Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Tak, właśnie u nas również kwestia żłobka którego też chciałam uniknąć. Choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma gwarancji powodzenia. I rozumiem Cię doskonale bo też od kilku tygodni mam takie wewnętrzne rozkminy co robić, że głowa mała 🤯Braknicku wrote:Tak
po rodzeństwo
póki co nie widzę tego…. Myślę, że finalnie skończę karmić i podejdę do transferu. Z drugiej strony wtedy czeka nas żłobek… nie ma tu dobrej decyzji z której byłabym w 100 proc zadowolona:d Ale tak „przeleciałam” sobie przez kilka stron, tyle pięknych pasków u znajomych dziewczyn 🥹🥹🥹🥹 serce rośnie.11.2016 💔 9tc
06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.
Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)
16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki
19.04 transfer ET z 3 doby
⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.
06.09.2024 FET CS 4AB
7dpt beta <2.30❌
04.10.2024 FET CN 4BB
7dpt beta <2.30 ❌
Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki
03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
4dpt ⏸️
5dpt 34,0 mIU/ml
7dpt 93,8 mIU/ml
10dpt 273,1 mIU/ml
13dpt 900,7 mIU/ml
17dpt 4923,0 mIU/ml
21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
12+2 będzie syn 🩵
15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶
Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB -
Monika001 wrote:Jestem załamana 😭
Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)
Monia, wystarczy, że wynik z 9 dpt był troszkę zawyżony i już masz odpowiedź (błędy laboratoryjne są do 20%), a patrząc z boku masz baaardzo wysokie bety jak na te dni po transferze, a to bardzo dobrze rokuje. I czytałam swego czasu badania, że po ivf gdzie znamy datę implantacji, to właśnie wysokość bety, a nie przyrosty najlepiej świadczą o rokowaniu. Rozumiem niepokój, ale jestem przekonana, że wszystko jest dobrze, bo beta rośnie skokowo, a ogólny przyrost od początku też masz piękny. 🙂🙂🙂🙏🙏🙏🤞🤞🤞
Joanah lubi tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Agula wrote:Tak, właśnie u nas również kwestia żłobka którego też chciałam uniknąć. Choć zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma gwarancji powodzenia. I rozumiem Cię doskonale bo też od kilku tygodni mam takie wewnętrzne rozkminy co robić, że głowa mała 🤯
Ja mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, że po tylu latach czekania na dziecko nie zdecydowałam się na żłobek, tylko zostałam na wychowawczym i jednocześnie walczyliśmy o rodzeństwo, co przy aktywności zawodowej i naszych niełatwych kolejnych staraniach też byłoby naprawdę trudne. Niczego nie żałuję... 🥹🥹🥹❤️Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Tak, też najchętniej bym została w domu ale niestety finanse na to nie pozwalają 😞 więc jeśli się nie uda tak jakbym chciała to niestety będę musiała wrócić do roboty.. a moje stanowisko w pracy też nie jest pewne bo pewne procesy w firmie zostały zautomatyzowane i być może po powrocie dostanę wypowiedzenie ze względu na likwidację stanowiska 🥺Agulek24 wrote:Ja mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, że po tylu latach czekania na dziecko nie zdecydowałam się na żłobek, tylko zostałam na wychowawczym i jednocześnie walczyliśmy o rodzeństwo, co przy aktywności zawodowej i naszych niełatwych kolejnych staraniach też byłoby naprawdę trudne. Niczego nie żałuję... 🥹🥹🥹❤️
Jak przeszłaś proces odstawiania od piersi?11.2016 💔 9tc
06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.
Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)
16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki
19.04 transfer ET z 3 doby
⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.
06.09.2024 FET CS 4AB
7dpt beta <2.30❌
04.10.2024 FET CN 4BB
7dpt beta <2.30 ❌
Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki
03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
4dpt ⏸️
5dpt 34,0 mIU/ml
7dpt 93,8 mIU/ml
10dpt 273,1 mIU/ml
13dpt 900,7 mIU/ml
17dpt 4923,0 mIU/ml
21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
12+2 będzie syn 🩵
15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶
Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB -
Witam Was wszystkie, gratulacje wszystkim, którym się udało. Mam do Was pytanie - szczególnie do dziewczyn, które pracują fizycznie- ja akurat pracuje w dużym sklepie, głównie dźwigam towar- jak podchodzicie do kwestii L4? Czy bierzecie je od razu na dwa tygodnie? Bardzo chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat?
-
Monia trzymam ogromnie kciuki ✊️ nic sie nie poddajemy. W piatek beta niech szybuje. ✊️❤️
Agulek24, Lusiaa22 lubią tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Linusia83 wrote:Witam Was wszystkie, gratulacje wszystkim, którym się udało. Mam do Was pytanie - szczególnie do dziewczyn, które pracują fizycznie- ja akurat pracuje w dużym sklepie, głównie dźwigam towar- jak podchodzicie do kwestii L4? Czy bierzecie je od razu na dwa tygodnie? Bardzo chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat?
Ja nie pracowałam fizycznie, ale w takiej sytuacji po transferze wzięłabym wolne; przynajmniej do weryfikacji bety w tym 6-7dpt (ono jest 80% płatne), a potem zależności od sytuacji.🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Monia, trzymamy kciuki i czekamy na wieści 🤞🍀🤞🍀
🦠🦠🦠🦠🦠
ibobo, Idia90, Agulek24, Falka, Lusiaa22, Edyta17 lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Zawsze sobie obiecałam ze jak w moim życiu pojawi sie dziecko to na dzien matki zrobię cos wyjątkowego i dzisiaj nadszedł ten moment aby zrobić cos co bedzie mi kazdego dnia przypominać ten wspaniały dzień 🥰😍
https://zapodaj.net/plik-TauoCCghWU
malina999, Kingus 1, Edyta17, Agulek24, Przytulasek, ibobo, Nickki, DzikaWera lubią tę wiadomość
1 Transfer : ❌ 5AA
2 Transfer : ❌ 5AB
3 Transfer : 18dpt 💔 CP
• Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔
14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
5 dpt ⏸️
6 dpt ⏸️
7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
9dpt 138,9
12 dpt 583,45
14 dpt 1372,6
21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷
30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰
Na zimowisku:❄️❄️❄️

-
Dziewczyny,
wynik z dzisiaj 713 (ostatnio 391)
Dalej jest za mały, więc może to być pozamaciczna.
Co myślicie
Lusiaa22, Przytulasek, krakersik, Yahu lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Dziewczyny,
wynik z dzisiaj 713 (ostatnio 391)
Dalej jest za mały, więc może to być pozamaciczna.
Co myślicie
To jest duży przyrost i w normie, więc relax 🙏
Monika001 lubi tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Wynik jest ładny 🥰❤️🤞Monika001 wrote:Dziewczyny,
wynik z dzisiaj 713 (ostatnio 391)
Dalej jest za mały, więc może to być pozamaciczna.
Co myślicie
Monika001 lubi tę wiadomość
1 Transfer : ❌ 5AA
2 Transfer : ❌ 5AB
3 Transfer : 18dpt 💔 CP
• Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔
14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
5 dpt ⏸️
6 dpt ⏸️
7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
9dpt 138,9
12 dpt 583,45
14 dpt 1372,6
21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷
30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰
Na zimowisku:❄️❄️❄️

-
U mnie wygląda to bardzo słabo
9dpt - 23,8 (7dpt było 15,2)
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Monika001 wrote:Dziewczyny,
wynik z dzisiaj 713 (ostatnio 391)
Dalej jest za mały, więc może to być pozamaciczna.
Co myślicie
Wg mnie też jest ładny 👍 nie daj się czarnym myślom 🤗 kiedy jakieś usg ?
Monika001 lubi tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - 6🥚->5🥚-> 5 doba❌️ -
Falka wrote:U mnie wygląda to bardzo słabo
9dpt - 23,8 (7dpt było 15,2)
Trochę niskie wartości, ale jeszcze może się rozkręcić.
Będziesz jeszcze badać w poniedziałek? 🤞
Joanah lubi tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Monika001 wrote:Dziewczyny,
wynik z dzisiaj 713 (ostatnio 391)
Dalej jest za mały, więc może to być pozamaciczna.
Co myślicie
Bardzo ładny! Minimum to 66% przyrostu, a jest ponad 80% więc elegancko!
ja przy pozamacicznej miałam betę w kosmos wywalona, po samej becie nie da się poznac, także nie zamartwiaj się
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Falka wrote:U mnie wygląda to bardzo słabo
9dpt - 23,8 (7dpt było 15,2)
Robiłaś w podobnych godzinach i w tym samym lab? Przy tak wczesnych wartościach kilka godzin robi różnicę.
Powinno być niby 25, żeby było +66%, więc jest blisko.
Trzeba czekać niestety i zobaczyć jak to pójdzie dalej, bo żadna opcja tu nie jest przesadzona.
Ciąża to nie matematyka, także bądź dobrej myśli, pogoda w weekend zapowiada się piękna, spróbuj zająć czymś myśli do poniedziałku, żeby zminimalizować stres, tylko tak teraz możesz pomóc
Mocno trzymam kciuki za kropka 🍀
Joanah lubi tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Monia spokojna głowa 🥰
Falka trzymamy kciuki z całych sił żeby kropek się rozkręcił 🙏🏻❤️
Lusia, no piękny jest 🥹❤️
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
👱🏼♀️30
👱🏻♂️38
Endometrioza
Adenomioza
Insulinooporność
Niedoczynność tarczycy
AMH 3,8
Starania 2020r
02.2023 Angelius dr GM
06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
3x IUI 2023r ❌
Procedura I protokół długi
07.2024 AB❌
09.2024❄️2BB ❌
Kariotypy 👍🏻
Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton
Procedura II protokół krótki
2AB❄️3BB❄️
12.2024 dipherline
02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
7dpt 47,5 🥹
9dpt 103,1 😍
11dpt 268 😍
14dpt 1165 🥹
26dpt pulsujące serduszko ❤️
NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️
31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹
Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻 -
krakersik wrote:Robiłaś w podobnych godzinach i w tym samym lab? Przy tak wczesnych wartościach kilka godzin robi różnicę.
Powinno być niby 25, żeby było +66%, więc jest blisko.
Trzeba czekać niestety i zobaczyć jak to pójdzie dalej, bo żadna opcja tu nie jest przesadzona.
Ciąża to nie matematyka, także bądź dobrej myśli, pogoda w weekend zapowiada się piękna, spróbuj zająć czymś myśli do poniedziałku, żeby zminimalizować stres, tylko tak teraz możesz pomóc
Mocno trzymam kciuki za kropka 🍀
Dziewczyny, wierzycie chyba bardziej niż ja, już morze łez wylałam.
Laboratorium to samo, poprzednia beta o 11, dzisiejsza o 7:30.
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia 😘❤️
Przez ostatnie dwa dni byłam trochę załamana, po takim pięknym starcie mocno te bety zwolniły
Staram się myśleć pozytywnie. 🍀🤞
Zobaczymy co będzie w poniedziałek na badaniu usg 🍀🍀🤞
Yahu, Lusiaa22, Joanah, Przytulasek, taterniczka lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞



