Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Jagoda222 Autorytet
    Postów: 430 560

    Wysłany: 17 maja, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    Monika wspaniałe wiadomości ♥️
    Meerici najważniejsze, że beta pięknie rośnie, oby plamienie ustało bo to niepotrzebny stres.

    Niech ta dobra passa trwa, ja jutro betuje 🤞
    Moja cierpliwość, a raczej jej brak ciągnie do zrobienia już dziś sikańca 🫣
    Ja tam zawsze robiłam sikańca ,żeby mniejsze rozczarowanie było jak co 🤪

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 17 maja, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciocie Angeliusowe, czas szybko leci, mam dzisiaj półmetek ciąży 🥹

    Lusiaa22, Falka, Monika001, paulity, Edyta17, malina999, Joanah, krakersik, Agulek24, taterniczka, Migotka96, Frajda, meerici, Mandi41, Nickki, Agula, ibobo lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 17 maja, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Ciocie Angeliusowe, czas szybko leci, mam dzisiaj półmetek ciąży 🥹

    Cudownie 🍀❤️

    Na prawdę szybko, pamiętam jak wczoraj Twoje początki ciąży a to już tyle tygodni zleciało 🥳

    Zdrówka i spokoju na drugą połówkę ❤️

    Yahu, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 17 maja, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo poczytac o tyluuu kropusiowych sukcesach, gratuluje dziewczyny! Wzruszek jak zawsze jest!

    Yahu, meerici lubią tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 17 maja, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Ciocie Angeliusowe, czas szybko leci, mam dzisiaj półmetek ciąży 🥹

    To jest szok, jak ten czas leci… pamiętam Twój transfer, wiedziałam, że się uda ❤️🍀

    Yahu lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 17 maja, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek, Sikoreczka - jak tam u Was końcówka? Szok, że możemy w sumie już w każdej chwili urodzić 🙈 gdzie planujecie rozwiązanie?

    Nasz młody nie pozwoli mu doczekać w spokoju do końca ciąży, dzisiaj od rana praktycznie zero ruchów, jakieś dosłownie pojedyncze przez 4h, pojechaliśmy sprawdzić, to się dopiero na KTG ocknął i zaczął dokazywać… lekarka potraktowała mnie jak jakbym zwariowała. Wstrętny, nieprzyjemny babsztyl… złożę na nią skargę jak juz urodzę, bo to się w głowie nie mieści… przez całe badanie USG a potem gin nie odezwała się słowem, potem zadała mi 3 pytania dot leków w ciąży po czym wręczyła mi wypis, powiedziała „do widzenia” i wyszła zamykając za sobą drzwi. Zero komentarza co w USG, jak wyszło KTG, co w badaniu, co dalej, czy mam jakieś pytania, nic. Byłam w takim szoku, że nie wiedziałam co mam zrobić z sobą.
    Z wypisu się dowiedziałam, że mam już rozwarcie.

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 17 maja, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    To jest szok, jak ten czas leci… pamiętam Twój transfer, wiedziałam, że się uda ❤️🍀

    A my teraz czekamy na Twoje szczęśliwe rozwiązanie 💖

    Właśnie przeczytałam Twój post, masakra jakaś co za lekarka 🙈 też bym złożyła skargę…
    A duże rozwarcie? Będziesz szła na kontrole w tygodniu? 🫣

    krakersik lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 17 maja, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do Sikoreczki, to mam nadzieję, że się na mnie nie obrazi, ale z innego wątku wiem, że jest na indukcji.
    Na razie żadnych wieści, ale na pewno podzieli się z nami dobrą nowiną niedługo 🙏💚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja, 21:11

    Edyta17, krakersik, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • DzikaWera Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 17 maja, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wiesci ❤️

    Wizyta w 19 dpt i 30 dpt. Też sie mega stresowałem do wizyty, ale trzeba myśleć pozytywnie ❤️

    Ja na ostatniej wizycie wyściskalam doktora i podziękowalam i wyszłam ze łzami w oczach 🫣

    Edyta17, meerici, Joanah lubią tę wiadomość

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 17 maja, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 48h indukcji gdzie skurcze pisały sie najwyżej i swoją drogą myślałam że umre :P wczoraj o 23 55 przyszedł na świat Krzyś droga CC bo rozwarcie było ale bobas wysoko i krzywo sie wstawiał. Waga 3500. :) Moja położna zrobiła wszystko co mogła. Cud kobieta. Zespół anestezjologów mega, lekarzy mega. Właśnie staram sie rozkręcać laktacje. Rana po cc nic nie boli. Śmigam jak młoda łania. ❤️ dziekuje za kciuki przydały się. ❤️ Krzyś to cały tata, warto było walczyć do samego końca ❤️

    Edyta17, DzikaWera, Falka, krakersik, Yahu, Agulek24, taterniczka, Migotka96, Frajda, meerici, Monika001, malina999, paulity, Idia90, Agula, Joanah, ibobo, aleo_ lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 17 maja, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Po 48h indukcji gdzie skurcze pisały sie najwyżej i swoją drogą myślałam że umre :P wczoraj o 23 55 przyszedł na świat Krzyś droga CC bo rozwarcie było ale bobas wysoko i krzywo sie wstawiał. Waga 3500. :) Moja położna zrobiła wszystko co mogła. Cud kobieta. Zespół anestezjologów mega, lekarzy mega. Właśnie staram sie rozkręcać laktacje. Rana po cc nic nie boli. Śmigam jak młoda łania. ❤️ dziekuje za kciuki przydały się. ❤️ Krzyś to cały tata, warto było walczyć do samego końca ❤️

    Kochana ogromne gratulacje!! Odpoczywaj i dbaj o siebie ❤️ wspaniały czas przed Wami 😍

    Gdzie rodziłaś? Miałaś cukrzycę albo inne wskazania do indukcji? Przepraszam, że tak wypytuje 🙈

    Joanah lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 17 maja, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    A my teraz czekamy na Twoje szczęśliwe rozwiązanie 💖

    Właśnie przeczytałam Twój post, masakra jakaś co za lekarka 🙈 też bym złożyła skargę…
    A duże rozwarcie? Będziesz szła na kontrole w tygodniu? 🫣

    Tak, mam wizytę w piątek u swojego lekarza.

    Niee, na razie tylko centymetr, takze to jeszcze raczej potrwa :) plany na ten tydzień ambitne, to może coś pójdzie do przodu 🙈
    Wzięłam się za pranie wszystkiego po kolei jak leci, żeby się pozbyć kurzu itd po zimie i żeby było czyściutko dla
    bobaska, więc od wczoraj sukcesywnie piorę i prasuję zasłony, zostały mi na jutro i pojutrze firanki 😂

    No i trzeba powoli złożyć dostawkę i wózek, bo na razie wszystko porządnie popakowane, żeby się nie zakurzyło, ale już chyba najwyższy czas dopiąć wszystko na ostatni guzik :D też mamy dwa koty, a one uwielbiają spać wszędzie tam, gdzie nie wolno, to też się nie śpieszyliśmy 🤡

    Yahu lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 17 maja, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Po 48h indukcji gdzie skurcze pisały sie najwyżej i swoją drogą myślałam że umre :P wczoraj o 23 55 przyszedł na świat Krzyś droga CC bo rozwarcie było ale bobas wysoko i krzywo sie wstawiał. Waga 3500. :) Moja położna zrobiła wszystko co mogła. Cud kobieta. Zespół anestezjologów mega, lekarzy mega. Właśnie staram sie rozkręcać laktacje. Rana po cc nic nie boli. Śmigam jak młoda łania. ❤️ dziekuje za kciuki przydały się. ❤️ Krzyś to cały tata, warto było walczyć do samego końca ❤️

    Sikoreczka, gratuluję i tutaj, pięknego macierzyństwa. ❤️❤️❤️🥹🥹🥹🥰

    Sikoreczkaaa, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 17 maja, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Po 48h indukcji gdzie skurcze pisały sie najwyżej i swoją drogą myślałam że umre :P wczoraj o 23 55 przyszedł na świat Krzyś droga CC bo rozwarcie było ale bobas wysoko i krzywo sie wstawiał. Waga 3500. :) Moja położna zrobiła wszystko co mogła. Cud kobieta. Zespół anestezjologów mega, lekarzy mega. Właśnie staram sie rozkręcać laktacje. Rana po cc nic nie boli. Śmigam jak młoda łania. ❤️ dziekuje za kciuki przydały się. ❤️ Krzyś to cały tata, warto było walczyć do samego końca ❤️

    Gratulacje i dużo zdrówka dla Was 💖

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 17 maja, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    O 11.10

    A to nie. My byliśmy jakoś koło 12:30. 😉

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Migotka96 Autorytet
    Postów: 1884 4142

    Wysłany: 17 maja, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Po 48h indukcji gdzie skurcze pisały sie najwyżej i swoją drogą myślałam że umre :P wczoraj o 23 55 przyszedł na świat Krzyś droga CC bo rozwarcie było ale bobas wysoko i krzywo sie wstawiał. Waga 3500. :) Moja położna zrobiła wszystko co mogła. Cud kobieta. Zespół anestezjologów mega, lekarzy mega. Właśnie staram sie rozkręcać laktacje. Rana po cc nic nie boli. Śmigam jak młoda łania. ❤️ dziekuje za kciuki przydały się. ❤️ Krzyś to cały tata, warto było walczyć do samego końca ❤️
    Gratulacje ❤️ teraz najpiękniejszy czas przed Wami 🥰🥰 dużo zdrówka !!!

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 30 lat
    🆘 Endometrioza (laparoskopia 03.2025)
    ❌ Czynnik V(R2) hetero, MTHFR- hetero, PAI-1 homo
    ❌ USG piersi BIRADS-3 (10.2025)
    ❌ KIR BX (+ 2DS2, - 2DS1, - 2DS3, - 2DS5, - 3DS1)

    17cs (Accofil, acard, heparyna)
    28.07 ⏸️ beta 32.10, prog. 31.14
    30.07 beta 54.60, prog. 36.52
    01.08 beta 98.30, prog. 38.50
    05.08 beta 827,30
    06.08 4+4 pęcherzyk 2,8mm 🥹
    20.08 6+4 CRL 0,69 cm z ❤️
    04.09 8+5 CRL 2,1 cm 🥹
    29.09 12+4 CRL 6 cm 🐻(prenatalne, ryzyka niskie)
    07.11 18+1 222g córeczki 🩷
    24.11 20+4 badania połówkowe - 335g
    03.02 30+5 III prenatalne - 1400g
    26.02 34+0 2000g kruszynki
    17.03 36+5 2600g
    02.04 39+0 3000g
    09.04 40+0 3200g
    Jesteś tam maluszku ❤️🙏🏼
    21.04.2026 41+5 urodził się nasz mały wielki cud ! 💕 3180g
    age.png
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 17 maja, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda222 wrote:
    Ja bym skonsultowała z lekarzem 🍀

    Tylko jak? MP nie odpisuje, klinika odsyła na SOR, a w szpitalu słyszę, że trzeba czekać na rozwój wydarzeń i zalecają kontrolę u lekarza prowadzącego 🤔😠

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 17 maja, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Agulek, Sikoreczka - jak tam u Was końcówka? Szok, że możemy w sumie już w każdej chwili urodzić 🙈 gdzie planujecie rozwiązanie?

    Nasz młody nie pozwoli mu doczekać w spokoju do końca ciąży, dzisiaj od rana praktycznie zero ruchów, jakieś dosłownie pojedyncze przez 4h, pojechaliśmy sprawdzić, to się dopiero na KTG ocknął i zaczął dokazywać… lekarka potraktowała mnie jak jakbym zwariowała. Wstrętny, nieprzyjemny babsztyl… złożę na nią skargę jak juz urodzę, bo to się w głowie nie mieści… przez całe badanie USG a potem gin nie odezwała się słowem, potem zadała mi 3 pytania dot leków w ciąży po czym wręczyła mi wypis, powiedziała „do widzenia” i wyszła zamykając za sobą drzwi. Zero komentarza co w USG, jak wyszło KTG, co w badaniu, co dalej, czy mam jakieś pytania, nic. Byłam w takim szoku, że nie wiedziałam co mam zrobić z sobą.
    Z wypisu się dowiedziałam, że mam już rozwarcie.
    Jejku aż się we mnie zagotowało jak to przeczytałam. Co to za szpital? Niestety jest jeszcze sporo chamstwa w tzw. służbie zdrowia.
    Pamiętam jak w poprzedniej ciąży zgłosiłam się do szpitala z problemem i usłyszałam jak lekarka mówi do położnej „kolejna, którą tylko zaswędzi i już na sor”. A ja obok na krzesełku jakbym w pysk dostała 🙈

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 18 maja, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakersik wrote:
    Kochana ogromne gratulacje!! Odpoczywaj i dbaj o siebie ❤️ wspaniały czas przed Wami 😍

    Gdzie rodziłaś? Miałaś cukrzycę albo inne wskazania do indukcji? Przepraszam, że tak wypytuje 🙈

    Masa bobasa 4kg wyszło stąd indukcja w 38 tc a okazało sie że finalnie 500g mniej. Jednak dobrze wyszło bo bobas sie nie wstawiał wiec i tak skończyłoby sie CC. Rodziłam w UCK na Ligocie. :)

    krakersik, meerici, Joanah, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 18 maja, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Masa bobasa 4kg wyszło stąd indukcja w 38 tc a okazało sie że finalnie 500g mniej. Jednak dobrze wyszło bo bobas sie nie wstawiał wiec i tak skończyłoby sie CC. Rodziłam w UCK na Ligocie. :)

    Najważniejsze, że już jest z Wami, cały i zdrowy 🍀❤️😍

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
‹‹ 5806 5807 5808 5809 5810 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ