Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Lays00 wrote:Ja zrobiłam pinka ale bielszy niż moje zęby..nie widzę szans..w 5dpt zawsze już coś się pokazywało 👎👎
Każda ciąża nawet u jednej kobiety może być zupełnie inna, także to, że poprzedni transfer był z innym wynikiem nic nie znaczy
trzeba zaczekać i w pon sprawdzić betę. Trzymam mocno kciuki 🍀
Falka piękny przyrost ❤️ oby tak dalej, kropek walczy!
Monia beta cudna! W teorii serduszko się pojawia powyżej bety 10k, do poniedziałku możesz mieć nawet koło 20k, więc może będzie już widać jak mruga 🍀❤️
Wspaniale wieści dziewczyny!
Monika001, Falka, Joanah lubią tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
krakersik wrote:Każda ciąża nawet u jednej kobiety może być zupełnie inna, także to, że poprzedni transfer był z innym wynikiem nic nie znaczy
trzeba zaczekać i w pon sprawdzić betę. Trzymam mocno kciuki 🍀
Falka piękny przyrost ❤️ oby tak dalej, kropek walczy!
Monia beta cudna! W teorii serduszko się pojawia powyżej bety 10k, do poniedziałku możesz mieć nawet koło 20k, więc może będzie już widać jak mruga 🍀❤️
Wspaniale wieści dziewczyny!
A Ty jak się czujesz? ❤️
Ciężko już na końcówce?
Joanah, krakersik lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Dzieki krakersiku 😘krakersik wrote:Każda ciąża nawet u jednej kobiety może być zupełnie inna, także to, że poprzedni transfer był z innym wynikiem nic nie znaczy
trzeba zaczekać i w pon sprawdzić betę. Trzymam mocno kciuki 🍀
Falka piękny przyrost ❤️ oby tak dalej, kropek walczy!
Monia beta cudna! W teorii serduszko się pojawia powyżej bety 10k, do poniedziałku możesz mieć nawet koło 20k, więc może będzie już widać jak mruga 🍀❤️
Wspaniale wieści dziewczyny!
Jednak chyba juz nie wierzę że się uda..obym sie myliła 🤷Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Ja kiedyś miałam transfer z dwoma dziewczynami.One obie też miały objawy potem jakby je choroba zbierała i Obie zaszły wtedy w ciaze ✊Trzymam kciuki ✊Lays00 wrote:Ja tez cos katar mam i gardlo drapie..jeszcze tego brakuje 🤦🤦i chyba przez pogode spie cały dzień i wszystko mnie boli 🤨
Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja, 22:22
-
Zaglądam do Was od czasu do czasu i trzymam kciuki ,żeby się udało każdej✊Monia beta piękna,bardzo wierzyłam w Ciebie ✊❤️Falka gratulacje✊
No i z całych sił kciuki za ŚNIEŻKĘ ✊Często myślę o Tobie❤️
Przestanę tu zaglądac Jak Ci się uda ❤️
Pozdrowionka 😘❤️
Agulek24, Przytulasek, Joanah lubią tę wiadomość
-
Oczywiście możesz pisać 😊Justyna1501. wrote:Meerici gratuluję ❤️, a ja dlugo czekaliście na AZ ? Moge na priv ?🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
Monika001 wrote:A Ty jak się czujesz? ❤️
Ciężko już na końcówce?
Dobrze, dziękuję
Myslalam, że będzie dużo gorzej na tym etapie, a jest w miarę ok. Czuję się lepiej, niż przez większość ciąży 🙈
Takie chyba standardowe rzeczy- opuchnięte lekko dłonie, kostki i stopy, mniejsza wydolność np po schodach itd, ale nie ma źle.
Miałam problem ze spaniem, usypiałam dopiero koło 3-4, a kolo 8 koniec spania. I to jeszcze z dwiema pobudkami na siku. A od dobrych 3-4 nocy usypiam dość szybko, śpię jak zabita ciągiem po 5-7h, dodatkowo drzemka w dzień, także duża poprawa
Ale w sumie tamte rzeczy jakoś specjalnie mi nie przeszkadzają, gorzej z mdłościami, wróciły mi kilka dni temu. Afirmuje że to znak zbliżającego się porodu, ale coś słabo to idzie 😂
Bardzo bym chciała, żeby się już urodził, żeby skończyła się ta niepewność. A z drugiej strony coraz bardziej się boję porodu. Mam milion myśli i lekow. Pomimo tego i tak bardzo chce urodzić naturalnie, ale ta niepewność co mnie czeka, kiedy się zacznie, jak bardzo będzie bolało itd🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
😀😀To by było coś 👍Jagoda222 wrote:Ja kiedyś miałam transfer z dwoma dziewczynami.One obie też miały objawy potem jakby je choroba zbierała i Obie zaszły wtedy w ciaze ✊Trzymam kciuki ✊
Jutro lecę na betę -zobaczymy co będzie 😬
Agulek24, Jagoda222, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
krakersik wrote:Dobrze, dziękuję

Myslalam, że będzie dużo gorzej na tym etapie, a jest w miarę ok. Czuję się lepiej, niż przez większość ciąży 🙈
Takie chyba standardowe rzeczy- opuchnięte lekko dłonie, kostki i stopy, mniejsza wydolność np po schodach itd, ale nie ma źle.
Miałam problem ze spaniem, usypiałam dopiero koło 3-4, a kolo 8 koniec spania. I to jeszcze z dwiema pobudkami na siku. A od dobrych 3-4 nocy usypiam dość szybko, śpię jak zabita ciągiem po 5-7h, dodatkowo drzemka w dzień, także duża poprawa
Ale w sumie tamte rzeczy jakoś specjalnie mi nie przeszkadzają, gorzej z mdłościami, wróciły mi kilka dni temu. Afirmuje że to znak zbliżającego się porodu, ale coś słabo to idzie 😂
Bardzo bym chciała, żeby się już urodził, żeby skończyła się ta niepewność. A z drugiej strony coraz bardziej się boję porodu. Mam milion myśli i lekow. Pomimo tego i tak bardzo chce urodzić naturalnie, ale ta niepewność co mnie czeka, kiedy się zacznie, jak bardzo będzie bolało itd
Popatrz Krakersiku, tyle było obaw o przedwczesny poród, a tu za chwilę będzie trzeba panicza wyganiać. 🥹🥹🥹❤️
Sikoreczkaaa, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Jagoda222 wrote:Zaglądam do Was od czasu do czasu i trzymam kciuki ,żeby się udało każdej✊Monia beta piękna,bardzo wierzyłam w Ciebie ✊❤️Falka gratulacje✊
No i z całych sił kciuki za ŚNIEŻKĘ ✊Często myślę o Tobie❤️
Przestanę tu zaglądac Jak Ci się uda ❤️
Pozdrowionka 😘❤️
Ja też nieustannie trzymam kciuki za Was i za Śnieżkę i za każdą staraczkę 🤞🤞🤞❤️❤️❤️, tym bardziej, że niepłodność zostaje w człowieku, przynajmniej we mnie...
My jeszcze będziemy wracać po ostatniego mrozaczka, bez większych nadziei, a potem zamkniemy ten długi i trudny rozdział... 🙂
Jagoda222, Yahu, krakersik, Przytulasek, Joanah, Amelka06 lubią tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Agulek24 wrote:Popatrz Krakersiku, tyle było obaw o przedwczesny poród, a tu za chwilę będzie trzeba panicza wyganiać. 🥹🥹🥹❤️
Dokladnie to samo pomyślałam najpierw stresy że bobas za szybko a potem siedzi i nie mysli wyjść 🙈😅
Krakersiku najgorszy strach przed nieznanym. Ale człowiek już tyle przeszedł że to już final i bobasek bedzie z nim. ❤️
Agulek24, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
krakersik wrote:Dobrze, dziękuję

Myslalam, że będzie dużo gorzej na tym etapie, a jest w miarę ok. Czuję się lepiej, niż przez większość ciąży 🙈
Takie chyba standardowe rzeczy- opuchnięte lekko dłonie, kostki i stopy, mniejsza wydolność np po schodach itd, ale nie ma źle.
Miałam problem ze spaniem, usypiałam dopiero koło 3-4, a kolo 8 koniec spania. I to jeszcze z dwiema pobudkami na siku. A od dobrych 3-4 nocy usypiam dość szybko, śpię jak zabita ciągiem po 5-7h, dodatkowo drzemka w dzień, także duża poprawa
Ale w sumie tamte rzeczy jakoś specjalnie mi nie przeszkadzają, gorzej z mdłościami, wróciły mi kilka dni temu. Afirmuje że to znak zbliżającego się porodu, ale coś słabo to idzie 😂
Bardzo bym chciała, żeby się już urodził, żeby skończyła się ta niepewność. A z drugiej strony coraz bardziej się boję porodu. Mam milion myśli i lekow. Pomimo tego i tak bardzo chce urodzić naturalnie, ale ta niepewność co mnie czeka, kiedy się zacznie, jak bardzo będzie bolało itd
To już ostatnie dni, dasz radę 😉
Nie myśl o bólu tylko o człowieczku którego już niedługo będziesz tuliła 😍
Już tyle przeszłaś że poród to będzie pikuś 😆
Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja, 10:58
Joanah lubi tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze bety 🤞
Dawajcie znać od razu.
Ja proszę dzisiaj o kciuki za USG 🍀🤞
Mam wizytę na godzinę 17.00. Boję się bardzo.
Kingus 1, taterniczka, Yahu, Falka, Agulek24, krakersik, Przytulasek lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze bety 🤞
Dawajcie znać od razu.
Ja proszę dzisiaj o kciuki za USG 🍀🤞
Mam wizytę na godzinę 17.00. Boję się bardzo.
Ogromne kciuki za Was wszystkie!🍀🤞
Śnieżka, co u Ciebie?
Joanah lubi tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵

-
Monika001 wrote:Dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze bety 🤞
Dawajcie znać od razu.
Ja proszę dzisiaj o kciuki za USG 🍀🤞
Mam wizytę na godzinę 17.00. Boję się bardzo.
Kciuki ✊️
Joanah lubi tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
U mnie dzisiaj 19dpt… 767,4 🫣
Przyrost znowu niższy, ale tym razem w normie…
Mam nadzieję, że w środę będę mieć USG i będę wiedzieć coś więcej 🤞🍀
paulity, Yahu, malina999, krakersik, Przytulasek, Amelka06, Joanah lubią tę wiadomość
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Mój pierwszy objaw ciążowy to właśnie takie przeziębienieLays00 wrote:Ja tez cos katar mam i gardlo drapie..jeszcze tego brakuje 🤦🤦i chyba przez pogode spie cały dzień i wszystko mnie boli 🤨
(i to nie pierwsza ciążą z takim pierwszym objawem). Także trzymam kciuku za dodatnią betę ✊️✊️
Monika ✊️✊️
Falka ✊️✊️
krakersik lubi tę wiadomość
💔2.2023 - 8tc ciąża zatrzymana. Łyżeczkowanie.
💔7.2023 - ciąża biochemiczna
7.2023 AP Dr MP
💔11.2023 ciąża pozamaciczna - laparotomia. Usunięcie prawego jajowodu.
⛔ Zakaz starań na 6 miesięcy.
Decyzja o in vitro.
➡️Start 21.06.2024
I procedura - 1 zarodek 4AA, przebadany genetycznie ✅
💔27.08 transfer - ciąża pozamaciczna - laparoskopia - Usunięcie lewego jajowodu.
II procedura:
8.11.2024 - punkcja
13.11.2024 - transfer 3AB
Beta <2,30 🙁
❄️ 31.03.2025 3BB
Beta <2,30 🙁
III procedura p. długi.
❄️❄️
plaquenil 200 - przez 4 miesiące
6.10.2025 4AB
Beta <2,3 ☹️
Test Be Ready - brak przesunięcia.
8.12.2025 3AB
5dpt - 18,00 🙏🥹 prog. 66,52
7dpt - 80,50 prog. 37,44
9dpt - 229,70 prog. 30,37
11dpt - 565,50 prog. 30,80
14dpt - 2013,50 prog. 44,50
22dpt - USG - wszystko dobrze ♥️ -
🤞🤞🤞Monika001 wrote:Dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze bety 🤞
Dawajcie znać od razu.
Ja proszę dzisiaj o kciuki za USG 🍀🤞
Mam wizytę na godzinę 17.00. Boję się bardzo.
Ja ani się nie spiesze ze sprawdzaniem..juz się umówiłam na piatek do dr MP 🤷👎Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
😘😘Idia90 wrote:Mój pierwszy objaw ciążowy to właśnie takie przeziębienie
(i to nie pierwsza ciążą z takim pierwszym objawem). Także trzymam kciuku za dodatnią betę ✊️✊️
Monika ✊️✊️
Falka ✊️✊️Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB



