Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Intuicji nie oszukasz..
Jedno wielkie 0
Ale przykre dodatkowo że w dzień dziecka 🥺
Chyba zbyt mocno się zafiksowałam że w końcu dostałam się do Pani Dr a ona chociaż jest wybitną lekarką to nie
jest cudotwórcą.Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 13:00
Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Lays00 wrote:Intuicji nie oszukasz..
Jedno wielkie 0
Ale przykre dodatkowo że w dzień dziecka 🥺
Chyba zbyt mocno się zafiksowałam że w końcu dostałam się do Pani Dr a ona chociaż jest wybitną lekarką to nie
jest cudotwórcą.
Wiem jak to boli 🥺
Nawet nie wiem co napisać bo wiem, że żadne słowa nie przyniosą pocieszenia.
Pamiętaj, że tutaj jesteśmy dla Ciebie, dla każdej z nas ❤️
Lays00, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Lays bardzo mi przykro 🥺
Monika koniecznie dawaj znać jak tam 🤞
Ja z każdym dniem jestem coraz bardziej zestresowana mimo tego, że beta rośnie to zaczęłam się obawiać cp 🫣👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Monika,Falka.. dzięki Kochane 💞 niezmiennie trzymam za Was kciuki 🤞🤞👍👍❤️❤️Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Lays, przykro mi okrutnieLays00 wrote:Intuicji nie oszukasz..
Jedno wielkie 0
Ale przykre dodatkowo że w dzień dziecka 🥺
Chyba zbyt mocno się zafiksowałam że w końcu dostałam się do Pani Dr a ona chociaż jest wybitną lekarką to nie
jest cudotwórcą.
Tak, dr MP nie jest cudotwórcą, nikt nie jest, ale daj jej szanse. To nie czarodziejska różdżka. To dopiero pierwsze podejście z Jej udziałem, więc wszystko jeszcze przed Toba, cierpliwości. Na pewno będzie miała na Ciebie nowy plan. Uda się!
krakersik, Lays00, Yahu, Przytulasek, Amelka06, Joanah lubią tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵

-
Malinko dokładnie tak jak piszesz..za bardzo mnie poniosło i myślałam że odrazu będzie cud..porozmawiamy i napewno coś wymyśli 👍w końcu to MP 💞malina999 wrote:Lays, przykro mi okrutnie

Tak, dr MP nie jest cudotwórcą, nikt nie jest, ale daj jej szanse. To nie czarodziejska różdżka. To dopiero pierwsze podejście z Jej udziałem, więc wszystko jeszcze przed Toba, cierpliwości. Na pewno będzie miała na Ciebie nowy plan. Uda się!
malina999, Joanah lubią tę wiadomość
Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Chyba mogę już odstawić leki i nie powtarzać bety we środę?Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Lays00 wrote:Intuicji nie oszukasz..
Jedno wielkie 0
Ale przykre dodatkowo że w dzień dziecka 🥺
Chyba zbyt mocno się zafiksowałam że w końcu dostałam się do Pani Dr a ona chociaż jest wybitną lekarką to nie
jest cudotwórcą.
Bardzo mi przykro 😞, dodałam Cię Laysik do znajomych, chciałam podpytac o kilka rzeczy, więc jeśli nie masz nic przeciwko dodaj mnie proszę
42👩💻 👨🚀38
❌AMH 0,05 🥹
❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
❌Hashimoto
❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
❌Homocysteina 11,40
❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
❌insulinoopronosc - glucophage
❌Prolaktyna
Cross 28,4 %
❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych
on HLA- C 👨🚀C1C2
❌ Torbiel ktora nie chce zlezc
✅Ferrytyna 33 -> 72
✅Kariotypy
✅Krzywa cukrowa
✅Witamina D
✅Witamina B12 i B9
✅pasożyty
✅ANA1
✅Bialko C i S
✅Cytokiny
✅Immunofenotyp
✅TSH ok
✅Ureaplazma
histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅
16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌
Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele -
Dzięki Kochana 💞Mandi41 wrote:Bardzo mi przykro 😞, dodałam Cię Laysik do znajomych, chciałam podpytac o kilka rzeczy, więc jeśli nie masz nic przeciwko dodaj mnie proszę

Jasne- jak najbardziej zapraszam😊Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 16:32
Mandi41 lubi tę wiadomość
Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Monia, jak u Ciebie? 🙏🙏🙏❤️❤️❤️Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Jestem po wizycie.
Chyba jednak dzisiaj było jeszcze troszeczkę za wcześnie na to żeby zobaczyć serduszko 😔 (6w0d) w sumie z tego co zauważyłam lekarz jakoś szczególnie się nie skupiał aby to dostrzec
Tak czy inaczej wszystko wygląda dobrze. Pęcherzyk ciążowy 1,6 cm, żółtkowy no i zarodek CRL 3,6mm 🥹
Ze względu na plamienia dostałam L4 mimo iż miałam głęboką nadzieję, że obejdzie się bez tego.
Także teraz tylko wytrwać do kolejnej wizyty 10 czerwca.
Lusiaa22, Yahu, ibobo, Falka, Agulek24, DzikaWera, Idia90, krakersik, taterniczka, Jagoda222, meerici, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monia cudowna wiadomość !!!! 🥰 I jesli cie to uspokoi to ze serduszka dzisiaj nie było to ono moze sie pojawić nawet jutro 🥰 mi doktorka mowila ze to są czasem godziny ktora robią na prawdę duza różnice 😘 trzymam kcuki dalej ! ❤️ duzo odpoczywaj 😘Monika001 wrote:Jestem po wizycie.
Chyba jednak dzisiaj było jeszcze troszeczkę za wcześnie na to żeby zobaczyć serduszko 😔 (6w0d) w sumie z tego co zauważyłam lekarz jakoś szczególnie się nie skupiał aby to dostrzec
Tak czy inaczej wszystko wygląda dobrze. Pęcherzyk ciążowy 1,6 cm, żółtkowy no i zarodek CRL 3,6mm 🥹
Ze względu na plamienia dostałam L4 mimo iż miałam głęboką nadzieję, że obejdzie się bez tego.
Także teraz tylko wytrwać do kolejnej wizyty 10 czerwca.
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
1 Transfer : ❌ 5AA
2 Transfer : ❌ 5AB
3 Transfer : 18dpt 💔 CP
• Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔
14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
5 dpt ⏸️
6 dpt ⏸️
7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
9dpt 138,9
12 dpt 583,45
14 dpt 1372,6
21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷
30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰
Na zimowisku:❄️❄️❄️

-
Monika001 wrote:Jestem po wizycie.
Chyba jednak dzisiaj było jeszcze troszeczkę za wcześnie na to żeby zobaczyć serduszko 😔 (6w0d) w sumie z tego co zauważyłam lekarz jakoś szczególnie się nie skupiał aby to dostrzec
Tak czy inaczej wszystko wygląda dobrze. Pęcherzyk ciążowy 1,6 cm, żółtkowy no i zarodek CRL 3,6mm 🥹
Ze względu na plamienia dostałam L4 mimo iż miałam głęboką nadzieję, że obejdzie się bez tego.
Także teraz tylko wytrwać do kolejnej wizyty 10 czerwca.
Jak już jest CRL to lada moment serduszko 🤞💖 to będzie ostatnia wizyta w klinice czy już poza? 🍀
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Lays 🤗 Linusia 🤗bardzo mi przykro 😒 domyślam się , że w taki dzień jeszcze ciężej - przytulam wirtualnie 🫂
Monika 🤗 jakie dobre wiadomości 👍a z serduszkiem szkoda ... ale i tego się doczekasz 😉 dbaj o siebie i oby czas szybko zleciał 🍀
Falka🤗 kciuki za środowe usg 🍀
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️ -
Lusiaa22 wrote:Monia cudowna wiadomość !!!! 🥰 I jesli cie to uspokoi to ze serduszka dzisiaj nie było to ono moze sie pojawić nawet jutro 🥰 mi doktorka mowila ze to są czasem godziny ktora robią na prawdę duza różnice 😘 trzymam kcuki dalej ! ❤️ duzo odpoczywaj 😘
🫶
Też mam taką nadzieję 🍀🤞
Teraz czeka mnie 9 dni leżenia, więc odpocznę aż za bardzo 😆
Lusiaa22, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Yahu wrote:Jak już jest CRL to lada moment serduszko 🤞💖 to będzie ostatnia wizyta w klinice czy już poza? 🍀
Oby 🍀🤞
GM nic nie mówił, że to będzie ostatnia wizyta u niego ale domyślam się że tak może być.Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Jestem po wizycie.
Chyba jednak dzisiaj było jeszcze troszeczkę za wcześnie na to żeby zobaczyć serduszko 😔 (6w0d) w sumie z tego co zauważyłam lekarz jakoś szczególnie się nie skupiał aby to dostrzec
Tak czy inaczej wszystko wygląda dobrze. Pęcherzyk ciążowy 1,6 cm, żółtkowy no i zarodek CRL 3,6mm 🥹
Ze względu na plamienia dostałam L4 mimo iż miałam głęboką nadzieję, że obejdzie się bez tego.
Także teraz tylko wytrwać do kolejnej wizyty 10 czerwca.
Super wieści, teraz pozostaje już tylko czekać na serduszko... 🙏🙏🙏🥹❤️❤️❤️
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Lays i Linusia bardzo mi przykro:( mam nadzieje, że następnym razem się uda 🍀
Monia wspaniale wieści, odpoczywaj i dbaj o siebie i kropka ❤️
Falka - najważniejsze, że beta rośnie i jest w normie, byle do środy 🍀
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Już nie mogę się doczekać naszego Maluszka 🥹
Yahu, Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
krakersik wrote:Lays i Linusia bardzo mi przykro:( mam nadzieje, że następnym razem się uda 🍀
Monia wspaniale wieści, odpoczywaj i dbaj o siebie i kropka ❤️
Falka - najważniejsze, że beta rośnie i jest w normie, byle do środy 🍀
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Już nie mogę się doczekać naszego Maluszka 🥹
Krakersiku, wypatrujemy wieści od Ciebie, bo to już będzie lada dzień 🥹💖🍀
Joanah lubi tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵




