Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Ja tam zawsze robiłam sikańca ,żeby mniejsze rozczarowanie było jak co 🤪Falka wrote:Monika wspaniałe wiadomości ♥️
Meerici najważniejsze, że beta pięknie rośnie, oby plamienie ustało bo to niepotrzebny stres.
Niech ta dobra passa trwa, ja jutro betuje 🤞
Moja cierpliwość, a raczej jej brak ciągnie do zrobienia już dziś sikańca 🫣 -
Ciocie Angeliusowe, czas szybko leci, mam dzisiaj półmetek ciąży 🥹
Lusiaa22, Falka, Monika001, paulity, Edyta17, malina999, Joanah, krakersik, Agulek24, taterniczka, Migotka96, Frajda, meerici, Mandi41, Nickki, Agula, ibobo lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Yahu wrote:Ciocie Angeliusowe, czas szybko leci, mam dzisiaj półmetek ciąży 🥹
Cudownie 🍀❤️
Na prawdę szybko, pamiętam jak wczoraj Twoje początki ciąży a to już tyle tygodni zleciało 🥳
Zdrówka i spokoju na drugą połówkę ❤️
Yahu, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Milo poczytac o tyluuu kropusiowych sukcesach, gratuluje dziewczyny! Wzruszek jak zawsze jest!
Yahu, meerici lubią tę wiadomość
Angelius od 10.24r
🆘AMH 10.24-0,37
12.25-0,97
02.26- 1.6 !🩷
-> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
-> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
-> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
-> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
Wrzesnien: cd138,cd56- ok
genetyka i imuno- ok
Brak 6kirów- accofil do tr,
III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
-dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
-> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
02.26-zmiana lekarza 🩷
- omnitrope,metformina
02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
-> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
-> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0
->14.05 mezo + leczenie endo -
Yahu wrote:Ciocie Angeliusowe, czas szybko leci, mam dzisiaj półmetek ciąży 🥹
To jest szok, jak ten czas leci… pamiętam Twój transfer, wiedziałam, że się uda ❤️🍀
Yahu lubi tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Agulek, Sikoreczka - jak tam u Was końcówka? Szok, że możemy w sumie już w każdej chwili urodzić 🙈 gdzie planujecie rozwiązanie?
Nasz młody nie pozwoli mu doczekać w spokoju do końca ciąży, dzisiaj od rana praktycznie zero ruchów, jakieś dosłownie pojedyncze przez 4h, pojechaliśmy sprawdzić, to się dopiero na KTG ocknął i zaczął dokazywać… lekarka potraktowała mnie jak jakbym zwariowała. Wstrętny, nieprzyjemny babsztyl… złożę na nią skargę jak juz urodzę, bo to się w głowie nie mieści… przez całe badanie USG a potem gin nie odezwała się słowem, potem zadała mi 3 pytania dot leków w ciąży po czym wręczyła mi wypis, powiedziała „do widzenia” i wyszła zamykając za sobą drzwi. Zero komentarza co w USG, jak wyszło KTG, co w badaniu, co dalej, czy mam jakieś pytania, nic. Byłam w takim szoku, że nie wiedziałam co mam zrobić z sobą.
Z wypisu się dowiedziałam, że mam już rozwarcie.🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
krakersik wrote:To jest szok, jak ten czas leci… pamiętam Twój transfer, wiedziałam, że się uda ❤️🍀
A my teraz czekamy na Twoje szczęśliwe rozwiązanie 💖
Właśnie przeczytałam Twój post, masakra jakaś co za lekarka 🙈 też bym złożyła skargę…
A duże rozwarcie? Będziesz szła na kontrole w tygodniu? 🫣
krakersik lubi tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
A co do Sikoreczki, to mam nadzieję, że się na mnie nie obrazi, ale z innego wątku wiem, że jest na indukcji.
Na razie żadnych wieści, ale na pewno podzieli się z nami dobrą nowiną niedługo 🙏💚Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja, 21:11
Edyta17, krakersik, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Po 48h indukcji gdzie skurcze pisały sie najwyżej i swoją drogą myślałam że umre
wczoraj o 23 55 przyszedł na świat Krzyś droga CC bo rozwarcie było ale bobas wysoko i krzywo sie wstawiał. Waga 3500.
Moja położna zrobiła wszystko co mogła. Cud kobieta. Zespół anestezjologów mega, lekarzy mega. Właśnie staram sie rozkręcać laktacje. Rana po cc nic nie boli. Śmigam jak młoda łania. ❤️ dziekuje za kciuki przydały się. ❤️ Krzyś to cały tata, warto było walczyć do samego końca ❤️
Edyta17, DzikaWera, Falka, krakersik, Yahu, Agulek24, taterniczka, Migotka96, Frajda, meerici, Monika001, malina999, paulity, Idia90, Agula, Joanah, ibobo, aleo_ lubią tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Sikoreczkaaa wrote:Po 48h indukcji gdzie skurcze pisały sie najwyżej i swoją drogą myślałam że umre
wczoraj o 23 55 przyszedł na świat Krzyś droga CC bo rozwarcie było ale bobas wysoko i krzywo sie wstawiał. Waga 3500.
Moja położna zrobiła wszystko co mogła. Cud kobieta. Zespół anestezjologów mega, lekarzy mega. Właśnie staram sie rozkręcać laktacje. Rana po cc nic nie boli. Śmigam jak młoda łania. ❤️ dziekuje za kciuki przydały się. ❤️ Krzyś to cały tata, warto było walczyć do samego końca ❤️
Kochana ogromne gratulacje!! Odpoczywaj i dbaj o siebie ❤️ wspaniały czas przed Wami 😍
Gdzie rodziłaś? Miałaś cukrzycę albo inne wskazania do indukcji? Przepraszam, że tak wypytuje 🙈
Joanah lubi tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Yahu wrote:A my teraz czekamy na Twoje szczęśliwe rozwiązanie 💖
Właśnie przeczytałam Twój post, masakra jakaś co za lekarka 🙈 też bym złożyła skargę…
A duże rozwarcie? Będziesz szła na kontrole w tygodniu? 🫣
Tak, mam wizytę w piątek u swojego lekarza.
Niee, na razie tylko centymetr, takze to jeszcze raczej potrwa
plany na ten tydzień ambitne, to może coś pójdzie do przodu 🙈
Wzięłam się za pranie wszystkiego po kolei jak leci, żeby się pozbyć kurzu itd po zimie i żeby było czyściutko dla
bobaska, więc od wczoraj sukcesywnie piorę i prasuję zasłony, zostały mi na jutro i pojutrze firanki 😂
No i trzeba powoli złożyć dostawkę i wózek, bo na razie wszystko porządnie popakowane, żeby się nie zakurzyło, ale już chyba najwyższy czas dopiąć wszystko na ostatni guzik
też mamy dwa koty, a one uwielbiają spać wszędzie tam, gdzie nie wolno, to też się nie śpieszyliśmy 🤡
Yahu lubi tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Sikoreczkaaa wrote:Po 48h indukcji gdzie skurcze pisały sie najwyżej i swoją drogą myślałam że umre
wczoraj o 23 55 przyszedł na świat Krzyś droga CC bo rozwarcie było ale bobas wysoko i krzywo sie wstawiał. Waga 3500.
Moja położna zrobiła wszystko co mogła. Cud kobieta. Zespół anestezjologów mega, lekarzy mega. Właśnie staram sie rozkręcać laktacje. Rana po cc nic nie boli. Śmigam jak młoda łania. ❤️ dziekuje za kciuki przydały się. ❤️ Krzyś to cały tata, warto było walczyć do samego końca ❤️
Sikoreczka, gratuluję i tutaj, pięknego macierzyństwa. ❤️❤️❤️🥹🥹🥹🥰
Sikoreczkaaa, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Sikoreczkaaa wrote:Po 48h indukcji gdzie skurcze pisały sie najwyżej i swoją drogą myślałam że umre
wczoraj o 23 55 przyszedł na świat Krzyś droga CC bo rozwarcie było ale bobas wysoko i krzywo sie wstawiał. Waga 3500.
Moja położna zrobiła wszystko co mogła. Cud kobieta. Zespół anestezjologów mega, lekarzy mega. Właśnie staram sie rozkręcać laktacje. Rana po cc nic nie boli. Śmigam jak młoda łania. ❤️ dziekuje za kciuki przydały się. ❤️ Krzyś to cały tata, warto było walczyć do samego końca ❤️
Gratulacje i dużo zdrówka dla Was 💖
Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
paulity wrote:O 11.10
A to nie. My byliśmy jakoś koło 12:30. 😉niedoczynność tarczycy
2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka
➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️
➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
SANCO - zdrowy chłopiec 💙
13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

-
Gratulacje ❤️ teraz najpiękniejszy czas przed Wami 🥰🥰 dużo zdrówka !!!Sikoreczkaaa wrote:Po 48h indukcji gdzie skurcze pisały sie najwyżej i swoją drogą myślałam że umre
wczoraj o 23 55 przyszedł na świat Krzyś droga CC bo rozwarcie było ale bobas wysoko i krzywo sie wstawiał. Waga 3500.
Moja położna zrobiła wszystko co mogła. Cud kobieta. Zespół anestezjologów mega, lekarzy mega. Właśnie staram sie rozkręcać laktacje. Rana po cc nic nie boli. Śmigam jak młoda łania. ❤️ dziekuje za kciuki przydały się. ❤️ Krzyś to cały tata, warto było walczyć do samego końca ❤️
Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość
👱🏼♀️ 30 lat
🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)
17cs (Accofil, acard, heparyna)
28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
30.07 beta 54.60, prog. 36.52
01.08 beta 98.30, prog. 38.50
05.08 beta 827,30
06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
07.11 18+1 222g córeczki 🩷
24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
26.02 34+0 2000g kruszynki
17.03 36+5 2600g
02.04 39+0 3000g
09.04 40+0 3200g
Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g

-
Jagoda222 wrote:Ja bym skonsultowała z lekarzem 🍀
Tylko jak? MP nie odpisuje, klinika odsyła na SOR, a w szpitalu słyszę, że trzeba czekać na rozwój wydarzeń i zalecają kontrolę u lekarza prowadzącego 🤔😠🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
Jejku aż się we mnie zagotowało jak to przeczytałam. Co to za szpital? Niestety jest jeszcze sporo chamstwa w tzw. służbie zdrowia.krakersik wrote:Agulek, Sikoreczka - jak tam u Was końcówka? Szok, że możemy w sumie już w każdej chwili urodzić 🙈 gdzie planujecie rozwiązanie?
Nasz młody nie pozwoli mu doczekać w spokoju do końca ciąży, dzisiaj od rana praktycznie zero ruchów, jakieś dosłownie pojedyncze przez 4h, pojechaliśmy sprawdzić, to się dopiero na KTG ocknął i zaczął dokazywać… lekarka potraktowała mnie jak jakbym zwariowała. Wstrętny, nieprzyjemny babsztyl… złożę na nią skargę jak juz urodzę, bo to się w głowie nie mieści… przez całe badanie USG a potem gin nie odezwała się słowem, potem zadała mi 3 pytania dot leków w ciąży po czym wręczyła mi wypis, powiedziała „do widzenia” i wyszła zamykając za sobą drzwi. Zero komentarza co w USG, jak wyszło KTG, co w badaniu, co dalej, czy mam jakieś pytania, nic. Byłam w takim szoku, że nie wiedziałam co mam zrobić z sobą.
Z wypisu się dowiedziałam, że mam już rozwarcie.
Pamiętam jak w poprzedniej ciąży zgłosiłam się do szpitala z problemem i usłyszałam jak lekarka mówi do położnej „kolejna, którą tylko zaswędzi i już na sor”. A ja obok na krzesełku jakbym w pysk dostała 🙈
🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
krakersik wrote:Kochana ogromne gratulacje!! Odpoczywaj i dbaj o siebie ❤️ wspaniały czas przed Wami 😍
Gdzie rodziłaś? Miałaś cukrzycę albo inne wskazania do indukcji? Przepraszam, że tak wypytuje 🙈
Masa bobasa 4kg wyszło stąd indukcja w 38 tc a okazało sie że finalnie 500g mniej. Jednak dobrze wyszło bo bobas sie nie wstawiał wiec i tak skończyłoby sie CC. Rodziłam w UCK na Ligocie.
krakersik, meerici, Joanah, Yahu lubią tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Sikoreczkaaa wrote:Masa bobasa 4kg wyszło stąd indukcja w 38 tc a okazało sie że finalnie 500g mniej. Jednak dobrze wyszło bo bobas sie nie wstawiał wiec i tak skończyłoby sie CC. Rodziłam w UCK na Ligocie.

Najważniejsze, że już jest z Wami, cały i zdrowy 🍀❤️😍
Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀



