1.6 !🩷
-> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
-> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
-> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
-> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
Wrzesnien: cd138,cd56- ok
genetyka i imuno- ok
Brak 6kirów- accofil do tr,
III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
-dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
-> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
02.26-zmiana lekarza 🩷
- omnitrope,metformina
02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
-> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
-> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0
->14.05 mezo + leczenie endo -
Ja brałam przed ciążą i w jej trakcie i nie wpłynęło na wynik badań prenatalnych ☺️kala99 wrote:Cześć Dziewczyny. A ja mam do Was pytanie biorę accofil do 12 tyd, 08.06 jadę na pobranie krwi na prenatalne i pytanie czy ten accofil nie wpłynie na wynik badania?
-
Falka, jak tam dzisiejszy wynik? 🍀🤞
Linusia i Lays, testowałyście dzisiaj? 🤞Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Ja zrobiłam pinka ale bielszy niż moje zęby..nie widzę szans..w 5dpt zawsze już coś się pokazywało 👎👎Monika001 wrote:Falka, jak tam dzisiejszy wynik? 🍀🤞
Linusia i Lays, testowałyście dzisiaj? 🤞Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
415,4 🥹Monika001 wrote:Falka, jak tam dzisiejszy wynik? 🍀🤞
Linusia i Lays, testowałyście dzisiaj? 🤞
Monika jak u Ciebie?
Monika001, Przytulasek, Yahu, krakersik, malina999, ibobo, Jagoda222, Migotka96 lubią tę wiadomość
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Lays00 wrote:Ja zrobiłam pinka ale bielszy niż moje zęby..nie widzę szans..w 5dpt zawsze już coś się pokazywało 👎👎
Mój też ostatnio był biały jak śnieg. Kreseczka była dopiero 6dpt i to delikatna.
Także spokojnie, będzie dobrze 🍀🤞
Jagoda222 lubi tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Falka wrote:415,4 🥹
Monika jak u Ciebie?
Ale pięknie rośnie 😍
U mnie wczoraj znowu plamienie się pojawiło ale zbadałam dzisiaj betę zgodnie z tym co ostatnio mi ginekolog zalecił.
Wynik 12586 (21 dpt)🥹🍀🤞
W ogóle, od praktycznie samego początku po transferze nie mam apetytu i ciężko mi wmuszać w siebie posiłki. Dzisiaj się zważyłam i prawie -5kg w miesiąc 😞 te posiłki które jem, staram się aby były mocno wartościowe jednak troszkę mnie dzisiaj ta waga przeraziła.
Czy któraś z Was też tak miała?Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 13:49
Sikoreczkaaa, Falka, Yahu, Jagoda222, Migotka96 lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
U mnie też biel wizira, ale ostatnio dopiero u mnie wyszedł 7 dnia. Dziś za to tak się źle czuje, że od rana leżę. Objawy jak by mnie choroba rozbierała....
Mam jeszcze nadzieję, trzeba Lays00 jeszcze się uzbroić w cierpliwość.... Ehhhh
Monika piękna beta.
Falka to jest wynik z 14 dnia?
Monika001, Jagoda222 lubią tę wiadomość
-
Monika001 wrote:Ale pięknie rośnie 😍
U mnie wczoraj znowu plamienie się pojawiło ale zbadałam dzisiaj betę zgodnie z tym co ostatnio mi ginekolog zalecił.
Wynik 12586 (21 dpt)🥹🍀🤞
W ogóle, od praktycznie samego początku po transferze nie mam apetytu i ciężko mi wmuszać w siebie posiłki. Dzisiaj się zważyłam i prawie -5kg w miesiąc 😞 te posiłki które jem, staram się aby były mocno wartościowe jednak troszkę mnie dzisiaj ta waga przeraziła.
Czy któraś z Was też tak miała?
Ja tak miałam. Od początku ciąży brak apetytu i wymioty i -5kg w dół. Teraz jestem w 27+ 2 dni, utracone 5 kg wróciły i doszły 2 dodatkowe kg. A dzidzia ma już prawie 1 kg. Wszystko jest dobrze.
Piękny przyrost bety 🤞🤞🤞
Joanah, Monika001, Yahu, Jagoda222 lubią tę wiadomość
💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
💔7.2023 - ciąża biochemiczna
7.2023 AP Dr MP
💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.
⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.
Decyzja o in vitro.
➡️Start 21.06.2024
I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.
II procedura:
8.11.2024 - punkcja
13.11.2024 - transfer 3AB
Beta <2,30 🙁
❄️ 31.03.2025 3BB
Beta <2,30 🙁
III procedura p. długi.
❄️❄️
plaquenil 200 - przez 4 miesiące
6.10.2025 4AB
Beta <2,3 ☹️
Test Be Ready - brak przesunięcia.
8.12.2025 3AB
5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
7dpt - 80,50 prog. 37,44
9dpt - 229,70 prog. 30,37
11dpt - 565,50 prog. 30,80
14dpt - 2013,50 prog. 44,50
22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️ -
Chciałabym, żeby to był wynik z 14 dnia 😅 dziś już 17, porównując do Moniki to moje wyniki są mikroskopijne 🫣Linusia83 wrote:U mnie też biel wizira, ale ostatnio dopiero u mnie wyszedł 7 dnia. Dziś za to tak się źle czuje, że od rana leżę. Objawy jak by mnie choroba rozbierała....
Mam jeszcze nadzieję, trzeba Lays00 jeszcze się uzbroić w cierpliwość.... Ehhhh
Monika piękna beta.
Falka to jest wynik z 14 dnia?
Monika piękna beta 🍀
Monika001 lubi tę wiadomość
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Idia90 wrote:Ja tak miałam. Od początku ciąży brak apetytu i wymioty i -5kg w dół. Teraz jestem w 27+ 2 dni, utracone 5 kg wróciły i doszły 2 dodatkowe kg. A dzidzia ma już prawie 1 kg. Wszystko jest dobrze.
Piękny przyrost bety 🤞🤞🤞
Czyli nie jest ze mną źle 🤣
Na szczęście wymiotów brak „na razie” 🍀🤞
To już piękny maluszek mieszka w Twoim brzuchu 🥹🍀
Joanah, Idia90 lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Falka wrote:Chciałabym, żeby to był wynik z 14 dnia 😅 dziś już 17, porównując do Moniki to moje wyniki są mikroskopijne 🫣
Monika piękna beta 🍀
Betę mam niby wysoką ale chyba odetchnę dopiero gdy zobaczę serduszko 🥹🍀🤞
W poniedziałek mam wizytę ale myślę że może to być jeszcze za szybko żeby było widoczne serduszko 🤔
Tobie też życzę kosmicznych przyrostów teraz 🍀
I nie ma co porównywać bet ☝️😉 każda z nas jest innaWiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 15:53
Jagoda222 lubi tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Ja tez cos katar mam i gardlo drapie..jeszcze tego brakuje 🤦🤦i chyba przez pogode spie cały dzień i wszystko mnie boli 🤨Linusia83 wrote:U mnie też biel wizira, ale ostatnio dopiero u mnie wyszedł 7 dnia. Dziś za to tak się źle czuje, że od rana leżę. Objawy jak by mnie choroba rozbierała....
Mam jeszcze nadzieję, trzeba Lays00 jeszcze się uzbroić w cierpliwość.... Ehhhh
Monika piękna beta.
Falka to jest wynik z 14 dnia?Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Monika pięknie 👍👍😀😀Monika001 wrote:Betę mam niby wysoką ale chyba odetchnę dopiero gdy zobaczę serduszko 🥹🍀🤞
W poniedziałek mam wizytę ale myślę że może to być jeszcze za szybko żeby było widoczne serduszko 🤔
Tobie też życzę kosmicznych przyrostów teraz 🍀Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB



