Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
paulity wrote:Dziewczyny w którym tyg umawialiście wizytę już do swojego ginekologa co prowadzi ciąże?

Hej 🙋♀️ ja mam umówioną w 9 tygodniu, ale z tego co wiem to badania genetyczne można robić od 10 tygodnia. Ważne jest to żeby wizyta odbyła się przed końcem 10 tygodnia bo takie jest wymaganie chyba przy becikowym 🤭, ale jeśli się mylę to mnie poprawcie.⏳ Starania od 2017r.
🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
❌ 1. IVF (12.2025):
🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
🛑 Transfer odwołany
👶 2. IVF (13.04.2026r.):
🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
📈 Beta HCG:
• 25.04: 21,30
• 27.04: 40,40
• 29.04: 86,90
• 04.05: 671,40
💓 Jest serduszko! ❤️
💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼 -
Dziewczyny ja dzisiaj znowu najadłam się strachu mocno 😞
W pracy koło południa bolał mnie brzuch i kręgosłup w odcinku lędźwiowym, później przy wizycie w toalecie zauważyłam plamienie.
Pojechałam na izbę ale nie chcieli mi wykonać badania bez przyjęcia na oddział.
Udało mi się dostać prywatnie do ginekologa, wykonał badanie USG. Nie ma aktywnego krwawienia na szczęście. Pęcherzyk ciążowy jest wraz z żółtkowym. Ciążowy miał 7,5mm dzisiaj, w poniedziałek 4,6mm więc przyrost dobry.
Mam dołożony progesteron doustnie.
Boli mnie cały czas ten kręgosłup ale mam przez kilka dni leżeć na kanapie i nic nie robić.
krakersik lubi tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Dziewczyny ja dzisiaj znowu najadłam się strachu mocno 😞
W pracy koło południa bolał mnie brzuch i kręgosłup w odcinku lędźwiowym, później przy wizycie w toalecie zauważyłam plamienie.
Pojechałam na izbę ale nie chcieli mi wykonać badania bez przyjęcia na oddział.
Udało mi się dostać prywatnie do ginekologa, wykonał badanie USG. Nie ma aktywnego krwawienia na szczęście. Pęcherzyk ciążowy jest wraz z żółtkowym. Ciążowy miał 7,5mm dzisiaj, w poniedziałek 4,6mm więc przyrost dobry.
Mam dołożony progesteron doustnie.
Boli mnie cały czas ten kręgosłup ale mam przez kilka dni leżeć na kanapie i nic nie robić.
O rany, nie pozostaje nic innego jak faktycznie się oszczędzać 🙏 proga dostałaś, więc zbyt wiele więcej na tym etapie nie da się zrobić
Trzymam kciuki, żeby plamienie ustało, to i głowa będzie spokojniejsza 🙏🫂
Monika001 lubi tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Monika001 wrote:Dziewczyny ja dzisiaj znowu najadłam się strachu mocno 😞
W pracy koło południa bolał mnie brzuch i kręgosłup w odcinku lędźwiowym, później przy wizycie w toalecie zauważyłam plamienie.
Pojechałam na izbę ale nie chcieli mi wykonać badania bez przyjęcia na oddział.
Udało mi się dostać prywatnie do ginekologa, wykonał badanie USG. Nie ma aktywnego krwawienia na szczęście. Pęcherzyk ciążowy jest wraz z żółtkowym. Ciążowy miał 7,5mm dzisiaj, w poniedziałek 4,6mm więc przyrost dobry.
Mam dołożony progesteron doustnie.
Boli mnie cały czas ten kręgosłup ale mam przez kilka dni leżeć na kanapie i nic nie robić.
Tak jak pisze Yahu- odpoczywaj.
Swoją drogą co to za izba przyjęć, która musi przyjąć na oddział, żeby zbadać? A jak wszystko ok, to co wtedy? 🤯🙈🤦♀️
Przecież założeniem izby przyjęć/SOR jest to, że mają zbadać i zdecydować co dalej…
Monika001 lubi tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Edyta17 wrote:Hej 🙋♀️ ja mam umówioną w 9 tygodniu, ale z tego co wiem to badania genetyczne można robić od 10 tygodnia. Ważne jest to żeby wizyta odbyła się przed końcem 10 tygodnia bo takie jest wymaganie chyba przy becikowym 🤭, ale jeśli się mylę to mnie poprawcie.
Przed 10tyg należy być pod opieką lekarza i potwierdzić ciążę, więc w naszych przypadkach to jest spełnione
Ale dobrze przed tym 10tyg być i zrobić pierwsze badania. Od 11tyg można robić badanie prenatalne 1trymestru, a raczej terminy nie są od ręki.
Nie wiem czy wszyscy lekarze w Angeliusie na wizycie serduszkowej dają skierowanie już, czy nie. Czy zakładają kartę ciąży itd.
Raczej można pomarzyć o becikowym, bo próg dochodowy jest tam ultra niski. W sumie to należy się cieszyc, że się nie spełnia 🙈🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
krakersik wrote:Tak jak pisze Yahu- odpoczywaj.
Swoją drogą co to za izba przyjęć, która musi przyjąć na oddział, żeby zbadać? A jak wszystko ok, to co wtedy? 🤯🙈🤦♀️
Przecież założeniem izby przyjęć/SOR jest to, że mają zbadać i zdecydować co dalej…
Też się zdziwiłam mocno a ja nic nie przygotowane do zostania w szpitalu w razie czego.
Taka młoda babeczka ginekolog, z takim wyrzutem mnie potraktowała, ze oni nie wezmą za mnie odpowiedzialności za samo usg tym bardziej po in vitro 😳
Ale byłam u fajnego ginekologa niedaleko mnie, który dość fajnie był obeznany w temacie in vitro. Kiedyś u niego byłam to pamiętam że po pierwszej wizycie ogarnął mi szpital żeby zrobić drożność jajowodów a potem szczerze powiedział, że zbytnio nie będzie mi mógł pomóc i doradza klinikę ale zaprasza mnie w przyszłości i chętnie poprowadzi ciążę. Gdyby wszystko się poukładało to chyba wybiorę właśnie jego.
krakersik lubi tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monia trzymaj sie z tym krwawieniem. Niestety zdarzają sie one w ciąży. Najgorszy ten stres. Przytulam mocno. 🫂 musi być dobrze. 🫂❤️
Monika001, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
krakersik wrote:Przed 10tyg należy być pod opieką lekarza i potwierdzić ciążę, więc w naszych przypadkach to jest spełnione

Ale dobrze przed tym 10tyg być i zrobić pierwsze badania. Od 11tyg można robić badanie prenatalne 1trymestru, a raczej terminy nie są od ręki.
Nie wiem czy wszyscy lekarze w Angeliusie na wizycie serduszkowej dają skierowanie już, czy nie. Czy zakładają kartę ciąży itd.
Raczej można pomarzyć o becikowym, bo próg dochodowy jest tam ultra niski. W sumie to należy się cieszyc, że się nie spełnia 🙈
Dobrze wiedzieć
. Ja mam wizytę w piątek i jestem ciekawa co mi powie i czy serduszko nadal bije. Zastanawiam się nad badaniami genetycznymi i gdzie je zrobić ? Jakoś te badania PAPP-A mnie nie przekonują bo to tylko prawdopodobieństwo, a ja jestem stara to na bank wyjdzie duże ryzyko 🫣🤭😁.
⏳ Starania od 2017r.
🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
❌ 1. IVF (12.2025):
🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
🛑 Transfer odwołany
👶 2. IVF (13.04.2026r.):
🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
📈 Beta HCG:
• 25.04: 21,30
• 27.04: 40,40
• 29.04: 86,90
• 04.05: 671,40
💓 Jest serduszko! ❤️
💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼 -
Dziewczyny, zgodnie z zaleceniami ginekologa z wczoraj, poszłam dzisiaj na betę.
19 dpt 6688 🥹
Oby w sobotę był piękny przyrost 🍀🤞Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja, 15:03
Agulek24, Yahu, Falka, Edyta17, paulity, krakersik, Przytulasek, Amelka06, taterniczka, Idia90, Sikoreczkaaa, Joanah, meerici lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Dziewczyny, u mnie dzisiaj 202,7 🥹
W sobotę będę powtarzać 🍀🤞
krakersik, Monika001, ibobo, Edyta17, malina999, Yahu, Przytulasek, Amelka06, taterniczka, Sikoreczkaaa, paulity, Joanah, meerici lubią tę wiadomość
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Falka wrote:Dziewczyny, u mnie dzisiaj 202,7 🥹
W sobotę będę powtarzać 🍀🤞
Te 51 miałaś w 12dpt? No jest optymistycznie! Wziął się kropek do roboty w końcu! Oby tak dalej! ❤️ 🍀
Falka, ibobo, Joanah lubią tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Edyta17 wrote:Dobrze wiedzieć
. Ja mam wizytę w piątek i jestem ciekawa co mi powie i czy serduszko nadal bije. Zastanawiam się nad badaniami genetycznymi i gdzie je zrobić ? Jakoś te badania PAPP-A mnie nie przekonują bo to tylko prawdopodobieństwo, a ja jestem stara to na bank wyjdzie duże ryzyko 🫣🤭😁.
My pomimo tego, że USG i pappa wyszły bardzo niskie ryzyka zdecydowaliśmy się zrobić Nifty pro z typowaniem płci dla większego spokoju.
Jest kilka tych badań NIPT, mają różne zakresy i ceny (chyba od 1,5-2,5tys), także najlepiej zobaczyć jakie Wam najlepiej odpowiadają, oddaje się krew zazwyczaj w jakimś ośrodku współpracującym albo przyjeżdżają do domu pobierać. Wyniki zazwyczaj 5-10dni roboczych.
Można najwcześniej zrobić od 10tc
Edyta17 lubi tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Falka wrote:Dziewczyny, u mnie dzisiaj 202,7 🥹
W sobotę będę powtarzać 🍀🤞
Właśnie o Tobie pomyślałam a tutaj takie wieści 🙏
Kropek się rozkręca 🥹 trzymam kciuki za sobotę 🍀🤞
Falka, Yahu, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Tak, dziś 15dpt.krakersik wrote:Te 51 miałaś w 12dpt? No jest optymistycznie! Wziął się kropek do roboty w końcu! Oby tak dalej! ❤️ 🍀
Przyrost ładny także mam nadzieję, że oby tak dalej 🍀
ibobo, malina999, Yahu, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Czuję się dosyć dobrze..już mnie trochę nosi bo nie lubię nic nie robić 😁Linusia83 wrote:Widzę, że koleżanka miała również w ten sam dzień transfer? Jak się czujesz?
Brzuch mnie trochę ciągnie i pobolewa jak na okres ale jest ok.Senna trochę jestem-dzień transferu i 1dpt praktycznie przespałam 👌👍
A Ty jak się masz??
Joanah lubi tę wiadomość
Angelius PJ od 2023
Genotyp AA,nieprawidłowy PAI I
1KIR implantacyjny, IO,nadciśnienie
02.04.2024 1️⃣ ❄️ transfer KD 4AA
12dpt 0
06.08.2024 2️⃣❄️ transfer KD 4AA
11dpt 0,33
13dpt 0
10.10.2024 3️⃣❄️ transfer KD 3BC
8dpt 5,22
11dpt 0
17.04.2025 4️⃣ transfer świeży KD 4AA Accofil,Encorton,Accard,Glucophage,Prolutex,Estrofem,Clexane
6dpt 23,17
8dpt 33,91
11dpt 15,33
13dpt 15,58
13.06.2025 5️⃣❄️ KD 4AA
7dpt 21,14
10dpt 14,59
12dpt 3,33
16.08.2025 6️⃣❄️
8dpt 15.51
10dpt 15.53
7️⃣ Transfer GYN centrum K-ce dr G.
19.01 transfer KD świeży 5AA(zero badan odrazu transfer)
8dpt bhcg 0
2026 Angelius dr MP💞💞+dr Sydor🙏😍🙏
02.26 histeroskopia
02.26-05.26 Diphereline,puregon,omnitrope
04.05.26 USG cykl sztuczny
18.05.26 USG ✔️
25.05.26 8️⃣❄️ transfer AZ 3BB
Besins Utrogestan Estrofem Prograf Accofil(mg,scopolan,spasmolina,relanium) Metformax 1500
Bhcg
7dpt 0
9dpt 0
24.06.26 9️⃣❄️ AZ 4BB



