Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 18 maja, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Po 48h indukcji gdzie skurcze pisały sie najwyżej i swoją drogą myślałam że umre :P wczoraj o 23 55 przyszedł na świat Krzyś droga CC bo rozwarcie było ale bobas wysoko i krzywo sie wstawiał. Waga 3500. :) Moja położna zrobiła wszystko co mogła. Cud kobieta. Zespół anestezjologów mega, lekarzy mega. Właśnie staram sie rozkręcać laktacje. Rana po cc nic nie boli. Śmigam jak młoda łania. ❤️ dziekuje za kciuki przydały się. ❤️ Krzyś to cały tata, warto było walczyć do samego końca ❤️

    Gratulacje! ❤️❤️❤️
    Zdrówka dla Was ❤️

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 18 maja, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie czeka dzisiaj trzecia kontrola bety dla kliniki. 🍀🤞

    Proszę o kciuki dziewczyny bo masakrycznie się stresuje, bo wczoraj miałam dość mocny skurcz, że aż mnie skręciło :(

    Co myślicie dziewczyny?
    https://zapodaj.net/plik-RqX9gXc9eC

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 07:18

    Yahu, Falka, Agulek24, krakersik, malina999, meerici, Joanah, Lusiaa22, taterniczka lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 18 maja, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zrobiłam to sobie i to dla pewności… dwukrotnie 🫣
    Biel vizira 😩

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 18 maja, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    No i zrobiłam to sobie i to dla pewności… dwukrotnie 🫣
    Biel vizira 😩

    Spokojnie, nic jeszcze nie jest pewne.
    Jak w 5 dpt też miałam biel, popatrz na zdjęcie w linku powyżej.
    O której godzinie miałaś transfer?

    Jeśli chcesz mieć większą pewność, śmigaj na betę lub poczekaj spokojnie do jutra.

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 18 maja, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Mnie czeka dzisiaj trzecia kontrola bety dla kliniki. 🍀🤞

    Proszę o kciuki dziewczyny bo masakrycznie się stresuje, bo wczoraj miałam dość mocny skurcz, że aż mnie skręciło :(

    Co myślicie dziewczyny?
    https://zapodaj.net/plik-RqX9gXc9eC

    Kochana, dzisiejsza krecha to już konkret 💪
    Czekamy na betę z kciukami zaciśniętymi nadal 🤞🍀🍀🍀

    Monika001, Agulek24, krakersik, Joanah lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 18 maja, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    No i zrobiłam to sobie i to dla pewności… dwukrotnie 🫣
    Biel vizira 😩

    Beta jest najważniejsza, pamiętaj że w moczu pojawia się później niż we krwi. Zasuwaj na badanie do laboratorium i wtedy zobaczymy 🍀 dawaj znać 🤞🍀

    krakersik, Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 18 maja, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Spokojnie, nic jeszcze nie jest pewne.
    Jak w 5 dpt też miałam biel, popatrz na zdjęcie w linku powyżej.
    O której godzinie miałaś transfer?

    Jeśli chcesz mieć większą pewność, śmigaj na betę lub poczekaj spokojnie do jutra.

    No trochę mnie to Twoje zdjęcie pocieszyło 🙃
    Jak zaczęłam patrzeć na facelle pod kątem to mooooże jakaś kreska tam jest albo już mi się w oczach mieni 🤣
    Transfer miałam 11:10, więc koło 11 jadę na betę 🤞

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 18 maja, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    No trochę mnie to Twoje zdjęcie pocieszyło 🙃
    Jak zaczęłam patrzeć na facelle pod kątem to mooooże jakaś kreska tam jest albo już mi się w oczach mieni 🤣
    Transfer miałam 11:10, więc koło 11 jadę na betę 🤞

    No właśnie, ja też miałam transfer po 11:00 więc tym bardziej, nie masz nawet 5 pełnych dni.
    Będzie dobrze 🤞

    Falka lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 18 maja, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia będzie dobrze! Dawaj znać jak będziesz miała wyniki, ale na pewno będzie 🔥🔥🔥

    Falka mocne kciuki! 5 dni to wcześnie, zrób spokojnie betę 🍀🍀🍀

    Yahu, Monika001 lubią tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 18 maja, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    No i zrobiłam to sobie i to dla pewności… dwukrotnie 🫣
    Biel vizira 😩

    W 5dpt to też miałam biel Vizira. Jedynie pod światło przyświecającąc latarką było coś można dostrzec ale to cień cienia, który widziałam tylko ja, nikt poza mną. A jednak finał był pozytywny także nie nakręcaj się. Jeśli 7dpt test Facelle paskowy z porannego moczu będzie blady jak śnieg to wtedy myślę że dopiero można uznać, że nic z tego.

    Falka, Agulek24 lubią tę wiadomość

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 18 maja, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia kciuki❤️ Krecha piękna więc i wynik będzie na pewno super 😍

    Monika001 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 18 maja, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5dpt wynik 3,2

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Paula1991! Autorytet
    Postów: 633 688

    Wysłany: 18 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    5dpt wynik 3,2
    Powtórz za dwa dni i będzie wiadomo. Może powoli się rozkręca kropek

    Cynthia lubi tę wiadomość

    age.png
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 18 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    5dpt wynik 3,2
    Do powtórki. Nic nie jest jeszcze przesądzone z każdej strony.

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Nickki Autorytet
    Postów: 682 926

    Wysłany: 18 maja, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia cudowne wieści 🥰 Trzymam kciuki cały czas !

    Taterniczka a jak GM zaregował na prezent i na to, że przyjechałaś? :D

    Zgadzam się z wpisami długoletnich staraczek odnośnie podziękowania lekarzom. Sama przymierzem się żeby podjechać do Angeliusa. Tylko ktoś kto nie ma pojęcia o tym ile bólu, łez, lat większość z nas będących na tym forum musiała przejść aby zajść w ciąże. Ja sama latami chodziłam po różnych "specjalistach", którzy mnie tylko zbywali i przepisywali zbędne leki na stymulacje nie zlecając żadnych badań. Dlatego tak bardzo się cieszę, że w końcu trafiłam na specjalistę z prawdziwego zdarzenia i udało się. I mimo tego, że jest to jego praca to będę mu zawsze wdzięczna, że mam u swojego boku najcudowniejszą trzymiesięczną córęczkę. Dlatego dla większości z nas podziękowanie lekarzom, którzy pomogli nam w tej nierównej drodze jest tak bardzo oczywiste :)

    krakersik, Monika001, Joanah, malina999, Agulek24, taterniczka lubią tę wiadomość

    Amh: 0,7
    Niedoczynność tarczycy
    Trombofilia
    Kariotypy:✔️
    Drożność jajowodów: ✔️

    Starania od 2022 roku.
    💔01.2024 Ciąża pozamaciczna, usunięty lewy jajowód.

    1️⃣ Procedura IVF (krótki protokół)
    💉11.24 Punkcja. Pobranych 10 komórek, 6 zapłodnionych, 2 zarodki.
    11.24 Transfer ❌️
    12.24 FET ✅️
    💔01.25 8tc puste jajo..

    2️⃣ Procedura IVF (krótki protokół)
    💉17.03 Punkcja. Pobranych 8 komórek,5
    zapłodnionych, 4 zarodki.
    ❄️❄️❄️ 3 zdrowe zarodki
    28.05 FET
    7dpt 30 🥰
    16dpt USG pęcherzyk ciążowy w macicy
    23dpt serduszko 🩷

    19.02.26 Rozalka 💞
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 18 maja, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, malina - jasne, będę powtarzać…
    Serce chciałoby wierzyć w późną implantację, ale rozum mówi swoje…

    Trzymajcie kciuki 🤞

    malina999, Yahu, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 18 maja, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    Paula, malina - jasne, będę powtarzać…
    Serce chciałoby wierzyć w późną implantację, ale rozum mówi swoje…

    Trzymajcie kciuki 🤞

    Spokojnie i nic nie przekreślaj, 5dpt to naprawdę bardzo wcześnie, kolejna beta będzie bardziej wiążąca 🍀

    Falka lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 18 maja, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 9 dpt 270 🥹🍀🤞❤️



    Progesteron na poziomie 24,8 koło 1,5 godziny przed aplikacją utrogestanu jest ok czy za niski?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 16:54

    Falka, krakersik, malina999, ibobo, Yahu, Lusiaa22, Joanah, Agulek24, taterniczka, DzikaWera, Nickki, meerici lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 18 maja, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Beta 9 dpt 270 🥹🍀🤞❤️



    Progesteron na poziomie 24,8 koło 1,5 godziny przed aplikacją utrogestanu jest ok czy za niski?
    Juhuuuu🥳🥳🥳
    Ale wynik!!!!! Super 🍀

    Progesteron bardzo ok 👌

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 18 maja, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Beta 9 dpt 270 🥹🍀🤞❤️



    Progesteron na poziomie 24,8 koło 1,5 godziny przed aplikacją utrogestanu jest ok czy za niski?

    Wszystko super 🤩 🍀🍀🍀

    Już po rozmowie z GM?
    Będziesz jeszcze badać czy już czekamy do wizyty? 🍀

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
‹‹ 5807 5808 5809 5810 5811 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ