Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Mam też pytanie, ponieważ tym razem rozważam opcję znalezienia drugiego lekarza na NFZ, czy któraś z Was korzysta z takich wizyt m.in. W celu otrzymania skierowania na darmowe badania a także normalnie chodzi do lekarza prywatnie? Zastanawiam się jak to działa, czy przyznajecie się do takiego procederu? Czy zakładacie 2 karty ciąży? Czy oficjalnie mówicie po co przyszłyście?🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
Krakersiku ogromne kciuki za sprawny poród, dużo siły dla Ciebie i Malucha 🤞🍀💚
Joanah, Jagoda222 lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
meerici wrote:Mam też pytanie, ponieważ tym razem rozważam opcję znalezienia drugiego lekarza na NFZ, czy któraś z Was korzysta z takich wizyt m.in. W celu otrzymania skierowania na darmowe badania a także normalnie chodzi do lekarza prywatnie? Zastanawiam się jak to działa, czy przyznajecie się do takiego procederu? Czy zakładacie 2 karty ciąży? Czy oficjalnie mówicie po co przyszłyście?
Kciuki za dzisiejszą wizytę 🤞
Pani dr napisze Ci jak schodzić z leków, ale część z nich jeszcze trochę z Tobą zostanie.
Dobrze, że poprosiłaś o lek na wymioty, ja miałam tylko mdłości, ale były bardzo męczące wiem rozumiem fatalne samopoczucie. Po progesteronie byłam jak pijana i też ciągle chciało mi się spać. Ale na pocieszenie to przejściowe
Co do pytania w poście. Ja na początku tak planowałam zrobić, ale nie ma nfz, a korzystając z pakietu medicover lub pzu. Na pierwszej wizycie powiedziałam wprost, że ciążę będę prowadziła prywatnie, a z pakietu chce korzystać aby mieć skierowania na badania w cenie. Lekarz był w porządku i nic negatywnie nie komentował. Zapytał o dr prowadzącą i powiedział, że to bardzo dobry wybór.
Później jednak stwierdziłam, że nie chce tak często biegać na wizyty, bo się za bardzo nakręcam (na początku chodziłam co dwa tygodnie przez plamienia) i zgodnie z zaleceniami mojej dr chodzę co 4 tygodnie.
A jak potrzebuje skierowanie na badania żeby zrobić w ramach pakietu, to umawiam teleporadę i do tej pory bez problemu dostawałam skierowania, jedynie wymagali aby podpiąc kartę ciąży jako dowód
meerici, Joanah lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Ja tak prowadziłam ciążę 🙂 na NFZ w przychodni obok i prywatnie. Miałam 2 karty ciąży, lekarz z NFZ nie wiedział, że chodzę prywatnie jeszcze natomiast prywatny wiedział. Robiłam w ten sposób bo zależało mi właśnie na darmowych badaniach. A prywatne wizyty pozwoliły mi czuć się zaopiekowaną. Dodam, że na tych wizytach na NFZ nie widziałam ani razu dziecka na USG i nie dostałam ani jednego zdjęcia 😂meerici wrote:Mam też pytanie, ponieważ tym razem rozważam opcję znalezienia drugiego lekarza na NFZ, czy któraś z Was korzysta z takich wizyt m.in. W celu otrzymania skierowania na darmowe badania a także normalnie chodzi do lekarza prywatnie? Zastanawiam się jak to działa, czy przyznajecie się do takiego procederu? Czy zakładacie 2 karty ciąży? Czy oficjalnie mówicie po co przyszłyście?
meerici lubi tę wiadomość
11.2016 💔 9tc
06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.
Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)
16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki
19.04 transfer ET z 3 doby
⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.
06.09.2024 FET CS 4AB
7dpt beta <2.30❌
04.10.2024 FET CN 4BB
7dpt beta <2.30 ❌
Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki
03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
4dpt ⏸️
5dpt 34,0 mIU/ml
7dpt 93,8 mIU/ml
10dpt 273,1 mIU/ml
13dpt 900,7 mIU/ml
17dpt 4923,0 mIU/ml
21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
12+2 będzie syn 🩵
15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶
Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB -
meerici wrote:Hej dziewczyny, u mnie wszystko powolutku do przodu, ale mam za sobą trudne tygodnie, plamienia się powtarzały, ale na szczęście aktualnie się wyciszyły, natomiast do tego doszły okropne mdłości i wymioty. Monia witaj w klubie, ja już też -5kg od transferu 🙈 dostałam leki przeciwwymiotne, bo inaczej nie dałabym rady funkcjonować. Generalnie całymi dniami śpię albo leżę, tak słaba jestem, poza tym progesteron plus leki na wymioty zmiatają mnie z planszy, marzę by już z nich zejść 😩 jutro kolejna wizyta, mam nadzieję że wszystko w porządku, trzymajcie kciuki ☺️
Dobrze, że już plamienia ustały. U mnie zdarzyły się dwa razy i oby już nie wróciły 🙏
Trzymam kciuki za wizytę 🤞 na pewno wszystko będzie dobrze ❤️
Ja na razie mdłości jako takich nie mam ani wymiotów ale takie dziwne uczucie, że ciężko cokolwiek w siebie wmusić. Wczoraj zjadłam nawet sporo ale dzisiaj od rana już wiem, że nie będzie tak dobrze 😆
krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Agula co u ciebie słychać i Miłoszka? Czytałam twojego posta kilka dni temu i widziałam ze chcesz wrócić po rodzeństwo 🥰😍🤩1 Transfer : ❌ 5AA
2 Transfer : ❌ 5AB
3 Transfer : 18dpt 💔 CP
• Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔
14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
5 dpt ⏸️
6 dpt ⏸️
7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
9dpt 138,9
12 dpt 583,45
14 dpt 1372,6
21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷
30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰
Na zimowisku:❄️❄️❄️

-
krakersik wrote:Ja dzisiaj zostałam przyjęta na oddział patologii ciąży, znowu od rana nie czułam prawie wcale ruchów, więc przyjechaliśmy sprawdzić.
Na szczęście na KTG jest wszystko dobrze, ruchów dużo, ale prawie wcale ich nie czułam, więc zostałam.
Wg USG termin mam na dzisiaj 🙈, jak do piątku się nie urodzi sam, to w piątek indukcja. Nie mniej jednak mam nadzieję, że się ogarnie, zaczął mi pomału obchodzić chyba czop we fragmentach, mdłości, coraz mocniejsze bóle brzucha, więc to dobre znaki
Także forumowe ciotki trzymajcie kciuki za młodego, niech się wykluwa sam raz dwa 🙈
Na szczęście do piątku już tylko dwa dni😂
Go Girl! ❤️
krakersik lubi tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Okej wszystko rozumiem ☺️ chyba faktycznie zadzwonię dziś do mojej poradni i umówię wizytę na nfz, zawsze to trochę wsparcia dla budżetu domowego 😁
Dziękuję za wszystkie kciuki 🥰
Yahu, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
Stwierdzam, że dzieci zdecydowanie za szybko rosną. Młody za chwilę 9 miesięcy, nie wiem kiedy to zleciało 🥹Lusiaa22 wrote:Agula co u ciebie słychać i Miłoszka? Czytałam twojego posta kilka dni temu i widziałam ze chcesz wrócić po rodzeństwo 🥰😍🤩
Tak, o ile w ciąży i na początku po urodzeniu, zapierałam się, że nigdy więcej, o tyle ten czas tak okropnie szybko mija, że chciałabym przeżyć to jeszcze raz 🥹 mamy 3 zarodki i będziemy na nich próbować, jeśli to się nie uda to raczej zamkniemy temat.
Jesteśmy zapisani już do MP na wizytę i zobaczymy co będzie.
Na razie próbuję sobie psychicznie poukładać w głowie zakończenie kp, ale ciężko jest. Choć Miłosz pięknie wsuwa stałe posiłki to jednak ten moment karmienia jest taki nasz i nad tym ubolewam. A nie chce też odkładać powrotu po rodzeństwo do skończenia kp bo uznałam, że jeśli dwójką dzieci to za jednym ciągiem, zwłaszcza że nie pozbywalam się jeszcze żadnych rzeczy po małym.
A jak u Was? Jak Majeczka? 😊
Yahu, krakersik, Joanah, Amelka06, Jagoda222 lubią tę wiadomość
11.2016 💔 9tc
06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.
Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)
16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki
19.04 transfer ET z 3 doby
⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.
06.09.2024 FET CS 4AB
7dpt beta <2.30❌
04.10.2024 FET CN 4BB
7dpt beta <2.30 ❌
Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki
03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
4dpt ⏸️
5dpt 34,0 mIU/ml
7dpt 93,8 mIU/ml
10dpt 273,1 mIU/ml
13dpt 900,7 mIU/ml
17dpt 4923,0 mIU/ml
21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
12+2 będzie syn 🩵
15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶
Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB -
Tak, sam pakiet pierwszych badań jak liczyłam na początku zeszłego roku to wyszedł ok 700 zł.. więc warto czasami pokombinować 😊meerici wrote:Okej wszystko rozumiem ☺️ chyba faktycznie zadzwonię dziś do mojej poradni i umówię wizytę na nfz, zawsze to trochę wsparcia dla budżetu domowego 😁
Dziękuję za wszystkie kciuki 🥰
Yahu, Lays00, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
11.2016 💔 9tc
06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.
Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)
16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki
19.04 transfer ET z 3 doby
⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.
06.09.2024 FET CS 4AB
7dpt beta <2.30❌
04.10.2024 FET CN 4BB
7dpt beta <2.30 ❌
Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki
03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
4dpt ⏸️
5dpt 34,0 mIU/ml
7dpt 93,8 mIU/ml
10dpt 273,1 mIU/ml
13dpt 900,7 mIU/ml
17dpt 4923,0 mIU/ml
21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
12+2 będzie syn 🩵
15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶
Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB -
Krakersik wielkie 🤞🤞🤞 oby szybko i sprawnie poszło 👍👍❤️❤️krakersik wrote:Ja dzisiaj zostałam przyjęta na oddział patologii ciąży, znowu od rana nie czułam prawie wcale ruchów, więc przyjechaliśmy sprawdzić.
Na szczęście na KTG jest wszystko dobrze, ruchów dużo, ale prawie wcale ich nie czułam, więc zostałam.
Wg USG termin mam na dzisiaj 🙈, jak do piątku się nie urodzi sam, to w piątek indukcja. Nie mniej jednak mam nadzieję, że się ogarnie, zaczął mi pomału obchodzić chyba czop we fragmentach, mdłości, coraz mocniejsze bóle brzucha, więc to dobre znaki
Także forumowe ciotki trzymajcie kciuki za młodego, niech się wykluwa sam raz dwa 🙈
Na szczęście do piątku już tylko dwa dni😂
krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Powtórzyłam dziś bete i nie drgnęła..nadal 0
Czy jest tu ktoś kogo dr MP prowadziła do transferu w Czechach??Bardzo mocno rozważam 🤔🤔Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Lays00 wrote:Powtórzyłam dziś bete i nie drgnęła..nadal 0
Czy jest tu ktoś kogo dr MP prowadziła do transferu w Czechach??Bardzo mocno rozważam 🤔🤔
Hej, mnie prowadziła Pani Dr 😃 możemy pogadać na priv 😉
Agulek24 lubi tę wiadomość
niskie AMH, endometrioza II, adenomioza
1 ivf II.2021(AP)-transfer 5A 😞
2 ivf VII.2021(AP)-transfer 1BB 6 doba 😞
3 ivf V.2022(AP)-brak zarodków
4 ivf IX.2022(EF Cz)mini❄️❄️
KET 13.03.2023💔
KET 26.04.2023🍀♂️❤️
5 ivf X.2022 (EF Cz)mini❄️❄️
24+2 770 g🥰
30+0 1537 g
32+2 1990 g
35+2 2439 g 😍
37+2 3155 g 💕
39+3 jesteś z nami 💙
3410 g i 54 cm ❤️ -
Dzięki -wysłałam zaproszenie 😊Oshin wrote:Hej, mnie prowadziła Pani Dr 😃 możemy pogadać na priv 😉Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB -
Yahu wrote:Kciuki za dzisiejszą wizytę 🤞
Pani dr napisze Ci jak schodzić z leków, ale część z nich jeszcze trochę z Tobą zostanie.
Dobrze, że poprosiłaś o lek na wymioty, ja miałam tylko mdłości, ale były bardzo męczące wiem rozumiem fatalne samopoczucie. Po progesteronie byłam jak pijana i też ciągle chciało mi się spać. Ale na pocieszenie to przejściowe
Co do pytania w poście. Ja na początku tak planowałam zrobić, ale nie ma nfz, a korzystając z pakietu medicover lub pzu. Na pierwszej wizycie powiedziałam wprost, że ciążę będę prowadziła prywatnie, a z pakietu chce korzystać aby mieć skierowania na badania w cenie. Lekarz był w porządku i nic negatywnie nie komentował. Zapytał o dr prowadzącą i powiedział, że to bardzo dobry wybór.
Później jednak stwierdziłam, że nie chce tak często biegać na wizyty, bo się za bardzo nakręcam (na początku chodziłam co dwa tygodnie przez plamienia) i zgodnie z zaleceniami mojej dr chodzę co 4 tygodnie.
A jak potrzebuje skierowanie na badania żeby zrobić w ramach pakietu, to umawiam teleporadę i do tej pory bez problemu dostawałam skierowania, jedynie wymagali aby podpiąc kartę ciąży jako dowód
Ja robiłam tak samo, ciążę prowadzę prywatnie, a badania robiłam z pakietu i na teleporadzie prosiłam o skierowania. 🙂Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca, 19:48
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Monika001 wrote:Dobrze, że już plamienia ustały. U mnie zdarzyły się dwa razy i oby już nie wróciły 🙏
Trzymam kciuki za wizytę 🤞 na pewno wszystko będzie dobrze ❤️
Ja na razie mdłości jako takich nie mam ani wymiotów ale takie dziwne uczucie, że ciężko cokolwiek w siebie wmusić. Wczoraj zjadłam nawet sporo ale dzisiaj od rana już wiem, że nie będzie tak dobrze 😆
Afirmuj, żeby się nie pojawiły 🙈 u mnie zaczęły się w 6tc, od 8tc byłam na lekach i tak przez dluuugie tygodnie, jakoś 30-32tc dopiero udało mi się odstawić bez powrotu wymiotów 😆
meerici wrote:Mam też pytanie, ponieważ tym razem rozważam opcję znalezienia drugiego lekarza na NFZ, czy któraś z Was korzysta z takich wizyt m.in. W celu otrzymania skierowania na darmowe badania a także normalnie chodzi do lekarza prywatnie? Zastanawiam się jak to działa, czy przyznajecie się do takiego procederu? Czy zakładacie 2 karty ciąży? Czy oficjalnie mówicie po co przyszłyście?
Ja prowadziłam całą ciążę prywatnie z pakietu, w 1 trymestrze chodziłam równolegle na NFZ, nie przyznałam się, miałam dwie karty ciąży. Te początkowe badania nie wszystkie miałam w pakiecie więc skorzystalam, później tak naprawdę wszystkie po kolei już praktycznie miałam z pakietu.
Pewnie dłużej chodziłabym na NFZ ale ten lekarz przestał przyjmować na NFZ i przeszedł calkiem prywatnie, a był dość daleko, więc nie kontynuowałam już.
Sprzęt był dobry, jakoś opieki ok, ale USG odwrócone tak, że nic nie widziałam a też żadnych wydruków też nie dostałam. Z prywatnych wizyt mam wszystkie USG, dodatkowo widać wszystko na specjalnym ekranie.
Nie wiem czy to domeną NFZ, bo na izbie w szpitalu i podczas pobytu na oddziale też na USG nic nie pokazywali. Z wyjątkiem jednego razu jak pojechałam we wcześnej ciąży z krwawieniem, to pokazał mi na ekranie, że serce bije.🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
krakersik wrote:Ja prowadziłam całą ciążę prywatnie z pakietu, w 1 trymestrze chodziłam równolegle na NFZ, nie przyznałam się, miałam dwie karty ciąży. Te początkowe badania nie wszystkie miałam w pakiecie więc skorzystalam, później tak naprawdę wszystkie po kolei już praktycznie miałam z pakietu.
Pewnie dłużej chodziłabym na NFZ ale ten lekarz przestał przyjmować na NFZ i przeszedł calkiem prywatnie, a był dość daleko, więc nie kontynuowałam już.
Sprzęt był dobry, jakoś opieki ok, ale USG odwrócone tak, że nic nie widziałam a też żadnych wydruków też nie dostałam. Z prywatnych wizyt mam wszystkie USG, dodatkowo widać wszystko na specjalnym ekranie.
Nie wiem czy to domeną NFZ, bo na izbie w szpitalu i podczas pobytu na oddziale też na USG nic nie pokazywali. Z wyjątkiem jednego razu jak pojechałam we wcześnej ciąży z krwawieniem, to pokazał mi na ekranie, że serce bije.
Ja wszystkie wizyty miałam na nfz, zawsze lekarz robił usg i zawsze pokazywał, co widać i opisywał. 😊 No ale ja mam w mojej przychodni super lekarza, naprawdę jemu się jeszcze chce i jest bardzo empatyczny. Tylko długie kolejki do niego. 😉niedoczynność tarczycy
2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka
➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️
➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
SANCO - zdrowy chłopiec 💙
13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

-
Krakersiku, czekamy na Twoje Małe-Wwielkie Szczęscie!
Agulek24, krakersik lubią tę wiadomość
Angelius od 10.24r
🆘AMH 10.24-0,37
12.25-0,97
02.26- 1.6 !🩷
-> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
-> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
-> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
-> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
Wrzesnien: cd138,cd56- ok
genetyka i imuno- ok
Brak 6kirów- accofil do tr,
III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
-dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
-> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
02.26-zmiana lekarza 🩷
- omnitrope,metformina
02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
-> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
-> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0
->14.05 mezo + leczenie endo -
Xena89 🤗 przykro mi , że Twoja wizyta u Pani Doktor wywołała rozczarowanie i trwała krótko 🙄. Nie dziwi mnie dyskomfort po tym , skoro tyle na to czekałaś... MP to naprawdę profesjonalna , ciepła i oddana pacjentkom lekarka , a mam za sobą sporo ginekologów/lekarzy... Myślę , że dostała dużo informacji o Was , coś tam jeszcze zleciła i na następnej wizycie powie Wam więcej - warto też pytać w razie wątpliwości . Trzymam kciuki , by kolejna wizyta bardziej Cię przekonała- masz już termin ?
Krakersik🤗 trzymam kciuki za szybkie szczęśliwe rozwiązanie 🍀✊
meerci🤗 jak dzisiejsza wizyta ?
Joanah, krakersik lubią tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️



