Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Jest pięknie 🥰🥰🥰🥰🥰Monika001 wrote:Beta 9 dpt 270 🥹🍀🤞❤️
Progesteron na poziomie 24,8 koło 1,5 godziny przed aplikacją utrogestanu jest ok czy za niski?
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
1 Transfer : ❌ 5AA
2 Transfer : ❌ 5AB
3 Transfer : 18dpt 💔 CP
• Zmiana lekarza na MP ♥️♥️♥️
4 Transfer : 10dpt - 7,2 💔
14.07 Transfer kropeczka 5AA + immunoglobuliny 🍍🍟
5 dpt ⏸️
6 dpt ⏸️
7 dpt 46,3 Progesteron 32,27 ng/ml
9dpt 138,9
12 dpt 583,45
14 dpt 1372,6
21dpt mamy ciałko żółte, zarodek i serduszko 🩷
09.08 USG - wszystko dobrze 😍🩷
14.08 USG - rośnie maluszek 😍🩷
15.09 Prenatalne : wynik PAPP-A - Ok , USG - ok , Dziewczynka 🥹🩷
10.11 Połówkowe - ok , rośnie nam kruszynka 🩷🩷🩷
08.01.26 : Maja 🩷 28+2 1200 g 🩷
03.02.26 : 3 Prenatalne wszystko dobrze 🩷🩷🩷
05.02.26 : 32+2 2250 g Szczęścia 🩷
26.02.26 : 35+2 2700 g 🩷
30.03.26 : CC - MAJA JUZ Z NAMI 🩷 Waży 3500 g mierzy 56 cm 🥰🥰🥰
Na zimowisku:❄️❄️❄️

-
Yahu wrote:Wszystko super 🤩 🍀🍀🍀
Już po rozmowie z GM?
Będziesz jeszcze badać czy już czekamy do wizyty? 🍀
🍀❤️
Miał dzwonić po 18 i jeszcze czekam.
Chyba dla swojego spokoju zrobię jeszcze w środę 🤔
Sikanca sobie już daruję bo dzisiaj po kilku godzinach kreska była tak samo intensywna jak wczoraj i już świrowałam ze strachu, że beta spada.Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:🍀❤️
Miał dzwonić po 18 i jeszcze czekam.
Chyba dla swojego spokoju zrobię jeszcze w środę 🤔
Sikanca sobie już daruję bo dzisiaj po kilku godzinach kreska była tak samo intensywna jak wczoraj i już świrowałam ze strachu, że beta spada.
Sikańce już nie mają sensu. Albo beta albo czekamy do wizyty 🙏👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Wizyta za tydzień w poniedziałek 🍀🤞
Dzień przed Dniem Matki 🥹❤️
Yahu, Agulek24, ibobo, taterniczka, DzikaWera, paulity, Edyta17, malina999, meerici, krakersik, Przytulasek, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Yahu wrote:Sikańce już nie mają sensu. Albo beta albo czekamy do wizyty 🙏
Yahu, jak na badaniach? Widzę, że Twój maluszek to już kawał dzidziusia 🥳Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Yahu, jak na badaniach? Widzę, że Twój maluszek to już kawał dzidziusia 🥳
Tak, Okruszek waży już 313 gramów i ma sie dobrze 🥹
W czwartek drugie prenatalne, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i odetchnę 🙏
ibobo, Edyta17, meerici, Joanah lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Yahu wrote:Tak, Okruszek waży już 313 gramów i ma sie dobrze 🥹
W czwartek drugie prenatalne, mam nadzieję że wszystko będzie w porządku i odetchnę 🙏
Oczywiście że będzie 🍀🤞
Limit stresów wyczerpał na początku, więc teraz spokoj do końca ciąży ❤️
Yahu, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Beta 9 dpt 270 🥹🍀🤞❤️
Progesteron na poziomie 24,8 koło 1,5 godziny przed aplikacją utrogestanu jest ok czy za niski?
Wynik kosmos, tak się cieszę 😍😍😍🥰🥰🥰
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
krakersik wrote:Agulek, Sikoreczka - jak tam u Was końcówka? Szok, że możemy w sumie już w każdej chwili urodzić 🙈 gdzie planujecie rozwiązanie?
Nasz młody nie pozwoli mu doczekać w spokoju do końca ciąży, dzisiaj od rana praktycznie zero ruchów, jakieś dosłownie pojedyncze przez 4h, pojechaliśmy sprawdzić, to się dopiero na KTG ocknął i zaczął dokazywać… lekarka potraktowała mnie jak jakbym zwariowała. Wstrętny, nieprzyjemny babsztyl… złożę na nią skargę jak juz urodzę, bo to się w głowie nie mieści… przez całe badanie USG a potem gin nie odezwała się słowem, potem zadała mi 3 pytania dot leków w ciąży po czym wręczyła mi wypis, powiedziała „do widzenia” i wyszła zamykając za sobą drzwi. Zero komentarza co w USG, jak wyszło KTG, co w badaniu, co dalej, czy mam jakieś pytania, nic. Byłam w takim szoku, że nie wiedziałam co mam zrobić z sobą.
Z wypisu się dowiedziałam, że mam już rozwarcie.
Przykro mi, że miałaś takie doświadczenie, straszne chamstwo. 🫣🫣🫣🙄🙄🙄
U nas już powoli w stronę wyjścia, dziś mała na wizycie wyliczona na 2623 g, główka już nisko, szyjka się skraca i rozpulchnia, mam nadzieję, że zacznie się samo przed ew. indukcją związaną z cukrzycą ciążową. 🙏🙂
Yahu, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Dziewczyny jestem po wizycie u dr GM, mamy pęcherzyk ciążowy 🩷 wszystko prawidłowo jak na ten czas ciąży
dalej nie wierzę że to się dzieje.. 🙈 za 2 tyg jeszcze jedna wizyta
Agulek24, ibobo, Yahu, Edyta17, Monika001, taterniczka, paulity, Kasiak621, malina999, Frajda, meerici, Joanah, Przytulasek, krakersik, Lusiaa22, Idia90, Sikoreczkaaa, Migotka96 lubią tę wiadomość
-
Nickki wrote:Monia cudowne wieści 🥰 Trzymam kciuki cały czas !
Taterniczka a jak GM zaregował na prezent i na to, że przyjechałaś?
Zgadzam się z wpisami długoletnich staraczek odnośnie podziękowania lekarzom. Sama przymierzem się żeby podjechać do Angeliusa. Tylko ktoś kto nie ma pojęcia o tym ile bólu, łez, lat większość z nas będących na tym forum musiała przejść aby zajść w ciąże. Ja sama latami chodziłam po różnych "specjalistach", którzy mnie tylko zbywali i przepisywali zbędne leki na stymulacje nie zlecając żadnych badań. Dlatego tak bardzo się cieszę, że w końcu trafiłam na specjalistę z prawdziwego zdarzenia i udało się. I mimo tego, że jest to jego praca to będę mu zawsze wdzięczna, że mam u swojego boku najcudowniejszą trzymiesięczną córęczkę. Dlatego dla większości z nas podziękowanie lekarzom, którzy pomogli nam w tej nierównej drodze jest tak bardzo oczywiste
Prezentu przy nas nie otworzył. A zareagował jak to on, stonowanie i zachowawczo. Nieśmiały uśmiech się pojawił, no ale wiadomo, że po GM nie ma co się spidziewać wylewnych reakcji. 😅 Ale i tak się cieszę, że pojechaliśmy do niego. 😊
paulity, Edyta17, Nickki, Agulek24, krakersik, Lusiaa22, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość
niedoczynność tarczycy
2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka
➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️
➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
SANCO - zdrowy chłopiec 💙
13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

-
Monika001 wrote:🍀❤️
Miał dzwonić po 18 i jeszcze czekam.
Chyba dla swojego spokoju zrobię jeszcze w środę 🤔
Sikanca sobie już daruję bo dzisiaj po kilku godzinach kreska była tak samo intensywna jak wczoraj i już świrowałam ze strachu, że beta spada.
Żeby było śmiesznie, u mnie było tak, że najpierw zrobiłam betę, a na następny dzień sikańca, bo chciałam wykluczyć błąd laboratorium 🙈🙈 taki poziom niedowierzania.
Monia widzę, że u nas te bety bardzo podobne ☺️ życzę Ci nudniejszych przejść niż moje.
Ja jestem już po konsultacji z Panią Doktor, jest progres, czekamy jeszcze tylko na serduszko i oczywiście nadal trzeba trzymać kciuki, żeby krwawienie się nie rozkręciło (cały czas coś tam widzę, choć już na pewno nie tak intensywnie). Dawki proga mam ekstremalne, mam nadzieję, że to uspokoi macicę 🤷🏽♀️
Yahu, Joanah, Monika001, krakersik lubią tę wiadomość
🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
meerici wrote:Żeby było śmiesznie, u mnie było tak, że najpierw zrobiłam betę, a na następny dzień sikańca, bo chciałam wykluczyć błąd laboratorium 🙈🙈 taki poziom niedowierzania.
Monia widzę, że u nas te bety bardzo podobne ☺️ życzę Ci nudniejszych przejść niż moje.
Ja jestem już po konsultacji z Panią Doktor, jest progres, czekamy jeszcze tylko na serduszko i oczywiście nadal trzeba trzymać kciuki, żeby krwawienie się nie rozkręciło (cały czas coś tam widzę, choć już na pewno nie tak intensywnie). Dawki proga mam ekstremalne, mam nadzieję, że to uspokoi macicę 🤷🏽♀️
No mam nadzieję że u mnie będzie spokojnie 🙏
Już tak się wszystkim stresuję, że próbuję jakoś włączyć tylko pozytywne myślenie, bo wiem, że to nie jest dobre ani dla mnie ani dla kropeczka 🍀
Ja Tobie też życzę już tylko spokoju 🙏🍀
Joanah lubi tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Wiem, że wynik z dziś i z innego laboratorium nie jest w żaden sposób wiążący, ale… 6dpt 7,6 🤞
Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja, 12:56
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Falka wrote:Wiem, że wynik z dziś i z innego laboratorium nie jest w żaden sposób wiążący, ale… 6dpt 7,6 🤞
Ostatnio na jakimś wątku forum, widziałam użytkowniczkę która urodziła zdrowego syna, przy becie 8 w 7dpt.
Także oby beta wystrzeliła w kosmos 🤞
Falka, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Falka wrote:Wiem, że wynik z dziś i z innego laboratorium nie jest w żaden sposób wiążący, ale… 6dpt 7,6 🤞
Moim zdaniem to pozytywne wiadomości, bo beta jest dodatnia! Najważniejsze to teraz poczekać w spokoju i powtórzyć betę za 48h.
Ja tu wrzucałam jakiś czas temu screena z innego wątku, gdzie bardzo słaby start był, a urodził się zdrowy bobas
5dpt to jest wczesnie, każdy kropek działa we własnym tempie, także trzeba być dobrej mysli i wierzyć w kropka 🍀
Joanah, Falka lubią tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Cześć Dziewczyny! Baaaaaardzo długo mnie tu nie było, pewnie z rok
Ale cudownie jest widzieć Wasze paski 🥹 dla wszystkich gratulacje oraz kciuki 🤞🤞🤞 wracam z pytaniem, próbowałam zapisać się do Pani Doktor MP o zapisałam się, termin dość odległy ale bardziej zaniepokoiła mnie Pani na infolinii która bardzo tajemniczo mówiła, że Pani dr skraca mocno grafiki… czy wiecie coś na temat tego czy np przyjmuje gdzie indziej? Ciężko było mi się zorientować w tej rozmowie
Agulek24, Przytulasek, malina999, krakersik, Migotka96 lubią tę wiadomość
-
Ja dzisiaj byłam z rana pobrać krew 🍀🤞
Ostatni raz dzisiaj robię betę dla spokoju głowy, bo cały czas mnie męczyły mocne skurcze a od wczoraj wieczora przeszły.
I tak mi jest dziwnie, że moja głowa zaś zaczyna świrować i szukać dziury w całym.
Dziewczyny, kiedy miałyście jakieś pierwsze objawy?
Ja w sumie już od weekendu nie mam apetytu ale tak poza tym to nic. Nawet mnie piersi nie bolą.
Yahu, Falka, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Braknicku wrote:Cześć Dziewczyny! Baaaaaardzo długo mnie tu nie było, pewnie z rok
Ale cudownie jest widzieć Wasze paski 🥹 dla wszystkich gratulacje oraz kciuki 🤞🤞🤞 wracam z pytaniem, próbowałam zapisać się do Pani Doktor MP o zapisałam się, termin dość odległy ale bardziej zaniepokoiła mnie Pani na infolinii która bardzo tajemniczo mówiła, że Pani dr skraca mocno grafiki… czy wiecie coś na temat tego czy np przyjmuje gdzie indziej? Ciężko było mi się zorientować w tej rozmowie
Dzień dobry 😄 Oo, za ile masz wizytę w takim razie? Byliśmy u MP miesiąc temu z podziękowaniem i była rozmowa na temat powrotu po rodzeństwo i wspomniała żeby jak coś zapisać się na histero za ok 3 miesiące od naszego spotkania i nic nie mówiła o jakiś planach aby jej nie było. Za ile masz wizytę?11.2016 💔 9tc
06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.
Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)
16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki
19.04 transfer ET z 3 doby
⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.
06.09.2024 FET CS 4AB
7dpt beta <2.30❌
04.10.2024 FET CN 4BB
7dpt beta <2.30 ❌
Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki
03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
4dpt ⏸️
5dpt 34,0 mIU/ml
7dpt 93,8 mIU/ml
10dpt 273,1 mIU/ml
13dpt 900,7 mIU/ml
17dpt 4923,0 mIU/ml
21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
12+2 będzie syn 🩵
15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶
Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB -
Agula wrote:Dzień dobry 😄 Oo, za ile masz wizytę w takim razie? Byliśmy u MP miesiąc temu z podziękowaniem i była rozmowa na temat powrotu po rodzeństwo i wspomniała żeby jak coś zapisać się na histero za ok 3 miesiące od naszego spotkania i nic nie mówiła o jakiś planach aby jej nie było. Za ile masz wizytę?
Kochana bezpośrednio na histero? Bo właśnie też mam mieć i też 3 mies przed ewentualnym transferem 🙈 ale póki co zapisałam się na wizytę i mam 26 sierpnia



