Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 800

    Wysłany: 30 maja, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lays00 wrote:
    Ja zrobiłam pinka ale bielszy niż moje zęby..nie widzę szans..w 5dpt zawsze już coś się pokazywało 👎👎

    Każda ciąża nawet u jednej kobiety może być zupełnie inna, także to, że poprzedni transfer był z innym wynikiem nic nie znaczy :) trzeba zaczekać i w pon sprawdzić betę. Trzymam mocno kciuki 🍀

    Falka piękny przyrost ❤️ oby tak dalej, kropek walczy!

    Monia beta cudna! W teorii serduszko się pojawia powyżej bety 10k, do poniedziałku możesz mieć nawet koło 20k, więc może będzie już widać jak mruga 🍀❤️

    Wspaniale wieści dziewczyny!

    Monika001, Falka, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 30 maja, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Każda ciąża nawet u jednej kobiety może być zupełnie inna, także to, że poprzedni transfer był z innym wynikiem nic nie znaczy :) trzeba zaczekać i w pon sprawdzić betę. Trzymam mocno kciuki 🍀

    Falka piękny przyrost ❤️ oby tak dalej, kropek walczy!

    Monia beta cudna! W teorii serduszko się pojawia powyżej bety 10k, do poniedziałku możesz mieć nawet koło 20k, więc może będzie już widać jak mruga 🍀❤️

    Wspaniale wieści dziewczyny!

    A Ty jak się czujesz? ❤️
    Ciężko już na końcówce?

    Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 30 maja, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Każda ciąża nawet u jednej kobiety może być zupełnie inna, także to, że poprzedni transfer był z innym wynikiem nic nie znaczy :) trzeba zaczekać i w pon sprawdzić betę. Trzymam mocno kciuki 🍀

    Falka piękny przyrost ❤️ oby tak dalej, kropek walczy!

    Monia beta cudna! W teorii serduszko się pojawia powyżej bety 10k, do poniedziałku możesz mieć nawet koło 20k, więc może będzie już widać jak mruga 🍀❤️

    Wspaniale wieści dziewczyny!
    Dzieki krakersiku 😘
    Jednak chyba juz nie wierzę że się uda..obym sie myliła 🤷

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • Jagoda222 Autorytet
    Postów: 430 560

    Wysłany: 30 maja, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lays00 wrote:
    Ja tez cos katar mam i gardlo drapie..jeszcze tego brakuje 🤦🤦i chyba przez pogode spie cały dzień i wszystko mnie boli 🤨
    Ja kiedyś miałam transfer z dwoma dziewczynami.One obie też miały objawy potem jakby je choroba zbierała i Obie zaszły wtedy w ciaze ✊Trzymam kciuki ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 22:22

  • Jagoda222 Autorytet
    Postów: 430 560

    Wysłany: 30 maja, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaglądam do Was od czasu do czasu i trzymam kciuki ,żeby się udało każdej✊Monia beta piękna,bardzo wierzyłam w Ciebie ✊❤️Falka gratulacje✊
    No i z całych sił kciuki za ŚNIEŻKĘ ✊Często myślę o Tobie❤️
    Przestanę tu zaglądac Jak Ci się uda ❤️
    Pozdrowionka 😘❤️

    Agulek24, Przytulasek, Joanah lubią tę wiadomość

  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 31 maja, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna1501. wrote:
    Meerici gratuluję ❤️, a ja dlugo czekaliście na AZ ? Moge na priv ?
    Oczywiście możesz pisać 😊

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 800

    Wysłany: 31 maja, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    A Ty jak się czujesz? ❤️
    Ciężko już na końcówce?

    Dobrze, dziękuję :)
    Myslalam, że będzie dużo gorzej na tym etapie, a jest w miarę ok. Czuję się lepiej, niż przez większość ciąży 🙈

    Takie chyba standardowe rzeczy- opuchnięte lekko dłonie, kostki i stopy, mniejsza wydolność np po schodach itd, ale nie ma źle.
    Miałam problem ze spaniem, usypiałam dopiero koło 3-4, a kolo 8 koniec spania. I to jeszcze z dwiema pobudkami na siku. A od dobrych 3-4 nocy usypiam dość szybko, śpię jak zabita ciągiem po 5-7h, dodatkowo drzemka w dzień, także duża poprawa :)

    Ale w sumie tamte rzeczy jakoś specjalnie mi nie przeszkadzają, gorzej z mdłościami, wróciły mi kilka dni temu. Afirmuje że to znak zbliżającego się porodu, ale coś słabo to idzie 😂

    Bardzo bym chciała, żeby się już urodził, żeby skończyła się ta niepewność. A z drugiej strony coraz bardziej się boję porodu. Mam milion myśli i lekow. Pomimo tego i tak bardzo chce urodzić naturalnie, ale ta niepewność co mnie czeka, kiedy się zacznie, jak bardzo będzie bolało itd

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 31 maja, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    Ja kiedyś miałam transfer z dwoma dziewczynami.One obie też miały objawy potem jakby je choroba zbierała i Obie zaszły wtedy w ciaze ✊Trzymam kciuki ✊
    😀😀To by było coś 👍
    Jutro lecę na betę -zobaczymy co będzie 😬

    Agulek24, Jagoda222, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 31 maja, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Dobrze, dziękuję :)
    Myslalam, że będzie dużo gorzej na tym etapie, a jest w miarę ok. Czuję się lepiej, niż przez większość ciąży 🙈

    Takie chyba standardowe rzeczy- opuchnięte lekko dłonie, kostki i stopy, mniejsza wydolność np po schodach itd, ale nie ma źle.
    Miałam problem ze spaniem, usypiałam dopiero koło 3-4, a kolo 8 koniec spania. I to jeszcze z dwiema pobudkami na siku. A od dobrych 3-4 nocy usypiam dość szybko, śpię jak zabita ciągiem po 5-7h, dodatkowo drzemka w dzień, także duża poprawa :)

    Ale w sumie tamte rzeczy jakoś specjalnie mi nie przeszkadzają, gorzej z mdłościami, wróciły mi kilka dni temu. Afirmuje że to znak zbliżającego się porodu, ale coś słabo to idzie 😂

    Bardzo bym chciała, żeby się już urodził, żeby skończyła się ta niepewność. A z drugiej strony coraz bardziej się boję porodu. Mam milion myśli i lekow. Pomimo tego i tak bardzo chce urodzić naturalnie, ale ta niepewność co mnie czeka, kiedy się zacznie, jak bardzo będzie bolało itd

    Popatrz Krakersiku, tyle było obaw o przedwczesny poród, a tu za chwilę będzie trzeba panicza wyganiać. 🥹🥹🥹❤️

    Sikoreczkaaa, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 31 maja, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    Zaglądam do Was od czasu do czasu i trzymam kciuki ,żeby się udało każdej✊Monia beta piękna,bardzo wierzyłam w Ciebie ✊❤️Falka gratulacje✊
    No i z całych sił kciuki za ŚNIEŻKĘ ✊Często myślę o Tobie❤️
    Przestanę tu zaglądac Jak Ci się uda ❤️
    Pozdrowionka 😘❤️


    Ja też nieustannie trzymam kciuki za Was i za Śnieżkę i za każdą staraczkę 🤞🤞🤞❤️❤️❤️, tym bardziej, że niepłodność zostaje w człowieku, przynajmniej we mnie...
    My jeszcze będziemy wracać po ostatniego mrozaczka, bez większych nadziei, a potem zamkniemy ten długi i trudny rozdział... 🙂

    Jagoda222, Yahu, krakersik, Przytulasek, Joanah, Amelka06 lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 31 maja, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Popatrz Krakersiku, tyle było obaw o przedwczesny poród, a tu za chwilę będzie trzeba panicza wyganiać. 🥹🥹🥹❤️

    Dokladnie to samo pomyślałam najpierw stresy że bobas za szybko a potem siedzi i nie mysli wyjść 🙈😅

    Krakersiku najgorszy strach przed nieznanym. Ale człowiek już tyle przeszedł że to już final i bobasek bedzie z nim. ❤️

    Agulek24, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 31 maja, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Dobrze, dziękuję :)
    Myslalam, że będzie dużo gorzej na tym etapie, a jest w miarę ok. Czuję się lepiej, niż przez większość ciąży 🙈

    Takie chyba standardowe rzeczy- opuchnięte lekko dłonie, kostki i stopy, mniejsza wydolność np po schodach itd, ale nie ma źle.
    Miałam problem ze spaniem, usypiałam dopiero koło 3-4, a kolo 8 koniec spania. I to jeszcze z dwiema pobudkami na siku. A od dobrych 3-4 nocy usypiam dość szybko, śpię jak zabita ciągiem po 5-7h, dodatkowo drzemka w dzień, także duża poprawa :)

    Ale w sumie tamte rzeczy jakoś specjalnie mi nie przeszkadzają, gorzej z mdłościami, wróciły mi kilka dni temu. Afirmuje że to znak zbliżającego się porodu, ale coś słabo to idzie 😂

    Bardzo bym chciała, żeby się już urodził, żeby skończyła się ta niepewność. A z drugiej strony coraz bardziej się boję porodu. Mam milion myśli i lekow. Pomimo tego i tak bardzo chce urodzić naturalnie, ale ta niepewność co mnie czeka, kiedy się zacznie, jak bardzo będzie bolało itd

    To już ostatnie dni, dasz radę 😉
    Nie myśl o bólu tylko o człowieczku którego już niedługo będziesz tuliła 😍

    Już tyle przeszłaś że poród to będzie pikuś 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 10:58

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 1 czerwca, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze bety 🤞
    Dawajcie znać od razu.

    Ja proszę dzisiaj o kciuki za USG 🍀🤞
    Mam wizytę na godzinę 17.00. Boję się bardzo.

    Kingus 1, taterniczka, Yahu, Falka, Agulek24, krakersik, Przytulasek lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 1 czerwca, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze bety 🤞
    Dawajcie znać od razu.

    Ja proszę dzisiaj o kciuki za USG 🍀🤞
    Mam wizytę na godzinę 17.00. Boję się bardzo.

    Ogromne kciuki za Was wszystkie!🍀🤞
    Śnieżka, co u Ciebie?

    Joanah lubi tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 1 czerwca, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze bety 🤞
    Dawajcie znać od razu.

    Ja proszę dzisiaj o kciuki za USG 🍀🤞
    Mam wizytę na godzinę 17.00. Boję się bardzo.

    Kciuki ✊️

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Linusia83 Koleżanka
    Postów: 36 37

    Wysłany: 1 czerwca, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki trzymam, krew oddana, wyniki będą do 14, może wcześniej, bo się poświęciłam dzisiaj i byłam w szpitalu ...

    Falka, krakersik lubią tę wiadomość

  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 1 czerwca, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 19dpt… 767,4 🫣
    Przyrost znowu niższy, ale tym razem w normie…
    Mam nadzieję, że w środę będę mieć USG i będę wiedzieć coś więcej 🤞🍀

    paulity, Yahu, malina999, krakersik, Przytulasek, Amelka06, Joanah lubią tę wiadomość

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Idia90 Autorytet
    Postów: 715 749

    Wysłany: 1 czerwca, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lays00 wrote:
    Ja tez cos katar mam i gardlo drapie..jeszcze tego brakuje 🤦🤦i chyba przez pogode spie cały dzień i wszystko mnie boli 🤨
    Mój pierwszy objaw ciążowy to właśnie takie przeziębienie :D (i to nie pierwsza ciążą z takim pierwszym objawem). Także trzymam kciuku za dodatnią betę ✊️✊️

    Monika ✊️✊️
    Falka ✊️✊️

    krakersik lubi tę wiadomość

    💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
    💔7.2023 - ciąża biochemiczna

    7.2023 AP Dr MP
    💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.

    ⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.

    Decyzja o in vitro.
    ➡️Start 21.06.2024
    I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
    💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.

    II procedura:
    8.11.2024 - punkcja
    13.11.2024 - transfer 3AB
    Beta <2,30 🙁
    ❄️ 31.03.2025 3BB
    Beta <2,30 🙁

    III procedura p. długi.
    ❄️❄️
    plaquenil 200 - przez 4 miesiące
    6.10.2025 4AB
    Beta <2,3 ☹️
    Test Be Ready - brak przesunięcia.
    8.12.2025 3AB
    5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
    7dpt - 80,50 prog. 37,44
    9dpt - 229,70 prog. 30,37
    11dpt - 565,50 prog. 30,80
    14dpt - 2013,50 prog. 44,50
    22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 1 czerwca, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze bety 🤞
    Dawajcie znać od razu.

    Ja proszę dzisiaj o kciuki za USG 🍀🤞
    Mam wizytę na godzinę 17.00. Boję się bardzo.
    🤞🤞🤞

    Ja ani się nie spiesze ze sprawdzaniem..juz się umówiłam na piatek do dr MP 🤷👎

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 1 czerwca, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idia90 wrote:
    Mój pierwszy objaw ciążowy to właśnie takie przeziębienie :D (i to nie pierwsza ciążą z takim pierwszym objawem). Także trzymam kciuku za dodatnią betę ✊️✊️

    Monika ✊️✊️
    Falka ✊️✊️
    😘😘

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
‹‹ 5815 5816 5817 5818 5819 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ