Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Myślę, że taki kosz prezentowy może być ok 😊 też rozkminiałam co kupić ale doszłam do stwierdzenia,że ona na pewno dostaje tyle różnych pierdół mniej lub bardziej potrzebnych,że poszliśmy w klasykę; duży bukiet kwiatów, aniołek do kolekcji,duże merci i kartkę z odręcznie napisanymi słowami podziekowania. Tak na prawdę liczy się gest a nie górnolotne prezenty. natomiast mnie nie przekonują ramki i inne gadżety grawerowane itp bo jest to swojego rodzaju łapacz kurzu i wydaje mi się, że w najlepszym przypadku wyląduje na dnie szuflady a w najgorszym.. wiadomo gdzie 💁ibobo wrote:No właśnie kobiecie jest łatwiej zrobić chyba prezent, tym bardziej że MP ma słynną kolekcję aniołów 🤭😀
Myślicie że jakiś kosz ze słodkościami, kawa, czy herbata + jakieś takie podziękowania w ramce czy wygrawerowane na drzewie będą ok ?
ibobo lubi tę wiadomość
11.2016 💔 9tc
06.2020 cp - prawa strona. usunięcie jajowodu.
12.2020 cp lewa strona. Leczenie metotreksatem.
11.2021 cp - lewa strona. Usunięty jajowód.
Procedura I 04.2024 - protokół krótki (Gonal i menopur)
16.04 - punkcja; pobrano 15 🥚 zapłodnionych 9, - 3 zarodki
19.04 transfer ET z 3 doby
⛔ 05.2024 Ciąża pozamaciczna rogowa. Laparoskopia.
06.09.2024 FET CS 4AB
7dpt beta <2.30❌
04.10.2024 FET CN 4BB
7dpt beta <2.30 ❌
Procedura II 10.2024 - protokół krótki (Rekovelle i menopur)
30.10 punkcja; pobrano 12🥚 zapłodnionych 7, - 4 zarodki
03.01.2025 FET CN 4AA🍍🍟
4dpt ⏸️
5dpt 34,0 mIU/ml
7dpt 93,8 mIU/ml
10dpt 273,1 mIU/ml
13dpt 900,7 mIU/ml
17dpt 4923,0 mIU/ml
21dpt USG 2mm okruszka z pulsującym serduszkiem 💓
12+2 będzie syn 🩵
15.09.2025 ✨ Miłosz ❤️ 3910g, 51cm 👶
Na zimowisku ❄️4AA, 4BB, 3AB -
ibobo wrote:A ja mam pytanie do dziewczyn, które są pacjentkami GM i mają już swoje bąbelki na świecie.
Myślę sobie, że w końcu trzeba się zjawić w klinice z naszą dziewczynką bo za chwilę będzie miała 7 miesięcy a jakoś nie było kiedy się tam zjawić🙈
Moje pytanie czy byłyście podziękować i jak to wygląda, pewnie trzeba zadzwonić i uprzedzić ? No i co w podziękowaniu ? Coś słodkiego, coś alkoholowego ? No nie mam zielonego pojęcia. Nie każdy też pije alkohol. Powiedzcie jak to ugryźć 🤭
Ja będę jutro w klinice. Dzwoniłam dzisiaj, na rejestracji mi potwierdzili w jakich godzinach pracuje GM. Zalecali przyjechać pod koniec wizyt, ale my przejeżdżamy przez Katowice w drodze na komunię, więc mam poprosić pacjentkę, która będzie akurat w kolejce, żeby nas wpuściła na te 2 minuty po prostu. 😊
Co do prezentu, kupiłam filiżankę ze spodkiem z moich regionów, z ceramiki bolesławieckiej. Do tego dwie różne herbaty sypane. I kartkę z wypisanymi od nas podziękowaniami i zdjęciem.
Chciałam symbolicznie i dla rozluźnienia atmosfery wrzucić tam jeszcze małpkę małego bociana i humorystyczny wierszyk, który ułożyłam, ale nie wiem, czy akurat dla GM to dobry pomysł. 🤪
ibobo lubi tę wiadomość
niedoczynność tarczycy
2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka
➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️
➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
SANCO - zdrowy chłopiec 💙
13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

-
Cynthia wrote:Nie byłam ani po urodzeniu syna ani teraz także nie zamierzam. Zupełnie nie czuję takiej powinności. To jego praca, a to że my podchodzimy do tego wszystkiego emocjonalnie to już inna para kaloszy.
Jeśli natomiast zdecydujesz się na prezent to w mojej ocenie wręczanie alkoholu jest passe a nawet powiedziałabym, że faux pas.
Niby jego praca, ale ja czuję potrzebę podziękowania. Inni ginekolodzy rozkładali u mnie ręce i przy moich problemach z mięśniakami i krwawieniami chcieli wycinać całą macicę.
Jako nauczycielka w przedszkolu też nie oczekuję żadnych podziękowań, ale jest mi miło jak usłyszę słowo "dziękuję" lub ktoś powie "robi pani dobrą robotę" bądź dostanę samodzielnie zrobioną laurkę od dziecka czy symbolicznego kwiatka.
ibobo, Agulek24, Nickki lubią tę wiadomość
niedoczynność tarczycy
2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka
➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️
➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
SANCO - zdrowy chłopiec 💙
13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

-
taterniczka wrote:Ja będę jutro w klinice. Dzwoniłam dzisiaj, na rejestracji mi potwierdzili w jakich godzinach pracuje GM. Zalecali przyjechać pod koniec wizyt, ale my przejeżdżamy przez Katowice w drodze na komunię, więc mam poprosić pacjentkę, która będzie akurat w kolejce, żeby nas wpuściła na te 2 minuty po prostu. 😊
Co do prezentu, kupiłam filiżankę ze spodkiem z moich regionów, z ceramiki bolesławieckiej. Do tego dwie różne herbaty sypane. I kartkę z wypisanymi od nas podziękowaniami i zdjęciem.
Chciałam symbolicznie i dla rozluźnienia atmosfery wrzucić tam jeszcze małpkę małego bociana i humorystyczny wierszyk, który ułożyłam, ale nie wiem, czy akurat dla GM to dobry pomysł. 🤪
Mi się podoba pomysł z małpką 😜
U mnie dziewczyny niestety powtórka, od wieczora znowu cały czas krwawienie i jakoś tak czuję, że jest po wszystkim. Wcześniejsze objawy minęły, teraz głównie towarzyszy mi napięcie brzucha i bóle nad spojeniem. Zrobię jutro kontrolnie betę.🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
Dziewczyny, została mi ostatnia dawka prolutexu w ampułko strzykawce. Mam jeszcze 3 dawki prolutexu z zeszłego roku kiedy jeszcze były w ampułkach z datą ważności do 17 czerwca.
Chyba spokojnie mogę go sobie podać co?
Bo będę dzwoniła do kliniki z wynikiem dopiero w poniedziałek i wtedy pewnie dostanę receptę na kolejne dawki 🤔Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
meerici wrote:Mi się podoba pomysł z małpką 😜
U mnie dziewczyny niestety powtórka, od wieczora znowu cały czas krwawienie i jakoś tak czuję, że jest po wszystkim. Wcześniejsze objawy minęły, teraz głównie towarzyszy mi napięcie brzucha i bóle nad spojeniem. Zrobię jutro kontrolnie betę.
Przykro mi, że krwawienie znowu się pojawiło, ale postaraj się trzymać myśli, że wiele dziewczyn na forum miało krwawienia w trakcie ciąży i to o różnym nasileniu, a ostatecznie z dziećmi wszystko ok.
Wiem, że stres zżera, ale trzeba mieć nadzieję, że będzie wszystko dobrze 🙏
meerici, ibobo, Agulek24 lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
ibobo wrote:No niby masz rację, że to jest jego praca. Jednak ja z chęcią wstawię się z naszą malutką w klinice żeby podziękować bo tyle lat walki i w końcu mamy swój cud.
Nie neguję, każdy ma prawo do swoich przekonań. 😊 U mnie poszło jak po maśle, kilka wizyt i pierwsza ciąża, z drugą jeszcze łatwiej bo zarodki były z poprzedniej procedury więc może też dlatego mam do tego takie podejście.
ibobo lubi tę wiadomość
-
Monika001 wrote:Dziewczyny, została mi ostatnia dawka prolutexu w ampułko strzykawce. Mam jeszcze 3 dawki prolutexu z zeszłego roku kiedy jeszcze były w ampułkach z datą ważności do 17 czerwca.
Chyba spokojnie mogę go sobie podać co?
Bo będę dzwoniła do kliniki z wynikiem dopiero w poniedziałek i wtedy pewnie dostanę receptę na kolejne dawki 🤔
Jasne. Wg badań leki są zdatne do użycia nawet jeszcze kilka lat po upływie daty ważności, a tu mieścisz się nawet w dacie.
Monika001 lubi tę wiadomość
-
Fakt, to temat mocno indywidualny. Z tego, co kojarzę, Tobie zachodzenie w ciążę szło, jak z płatka, ponadto miałaś jakieś przeboje sądowe z lekarzami, więc to tłumaczy Twoje zasadnicze nastawienie. Jesteś tu raczej wyjątkiem.Cynthia wrote:Nie byłam ani po urodzeniu syna ani teraz także nie zamierzam. Zupełnie nie czuję takiej powinności. To jego praca, a to że my podchodzimy do tego wszystkiego emocjonalnie to już inna para kaloszy.
Jeśli natomiast zdecydujesz się na prezent to w mojej ocenie wręczanie alkoholu jest passe a nawet powiedziałabym, że faux pas.
Natomiast dla większości forumowiczek droga do macierzyństwa jest/była największą walką w życiu, okupioną morzem łez. Często bez wiary w sukces, rozpaczą, traumą. I jeśli po takich przejściach pojawia się wymarzona ciąża, na którą nie było już nadziei, to naturalne, że jest potrzeba, by tę wdzięczność jeszcze bardziej zaakcentować. Każdy za swoją pracę dostaje wynagrodzenie, jasne, ale czasem ludzka praca, zaangażowanie, empatia i kompetencje zasługują na coś znacznie więcej, jak pieniądze.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 09:46
Agula, ibobo, Agulek24, Monika001, Idia90, taterniczka, Jagoda222, Joanah, Nickki lubią tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵

-
O właśnie właśnie ja myślę tak samo ❤️ Nie chodzi teraz o to żeby robić nie wiadomo jakie prezenty, ale też chodzi bardziej o coś symbolicznego w ramach podziękowań bo jednak gdyby nie doktor to pewnie dzisiaj nie tuliła bym naszej maleńkiej 😍taterniczka wrote:Niby jego praca, ale ja czuję potrzebę podziękowania. Inni ginekolodzy rozkładali u mnie ręce i przy moich problemach z mięśniakami i krwawieniami chcieli wycinać całą macicę.
Jako nauczycielka w przedszkolu też nie oczekuję żadnych podziękowań, ale jest mi miło jak usłyszę słowo "dziękuję" lub ktoś powie "robi pani dobrą robotę" bądź dostanę samodzielnie zrobioną laurkę od dziecka czy symbolicznego kwiatka.
Tak pomysł z małpką i wierszykiem jest znakomity, chce widzieć minę GM jak to zobaczy 😂😂
Meerici ja wiem, że to bardzo trudne, ale Kochana spróbuj uspokoić myśli i myśleć pozytywnie. Wiem co czujesz bo miałam bardzo podobną sytuację i wyłam jak bóbr jadąc do szpitala z myślą, że to już koniec kiedy zobaczyłam skrzepy krwi. Bardzo mocno trzymam za Was kciuki i tulę 🫶🏻
meerici, Monika001, Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość
👱🏼♀️30
👱🏻♂️38
Endometrioza
Adenomioza
Insulinooporność
Niedoczynność tarczycy
AMH 3,8
Starania 2020r
02.2023 Angelius dr GM
06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
3x IUI 2023r ❌
Procedura I protokół długi
07.2024 AB❌
09.2024❄️2BB ❌
Kariotypy 👍🏻
Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton
Procedura II protokół krótki
2AB❄️3BB❄️
12.2024 dipherline
02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
7dpt 47,5 🥹
9dpt 103,1 😍
11dpt 268 😍
14dpt 1165 🥹
26dpt pulsujące serduszko ❤️
NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️
31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹
Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻 -
malina999 wrote:Fakt, to temat mocno indywidualny. Z tego, co kojarzę, Tobie zachodzenie w ciążę szkło, jak z płatka, ponadto miałaś jakieś przeboje sądowe z lekarzami, więc to tłumaczy Twoje zasadnicze nastawienie. Jesteś tu raczej wyjątkiem.
Natomiast dla większości forumowiczek droga do macierzyństwa jest/była największą walką w życiu, okupioną morzem łez. Często bez wiary w sukces, rozpaczą, traumą. I jeśli po takich przejściach pojawia się wymarzona ciąża, na którą nie było już nadziei, to naturalne, że jest potrzeba, by tę wdzięczność jeszcze bardziej zaakcentować. Każdy za swoją pracę dostaje wynagrodzenie, jasne, ale czasem ludzka praca, zaangażowanie, empatia i kompetencje zasługują na coś znacznie więcej, jak pieniądze.
Wygraną sprawę o błąd w sztuce w 2022 roku z odszkodowaniem na poziomie prawie ćwierć miliona złotych mam akurat z doktorem P.J. To akurat w ogóle nie ma znaczenia w kontekście tego, o czym rozmawiamy, jedynie włączyło moją dożywotnią czujność na to, co robią lekarze w stosunku do mojej osoby. Co nie zmienia faktu, że są dobrzy i źli lekarze jak w każdym zawodzie zresztą. Dr G.M. zalicza się bez wątpienia do tych pierwszych. Masz rację, pewnie gdyby moja walka trwała latami to myślałabym inaczej na ten temat, natomiast wtedy też jakby zaangażowanie lekarza w ten cały proces jest większe i cała droga do osiągnięcia sukcesu jest dużo bardziej skomplikwana. Dlatego nie neguję tego, że ktoś ma taką potrzebę jak podziękowanie za zaangażowanie w lata walki. 🙂Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 09:40
-
Monia, daj znać jak będziesz miała dzisiejszy wynik 🍀🤞
Monika001, ibobo, Agulek24, Joanah lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Yahu wrote:Monia, daj znać jak będziesz miała dzisiejszy wynik 🍀🤞
Krew już oddana 🤞🍀
Mam nadzieję że wynik będzie w miarę szybko jak wczoraj.
malina999, Falka, Yahu, ibobo, meerici, Cynthia, Agulek24, taterniczka, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monia cały czas myślami z Wami 🥹🫶🏻Monika001 wrote:Krew już oddana 🤞🍀
Mam nadzieję że wynik będzie w miarę szybko jak wczoraj.
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
👱🏼♀️30
👱🏻♂️38
Endometrioza
Adenomioza
Insulinooporność
Niedoczynność tarczycy
AMH 3,8
Starania 2020r
02.2023 Angelius dr GM
06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
3x IUI 2023r ❌
Procedura I protokół długi
07.2024 AB❌
09.2024❄️2BB ❌
Kariotypy 👍🏻
Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton
Procedura II protokół krótki
2AB❄️3BB❄️
12.2024 dipherline
02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
7dpt 47,5 🥹
9dpt 103,1 😍
11dpt 268 😍
14dpt 1165 🥹
26dpt pulsujące serduszko ❤️
NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️
31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹
Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻 -
Dziewczyny melduję się, jestem po wizycie u Dr GM i wszystko dobrze serduszko bije ale dr nie puścił, kazał już się rozglądać za lekarzem następna wizytę mam za tydzień i prawpodobnie ostatnio
Cynthia, Agulek24, Monika001, Yahu, taterniczka, malina999, Frajda, meerici, ibobo, Jagoda222, Przytulasek, Joanah lubią tę wiadomość
-
Beta 6 dpt - 32
Beta 7 dpt - 88 😳
Teraz znowu mam strach, że za duży przyrost w niecałą dobę.
Co myślicie?
🍀🤞🥹Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 13:04
Agulek24, Valletta, Kingus 1, Falka, Yahu, Idia90, malina999, taterniczka, Lusiaa22, Frajda, meerici, ibobo, Jagoda222, Przytulasek, Joanah, Nickki lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Beta 6 dpt - 32
Beta 7 dpt - 88 😳
Teraz znowu mam strach, że za duży przyrost w niecałą dobę.
Co myślicie?
🍀🤞🥹
Rewelacja 😍😍😍 takie przyrosty bardzo dobrze wróżą i wynik 7 dpt jest mega, daje ogromne szanse na żywe urodzenie. 🥹🥹🥹🥰
Monika001, Yahu, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Agulek24 wrote:Rewelacja 😍😍😍 takie przyrosty bardzo dobrze wróżą i wynik 7 dpt jest mega, daje ogromne szanse na żywe urodzenie. 🥹🥹🥹🥰
❤️😘
Gdybyśmy nie mieli przebadanego genetycznie zarodka to jednak trochę bym się bała czy coś jest nie tak.Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 13:15
Joanah lubi tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
paulity wrote:Dziewczyny melduję się, jestem po wizycie u Dr GM i wszystko dobrze serduszko bije ale dr nie puścił, kazał już się rozglądać za lekarzem następna wizytę mam za tydzień i prawpodobnie ostatnio

Gratulacje ❤️❤️❤️🥹🥹🥹🙏
Joanah lubi tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰





