Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Dziewczyny trochę mnie nie było na forum, oczywiscie wszystkiego nie nadrobie, ale widzę że wysyp bąbelków jest, każdej z Was gratuluję ❤️trzymam mocno kciuki za rozwiązania które niebawem ! No i za Was kochane ktore juz tulicie maleństwa ❤️
Agulek24, taterniczka, Yahu, Joanah, Lusiaa22 lubią tę wiadomość
-
Łoo matko 🙈 to wg moich obliczeń powinnam mieć wizytę gdzieś w lipcu 🙈 a Ty piszesz o końcówce sierpnia 🫣Braknicku wrote:Kochana bezpośrednio na histero? Bo właśnie też mam mieć i też 3 mies przed ewentualnym transferem 🙈 ale póki co zapisałam się na wizytę i mam 26 sierpnia

Nie no, też będę musiała pewnie się umówić na wizytę. Ja miałam plan taki żeby podejść do transferów zanim będę musiała wrócić do pracy 🙄
Tylko cały czas wewnętrznie mam opory bo MP mówiła, że do leków dobrze by było jakbym odstawiła małego od piersi 🥺 a on jest takim cycusiem a ja tak kocham te nasze karmienia, że zastanawiam się co robić.. bo z jednej strony nie chcę kończyć kp a z drugiej chciałabym podchodzić do następnego transferu..11.2016 💔 9tc
06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.
Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)
16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki
19.04 transfer ET z 3 doby
⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.
06.09.2024 FET CS 4AB
7dpt beta <2.30❌
04.10.2024 FET CN 4BB
7dpt beta <2.30 ❌
Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki
03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
4dpt ⏸️
5dpt 34,0 mIU/ml
7dpt 93,8 mIU/ml
10dpt 273,1 mIU/ml
13dpt 900,7 mIU/ml
17dpt 4923,0 mIU/ml
21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
12+2 będzie syn 🩵
15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶
Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB -
Agula wrote:Łoo matko 🙈 to wg moich obliczeń powinnam mieć wizytę gdzieś w lipcu 🙈 a Ty piszesz o końcówce sierpnia 🫣
Nie no, też będę musiała pewnie się umówić na wizytę. Ja miałam plan taki żeby podejść do transferów zanim będę musiała wrócić do pracy 🙄
Tylko cały czas wewnętrznie mam opory bo MP mówiła, że do leków dobrze by było jakbym odstawiła małego od piersi 🥺 a on jest takim cycusiem a ja tak kocham te nasze karmienia, że zastanawiam się co robić.. bo z jednej strony nie chcę kończyć kp a z drugiej chciałabym podchodzić do następnego transferu..
Agula, u nas było tak samo... 🥹🙈 Finalnie podeszłam do histeroskopii jeszcze kp, a dopiero jak odstawiłam, to chwilę później podchodziliśmy do transferu, trudne decyzje... 😔😔😔Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Falka wrote:Wiem, że wynik z dziś i z innego laboratorium nie jest w żaden sposób wiążący, ale… 6dpt 7,6 🤞
Znam przypadek bety 3,5 - 5 dpt, 7 - 7dpt, maleństwo już na świecie. 🥹🥹🥹
Falka, krakersik, Joanah, Przytulasek lubią tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Nie przypuszczałam, że myśl o odstawieniu może być tak ciężka emocjonalnie. Zanim urodziłam, zarzekałam się, że będę karmić tylko do roku 🙈 a że drogę do laktacji mieliśmy naprawdę ciężką i bardzo walczyłam o to żeby karmić piersią to po urodzeniu stwierdziłam, że będę karmić tak długo jak dziecko będzie chciało. Ale wtedy miałam jeszcze myśli, że żadnego dziecka więcej 😅 cóż, ochota na powtórkę przyszła szybciej niż się spodziewałam 😂Agulek24 wrote:Agula, u nas było tak samo... 🥹🙈 Finalnie podeszłam do histeroskopii jeszcze kp, a dopiero jak odstawiłam, to chwilę później podchodziliśmy do transferu, trudne decyzje... 😔😔😔11.2016 💔 9tc
06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.
Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)
16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki
19.04 transfer ET z 3 doby
⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.
06.09.2024 FET CS 4AB
7dpt beta <2.30❌
04.10.2024 FET CN 4BB
7dpt beta <2.30 ❌
Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki
03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
4dpt ⏸️
5dpt 34,0 mIU/ml
7dpt 93,8 mIU/ml
10dpt 273,1 mIU/ml
13dpt 900,7 mIU/ml
17dpt 4923,0 mIU/ml
21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
12+2 będzie syn 🩵
15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶
Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB -
Dziewczyny,
Mam wynik z dzisiaj, przyrost wygląda dobrze, chociaż wartości nadal nie są oszałamiające
15,2
krakersik, Agulek24, Yahu lubią tę wiadomość
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Falka wrote:Dziewczyny,
Mam wynik z dzisiaj, przyrost wygląda dobrze, chociaż wartości nadal nie są oszałamiające
15,2
Czekamy dalej i trzymamy kciuki 🤞🍀
Falka, krakersik lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Jestem załamana 😭
Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 15:17
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Ja dzisiaj byłam z rana pobrać krew 🍀🤞
Ostatni raz dzisiaj robię betę dla spokoju głowy, bo cały czas mnie męczyły mocne skurcze a od wczoraj wieczora przeszły.
I tak mi jest dziwnie, że moja głowa zaś zaczyna świrować i szukać dziury w całym.
Dziewczyny, kiedy miałyście jakieś pierwsze objawy?
Ja w sumie już od weekendu nie mam apetytu ale tak poza tym to nic. Nawet mnie piersi nie bolą.
Jakoś od 6tc zaczęły się bóle piersi i mdłości, od 8tc zaczęłam brać bonjeste bo było już tragicznie z mdłościami i wymiotami. Pojawiały się też jakoś koło 6tc (może trochę wcześniej) delikatne kłucia, uczucie ciągnięcia, czasem lekkie bóle jakby trochę miesiączkowe ale delikatne.
Te ciągnięcia i bóle u mnie były przez całą ciążę z różnym nasileniem i częstotliwością, od 20tc zaczęło się twardnienie brzucha i trwa w sumie do teraz (z każdym tygodniem więcej i częściej), od 35tc to już mam wrażenie że są ciągle, od 37 mniej więcej zmienił się trochę charakter, bo już nie są takie w dole brzucha, tylko twardnieje cały od góry podczas skurczu, podobno to są oznaki już zbliżającego się porodu
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Falka wrote:Dziewczyny,
Mam wynik z dzisiaj, przyrost wygląda dobrze, chociaż wartości nadal nie są oszałamiające
15,2
Mocne kciuki! Beta się podwoiła, to dobry znak, bo rośnie, oby tak dalej 🍀❤️
Falka lubi tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Monika001 wrote:Jestem załamana 😭
Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)
Monia, jeszcze nie czas na zalamke. Po 1 nie minęło pełne 48h, w 5h sporo mogło się jeszcze zmienić i bardzo możliwe, że gdybyś pobrała w południe to przyrost byłby prawidłowy.
Po 2 zobacz sobie na stopkę Yahu, miała z tego co pamiętam przynajmniej dwa niepokojące wyniki bo przyrosty były niewielkie, a jest teraz za połowa ciąży!
Także nie martw się na razie na zapas, bądź dobrej myśli ❤️🍀
Yahu, Joanah, Sikoreczkaaa, Monika001, Migotka96 lubią tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Monika001 wrote:Jestem załamana 😭
Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)
Monika, tak jak mówi krakersik - to nie jest 48h, także na razie na spokojnie, proszę wierzyć w Kropka 🍀♥️
Joanah, Monika001 lubią tę wiadomość
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Monika001 wrote:Jestem załamana 😭
Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)
Ehh, Kochana, wiem, że chciałoby się idealne przyrosty, ale co tu dużo mówić, nasze maluchy nie znają się na matematyce 🤡
Twój chyba będzie z moim na korki z matmy chodził, bo zaświrował z tym przyrostem 🥺
Zobacz u mnie na przyrost pomiędzy 11 a 14dpt.
ALE! Beta rośnie, a dopóki rośnie trzeba badać. U mnie wiesz jak było, więc nie nastawiaj się od razu na niepowodzenie. Wierz w niego nadal, ja wierzę 🍀Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 20:07
Joanah, Sikoreczkaaa, krakersik, Monika001 lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Jutrzejsza beta ma jakiś sens? Czy lepiej poczekać do piątku?
Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 20:22
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Jutrzejsza beta ma jakiś sens? Czy lepiej poczekać do piątku?
Poczekaj 🍀🙏
Sikoreczkaaa, krakersik, Monika001 lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Nie no, na histero mogę iść 🙈 Misiek je już też ładnie stałe posiłki więc jakoś to też ogarnę.Braknicku wrote:To ja powiem więcej… nie wyobrażam sobie nawet zostawić małej i iść na histeroskopie 🙈 ja nawet o kończeniu karmienia nie myślę…kocham karmić i malutka też to kocha. Niczego sobie póki co nie wyobrażam 🙈
Rozumiem, że zapisałaś się do MP żeby starać się o rodzeństwo? 🙂
Ogólnie robiłam już research odnośnie kompatybilności leków które brałam do transferu z kp i teoretycznie większość można brać spokojnie. Zastanawiam się tylko nad ilością wszystkich leków na raz.. trudne to decyzje bo najchętniej karmiła bym młodego ile zechce a potem wracała po rodzeństwo, ale niestety PESEL już nie ten 🫠11.2016 💔 9tc
06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.
Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)
16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki
19.04 transfer ET z 3 doby
⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.
06.09.2024 FET CS 4AB
7dpt beta <2.30❌
04.10.2024 FET CN 4BB
7dpt beta <2.30 ❌
Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki
03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
4dpt ⏸️
5dpt 34,0 mIU/ml
7dpt 93,8 mIU/ml
10dpt 273,1 mIU/ml
13dpt 900,7 mIU/ml
17dpt 4923,0 mIU/ml
21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
12+2 będzie syn 🩵
15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶
Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB -
TakAgula wrote:Nie no, na histero mogę iść 🙈 Misiek je już też ładnie stałe posiłki więc jakoś to też ogarnę.
Rozumiem, że zapisałaś się do MP żeby starać się o rodzeństwo? 🙂
Ogólnie robiłam już research odnośnie kompatybilności leków które brałam do transferu z kp i teoretycznie większość można brać spokojnie. Zastanawiam się tylko nad ilością wszystkich leków na raz.. trudne to decyzje bo najchętniej karmiła bym młodego ile zechce a potem wracała po rodzeństwo, ale niestety PESEL już nie ten 🫠
po rodzeństwo
póki co nie widzę tego…. Myślę, że finalnie skończę karmić i podejdę do transferu. Z drugiej strony wtedy czeka nas żłobek… nie ma tu dobrej decyzji z której byłabym w 100 proc zadowolona:d Ale tak „przeleciałam” sobie przez kilka stron, tyle pięknych pasków u znajomych dziewczyn 🥹🥹🥹🥹 serce rośnie.
-
Monika, nie czas na załamkę, absolutnie! Mózg już fiksuje...Monika001 wrote:Jestem załamana 😭
Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)
Jutro czekamy na kolejną betę i oby do USG
Monika001 lubi tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵




