Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Dziewczyny zerknijcie w swoje stopki, któraś ma ustawioną tak, że się rozjeżdża strona na forum, rozszerza ekran. 😉niedoczynność tarczycy
2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka
➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️
➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
SANCO - zdrowy chłopiec 💙
13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

-
Dzięki za kciuki ❤️ nasz Leonard jest już z nami od czwartkowego wieczoru 😍 3550g, 55cm i długie czarne włoski ❤️
Poszło ekspresowo, dzisiaj zaczęli wywoływać, 3h po założeniu balonika odeszły mi wody, tez filmowo 🙈
Akcja bardzo szybka, pełne rozwarcie po 3h od odejścia wód 🔥 bol nie z tej ziemi, ale jeżeli macie możliwość skorzystać z wanny to bardzo polecam, bardzo duża ulga
Niestety skończyło się nacięciem, bardzo spadało małemu tętno po skurczach, więc już stali przy mnie po nacięciu z vacuum, ale dali mi jeszcze jeden skurcz na próbę samodzielną i się udało ❤️
Ale zrobiło się nerwowo, 3 lekarzy, 3 położne 🙈 ale wszystko skończyło się dobrze i mamy go z nami, nie mogę w to uwierzyć 🥹Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca, 02:09
taterniczka, Falka, malina999, Edyta17, Yahu, Monika001, Sikoreczkaaa, Przytulasek, Agula, Agulek24, Santi_14, paulity, Kasiak621, ibobo, Migotka96, Frajda, xdonax, Kingus 1, Idia90, Amelka06, Jagoda222, Joanah lubią tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
krakersik wrote:Dzięki za kciuki ❤️ nasz Leonard jest już z nami od czwartkowego wieczoru 😍 3550g, 55cm i długie czarne włoski ❤️
Poszło ekspresowo, dzisiaj zaczęli wywoływać, 3h po założeniu balonika odeszły mi wody, tez filmowo 🙈
Akcja bardzo szybka, pełne rozwarcie po 3h od odejścia wód 🔥 bol nie z tej ziemi, ale jeżeli macie możliwość skorzystać z wanny to bardzo polecam, bardzo duża ulga
Niestety skończyło się nacięciem, bardzo spadało małemu tętno po skurczach, więc już stali przy mnie po nacięciu z vacuum, ale dali mi jeszcze jeden skurcz na próbę samodzielną i się udało ❤️
Ale zrobiło się nerwowo, 3 lekarzy, 3 położne 🙈 ale wszystko skończyło się dobrze i mamy go z nami, nie mogę w to uwierzyć 🥹
Kochana gratulacje. ❤️
Cieszcie się sobą i tulcie. Piękne chwile przed Wami. 🥰
krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
niedoczynność tarczycy
2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka
➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️
➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
SANCO - zdrowy chłopiec 💙
13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

-
krakersik wrote:Dzięki za kciuki ❤️ nasz Leonard jest już z nami od czwartkowego wieczoru 😍 3550g, 55cm i długie czarne włoski ❤️
Poszło ekspresowo, dzisiaj zaczęli wywoływać, 3h po założeniu balonika odeszły mi wody, tez filmowo 🙈
Akcja bardzo szybka, pełne rozwarcie po 3h od odejścia wód 🔥 bol nie z tej ziemi, ale jeżeli macie możliwość skorzystać z wanny to bardzo polecam, bardzo duża ulga
Niestety skończyło się nacięciem, bardzo spadało małemu tętno po skurczach, więc już stali przy mnie po nacięciu z vacuum, ale dali mi jeszcze jeden skurcz na próbę samodzielną i się udało ❤️
Ale zrobiło się nerwowo, 3 lekarzy, 3 położne 🙈 ale wszystko skończyło się dobrze i mamy go z nami, nie mogę w to uwierzyć 🥹
Kochana ogromne gratulacje , byłaś bardzo dzielna! 💖
dużo zdrówka dla Was, poznawajcie się i cieszcie sobą 🥹💖💖💖
krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
krakersik wrote:Dzięki za kciuki ❤️ nasz Leonard jest już z nami od czwartkowego wieczoru 😍 3550g, 55cm i długie czarne włoski ❤️
Poszło ekspresowo, dzisiaj zaczęli wywoływać, 3h po założeniu balonika odeszły mi wody, tez filmowo 🙈
Akcja bardzo szybka, pełne rozwarcie po 3h od odejścia wód 🔥 bol nie z tej ziemi, ale jeżeli macie możliwość skorzystać z wanny to bardzo polecam, bardzo duża ulga
Niestety skończyło się nacięciem, bardzo spadało małemu tętno po skurczach, więc już stali przy mnie po nacięciu z vacuum, ale dali mi jeszcze jeden skurcz na próbę samodzielną i się udało ❤️
Ale zrobiło się nerwowo, 3 lekarzy, 3 położne 🙈 ale wszystko skończyło się dobrze i mamy go z nami, nie mogę w to uwierzyć 🥹
Gratulacje! ❤️
Piękny czas przed Wami 🍀😍❤️
krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Krakersiku ogromne gratulacje. ❤️
krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Krakersik w końcu możesz trzymać synka w ramionach 🥹😊 Gratuluję dzielna Mamo 🎊 i dużo zdrówka dla Was 💞
krakersik, Jagoda222, Joanah lubią tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️ -
Dziękuje ❤️
Będę tu dalej zaglądać, mocno trzymam kciuki dziewczyny za Wasze ciąże, bety, transfery ❤️🍀🍀🍀
Yahu, Edyta17, Monika001, Sikoreczkaaa, Przytulasek, Agulek24, xdonax, malina999, Jagoda222, Joanah lubią tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Krakersiku 🥹🥹 doczekałaś tego pięknego cudu 🩷🫶🏼 ogromne gratulacje ! Dużo zdrówka dla Was 💕
krakersik, Jagoda222, Joanah lubią tę wiadomość
👱🏼♀️ 30 lat
🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)
17cs (Accofil, acard, heparyna)
28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
30.07 beta 54.60, prog. 36.52
01.08 beta 98.30, prog. 38.50
05.08 beta 827,30
06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
07.11 18+1 222g córeczki 🩷
24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
26.02 34+0 2000g kruszynki
17.03 36+5 2600g
02.04 39+0 3000g
09.04 40+0 3200g
Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g

-
Hej kochane 🥰
Nasza pierwsza wizyta już za parę dni... ja oczywiście już myślami jestem w gabinecie.. 🤭
jak już mam diagnozę, obustronna niedrożność jajowodów i niskie AMH - to jak będzie wyglądała ta pierwsza wizyta? będę chyba w 4 DC, koliduje to coś? i jak z kosztami?
Czy ewentualne badania, które przepisze lekarz będą już na NFZ czy prywatnie?
Nie wiem na jaką kwotę się przygotować na tą pierwszą wizytę...
To oczekiwanie i bezradność i brak wiedzy...
ściskam Was mocno ♥️💚👩 30
🧔 30
START 12.2024, AMH 0,89
od 08.2025 Clostilbegyt - ❌
03.2026 - histerolaparoskopia - obustronna niedrożność jajowodów,
mięśniak, ogniska endo - usunięte
06.2026 - klinika GM
nasienie - 👍 -
My dziś mieliśmy echo serca. Zalecenie z 2. prenatalnych na zasadzie dmuchanie na zimne. No i na szczęście wszystko z serduchem ok 💪
Młody to będzie raczej z tych dużych klocków - w 26+6 1300g i 97 percentyl 🫣🤦♀️
https://zapodaj.net/plik-fBoJjJuYu9
Krakersiku - ogromne gratulacje. Cieszcie się sobą ❤️
Xdonax - DC jest bardzo ok i w niczym nie koliduje. Dr na pewno będzie miał na Ciebie plan, więc nic się nie stresuj i nie analizuj. Zapewne dr już na pierwszej wizycie zakwalifikuje Was do rządowego programu, być może nie będziecie za nie płacić, ale tu nie mam pewności, bo nie wiem, czy dr nie potraktuje tego, jako zwykłą wizytę komercyjną, a od następnej dopiero refundowana. Badania i leki będziesz już miała raczej refundowane. Cierpliwości, na pewno niebawem wszystko będziesz wiedziała. Kciuki🍀
paulity, Yahu, Przytulasek, Edyta17, xdonax, taterniczka, Santi_14, Agula, Agulek24, Amelka06, Sikoreczkaaa, Monika001, meerici, krakersik, Jagoda222, Joanah lubią tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵

-
Witaj xdonax🤗
Trzymam kciuki za pierwszą wizytę ✊domyślam się , że to stresujące 🫂 ja pierwszą wizytę miałam komercyjną , ale czekałam na nią rok i płaciłam . Kolejna była kwalifikacyjna do programu i już jak się zakwalifikujesz to wizyty są darmowe. Badania wymagane do programu są refundowane i leki . Aczkolwiek nie wiem , co masz zrobione , bo np. badania genetyczne czy kiry trzeba sobie zapłacić , czy jakąmś inną diagnostykę dodatkową , gdyby lekarz wymagał . Myślę , że wszystkie informacje dostaniesz od lekarza - nie bój się pytać. I oczywiście daj znać po 😉
Malinka 🤗 świetne wiadomości 👍szykuje się faktycznie duży chłopak 🤭Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca, 21:35
xdonax, malina999, Joanah lubią tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️ -
Falka co słychać u Ciebie? Jak po środowym USG? 🍀🤞Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Melduję się po transferze... oczywiście początek był taki, że zarodek po rozmrożeniu zdegenerowal...w tym roku już mięli ponad 500 transferów i to taki pierwszy przypadek... pani doktor P.rowniez powiedziała, że nie pamięta kiedy im się coś takiego zdarzyło...no i rozmrazali kolejny....transfer też pod górkę, bo ja jestem po konizacji i szyjka jest kiepska... jestem ciężkim przypadkiem...Pani Doktor stwierdziła, że u mnie to zawsze coś musi być pod górkę 🤦🤦🤦
Przytulasek, Yahu, Agulek24, krakersik, Jagoda222, Joanah lubią tę wiadomość
-
U mnie lipa…Monika001 wrote:Falka co słychać u Ciebie? Jak po środowym USG? 🍀🤞
Pęcherzyk ciążowy jest w macicy, jest też pęcherzyk żółtkowy i to by było na tyle z dobrych wiadomości…
Pęcherzyk ciążowy niemal w całości jest wypełniony pęcherzykiem żółtkowym…
We wtorek kontrola, jeśli nie będzie zmiany (a szansa jest mniej niż 1%) to odstawiam leki.👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Falka wrote:U mnie lipa…
Pęcherzyk ciążowy jest w macicy, jest też pęcherzyk żółtkowy i to by było na tyle z dobrych wiadomości…
Pęcherzyk ciążowy niemal w całości jest wypełniony pęcherzykiem żółtkowym…
We wtorek kontrola, jeśli nie będzie zmiany (a szansa jest mniej niż 1%) to odstawiam leki.
Falka, a czy to dr powiedział Ci, że żółtkowy już jest przerośnięty i że daje mniej niż 1% szans na prawidłowy rozwój? Wiesz jakie były wymiary GS i YS?
Może jeszcze nie trzeba się poddawać? 🥺👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Kropka, To faktycznie pod górę 🙈 ale ciesz się, że było co rozmrażać, bo tak sobie pomyślałam, że gdyby tak się stało z moim zarodkiem, który był jednym jedynym to chyba bym się rzuciła z okna 🤦♀️Kropkaaa wrote:Melduję się po transferze... oczywiście początek był taki, że zarodek po rozmrożeniu zdegenerowal...w tym roku już mięli ponad 500 transferów i to taki pierwszy przypadek... pani doktor P.rowniez powiedziała, że nie pamięta kiedy im się coś takiego zdarzyło...no i rozmrazali kolejny....transfer też pod górkę, bo ja jestem po konizacji i szyjka jest kiepska... jestem ciężkim przypadkiem...Pani Doktor stwierdziła, że u mnie to zawsze coś musi być pod górkę 🤦🤦🤦
Mocno trzymam kciuki za pozytywną betę🍀
Joanah lubi tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵

-
Właśnie to samo powiedziała Pani Doktor, że jakby ktoś miał jeden zarodek to byłaby tragedia...poza to może lepiej, że zdegenerowal przed transferem, niż miałby odpaść po ...ja już podchodzę do tego na zimno...w sumie gdyby nie małżonek, to ja już bym sobie darowała starania... podeszłam do procedury na zasadzie ok, ten ostatni raz próbuje, ale jakoś całkowicie bez oczekiwań... I tak wyszło 6 zarodków, po dzisiejszym dniu zostały 4... będzie co ma byćmalina999 wrote:Kropka, To faktycznie pod górę 🙈 ale ciesz się, że było co rozmrażać, bo tak sobie pomyślałam, że gdyby tak się stało z moim zarodkiem, który był jednym jedynym to chyba bym się rzuciła z okna 🤦♀️
Mocno trzymam kciuki za pozytywną betę🍀
Edyta17, malina999, krakersik, Przytulasek, Jagoda222, Joanah lubią tę wiadomość
-
Tak, to są słowa Pani Doktor.Yahu wrote:Falka, a czy to dr powiedział Ci, że żółtkowy już jest przerośnięty i że daje mniej niż 1% szans na prawidłowy rozwój? Wiesz jakie były wymiary GS i YS?
Może jeszcze nie trzeba się poddawać? 🥺
Nie wiem jakie były wymiary, po słowach, że jest źle już nawet nie pytałam…
Wygląda na to, że przy poprzedniej ciąży sytuacja była zbliżona, także jestem dość mocno przybita.
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Falka wrote:Tak, to są słowa Pani Doktor.
Nie wiem jakie były wymiary, po słowach, że jest źle już nawet nie pytałam…
Wygląda na to, że przy poprzedniej ciąży sytuacja była zbliżona, także jestem dość mocno przybita.
Ciężka sytuacja 😞 ale jeśli jest jeszcze chociaż ten cień szansy to zawsze warto mieć nadzieję 🍀
Joanah lubi tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞



