Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 15 maja, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    🤩🤩🤩
    Monia wierzymy i czekamy razem z Tobą 🫶

    Jak masz chęć, to wrzuć zdjęcie sikacza, niech ciotki pocieszą oko 🤭

    Nie wrzucę, bo nie zrobiłam a jestem już w pracy 🤭

    A tak ogólnie to dzisiaj ciężko mi będzie wysiedzieć w pracy.
    Boję się, jak wyjdzie beta bo mam dość bolesne skurcze jak zawsze przed miesiączką.
    Mam nadzieję, że kropek tam ostro walczy i się nie podda 🍀🤞

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 15 maja, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Nie wrzucę, bo nie zrobiłam a jestem już w pracy 🤭

    A tak ogólnie to dzisiaj ciężko mi będzie wysiedzieć w pracy.
    Boję się, jak wyjdzie beta bo mam dość bolesne skurcze jak zawsze przed miesiączką.
    Mam nadzieję, że kropek tam ostro walczy i się nie podda 🍀🤞

    A bierzesz jakieś rozkurczowe?
    Z takich standardowych bez recepty można nospę max, magnez 3x1, albo Scopolan 3x1.

    O której możemy spodziewać się wyników z tego laboratorium? Jak zazwyczaj było?

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 15 maja, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    A bierzesz jakieś rozkurczowe?
    Z takich standardowych bez recepty można nospę max, magnez 3x1, albo Scopolan 3x1.

    O której możemy spodziewać się wyników z tego laboratorium? Jak zazwyczaj było?

    Biorę magnez raz dziennie i scopolan 3x1.
    Chyba faktycznie zwiększę dawkę tego magnezu.

    Będę robiła w Alab ale pójdę dopiero koło 12, żeby było 6 pełnych dni. Wyniki pewnie wieczorem dopiero.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 07:35

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 15 maja, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Biorę magnez raz dziennie i scopolan 3x1.
    Chyba faktycznie zwiększę dawkę tego magnezu.

    Chociaż jak miałam wykonywane usg przed transferem to też miałam takie skurcze a wyszło, że mieszczą się w przeciętnej skali.

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2361 3388

    Wysłany: 15 maja, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦‍♀️

    Jest kreska dzisiaj.
    Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.

    Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
    Proszę trzymać mocniej teraz ❤️

    Aaaaa 😍😍😍😍🤞🤞🤞🤞🤞🤞🙏🙏🙏😀 za piękną betę Monia 🤞🤞🤞

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰age.png

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB☹️

    10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3477 4409

    Wysłany: 15 maja, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦‍♀️

    Jest kreska dzisiaj.
    Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.

    Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
    Proszę trzymać mocniej teraz ❤️

    Kciuki za bete! ❤️

    Monika001 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 15 maja, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Biorę magnez raz dziennie i scopolan 3x1.
    Chyba faktycznie zwiększę dawkę tego magnezu.

    Będę robiła w Alab ale pójdę dopiero koło 12, żeby było 6 pełnych dni. Wyniki pewnie wieczorem dopiero.

    Ło rany, Alab :p ostatnio na innym wątku czekałyśmy z dziewczyną na wyniki bety z Alabu, badanie robiła rano, a wyniki miała dopiero na drugi dzień 🙈 oby w Twoim przypadku były szybciej, bo wszystkie tu jajko zniesiemy 😆

    A jeszcze co do tych skurczów, to jeśli podobne miałaś podczas USG i jeśli mieściły się w normie, to duża szansa, że to nic takiego. Dorzuć tylko magnez i nie skupiaj się na tym 🍀

    Monika001, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 15 maja, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦‍♀️

    Jest kreska dzisiaj.
    Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.

    Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
    Proszę trzymać mocniej teraz ❤️
    Monia trzymamy z całych sił kochana ! ❤️❤️❤️ Czekamy na wyniki bety 🫶🏻

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 15 maja, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Ło rany, Alab :p ostatnio na innym wątku czekałyśmy z dziewczyną na wyniki bety z Alabu, badanie robiła rano, a wyniki miała dopiero na drugi dzień 🙈 oby w Twoim przypadku były szybciej, bo wszystkie tu jajko zniesiemy 😆

    A jeszcze co do tych skurczów, to jeśli podobne miałaś podczas USG i jeśli mieściły się w normie, to duża szansa, że to nic takiego. Dorzuć tylko magnez i nie skupiaj się na tym 🍀

    No wiem 😆
    Ale niestety mam najbliżej z pracy i pobierają do 13:30.

    Mam nadzieję, że wyniki będą dzisiaj 😆

    Joanah lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 15 maja, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Nie wrzucę, bo nie zrobiłam a jestem już w pracy 🤭

    A tak ogólnie to dzisiaj ciężko mi będzie wysiedzieć w pracy.
    Boję się, jak wyjdzie beta bo mam dość bolesne skurcze jak zawsze przed miesiączką.
    Mam nadzieję, że kropek tam ostro walczy i się nie podda 🍀🤞
    Ja pitole, Laska, ale Ty sobie dajesz do wiwatu. Normalnie samobiczowanie!!! 🙈🙈🙈🙈
    Ja czekam na betę, w nosie mam Twoje sikańce!🫶
    Będzie dobrze, wierzę w to, bo kibicuje Ci przeogromnie!

    Monika001, Joanah lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 15 maja, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malina999 wrote:
    Ja pitole, Laska, ale Ty sobie dajesz do wiwatu. Normalnie samobiczowanie!!! 🙈🙈🙈🙈
    Ja czekam na betę, w nosie mam Twoje sikańce!🫶
    Będzie dobrze, wierzę w to, bo kibicuje Ci przeogromnie!

    Dziękuję ❤️❤️❤️

    Nooo, wczoraj to przepłakałam pół dnia. Dzisiaj jak wstałam to miałam tak spuchnięte oczy, że musiałam okładać twarz żelem chłodzącym 🙈

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 15 maja, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici - co słychać ? Dzwoniłaś wczoraj do kliniki albo byłaś w szpitalu ?

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 15 maja, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dzwoniłam do kliniki, kazali jechać na SOR. Pojechałam, bo już serio ze mnie leciało 😬😬 na USG pęcherzyk ciążowy z zarodkiem, narazie serduszko niewidoczne. Generalnie cały obraz macicy dobry, żadnych krwiaków, nic co mogłoby tłumaczyć krwawienie. Leków dodatkowych nie dostałam, bo jestem już maksymalnie obstawiona. Mam odpoczywać, dużo leżeć, no i właściwie czekać na rozwój wydarzeń, bo to mógłby być początek poronienia tylko jeszcze niewidoczny na USG 😕. Cała noc i do teraz dzisiejszy dzień już bez krwawienia, bole też ustąpiły… naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, sprawdzimy czy zarodek się rozwija. Beta z dzisiaj 9400, dwa dni temu 4730. Tak naprawdę wszystko jeszcze się może wydarzyć.

    krakersik, Yahu lubią tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 15 maja, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta - 32 🍀🤞

    Niech ten cud się dzieje ❤️

    Joanah, meerici, Kingus 1, Idia90, ibobo, Agulek24, Falka, krakersik, Sikoreczkaaa, Yahu, paulity, Frajda, taterniczka, Nickki lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 15 maja, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny beta - 32 🍀🤞

    Niech ten cud się dzieje ❤️

    Początek pięknego CUDU! Teraz juz tylko odetchnij!

    Monika001 lubi tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 15 maja, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny beta - 32 🍀🤞

    Niech ten cud się dzieje ❤️
    Mocne kciuki 😊

    Monika001 lubi tę wiadomość

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 15 maja, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny beta - 32 🍀🤞

    Niech ten cud się dzieje ❤️
    Nie mogło być inaczej!!!!
    Głowa do góry, bo wszystko na to wskazuje że będziesz Mamusią ☺️☺️☺️

    PS. Za tego sikacza masz ode mnie w trąbkę 🤪

    ibobo, Monika001, Agulek24, Frajda lubią tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 15 maja, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny beta - 32 🍀🤞

    Niech ten cud się dzieje ❤️
    No i to jest wspaniała wiadomość Kochana ! ❤️😍
    Wiedziałam, ze będzie dobrze! 😍 Tak to już jest z tymi sikańcami, że nie ma co im wierzyć bo to takie psikusy są 😅
    Teraz niech się maluszek pięknie rozgości i czekamy na kolejny piękny wynik 😍
    Monia ale mi zrobiłaś dzień 😍 Wspaniale 🫶🏻

    Monika001 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 15 maja, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście jutro chce iść zrobić jeszcze raz betę, bo do poniedziałku nie wytrzymam w niepewności 🍀🤞

    ibobo lubi tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 15 maja, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    Hej! Dzwoniłam do kliniki, kazali jechać na SOR. Pojechałam, bo już serio ze mnie leciało 😬😬 na USG pęcherzyk ciążowy z zarodkiem, narazie serduszko niewidoczne. Generalnie cały obraz macicy dobry, żadnych krwiaków, nic co mogłoby tłumaczyć krwawienie. Leków dodatkowych nie dostałam, bo jestem już maksymalnie obstawiona. Mam odpoczywać, dużo leżeć, no i właściwie czekać na rozwój wydarzeń, bo to mógłby być początek poronienia tylko jeszcze niewidoczny na USG 😕. Cała noc i do teraz dzisiejszy dzień już bez krwawienia, bole też ustąpiły… naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, sprawdzimy czy zarodek się rozwija. Beta z dzisiaj 9400, dwa dni temu 4730. Tak naprawdę wszystko jeszcze się może wydarzyć.

    Odpoczywaj i mam nadzieję, że już będzie dobrze 😘.
    Beta jest bardzo ładna i przyrost też. Czytałam, że często po in vitro zdarza się krwawienie.

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
‹‹ 5802 5803 5804 5805 5806 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ