Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Yahu wrote:🤩🤩🤩
Monia wierzymy i czekamy razem z Tobą 🫶
Jak masz chęć, to wrzuć zdjęcie sikacza, niech ciotki pocieszą oko 🤭
Nie wrzucę, bo nie zrobiłam a jestem już w pracy 🤭
A tak ogólnie to dzisiaj ciężko mi będzie wysiedzieć w pracy.
Boję się, jak wyjdzie beta bo mam dość bolesne skurcze jak zawsze przed miesiączką.
Mam nadzieję, że kropek tam ostro walczy i się nie podda 🍀🤞Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Nie wrzucę, bo nie zrobiłam a jestem już w pracy 🤭
A tak ogólnie to dzisiaj ciężko mi będzie wysiedzieć w pracy.
Boję się, jak wyjdzie beta bo mam dość bolesne skurcze jak zawsze przed miesiączką.
Mam nadzieję, że kropek tam ostro walczy i się nie podda 🍀🤞
A bierzesz jakieś rozkurczowe?
Z takich standardowych bez recepty można nospę max, magnez 3x1, albo Scopolan 3x1.
O której możemy spodziewać się wyników z tego laboratorium? Jak zazwyczaj było?👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Yahu wrote:A bierzesz jakieś rozkurczowe?
Z takich standardowych bez recepty można nospę max, magnez 3x1, albo Scopolan 3x1.
O której możemy spodziewać się wyników z tego laboratorium? Jak zazwyczaj było?
Biorę magnez raz dziennie i scopolan 3x1.
Chyba faktycznie zwiększę dawkę tego magnezu.
Będę robiła w Alab ale pójdę dopiero koło 12, żeby było 6 pełnych dni. Wyniki pewnie wieczorem dopiero.Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 07:35
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Biorę magnez raz dziennie i scopolan 3x1.
Chyba faktycznie zwiększę dawkę tego magnezu.
Chociaż jak miałam wykonywane usg przed transferem to też miałam takie skurcze a wyszło, że mieszczą się w przeciętnej skali.Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦♀️
Jest kreska dzisiaj.
Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.
Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
Proszę trzymać mocniej teraz ❤️
Aaaaa 😍😍😍😍🤞🤞🤞🤞🤞🤞🙏🙏🙏😀 za piękną betę Monia 🤞🤞🤞
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka
GC:
2019->3IUI☹️
5.20 1MII
8.20 1MII
10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b☹️
2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
6.21 2.histero (zrosty)
11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️
11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147,synuś💙8.22 39+3 CC👦🥰
11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)
3.24 FET 6AB☹️
10.24 FET 3BB❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️7+2 5mm, FHR 70-80💔☹️, 8+2👼😭
3.25 3MII->3IMSI->1 bl.
3.25 ET 2BA☹️
5.25 mezo
6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️
9.25 FET 3AA, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm🥰córeczka😍❤️6.24 40+2 VBAC👧🥰
-
Monika001 wrote:Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦♀️
Jest kreska dzisiaj.
Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.
Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
Proszę trzymać mocniej teraz ❤️
Kciuki za bete! ❤️
Monika001 lubi tę wiadomość
Starania od 06.2022
👦
ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
👩
torbiele w piersiach 🔴
cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
hormony 3dc 🟢
udrożniony jajowód🟢
TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB
Transfer 4BA 💚
6dpt beta 35 prog 29
8dpt beta 112 prog 35,5
12dpt Beta 513 prog 36,7
Sanco - zdrowy chłopczyk
👶🏻🧸♂️ 💙
18.11 6,8 cm akrobaty 🏋♂️
28.01 600g cudu 🧸
15.04 2200 g misia 🐻
🍀🍀🍀🍀

-
Monika001 wrote:Biorę magnez raz dziennie i scopolan 3x1.
Chyba faktycznie zwiększę dawkę tego magnezu.
Będę robiła w Alab ale pójdę dopiero koło 12, żeby było 6 pełnych dni. Wyniki pewnie wieczorem dopiero.
Ło rany, Alab :p ostatnio na innym wątku czekałyśmy z dziewczyną na wyniki bety z Alabu, badanie robiła rano, a wyniki miała dopiero na drugi dzień 🙈 oby w Twoim przypadku były szybciej, bo wszystkie tu jajko zniesiemy 😆
A jeszcze co do tych skurczów, to jeśli podobne miałaś podczas USG i jeśli mieściły się w normie, to duża szansa, że to nic takiego. Dorzuć tylko magnez i nie skupiaj się na tym 🍀
Monika001, Joanah, krakersik lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
Monia trzymamy z całych sił kochana ! ❤️❤️❤️ Czekamy na wyniki bety 🫶🏻Monika001 wrote:Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦♀️
Jest kreska dzisiaj.
Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.
Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
Proszę trzymać mocniej teraz ❤️
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
👱🏼♀️30
👱🏻♂️38
Endometrioza
Adenomioza
Insulinooporność
Niedoczynność tarczycy
AMH 3,8
Starania 2020r
02.2023 Angelius dr GM
06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
3x IUI 2023r ❌
Procedura I protokół długi
07.2024 AB❌
09.2024❄️2BB ❌
Kariotypy 👍🏻
Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton
Procedura II protokół krótki
2AB❄️3BB❄️
12.2024 dipherline
02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
7dpt 47,5 🥹
9dpt 103,1 😍
11dpt 268 😍
14dpt 1165 🥹
26dpt pulsujące serduszko ❤️
NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️
31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹
Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻 -
Yahu wrote:Ło rany, Alab :p ostatnio na innym wątku czekałyśmy z dziewczyną na wyniki bety z Alabu, badanie robiła rano, a wyniki miała dopiero na drugi dzień 🙈 oby w Twoim przypadku były szybciej, bo wszystkie tu jajko zniesiemy 😆
A jeszcze co do tych skurczów, to jeśli podobne miałaś podczas USG i jeśli mieściły się w normie, to duża szansa, że to nic takiego. Dorzuć tylko magnez i nie skupiaj się na tym 🍀
No wiem 😆
Ale niestety mam najbliżej z pracy i pobierają do 13:30.
Mam nadzieję, że wyniki będą dzisiaj 😆
Joanah lubi tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Ja pitole, Laska, ale Ty sobie dajesz do wiwatu. Normalnie samobiczowanie!!! 🙈🙈🙈🙈Monika001 wrote:Nie wrzucę, bo nie zrobiłam a jestem już w pracy 🤭
A tak ogólnie to dzisiaj ciężko mi będzie wysiedzieć w pracy.
Boję się, jak wyjdzie beta bo mam dość bolesne skurcze jak zawsze przed miesiączką.
Mam nadzieję, że kropek tam ostro walczy i się nie podda 🍀🤞
Ja czekam na betę, w nosie mam Twoje sikańce!🫶
Będzie dobrze, wierzę w to, bo kibicuje Ci przeogromnie!
Monika001, Joanah lubią tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵

-
malina999 wrote:Ja pitole, Laska, ale Ty sobie dajesz do wiwatu. Normalnie samobiczowanie!!! 🙈🙈🙈🙈
Ja czekam na betę, w nosie mam Twoje sikańce!🫶
Będzie dobrze, wierzę w to, bo kibicuje Ci przeogromnie!
Dziękuję ❤️❤️❤️
Nooo, wczoraj to przepłakałam pół dnia. Dzisiaj jak wstałam to miałam tak spuchnięte oczy, że musiałam okładać twarz żelem chłodzącym 🙈Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
meerici - co słychać ? Dzwoniłaś wczoraj do kliniki albo byłaś w szpitalu ?⏳ Starania od 2017r.
🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
❌ 1. IVF (12.2025):
🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
🛑 Transfer odwołany
👶 2. IVF (13.04.2026r.):
🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
📈 Beta HCG:
• 25.04: 21,30
• 27.04: 40,40
• 29.04: 86,90
• 04.05: 671,40
💓 Jest serduszko! ❤️
💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼 -
Hej! Dzwoniłam do kliniki, kazali jechać na SOR. Pojechałam, bo już serio ze mnie leciało 😬😬 na USG pęcherzyk ciążowy z zarodkiem, narazie serduszko niewidoczne. Generalnie cały obraz macicy dobry, żadnych krwiaków, nic co mogłoby tłumaczyć krwawienie. Leków dodatkowych nie dostałam, bo jestem już maksymalnie obstawiona. Mam odpoczywać, dużo leżeć, no i właściwie czekać na rozwój wydarzeń, bo to mógłby być początek poronienia tylko jeszcze niewidoczny na USG 😕. Cała noc i do teraz dzisiejszy dzień już bez krwawienia, bole też ustąpiły… naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, sprawdzimy czy zarodek się rozwija. Beta z dzisiaj 9400, dwa dni temu 4730. Tak naprawdę wszystko jeszcze się może wydarzyć.
krakersik, Yahu lubią tę wiadomość
🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
Dziewczyny beta - 32 🍀🤞
Niech ten cud się dzieje ❤️
Joanah, meerici, Kingus 1, Idia90, ibobo, Agulek24, Falka, krakersik, Sikoreczkaaa, Yahu, paulity, Frajda, taterniczka, Nickki lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Dziewczyny beta - 32 🍀🤞
Niech ten cud się dzieje ❤️
Początek pięknego CUDU! Teraz juz tylko odetchnij!
Monika001 lubi tę wiadomość
Angelius od 10.24r
🆘AMH 10.24-0,37
12.25-0,97
02.26- 1.6 !🩷
-> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
-> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
-> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
-> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
Wrzesnien: cd138,cd56- ok
genetyka i imuno- ok
Brak 6kirów- accofil do tr,
III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
-dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
-> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
02.26-zmiana lekarza 🩷
- omnitrope,metformina
02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
-> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
-> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0
->14.05 mezo + leczenie endo -
Mocne kciuki 😊Monika001 wrote:Dziewczyny beta - 32 🍀🤞
Niech ten cud się dzieje ❤️
Monika001 lubi tę wiadomość
🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
Nie mogło być inaczej!!!!Monika001 wrote:Dziewczyny beta - 32 🍀🤞
Niech ten cud się dzieje ❤️
Głowa do góry, bo wszystko na to wskazuje że będziesz Mamusią ☺️☺️☺️
PS. Za tego sikacza masz ode mnie w trąbkę 🤪
ibobo, Monika001, Agulek24, Frajda lubią tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵

-
No i to jest wspaniała wiadomość Kochana ! ❤️😍Monika001 wrote:Dziewczyny beta - 32 🍀🤞
Niech ten cud się dzieje ❤️
Wiedziałam, ze będzie dobrze! 😍 Tak to już jest z tymi sikańcami, że nie ma co im wierzyć bo to takie psikusy są 😅
Teraz niech się maluszek pięknie rozgości i czekamy na kolejny piękny wynik 😍
Monia ale mi zrobiłaś dzień 😍 Wspaniale 🫶🏻
Monika001 lubi tę wiadomość
👱🏼♀️30
👱🏻♂️38
Endometrioza
Adenomioza
Insulinooporność
Niedoczynność tarczycy
AMH 3,8
Starania 2020r
02.2023 Angelius dr GM
06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
3x IUI 2023r ❌
Procedura I protokół długi
07.2024 AB❌
09.2024❄️2BB ❌
Kariotypy 👍🏻
Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton
Procedura II protokół krótki
2AB❄️3BB❄️
12.2024 dipherline
02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
7dpt 47,5 🥹
9dpt 103,1 😍
11dpt 268 😍
14dpt 1165 🥹
26dpt pulsujące serduszko ❤️
NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️
31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹
Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻 -
Oczywiście jutro chce iść zrobić jeszcze raz betę, bo do poniedziałku nie wytrzymam w niepewności 🍀🤞
ibobo lubi tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
meerici wrote:Hej! Dzwoniłam do kliniki, kazali jechać na SOR. Pojechałam, bo już serio ze mnie leciało 😬😬 na USG pęcherzyk ciążowy z zarodkiem, narazie serduszko niewidoczne. Generalnie cały obraz macicy dobry, żadnych krwiaków, nic co mogłoby tłumaczyć krwawienie. Leków dodatkowych nie dostałam, bo jestem już maksymalnie obstawiona. Mam odpoczywać, dużo leżeć, no i właściwie czekać na rozwój wydarzeń, bo to mógłby być początek poronienia tylko jeszcze niewidoczny na USG 😕. Cała noc i do teraz dzisiejszy dzień już bez krwawienia, bole też ustąpiły… naprawdę nie wiem co o tym myśleć. Kolejna wizyta w przyszłym tygodniu, sprawdzimy czy zarodek się rozwija. Beta z dzisiaj 9400, dwa dni temu 4730. Tak naprawdę wszystko jeszcze się może wydarzyć.
Odpoczywaj i mam nadzieję, że już będzie dobrze 😘.
Beta jest bardzo ładna i przyrost też. Czytałam, że często po in vitro zdarza się krwawienie.
⏳ Starania od 2017r.
🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
❌ 1. IVF (12.2025):
🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
🛑 Transfer odwołany
👶 2. IVF (13.04.2026r.):
🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
📈 Beta HCG:
• 25.04: 21,30
• 27.04: 40,40
• 29.04: 86,90
• 04.05: 671,40
💓 Jest serduszko! ❤️
💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼



