Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 3 czerwca, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam też pytanie, ponieważ tym razem rozważam opcję znalezienia drugiego lekarza na NFZ, czy któraś z Was korzysta z takich wizyt m.in. W celu otrzymania skierowania na darmowe badania a także normalnie chodzi do lekarza prywatnie? Zastanawiam się jak to działa, czy przyznajecie się do takiego procederu? Czy zakładacie 2 karty ciąży? Czy oficjalnie mówicie po co przyszłyście?

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3256 7213

    Wysłany: 3 czerwca, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakersiku ogromne kciuki za sprawny poród, dużo siły dla Ciebie i Malucha 🤞🍀💚

    Joanah, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3256 7213

    Wysłany: 3 czerwca, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Mam też pytanie, ponieważ tym razem rozważam opcję znalezienia drugiego lekarza na NFZ, czy któraś z Was korzysta z takich wizyt m.in. W celu otrzymania skierowania na darmowe badania a także normalnie chodzi do lekarza prywatnie? Zastanawiam się jak to działa, czy przyznajecie się do takiego procederu? Czy zakładacie 2 karty ciąży? Czy oficjalnie mówicie po co przyszłyście?

    Kciuki za dzisiejszą wizytę 🤞
    Pani dr napisze Ci jak schodzić z leków, ale część z nich jeszcze trochę z Tobą zostanie.
    Dobrze, że poprosiłaś o lek na wymioty, ja miałam tylko mdłości, ale były bardzo męczące wiem rozumiem fatalne samopoczucie. Po progesteronie byłam jak pijana i też ciągle chciało mi się spać. Ale na pocieszenie to przejściowe :)

    Co do pytania w poście. Ja na początku tak planowałam zrobić, ale nie ma nfz, a korzystając z pakietu medicover lub pzu. Na pierwszej wizycie powiedziałam wprost, że ciążę będę prowadziła prywatnie, a z pakietu chce korzystać aby mieć skierowania na badania w cenie. Lekarz był w porządku i nic negatywnie nie komentował. Zapytał o dr prowadzącą i powiedział, że to bardzo dobry wybór.
    Później jednak stwierdziłam, że nie chce tak często biegać na wizyty, bo się za bardzo nakręcam (na początku chodziłam co dwa tygodnie przez plamienia) i zgodnie z zaleceniami mojej dr chodzę co 4 tygodnie.
    A jak potrzebuje skierowanie na badania żeby zrobić w ramach pakietu, to umawiam teleporadę i do tej pory bez problemu dostawałam skierowania, jedynie wymagali aby podpiąc kartę ciąży jako dowód

    meerici, Joanah lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 2667 2689

    Wysłany: 3 czerwca, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Mam też pytanie, ponieważ tym razem rozważam opcję znalezienia drugiego lekarza na NFZ, czy któraś z Was korzysta z takich wizyt m.in. W celu otrzymania skierowania na darmowe badania a także normalnie chodzi do lekarza prywatnie? Zastanawiam się jak to działa, czy przyznajecie się do takiego procederu? Czy zakładacie 2 karty ciąży? Czy oficjalnie mówicie po co przyszłyście?
    Ja tak prowadziłam ciążę 🙂 na NFZ w przychodni obok i prywatnie. Miałam 2 karty ciąży, lekarz z NFZ nie wiedział, że chodzę prywatnie jeszcze natomiast prywatny wiedział. Robiłam w ten sposób bo zależało mi właśnie na darmowych badaniach. A prywatne wizyty pozwoliły mi czuć się zaopiekowaną. Dodam, że na tych wizytach na NFZ nie widziałam ani razu dziecka na USG i nie dostałam ani jednego zdjęcia 😂

    meerici lubi tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 3 czerwca, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Hej dziewczyny, u mnie wszystko powolutku do przodu, ale mam za sobą trudne tygodnie, plamienia się powtarzały, ale na szczęście aktualnie się wyciszyły, natomiast do tego doszły okropne mdłości i wymioty. Monia witaj w klubie, ja już też -5kg od transferu 🙈 dostałam leki przeciwwymiotne, bo inaczej nie dałabym rady funkcjonować. Generalnie całymi dniami śpię albo leżę, tak słaba jestem, poza tym progesteron plus leki na wymioty zmiatają mnie z planszy, marzę by już z nich zejść 😩 jutro kolejna wizyta, mam nadzieję że wszystko w porządku, trzymajcie kciuki ☺️

    Dobrze, że już plamienia ustały. U mnie zdarzyły się dwa razy i oby już nie wróciły 🙏
    Trzymam kciuki za wizytę 🤞 na pewno wszystko będzie dobrze ❤️


    Ja na razie mdłości jako takich nie mam ani wymiotów ale takie dziwne uczucie, że ciężko cokolwiek w siebie wmusić. Wczoraj zjadłam nawet sporo ale dzisiaj od rana już wiem, że nie będzie tak dobrze 😆

    krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 3 czerwca, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula co u ciebie słychać i Miłoszka? Czytałam twojego posta kilka dni temu i widziałam ze chcesz wrócić po rodzeństwo 🥰😍🤩

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 3 czerwca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Ja dzisiaj zostałam przyjęta na oddział patologii ciąży, znowu od rana nie czułam prawie wcale ruchów, więc przyjechaliśmy sprawdzić.
    Na szczęście na KTG jest wszystko dobrze, ruchów dużo, ale prawie wcale ich nie czułam, więc zostałam.

    Wg USG termin mam na dzisiaj 🙈, jak do piątku się nie urodzi sam, to w piątek indukcja. Nie mniej jednak mam nadzieję, że się ogarnie, zaczął mi pomału obchodzić chyba czop we fragmentach, mdłości, coraz mocniejsze bóle brzucha, więc to dobre znaki :)

    Także forumowe ciotki trzymajcie kciuki za młodego, niech się wykluwa sam raz dwa 🙈

    Na szczęście do piątku już tylko dwa dni😂

    Go Girl! ❤️

    krakersik lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 3 czerwca, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okej wszystko rozumiem ☺️ chyba faktycznie zadzwonię dziś do mojej poradni i umówię wizytę na nfz, zawsze to trochę wsparcia dla budżetu domowego 😁
    Dziękuję za wszystkie kciuki 🥰

    Yahu, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Agula Autorytet
    Postów: 2667 2689

    Wysłany: 3 czerwca, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusiaa22 wrote:
    Agula co u ciebie słychać i Miłoszka? Czytałam twojego posta kilka dni temu i widziałam ze chcesz wrócić po rodzeństwo 🥰😍🤩
    Stwierdzam, że dzieci zdecydowanie za szybko rosną. Młody za chwilę 9 miesięcy, nie wiem kiedy to zleciało 🥹
    Tak, o ile w ciąży i na początku po urodzeniu, zapierałam się, że nigdy więcej, o tyle ten czas tak okropnie szybko mija, że chciałabym przeżyć to jeszcze raz 🥹 mamy 3 zarodki i będziemy na nich próbować, jeśli to się nie uda to raczej zamkniemy temat.
    Jesteśmy zapisani już do MP na wizytę i zobaczymy co będzie.
    Na razie próbuję sobie psychicznie poukładać w głowie zakończenie kp, ale ciężko jest. Choć Miłosz pięknie wsuwa stałe posiłki to jednak ten moment karmienia jest taki nasz i nad tym ubolewam. A nie chce też odkładać powrotu po rodzeństwo do skończenia kp bo uznałam, że jeśli dwójką dzieci to za jednym ciągiem, zwłaszcza że nie pozbywalam się jeszcze żadnych rzeczy po małym.

    A jak u Was? Jak Majeczka? 😊

    Yahu, krakersik, Joanah, Amelka06, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Agula Autorytet
    Postów: 2667 2689

    Wysłany: 3 czerwca, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Okej wszystko rozumiem ☺️ chyba faktycznie zadzwonię dziś do mojej poradni i umówię wizytę na nfz, zawsze to trochę wsparcia dla budżetu domowego 😁
    Dziękuję za wszystkie kciuki 🥰
    Tak, sam pakiet pierwszych badań jak liczyłam na początku zeszłego roku to wyszedł ok 700 zł.. więc warto czasami pokombinować 😊

    Yahu, Lays00, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 3 czerwca, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Ja dzisiaj zostałam przyjęta na oddział patologii ciąży, znowu od rana nie czułam prawie wcale ruchów, więc przyjechaliśmy sprawdzić.
    Na szczęście na KTG jest wszystko dobrze, ruchów dużo, ale prawie wcale ich nie czułam, więc zostałam.

    Wg USG termin mam na dzisiaj 🙈, jak do piątku się nie urodzi sam, to w piątek indukcja. Nie mniej jednak mam nadzieję, że się ogarnie, zaczął mi pomału obchodzić chyba czop we fragmentach, mdłości, coraz mocniejsze bóle brzucha, więc to dobre znaki :)

    Także forumowe ciotki trzymajcie kciuki za młodego, niech się wykluwa sam raz dwa 🙈

    Na szczęście do piątku już tylko dwa dni😂
    Krakersik wielkie 🤞🤞🤞 oby szybko i sprawnie poszło 👍👍❤️❤️

    krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 3 czerwca, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzyłam dziś bete i nie drgnęła..nadal 0

    Czy jest tu ktoś kogo dr MP prowadziła do transferu w Czechach??Bardzo mocno rozważam 🤔🤔

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • Oshin Ekspertka
    Postów: 165 64

    Wysłany: 3 czerwca, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lays00 wrote:
    Powtórzyłam dziś bete i nie drgnęła..nadal 0

    Czy jest tu ktoś kogo dr MP prowadziła do transferu w Czechach??Bardzo mocno rozważam 🤔🤔

    Hej, mnie prowadziła Pani Dr 😃 możemy pogadać na priv 😉

    Agulek24 lubi tę wiadomość

    niskie AMH, endometrioza II, adenomioza
    1 ivf II.2021(AP)-transfer 5A 😞
    2 ivf VII.2021(AP)-transfer 1BB 6 doba 😞
    3 ivf V.2022(AP)-brak zarodków
    4 ivf IX.2022(EF Cz)mini❄️❄️
    KET 13.03.2023💔
    KET 26.04.2023🍀♂️❤️
    5 ivf X.2022 (EF Cz)mini❄️❄️

    24+2 770 g🥰
    30+0 1537 g
    32+2 1990 g
    35+2 2439 g 😍
    37+2 3155 g 💕
    39+3 jesteś z nami 💙
    3410 g i 54 cm ❤️
  • Lays00 Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 3 czerwca, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oshin wrote:
    Hej, mnie prowadziła Pani Dr 😃 możemy pogadać na priv 😉
    Dzięki -wysłałam zaproszenie 😊

    Angelius PJ od 2023
    Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
    1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie

    02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
    12dpt 0
    06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
    11dpt 0,33
    13dpt 0
    10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
    8dpt 5,22
    11dpt 0
    17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
    6dpt 23,17
    8dpt 33,91
    11dpt 15,33
    13dpt 15,58
    13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
    7dpt 21,14
    10dpt 14,59
    12dpt 3,33
    16.08.2025 6️⃣❄️
    8dpt 15.51
    10dpt 15.53
    7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
    19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
    8dpt bhcg 0

    2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
    02.26 histeroskopia
    02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
    04.05.26 USG cykl sztuczny
    18.05.26 USG ✔️
    25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
    Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
    Bhcg
    7dpt 0
    9dpt 0
    24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 3 czerwca, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Kciuki za dzisiejszą wizytę 🤞
    Pani dr napisze Ci jak schodzić z leków, ale część z nich jeszcze trochę z Tobą zostanie.
    Dobrze, że poprosiłaś o lek na wymioty, ja miałam tylko mdłości, ale były bardzo męczące wiem rozumiem fatalne samopoczucie. Po progesteronie byłam jak pijana i też ciągle chciało mi się spać. Ale na pocieszenie to przejściowe :)

    Co do pytania w poście. Ja na początku tak planowałam zrobić, ale nie ma nfz, a korzystając z pakietu medicover lub pzu. Na pierwszej wizycie powiedziałam wprost, że ciążę będę prowadziła prywatnie, a z pakietu chce korzystać aby mieć skierowania na badania w cenie. Lekarz był w porządku i nic negatywnie nie komentował. Zapytał o dr prowadzącą i powiedział, że to bardzo dobry wybór.
    Później jednak stwierdziłam, że nie chce tak często biegać na wizyty, bo się za bardzo nakręcam (na początku chodziłam co dwa tygodnie przez plamienia) i zgodnie z zaleceniami mojej dr chodzę co 4 tygodnie.
    A jak potrzebuje skierowanie na badania żeby zrobić w ramach pakietu, to umawiam teleporadę i do tej pory bez problemu dostawałam skierowania, jedynie wymagali aby podpiąc kartę ciąży jako dowód

    Ja robiłam tak samo, ciążę prowadzę prywatnie, a badania robiłam z pakietu i na teleporadzie prosiłam o skierowania. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca, 19:48

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 801

    Wysłany: 3 czerwca, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dobrze, że już plamienia ustały. U mnie zdarzyły się dwa razy i oby już nie wróciły 🙏
    Trzymam kciuki za wizytę 🤞 na pewno wszystko będzie dobrze ❤️


    Ja na razie mdłości jako takich nie mam ani wymiotów ale takie dziwne uczucie, że ciężko cokolwiek w siebie wmusić. Wczoraj zjadłam nawet sporo ale dzisiaj od rana już wiem, że nie będzie tak dobrze 😆

    Afirmuj, żeby się nie pojawiły 🙈 u mnie zaczęły się w 6tc, od 8tc byłam na lekach i tak przez dluuugie tygodnie, jakoś 30-32tc dopiero udało mi się odstawić bez powrotu wymiotów 😆
    meerici wrote:
    Mam też pytanie, ponieważ tym razem rozważam opcję znalezienia drugiego lekarza na NFZ, czy któraś z Was korzysta z takich wizyt m.in. W celu otrzymania skierowania na darmowe badania a także normalnie chodzi do lekarza prywatnie? Zastanawiam się jak to działa, czy przyznajecie się do takiego procederu? Czy zakładacie 2 karty ciąży? Czy oficjalnie mówicie po co przyszłyście?

    Ja prowadziłam całą ciążę prywatnie z pakietu, w 1 trymestrze chodziłam równolegle na NFZ, nie przyznałam się, miałam dwie karty ciąży. Te początkowe badania nie wszystkie miałam w pakiecie więc skorzystalam, później tak naprawdę wszystkie po kolei już praktycznie miałam z pakietu.
    Pewnie dłużej chodziłabym na NFZ ale ten lekarz przestał przyjmować na NFZ i przeszedł calkiem prywatnie, a był dość daleko, więc nie kontynuowałam już.

    Sprzęt był dobry, jakoś opieki ok, ale USG odwrócone tak, że nic nie widziałam a też żadnych wydruków też nie dostałam. Z prywatnych wizyt mam wszystkie USG, dodatkowo widać wszystko na specjalnym ekranie.

    Nie wiem czy to domeną NFZ, bo na izbie w szpitalu i podczas pobytu na oddziale też na USG nic nie pokazywali. Z wyjątkiem jednego razu jak pojechałam we wcześnej ciąży z krwawieniem, to pokazał mi na ekranie, że serce bije.

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 3 czerwca, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Ja prowadziłam całą ciążę prywatnie z pakietu, w 1 trymestrze chodziłam równolegle na NFZ, nie przyznałam się, miałam dwie karty ciąży. Te początkowe badania nie wszystkie miałam w pakiecie więc skorzystalam, później tak naprawdę wszystkie po kolei już praktycznie miałam z pakietu.
    Pewnie dłużej chodziłabym na NFZ ale ten lekarz przestał przyjmować na NFZ i przeszedł calkiem prywatnie, a był dość daleko, więc nie kontynuowałam już.

    Sprzęt był dobry, jakoś opieki ok, ale USG odwrócone tak, że nic nie widziałam a też żadnych wydruków też nie dostałam. Z prywatnych wizyt mam wszystkie USG, dodatkowo widać wszystko na specjalnym ekranie.

    Nie wiem czy to domeną NFZ, bo na izbie w szpitalu i podczas pobytu na oddziale też na USG nic nie pokazywali. Z wyjątkiem jednego razu jak pojechałam we wcześnej ciąży z krwawieniem, to pokazał mi na ekranie, że serce bije.

    Ja wszystkie wizyty miałam na nfz, zawsze lekarz robił usg i zawsze pokazywał, co widać i opisywał. 😊 No ale ja mam w mojej przychodni super lekarza, naprawdę jemu się jeszcze chce i jest bardzo empatyczny. Tylko długie kolejki do niego. 😉

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 3 czerwca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakersiku, czekamy na Twoje Małe-Wwielkie Szczęscie!

    Agulek24, krakersik lubią tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 270 380

    Wysłany: 3 czerwca, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xena89 🤗 przykro mi , że Twoja wizyta u Pani Doktor wywołała rozczarowanie i trwała krótko 🙄. Nie dziwi mnie dyskomfort po tym , skoro tyle na to czekałaś... MP to naprawdę profesjonalna , ciepła i oddana pacjentkom lekarka , a mam za sobą sporo ginekologów/lekarzy... Myślę , że dostała dużo informacji o Was , coś tam jeszcze zleciła i na następnej wizycie powie Wam więcej - warto też pytać w razie wątpliwości . Trzymam kciuki , by kolejna wizyta bardziej Cię przekonała- masz już termin ?

    Krakersik🤗 trzymam kciuki za szybkie szczęśliwe rozwiązanie 🍀✊

    meerci🤗 jak dzisiejsza wizyta ?

    Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️
  • Linusia83 Koleżanka
    Postów: 36 37

    Wysłany: 4 czerwca, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oshin wrote:
    Hej, mnie prowadziła Pani Dr 😃 możemy pogadać na priv 😉
    Witam czy ja też mogę się coś podpytać na ten temat?

‹‹ 5818 5819 5820 5821 5822 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ