Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 20 maja, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meerici gratuluję ❤️, a ja dlugo czekaliście na AZ ? Moge na priv ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 10:12

  • Justyna1501. Autorytet
    Postów: 782 424

    Wysłany: 20 maja, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trochę mnie nie było na forum, oczywiscie wszystkiego nie nadrobie, ale widzę że wysyp bąbelków jest, każdej z Was gratuluję ❤️trzymam mocno kciuki za rozwiązania które niebawem ! No i za Was kochane ktore juz tulicie maleństwa ❤️

    Agulek24, taterniczka, Yahu, Joanah, Lusiaa22 lubią tę wiadomość

  • Agula Autorytet
    Postów: 2667 2689

    Wysłany: 20 maja, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Kochana bezpośrednio na histero? Bo właśnie też mam mieć i też 3 mies przed ewentualnym transferem 🙈 ale póki co zapisałam się na wizytę i mam 26 sierpnia :)
    Łoo matko 🙈 to wg moich obliczeń powinnam mieć wizytę gdzieś w lipcu 🙈 a Ty piszesz o końcówce sierpnia 🫣
    Nie no, też będę musiała pewnie się umówić na wizytę. Ja miałam plan taki żeby podejść do transferów zanim będę musiała wrócić do pracy 🙄
    Tylko cały czas wewnętrznie mam opory bo MP mówiła, że do leków dobrze by było jakbym odstawiła małego od piersi 🥺 a on jest takim cycusiem a ja tak kocham te nasze karmienia, że zastanawiam się co robić.. bo z jednej strony nie chcę kończyć kp a z drugiej chciałabym podchodzić do następnego transferu..

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 20 maja, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Łoo matko 🙈 to wg moich obliczeń powinnam mieć wizytę gdzieś w lipcu 🙈 a Ty piszesz o końcówce sierpnia 🫣
    Nie no, też będę musiała pewnie się umówić na wizytę. Ja miałam plan taki żeby podejść do transferów zanim będę musiała wrócić do pracy 🙄
    Tylko cały czas wewnętrznie mam opory bo MP mówiła, że do leków dobrze by było jakbym odstawiła małego od piersi 🥺 a on jest takim cycusiem a ja tak kocham te nasze karmienia, że zastanawiam się co robić.. bo z jednej strony nie chcę kończyć kp a z drugiej chciałabym podchodzić do następnego transferu..

    Agula, u nas było tak samo... 🥹🙈 Finalnie podeszłam do histeroskopii jeszcze kp, a dopiero jak odstawiłam, to chwilę później podchodziliśmy do transferu, trudne decyzje... 😔😔😔

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 20 maja, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    Wiem, że wynik z dziś i z innego laboratorium nie jest w żaden sposób wiążący, ale… 6dpt 7,6 🤞

    Znam przypadek bety 3,5 - 5 dpt, 7 - 7dpt, maleństwo już na świecie. 🥹🥹🥹

    Falka, krakersik, Joanah, Przytulasek lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 2667 2689

    Wysłany: 20 maja, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Agula, u nas było tak samo... 🥹🙈 Finalnie podeszłam do histeroskopii jeszcze kp, a dopiero jak odstawiłam, to chwilę później podchodziliśmy do transferu, trudne decyzje... 😔😔😔
    Nie przypuszczałam, że myśl o odstawieniu może być tak ciężka emocjonalnie. Zanim urodziłam, zarzekałam się, że będę karmić tylko do roku 🙈 a że drogę do laktacji mieliśmy naprawdę ciężką i bardzo walczyłam o to żeby karmić piersią to po urodzeniu stwierdziłam, że będę karmić tak długo jak dziecko będzie chciało. Ale wtedy miałam jeszcze myśli, że żadnego dziecka więcej 😅 cóż, ochota na powtórkę przyszła szybciej niż się spodziewałam 😂

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 20 maja, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Mam wynik z dzisiaj, przyrost wygląda dobrze, chociaż wartości nadal nie są oszałamiające
    15,2

    krakersik, Agulek24, Yahu lubią tę wiadomość

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 20 maja, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    Dziewczyny,
    Mam wynik z dzisiaj, przyrost wygląda dobrze, chociaż wartości nadal nie są oszałamiające
    15,2

    Czekamy dalej i trzymamy kciuki 🤞🍀

    Falka, krakersik lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 20 maja, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana 😭

    Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
    Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 15:17

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 20 maja, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Ja dzisiaj byłam z rana pobrać krew 🍀🤞

    Ostatni raz dzisiaj robię betę dla spokoju głowy, bo cały czas mnie męczyły mocne skurcze a od wczoraj wieczora przeszły.
    I tak mi jest dziwnie, że moja głowa zaś zaczyna świrować i szukać dziury w całym.

    Dziewczyny, kiedy miałyście jakieś pierwsze objawy?
    Ja w sumie już od weekendu nie mam apetytu ale tak poza tym to nic. Nawet mnie piersi nie bolą.

    Jakoś od 6tc zaczęły się bóle piersi i mdłości, od 8tc zaczęłam brać bonjeste bo było już tragicznie z mdłościami i wymiotami. Pojawiały się też jakoś koło 6tc (może trochę wcześniej) delikatne kłucia, uczucie ciągnięcia, czasem lekkie bóle jakby trochę miesiączkowe ale delikatne.

    Te ciągnięcia i bóle u mnie były przez całą ciążę z różnym nasileniem i częstotliwością, od 20tc zaczęło się twardnienie brzucha i trwa w sumie do teraz (z każdym tygodniem więcej i częściej), od 35tc to już mam wrażenie że są ciągle, od 37 mniej więcej zmienił się trochę charakter, bo już nie są takie w dole brzucha, tylko twardnieje cały od góry podczas skurczu, podobno to są oznaki już zbliżającego się porodu ;)

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 20 maja, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    Dziewczyny,
    Mam wynik z dzisiaj, przyrost wygląda dobrze, chociaż wartości nadal nie są oszałamiające
    15,2

    Mocne kciuki! Beta się podwoiła, to dobry znak, bo rośnie, oby tak dalej 🍀❤️

    Falka lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 20 maja, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Jestem załamana 😭

    Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
    Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)

    Monia, jeszcze nie czas na zalamke. Po 1 nie minęło pełne 48h, w 5h sporo mogło się jeszcze zmienić i bardzo możliwe, że gdybyś pobrała w południe to przyrost byłby prawidłowy.
    Po 2 zobacz sobie na stopkę Yahu, miała z tego co pamiętam przynajmniej dwa niepokojące wyniki bo przyrosty były niewielkie, a jest teraz za połowa ciąży!

    Także nie martw się na razie na zapas, bądź dobrej myśli ❤️🍀

    Yahu, Joanah, Sikoreczkaaa, Monika001, Migotka96 lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 20 maja, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja powiem więcej… nie wyobrażam sobie nawet zostawić małej i iść na histeroskopie 🙈 ja nawet o kończeniu karmienia nie myślę…kocham karmić i malutka też to kocha. Niczego sobie póki co nie wyobrażam 🙈

  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 20 maja, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Jestem załamana 😭

    Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
    Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)

    Monika, tak jak mówi krakersik - to nie jest 48h, także na razie na spokojnie, proszę wierzyć w Kropka 🍀♥️

    Joanah, Monika001 lubią tę wiadomość

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 20 maja, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Jestem załamana 😭

    Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
    Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)

    Ehh, Kochana, wiem, że chciałoby się idealne przyrosty, ale co tu dużo mówić, nasze maluchy nie znają się na matematyce 🤡

    Twój chyba będzie z moim na korki z matmy chodził, bo zaświrował z tym przyrostem 🥺
    Zobacz u mnie na przyrost pomiędzy 11 a 14dpt.

    ALE! Beta rośnie, a dopóki rośnie trzeba badać. U mnie wiesz jak było, więc nie nastawiaj się od razu na niepowodzenie. Wierz w niego nadal, ja wierzę 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 20:07

    Joanah, Sikoreczkaaa, krakersik, Monika001 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 20 maja, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutrzejsza beta ma jakiś sens? Czy lepiej poczekać do piątku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 20:22

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 20 maja, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Jutrzejsza beta ma jakiś sens? Czy lepiej poczekać do piątku?

    Poczekaj 🍀🙏

    Sikoreczkaaa, krakersik, Monika001 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Agula Autorytet
    Postów: 2667 2689

    Wysłany: 20 maja, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    To ja powiem więcej… nie wyobrażam sobie nawet zostawić małej i iść na histeroskopie 🙈 ja nawet o kończeniu karmienia nie myślę…kocham karmić i malutka też to kocha. Niczego sobie póki co nie wyobrażam 🙈
    Nie no, na histero mogę iść 🙈 Misiek je już też ładnie stałe posiłki więc jakoś to też ogarnę.
    Rozumiem, że zapisałaś się do MP żeby starać się o rodzeństwo? 🙂
    Ogólnie robiłam już research odnośnie kompatybilności leków które brałam do transferu z kp i teoretycznie większość można brać spokojnie. Zastanawiam się tylko nad ilością wszystkich leków na raz.. trudne to decyzje bo najchętniej karmiła bym młodego ile zechce a potem wracała po rodzeństwo, ale niestety PESEL już nie ten 🫠

    11.2016 💔 9tc
    06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
    12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
    11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.

    Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)

    16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki

    19.04 transfer ET z 3 doby
    ⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.

    06.09.2024 FET CS 4AB
    7dpt beta <2.30❌

    04.10.2024 FET CN 4BB
    7dpt beta <2.30 ❌


    Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
    30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki

    03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
    4dpt ⏸️
    5dpt 34,0 mIU/ml
    7dpt 93,8 mIU/ml
    10dpt 273,1 mIU/ml
    13dpt 900,7 mIU/ml
    17dpt 4923,0 mIU/ml
    21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
    12+2 będzie syn 🩵

    15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶

    Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 21 maja, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula wrote:
    Nie no, na histero mogę iść 🙈 Misiek je już też ładnie stałe posiłki więc jakoś to też ogarnę.
    Rozumiem, że zapisałaś się do MP żeby starać się o rodzeństwo? 🙂
    Ogólnie robiłam już research odnośnie kompatybilności leków które brałam do transferu z kp i teoretycznie większość można brać spokojnie. Zastanawiam się tylko nad ilością wszystkich leków na raz.. trudne to decyzje bo najchętniej karmiła bym młodego ile zechce a potem wracała po rodzeństwo, ale niestety PESEL już nie ten 🫠
    Tak :) po rodzeństwo :) póki co nie widzę tego…. Myślę, że finalnie skończę karmić i podejdę do transferu. Z drugiej strony wtedy czeka nas żłobek… nie ma tu dobrej decyzji z której byłabym w 100 proc zadowolona:d Ale tak „przeleciałam” sobie przez kilka stron, tyle pięknych pasków u znajomych dziewczyn 🥹🥹🥹🥹 serce rośnie.

  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 21 maja, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Jestem załamana 😭

    Wynik z dzisiaj 391 -11dpt (7:15 rano) przyrost 44%
    Wynik z przedwczoraj 270 - 9 dpt (12:20 po południu)
    Monika, nie czas na załamkę, absolutnie! Mózg już fiksuje...
    Jutro czekamy na kolejną betę i oby do USG ;)

    Monika001 lubi tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
‹‹ 5809 5810 5811 5812 5813 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ