Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Agula Autorytet
    Postów: 2667 2689

    Wysłany: 21 maja, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Tak :) po rodzeństwo :) póki co nie widzę tego…. Myślę, że finalnie skończę karmić i podejdę do transferu. Z drugiej strony wtedy czeka nas żłobek… nie ma tu dobrej decyzji z której byłabym w 100 proc zadowolona:d Ale tak „przeleciałam” sobie przez kilka stron, tyle pięknych pasków u znajomych dziewczyn 🥹🥹🥹🥹 serce rośnie.
    Tak, właśnie u nas również kwestia żłobka którego też chciałam uniknąć. Choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma gwarancji powodzenia. I rozumiem Cię doskonale bo też od kilku tygodni mam takie wewnętrzne rozkminy co robić, że głowa mała 🤯

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 21 maja, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Jestem załamana 😭

    Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
    Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)

    Monia, wystarczy, że wynik z 9 dpt był troszkę zawyżony i już masz odpowiedź (błędy laboratoryjne są do 20%), a patrząc z boku masz baaardzo wysokie bety jak na te dni po transferze, a to bardzo dobrze rokuje. I czytałam swego czasu badania, że po ivf gdzie znamy datę implantacji, to właśnie wysokość bety, a nie przyrosty najlepiej świadczą o rokowaniu. Rozumiem niepokój, ale jestem przekonana, że wszystko jest dobrze, bo beta rośnie skokowo, a ogólny przyrost od początku też masz piękny. 🙂🙂🙂🙏🙏🙏🤞🤞🤞

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 21 maja, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Tak, właśnie u nas również kwestia żłobka którego też chciałam uniknąć. Choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma gwarancji powodzenia. I rozumiem Cię doskonale bo też od kilku tygodni mam takie wewnętrzne rozkminy co robić, że głowa mała 🤯

    Ja mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, że po tylu latach czekania na dziecko nie zdecydowałam się na żłobek, tylko zostałam na wychowawczym i jednocześnie walczyliśmy o rodzeństwo, co przy aktywności zawodowej i naszych niełatwych kolejnych staraniach też byłoby naprawdę trudne. Niczego nie żałuję... 🥹🥹🥹❤️

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 2667 2689

    Wysłany: 21 maja, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Ja mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, że po tylu latach czekania na dziecko nie zdecydowałam się na żłobek, tylko zostałam na wychowawczym i jednocześnie walczyliśmy o rodzeństwo, co przy aktywności zawodowej i naszych niełatwych kolejnych staraniach też byłoby naprawdę trudne. Niczego nie żałuję... 🥹🥹🥹❤️
    Tak, też najchętniej bym została w domu ale niestety finanse na to nie pozwalają 😞 więc jeśli się nie uda tak jakbym chciała to niestety będę musiała wrócić do roboty.. a moje stanowisko w pracy też nie jest pewne bo pewne procesy w firmie zostały zautomatyzowane i być może po powrocie dostanę wypowiedzenie ze względu na likwidację stanowiska 🥺
    Jak przeszłaś proces odstawiania od piersi?

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Linusia83 Koleżanka
    Postów: 36 37

    Wysłany: 21 maja, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie, gratulacje wszystkim, którym się udało. Mam do Was pytanie - szczególnie do dziewczyn, które pracują fizycznie- ja akurat pracuje w dużym sklepie, głównie dźwigam towar- jak podchodzicie do kwestii L4? Czy bierzecie je od razu na dwa tygodnie? Bardzo chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat?

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 21 maja, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia trzymam ogromnie kciuki ✊️ nic sie nie poddajemy. W piatek beta niech szybuje. ✊️❤️

    Agulek24, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 22 maja, 02:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linusia83 wrote:
    Witam Was wszystkie, gratulacje wszystkim, którym się udało. Mam do Was pytanie - szczególnie do dziewczyn, które pracują fizycznie- ja akurat pracuje w dużym sklepie, głównie dźwigam towar- jak podchodzicie do kwestii L4? Czy bierzecie je od razu na dwa tygodnie? Bardzo chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat?

    Ja nie pracowałam fizycznie, ale w takiej sytuacji po transferze wzięłabym wolne; przynajmniej do weryfikacji bety w tym 6-7dpt (ono jest 80% płatne), a potem zależności od sytuacji.

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 22 maja, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, trzymamy kciuki i czekamy na wieści 🤞🍀🤞🍀
    🦠🦠🦠🦠🦠

    ibobo, Idia90, Agulek24, Falka, Lusiaa22, Edyta17 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 22 maja, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze sobie obiecałam ze jak w moim życiu pojawi sie dziecko to na dzien matki zrobię cos wyjątkowego i dzisiaj nadszedł ten moment aby zrobić cos co bedzie mi kazdego dnia przypominać ten wspaniały dzień 🥰😍

    https://zapodaj.net/plik-TauoCCghWU

    malina999, Kingus 1, Edyta17, Agulek24, Przytulasek, ibobo, Nickki, DzikaWera lubią tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 22 maja, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    wynik z dzisiaj 713 (ostatnio 391)

    Dalej jest za mały, więc może to być pozamaciczna.
    Co myślicie

    Lusiaa22, Przytulasek, krakersik, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 22 maja, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny,
    wynik z dzisiaj 713 (ostatnio 391)

    Dalej jest za mały, więc może to być pozamaciczna.
    Co myślicie

    To jest duży przyrost i w normie, więc relax 🙏

    Monika001 lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Lusiaa22 Autorytet
    Postów: 2498 3157

    Wysłany: 22 maja, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny,
    wynik z dzisiaj 713 (ostatnio 391)

    Dalej jest za mały, więc może to być pozamaciczna.
    Co myślicie
    Wynik jest ładny 🥰❤️🤞

    Monika001 lubi tę wiadomość

    1 Transfer : ❌ 5AA
    2 Transfer : ❌ 5AB
    3 Transfer : 18dpt 💔 CP
    • Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
    4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔

    14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
    5 dpt ⏸️
    6 dpt ⏸️
    7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
    9dpt 138,9
    12 dpt 583,45
    14 dpt 1372,6
    21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
    09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
    14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
    15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
    10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
    08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
    03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
    05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
    26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷

    30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰

    Na zimowisku:❄️❄️❄️
    age.png
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 22 maja, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wygląda to bardzo słabo
    9dpt - 23,8 (7dpt było 15,2)

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 270 380

    Wysłany: 22 maja, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny,
    wynik z dzisiaj 713 (ostatnio 391)

    Dalej jest za mały, więc może to być pozamaciczna.
    Co myślicie

    Wg mnie też jest ładny 👍 nie daj się czarnym myślom 🤗 kiedy jakieś usg ?

    Monika001 lubi tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 22 maja, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    U mnie wygląda to bardzo słabo
    9dpt - 23,8 (7dpt było 15,2)

    Trochę niskie wartości, ale jeszcze może się rozkręcić.
    Będziesz jeszcze badać w poniedziałek? 🤞

    Joanah lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 22 maja, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny,
    wynik z dzisiaj 713 (ostatnio 391)

    Dalej jest za mały, więc może to być pozamaciczna.
    Co myślicie

    Bardzo ładny! Minimum to 66% przyrostu, a jest ponad 80% więc elegancko! :)

    ja przy pozamacicznej miałam betę w kosmos wywalona, po samej becie nie da się poznac, także nie zamartwiaj się ;)

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 22 maja, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    U mnie wygląda to bardzo słabo
    9dpt - 23,8 (7dpt było 15,2)

    Robiłaś w podobnych godzinach i w tym samym lab? Przy tak wczesnych wartościach kilka godzin robi różnicę.
    Powinno być niby 25, żeby było +66%, więc jest blisko.

    Trzeba czekać niestety i zobaczyć jak to pójdzie dalej, bo żadna opcja tu nie jest przesadzona.

    Ciąża to nie matematyka, także bądź dobrej myśli, pogoda w weekend zapowiada się piękna, spróbuj zająć czymś myśli do poniedziałku, żeby zminimalizować stres, tylko tak teraz możesz pomóc ;)

    Mocno trzymam kciuki za kropka 🍀

    Joanah lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 22 maja, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia spokojna głowa 🥰

    Falka trzymamy kciuki z całych sił żeby kropek się rozkręcił 🙏🏻❤️

    Lusia, no piękny jest 🥹❤️

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 22 maja, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Robiłaś w podobnych godzinach i w tym samym lab? Przy tak wczesnych wartościach kilka godzin robi różnicę.
    Powinno być niby 25, żeby było +66%, więc jest blisko.

    Trzeba czekać niestety i zobaczyć jak to pójdzie dalej, bo żadna opcja tu nie jest przesadzona.

    Ciąża to nie matematyka, także bądź dobrej myśli, pogoda w weekend zapowiada się piękna, spróbuj zająć czymś myśli do poniedziałku, żeby zminimalizować stres, tylko tak teraz możesz pomóc ;)

    Mocno trzymam kciuki za kropka 🍀


    Dziewczyny, wierzycie chyba bardziej niż ja, już morze łez wylałam.
    Laboratorium to samo, poprzednia beta o 11, dzisiejsza o 7:30.

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 22 maja, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia 😘❤️

    Przez ostatnie dwa dni byłam trochę załamana, po takim pięknym starcie mocno te bety zwolniły

    Staram się myśleć pozytywnie. 🍀🤞

    Zobaczymy co będzie w poniedziałek na badaniu usg 🍀🍀🤞

    Yahu, Lusiaa22, Joanah, Przytulasek, taterniczka lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
‹‹ 5810 5811 5812 5813 5814 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ