Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 6 czerwca, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Dzięki za kciuki ❤️ nasz Leonard jest już z nami od czwartkowego wieczoru 😍 3550g, 55cm i długie czarne włoski ❤️

    Poszło ekspresowo, dzisiaj zaczęli wywoływać, 3h po założeniu balonika odeszły mi wody, tez filmowo 🙈
    Akcja bardzo szybka, pełne rozwarcie po 3h od odejścia wód 🔥 bol nie z tej ziemi, ale jeżeli macie możliwość skorzystać z wanny to bardzo polecam, bardzo duża ulga :)

    Niestety skończyło się nacięciem, bardzo spadało małemu tętno po skurczach, więc już stali przy mnie po nacięciu z vacuum, ale dali mi jeszcze jeden skurcz na próbę samodzielną i się udało ❤️
    Ale zrobiło się nerwowo, 3 lekarzy, 3 położne 🙈 ale wszystko skończyło się dobrze i mamy go z nami, nie mogę w to uwierzyć 🥹

    Krakersiku, serdeczne gratulacje ❤️❤️❤️ 🥹
    Wspaniale, że mimo trudności udało się sn, cieszcie się sobą. 🥰🥰🥰

    Jagoda222, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 6 czerwca, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    Tak, to są słowa Pani Doktor.
    Nie wiem jakie były wymiary, po słowach, że jest źle już nawet nie pytałam…
    Wygląda na to, że przy poprzedniej ciąży sytuacja była zbliżona, także jestem dość mocno przybita.

    Tak mi przykro Falka, byłam tam i u nas Pani Dr miała 100% racji. ☹️☹️☹️
    Trzymaj się mocno.❤️❤️❤️

    Falka lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 6 czerwca, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropkaaa wrote:
    Melduję się po transferze... oczywiście początek był taki, że zarodek po rozmrożeniu zdegenerowal...w tym roku już mięli ponad 500 transferów i to taki pierwszy przypadek... pani doktor P.rowniez powiedziała, że nie pamięta kiedy im się coś takiego zdarzyło...no i rozmrazali kolejny....transfer też pod górkę, bo ja jestem po konizacji i szyjka jest kiepska... jestem ciężkim przypadkiem...Pani Doktor stwierdziła, że u mnie to zawsze coś musi być pod górkę 🤦🤦🤦
    Takie miałam obawy przy pierwszym transferze a mieliśmy wtedy właśnie jeden zarodek, pamiętam jak pani doktor mówiła, ze to się praktycznie nigdy nie zdarza. Dobrze, że macie większą pulę, trzymam kciuki 😉
    Mnie też zawsze nazywała przypadkiem, u którego zawsze coś niespodziewanego może się wydarzyć 🙈

    Kropkaaa lubi tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 6 czerwca, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z Was tu wcześniej napisała, że mdłości miała do 30 tc. Jeśli tak to ma wyglądać to po mnie. Ja już teraz nie funkcjonuję a wegetuję. Brzuch jak balon i ciągły ból żołądka.

    Ale poza tym na usg progres, wszystko idzie ku dobremu. Nadal jednak mówimy tylko tym, którym absolutnie trzeba. Boję się nawet myśleć co dalej, by nie zapeszyć.

    Udało mi się też załapać na wizytę u lekarza na NFZ i jestem zadowolona, bardzo miły i kompetentny pan doktor, skierował na badania, nawet wydruk z usg dostałam 😊

    Kropkaaa, Edyta17, Yahu, krakersik, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 7 czerwca, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Któraś z Was tu wcześniej napisała, że mdłości miała do 30 tc. Jeśli tak to ma wyglądać to po mnie. Ja już teraz nie funkcjonuję a wegetuję. Brzuch jak balon i ciągły ból żołądka.

    Ale poza tym na usg progres, wszystko idzie ku dobremu. Nadal jednak mówimy tylko tym, którym absolutnie trzeba. Boję się nawet myśleć co dalej, by nie zapeszyć.

    Udało mi się też załapać na wizytę u lekarza na NFZ i jestem zadowolona, bardzo miły i kompetentny pan doktor, skierował na badania, nawet wydruk z usg dostałam 😊

    To byłam ja 🥶 polecam Bonjeste, ale to na mdłości i wymioty.
    U mnie nie zniknęły calkowicie, ale dało się funkcjonować. No i niestety trzeba się przygotować na wydatki :(

    Wzdęcia to niestety norma, mi pomagał symetykon w większych dawkach (240mg 3tabl 3xdziennie- kiedyś w aptece tak mi polecił farmaceuta i faktycznie jest roznica).
    Co do bólu żołądka to chyba tylko lekkostrawna dieta.
    Ale możliwe, że to pomału przejdzie :)

    Kciuki za następne tygodnie! :)

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Xena89 Debiutantka
    Postów: 14 17

    Wysłany: 8 czerwca, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasek wrote:
    Xena89 🤗 przykro mi , że Twoja wizyta u Pani Doktor wywołała rozczarowanie i trwała krótko 🙄. Nie dziwi mnie dyskomfort po tym , skoro tyle na to czekałaś... MP to naprawdę profesjonalna , ciepła i oddana pacjentkom lekarka , a mam za sobą sporo ginekologów/lekarzy... Myślę , że dostała dużo informacji o Was , coś tam jeszcze zleciła i na następnej wizycie powie Wam więcej - warto też pytać w razie wątpliwości . Trzymam kciuki , by kolejna wizyta bardziej Cię przekonała- masz już termin ?


    Bardzo Wam wszystkim dziękuję za odzew! Pozytywnie mnie nastawiłyście :) mam wizytę w przyszłym tygodniu i powinniśmy mieć już na nią cały komplet wyników jakie Pani doktor zleciła nam uzupełnić. Po biopsji spóźnia mi się okres, więc ciekawe jak nam się to czasowo zgra, ale może to lepiej bo jakbyśmy miały wdrażać jakieś leki od początku cyklu czy owulacji, to nie będzie za późno. To wszystko co nam doszło do teraz też wyszło prawidłowo, CD138 negatywne, CD56 100/mm2, ale ciekawi mnie, że w opisie są komórki w fazie proliferacji czyli nie zmieniły się mimo owulacji w komórki właściwe dla fazy lutealnej, może to będzie jakąś podpowiedzią dla Pani dr jeśli chodzi o tę implantację. Cross match nam wyszedł 4,1% a dziś czy max do środy powinniśmy mieć allo-mlr którego nam brakuje. Jestem bardzo ciekawa co powie Pani dr.

    Przytulasek, malina999, Yahu, krakersik, Jagoda222 lubią tę wiadomość

    👩🏼94' + 👨🏼93' + 🐕

    starania od 1.2025
    7.2025 poronienie 7 tyg. 💔
    5.2026 cb (beta HCG max 37) 💔

    ona❌: łagodnie dodatnie aps, pai w homo, VR2 i mthfr w hetero, prolaktyna 35ng/ml (dostinex), cytokiny - silna nierównowaga prozapalna, łagodna adenomioza, ureaplasma parvum w macicy (doksycylina), dysbioza mikrobioty macicy (lactobacillus 59%), kir Bx (brak 2DS1)
    🆗cross match 4,1%, allo-mlr 29%, immunofenotyp ok, kariotyp prawidłowy, hormony, tarczyca, glukoza, homocysteina, witamina D, cd 138 ujemne, cd 56 100/mm2, ANA, ASA ok.

    on ❌: po operacji żylaków powrózka nasiennego, morfologia 3%, fragmentacja DNA 18,8%.

    🆗koncentracja 82mln, ruch i żywotność ok, MAR, HBA, ROS ok, prawidłowy kariotyp, hormony.


    6-7.2026 ostatni cykl starań naturalnych z encorton, clexane, progesteron, acard i accofil.
    8.2026 planowany start symulacji i punkcja.
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 270 380

    Wysłany: 8 czerwca, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropkaa 🤗 to miałaś przeżycia 😬 tym bardziej ,że to się prawie nie zdarza ... Dobrze , że finalnie udało się podać kolejny i trzymam kciuki , by z Tobą został ✊️☘️ kiedy pierwsza beta ?

    Falka🫂 trzymaj się- ja mimo wszystko ✊️ za ten cień nadziei..

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️
  • Kropkaaa Ekspertka
    Postów: 196 114

    Wysłany: 8 czerwca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasek wrote:
    Kropkaa 🤗 to miałaś przeżycia 😬 tym bardziej ,że to się prawie nie zdarza ... Dobrze , że finalnie udało się podać kolejny i trzymam kciuki , by z Tobą został ✊️☘️ kiedy pierwsza beta ?

    Falka🫂 trzymaj się- ja mimo wszystko ✊️ za ten cień nadziei..
    Beta w czwartek ...ale myślę, że to tylko formalność...

  • Melisa_ Przyjaciółka
    Postów: 163 27

    Wysłany: 8 czerwca, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 🙋‍♀️ mam pytanie do dziewczyn po histeroskopii w Angeliusie , czy po zabiegu dostałyście antybiotyk?
    Nie mam w zaleceniach i nie wiem czy po prostu u nich nie dają :)
    Z góry dziękuję za pomoc

    Starania In vitro od 2021 :
    7 transferów beta zawsze 0
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1732

    Wysłany: 8 czerwca, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa_ wrote:
    Cześć 🙋‍♀️ mam pytanie do dziewczyn po histeroskopii w Angeliusie , czy po zabiegu dostałyście antybiotyk?
    Nie mam w zaleceniach i nie wiem czy po prostu u nich nie dają :)
    Z góry dziękuję za pomoc


    Hej ja miałam histeroskopie i nie dostałam antybiotyku. Musiałam czekać na wynik CD138 dopiero wtedy dostałam antybiotyk.

    Melisa_ lubi tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Melisa_ Przyjaciółka
    Postów: 163 27

    Wysłany: 8 czerwca, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej ja miałam histeroskopie i nie dostałam antybiotyku. Musiałam czekać na wynik CD138 dopiero wtedy dostałam antybiotyk.

    Czyli chyba taka procedura , pytam
    Bo wcześniej miałam 4 x w innym miejscu i zawsze dostałam :)

    Kingus 1 lubi tę wiadomość

    Starania In vitro od 2021 :
    7 transferów beta zawsze 0
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3260 7214

    Wysłany: 8 czerwca, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa_ wrote:
    Cześć 🙋‍♀️ mam pytanie do dziewczyn po histeroskopii w Angeliusie , czy po zabiegu dostałyście antybiotyk?
    Nie mam w zaleceniach i nie wiem czy po prostu u nich nie dają :)
    Z góry dziękuję za pomoc

    Ja miałam histero 3x w Angeliusie i ani razu antybiotyku po

    Melisa_ lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 8 czerwca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa_ wrote:
    Czyli chyba taka procedura , pytam
    Bo wcześniej miałam 4 x w innym miejscu i zawsze dostałam :)

    Ja miałam dwukrotnie histero i też nie miałam antybiotyku.

    Melisa_ lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 8 czerwca, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Krakersiku, serdeczne gratulacje ❤️❤️❤️ 🥹
    Wspaniale, że mimo trudności udało się sn, cieszcie się sobą. 🥰🥰🥰

    Agulek a Ty jak się czujesz?
    Przeczuwasz już kiedy maleńka będzie chciała pojawić się na świecie? ❤️

    Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 8 czerwca, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropkaaa wrote:
    Beta w czwartek ...ale myślę, że to tylko formalność...

    Czy ja wyczuwam złe nastawienie?
    Głowa do góry, będzie pięknie 🍀

    Jagoda222, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Kropkaaa Ekspertka
    Postów: 196 114

    Wysłany: 8 czerwca, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Czy ja wyczuwam złe nastawienie?
    Głowa do góry, będzie pięknie 🍀
    Nie nie .... zdroworozsądkowe 😊 w związku, tym, że u mnie zawsze pod górę, to normalne, że inaczej nie będzie...

  • krakersik Autorytet
    Postów: 409 802

    Wysłany: 8 czerwca, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nadal w szpitalu, posiew wód płodowych wyszedł słabo, więc robili małemu badania no i niestety podwyższone CRP, posiew moczu kiepski, glukozę na czczo pomimo karmienia, miał ultra niską, no i żółtaczka 🙈

    Na szczęście pomału wychodzimy na prostą, naświetlamy bobasa, codziennie rano powtarzają badania i jest każdego dnia troszkę lepiej, także mam nadzieję, że już niedługo wrócimy do domku i będziemy się cieszyć sobą w trójkę ❤️


    Kropka trzymam kciuki! 🍀

    Monia czekamy na następną wizytę ❤️

    Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Paula1991! Autorytet
    Postów: 633 688

    Wysłany: 8 czerwca, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    My nadal w szpitalu, posiew wód płodowych wyszedł słabo, więc robili małemu badania no i niestety podwyższone CRP, posiew moczu kiepski, glukozę na czczo pomimo karmienia, miał ultra niską, no i żółtaczka 🙈

    Na szczęście pomału wychodzimy na prostą, naświetlamy bobasa, codziennie rano powtarzają badania i jest każdego dnia troszkę lepiej, także mam nadzieję, że już niedługo wrócimy do domku i będziemy się cieszyć sobą w trójkę ❤️


    Kropka trzymam kciuki! 🍀

    Monia czekamy na następną wizytę ❤️


    Mija siostra miała teraz bardzo podobnie jak u ciebie...z jaka waga się maluszek urodził ??? U siostry wlanie syn z wagą 2710g w39tc więc wg nastraszyli hipotrofia. Crp podwyższone, żółtaczka,no i cukier bardzo niski ale wyszła w sobotę do domu po 4 dniach i teraz już wszystko ok z mlodym

    age.png
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 8 czerwca, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melisa_ wrote:
    Cześć 🙋‍♀️ mam pytanie do dziewczyn po histeroskopii w Angeliusie , czy po zabiegu dostałyście antybiotyk?
    Nie mam w zaleceniach i nie wiem czy po prostu u nich nie dają :)
    Z góry dziękuję za pomoc

    6 histeroskopii i ani jednego antybiotyku.

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 8 czerwca, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Agulek a Ty jak się czujesz?
    Przeczuwasz już kiedy maleńka będzie chciała pojawić się na świecie? ❤️

    Dziękuję Monia, że pytasz ❤️🙏, ja się czuję dobrze, choć upały dają się we znaki, na razie nie ma jakichś znaków na niebie, żeby zbliżał się poród, co troszkę mnie smuci, bo najpóźniej 40+0 muszę się zgłosić na indukcję z powodu cukrzycy ciążowej, ale... już niedługo będziemy razem. ❤️🥰🥰🥰

    Monika001, Yahu, malina999, Amelka06, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
‹‹ 5820 5821 5822 5823 5824 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ