Angelius Provita- Katowice
-
WIADOMOŚĆ
-
Cześć Dziewczyny

To będzie mój pierwszy post tutaj, ale czytam Was od czerwca 2024 i każdej z Was mocno kibicowałam/kibicuję, ale nigdy nie miałam odwagi się odezwać…
Kilka słów o mnie
Jak tylko ruszyły zapisy do programu rządowego - postanowiłam zgłosić się do Angeliusa.
Zanim dostałam się na wizytę do GM miałam ostatnią inseminację, która zakończyła się ciążą, niestety - zakończyła się poronieniem.
Nie po drodze było mi z GM, więc jak tylko ruszyły zapisy do MP stałam razem z Wami w środku nocy w kolejce.
Od 06.2025 jestem jej pacjentką.
I procedura - brak blastocyst 💔
II procedura - 2 x 4BB po PGT-A.
Pierwszy transfer - beta nie ruszyła
Drugi transfer był wczoraj, trzymajcie kciuki proszę 🤞
Yahu, Santi_14, Joanah, Edyta17, meerici, Kingus 1, malina999, Sikoreczkaaa, Cynthia, krakersik, Kasiak621, ibobo, taterniczka, Monika001, Frajda lubią tę wiadomość
👧 93
🧔♂️ 94
Starania od 2021
4 x IUI
3 IUI - ciąża poronienie 7 tc
1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️
2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀 -
Falka wrote:Cześć Dziewczyny

To będzie mój pierwszy post tutaj, ale czytam Was od czerwca 2024 i każdej z Was mocno kibicowałam/kibicuję, ale nigdy nie miałam odwagi się odezwać…
Kilka słów o mnie
Jak tylko ruszyły zapisy do programu rządowego - postanowiłam zgłosić się do Angeliusa.
Zanim dostałam się na wizytę do GM miałam ostatnią inseminację, która zakończyła się ciążą, niestety - zakończyła się poronieniem.
Nie po drodze było mi z GM, więc jak tylko ruszyły zapisy do MP stałam razem z Wami w środku nocy w kolejce.
Od 06.2025 jestem jej pacjentką.
I procedura - brak blastocyst 💔
II procedura - 2 x 4BB po PGT-A.
Pierwszy transfer - beta nie ruszyła
Drugi transfer był wczoraj, trzymajcie kciuki proszę 🤞
Powodzenia 🤞 🍀
Dawaj znać jak będziesz testować 🍀
Joanah, krakersik, Falka lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
paulity wrote:Dziewczyny jakie witaminy używacie w ciąży? Dodam że mam mutacje MTHFR i teraz używam folian z naturell i wszystko osobno

Ja biorę obecnie z polecenia dr prowadzącej Prenatal Duo. Skład ma całkiem przyzwoity, ma tylko aktywny folian, więc pod kątem mutacji będzie ok
Joanah, paulity lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

-
U mnie oczywiście komplikacje, wróciły plamienia, w zasadzie nie jestem pewna czy to już nie krwawienie. Przy aplikacji progra cały palec we krwi, chociaż na podpasce raczej pusto. Bije się z myślami czy jechać do szpitala? Jestem 14 dpt czy jeśli coś się dzieje będą w stanie mi jakkolwiek pomóc czy tylko nastoję się w kolejce? Mam już wysokie dawki progesteronu. Pani doktor póki co milczy. Hmm nie wiem co robić 😕🤵🏽♀️35
ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
🤵🏻♂️35 ⭐
2019 - Angelius GM - amh 0,1;
bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
2022 - Angelius MP - amh leci
✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
-> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
Decyzja o AZ 🔮
FET 3BB 🌼-> ❌
FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
FET 5AB + 4BB…
5 dpt: 30
7 dpt: 104 + plamienie
9 dpt: 292
11 dpt: 992
14 dpt: 4730
15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
16 dpt: 9400 / nadal plamienie
18 dpt: 17510
26 dpt: ❤️ -
Hej Falka! Trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na pierwszą betę!Falka wrote:Cześć Dziewczyny

To będzie mój pierwszy post tutaj, ale czytam Was od czerwca 2024 i każdej z Was mocno kibicowałam/kibicuję, ale nigdy nie miałam odwagi się odezwać…
Kilka słów o mnie
Jak tylko ruszyły zapisy do programu rządowego - postanowiłam zgłosić się do Angeliusa.
Zanim dostałam się na wizytę do GM miałam ostatnią inseminację, która zakończyła się ciążą, niestety - zakończyła się poronieniem.
Nie po drodze było mi z GM, więc jak tylko ruszyły zapisy do MP stałam razem z Wami w środku nocy w kolejce.
Od 06.2025 jestem jej pacjentką.
I procedura - brak blastocyst 💔
II procedura - 2 x 4BB po PGT-A.
Pierwszy transfer - beta nie ruszyła
Drugi transfer był wczoraj, trzymajcie kciuki proszę 🤞
Falka lubi tę wiadomość
I
01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
II
27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
III
24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
IV
Diphereline 3m-ce
20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵

-
Monika001 wrote:No właśnie robiłam Facelle paskowy z Rossmana.
Schrzaniłam sobie humor nieźle, choć szczerze to nie mam już nawet siły płakać.
Iskierka nadziei jeszcze się tli ale jest tak mała, że dosłownie jej nie widać...
Ale nic, absolutnie nic? U mnie 4-5dpt to było dosłownie cień cienia cienia widziany pod światło. Powtórz jutro z porannego moczu albo leć na betę. Trzymam mocno kciuki.
Joanah, Monika001 lubią tę wiadomość
-
meerici wrote:U mnie oczywiście komplikacje, wróciły plamienia, w zasadzie nie jestem pewna czy to już nie krwawienie. Przy aplikacji progra cały palec we krwi, chociaż na podpasce raczej pusto. Bije się z myślami czy jechać do szpitala? Jestem 14 dpt czy jeśli coś się dzieje będą w stanie mi jakkolwiek pomóc czy tylko nastoję się w kolejce? Mam już wysokie dawki progesteronu. Pani doktor póki co milczy. Hmm nie wiem co robić 😕
Hej, spróbuj może skontaktować się z kliniką i powiedzieć jaka jest sytuacja. Nie znam się, ale myślę że w szpitalu mogą ocenić stan szyjki i zrobić jakieś takie podstawowe badania z krwi. Daj znać co i jak? Mam nadzieję, że będzie dobrze 🫶🏻.
Joanah lubi tę wiadomość
⏳ Starania od 2017r.
🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
❌ 1. IVF (12.2025):
🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
🛑 Transfer odwołany
👶 2. IVF (13.04.2026r.):
🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
📈 Beta HCG:
• 25.04: 21,30
• 27.04: 40,40
• 29.04: 86,90
• 04.05: 671,40
💓 Jest serduszko! ❤️
💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼 -
Cynthia wrote:Ale nic, absolutnie nic? U mnie 4-5dpt to było dosłownie cień cienia cienia widziany pod światło. Powtórz jutro z porannego moczu albo leć na betę. Trzymam mocno kciuki.
Absolutnie nic 😔Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
meerici wrote:U mnie oczywiście komplikacje, wróciły plamienia, w zasadzie nie jestem pewna czy to już nie krwawienie. Przy aplikacji progra cały palec we krwi, chociaż na podpasce raczej pusto. Bije się z myślami czy jechać do szpitala? Jestem 14 dpt czy jeśli coś się dzieje będą w stanie mi jakkolwiek pomóc czy tylko nastoję się w kolejce? Mam już wysokie dawki progesteronu. Pani doktor póki co milczy. Hmm nie wiem co robić 😕
Raczej poza progiem nic więcej nie poradzą na tym etapie, żeby przeciwdziałać.
Jedynie co, to może na USG będzie widać czy to nie jakiś krwiak? Albo może kwestia szyjki. Jak to 14 dpt to może jeszcze nie być widać pęcherzyka, ale to różnie bywa.
Może dadzą Ci L4 na kilka dni.
Ja zrobiłabym chyba dodatkowo betę i powtórzyła po 48h, żeby zobaczyć czy jest przyrost.
Joanah lubi tę wiadomość
🙎🏻♀️32 🙎🏻♂️38
AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
Adenomioza
❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)
💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0
badanie kariotypów -> 🙎🏻♀️✅ 🙎🏻♂️✅
badanie mutacji MTHFR: ✅
c.665C>T Hererozygota
c.1298A>C Brak
⚠️ histeroskopia -> 25.07
Usunięte zrosty
CD138 -> 10/10
7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
8.2025 punkcja: ❄️❄️
9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)
9.2025 Naturals 🍀
USG: 6t+0, jest ❤️
Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
40+2 👶🍀 -
Falka wrote:Cześć Dziewczyny

To będzie mój pierwszy post tutaj, ale czytam Was od czerwca 2024 i każdej z Was mocno kibicowałam/kibicuję, ale nigdy nie miałam odwagi się odezwać…
Kilka słów o mnie
Jak tylko ruszyły zapisy do programu rządowego - postanowiłam zgłosić się do Angeliusa.
Zanim dostałam się na wizytę do GM miałam ostatnią inseminację, która zakończyła się ciążą, niestety - zakończyła się poronieniem.
Nie po drodze było mi z GM, więc jak tylko ruszyły zapisy do MP stałam razem z Wami w środku nocy w kolejce.
Od 06.2025 jestem jej pacjentką.
I procedura - brak blastocyst 💔
II procedura - 2 x 4BB po PGT-A.
Pierwszy transfer - beta nie ruszyła
Drugi transfer był wczoraj, trzymajcie kciuki proszę 🤞
Czesc Falka, super, ze w koncu napisałas, tutaj zawsze znajdziesz wparcie i zrozumienie🤞 🤞 🤞 kciuki z całych sił!!
Falka lubi tę wiadomość
Angelius od 10.24r
🆘AMH 10.24-0,37
12.25-0,97
02.26- 1.6 !🩷
-> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
-> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
-> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
-> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
Wrzesnien: cd138,cd56- ok
genetyka i imuno- ok
Brak 6kirów- accofil do tr,
III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
-dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
-> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
02.26-zmiana lekarza 🩷
- omnitrope,metformina
02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
-> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
-> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0
->14.05 mezo + leczenie endo -
Monika001 wrote:Absolutnie nic 😔
Kurde Monia wiemy, ze to wczesna blastka, sa argumenty za racjonalnym wytlumaczeniem...nie pozostaje nic innego jak czekac, nie tracac absolutnie nadziei!!! Przytulam!
Monika001 lubi tę wiadomość
Angelius od 10.24r
🆘AMH 10.24-0,37
12.25-0,97
02.26- 1.6 !🩷
-> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
-> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
-> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
-> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
Wrzesnien: cd138,cd56- ok
genetyka i imuno- ok
Brak 6kirów- accofil do tr,
III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
-dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
-> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
02.26-zmiana lekarza 🩷
- omnitrope,metformina
02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
-> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
-> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0
->14.05 mezo + leczenie endo -
Monia przypominam swoją sytuację z ostatniego transferu kiedy też już byłam pewna że nic z tego nie będzie. 5dpt zrobiłam sikacza bo już nie wytrzymałam, była śnieżna biel. Dwa dni później beta wyszła ponad 40 🤷🏼♀️ Nie trać nadziei Kochana ❤️ Moja biel z 5dpt właśnie słodko śpi🙂 Trzymam kciuki ❤️Monika001 wrote:Dziewczyny, ja dzisiaj odpuszczam betę 😞
Zrobiłam sobie sikanca niestety, bo nie wytrzymałam już i biały jak śnieg 😔 będziecie pisać, że sikanemu nie ufać ale ja swoje wiem, raczej nic z tego…
Betę zrobię jutro żeby już wynik był pewny na 100%Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 20:52
Agulek24, Yahu, Monika001, Joanah, taterniczka, Cynthia, krakersik lubią tę wiadomość
👱🏼♀️30
👱🏻♂️38
Endometrioza
Adenomioza
Insulinooporność
Niedoczynność tarczycy
AMH 3,8
Starania 2020r
02.2023 Angelius dr GM
06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
3x IUI 2023r ❌
Procedura I protokół długi
07.2024 AB❌
09.2024❄️2BB ❌
Kariotypy 👍🏻
Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton
Procedura II protokół krótki
2AB❄️3BB❄️
12.2024 dipherline
02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
7dpt 47,5 🥹
9dpt 103,1 😍
11dpt 268 😍
14dpt 1165 🥹
26dpt pulsujące serduszko ❤️
NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️
31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹
Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻 -
Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦♀️
Jest kreska dzisiaj.
Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.
Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
Proszę trzymać mocniej teraz ❤️
Joanah, taterniczka, paulity, Yahu, Frajda, Edyta17, Ilam, Falka, Agulek24, Sikoreczkaaa, ibobo, Cynthia, Idia90, meerici, krakersik, Santi_14 lubią tę wiadomość
Starania od 10.2019
2023 - AP Katowice dr GM
03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
Endometrioza I stopnia
Adenomioza
4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
03-05.2026 Diphereline
4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
7w2d CRL 9,6mm i ❤️
zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞 -
Monika001 wrote:Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦♀️
Jest kreska dzisiaj.
Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.
Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
Proszę trzymać mocniej teraz ❤️
Jest jest jest! O tak mają moc! Trzymamy dalej!!!!
Monika001 lubi tę wiadomość
Angelius od 10.24r
🆘AMH 10.24-0,37
12.25-0,97
02.26- 1.6 !🩷
-> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
-> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
-> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
-> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
Wrzesnien: cd138,cd56- ok
genetyka i imuno- ok
Brak 6kirów- accofil do tr,
III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
-dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
-> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
02.26-zmiana lekarza 🩷
- omnitrope,metformina
02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
-> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
-> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0
->14.05 mezo + leczenie endo -
Monika001 wrote:Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦♀️
Jest kreska dzisiaj.
Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.
Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
Proszę trzymać mocniej teraz ❤️
Trzymam mocno kciuki za betę. 🤞🤞🤞🍀🍀🍀
Monika001 lubi tę wiadomość
niedoczynność tarczycy
2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka
➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️
➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
SANCO - zdrowy chłopiec 💙
13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

-
Monika001 wrote:Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦♀️
Jest kreska dzisiaj.
Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.
Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
Proszę trzymać mocniej teraz ❤️
🤩🤩🤩
Monia wierzymy i czekamy razem z Tobą 🫶
Jak masz chęć, to wrzuć zdjęcie sikacza, niech ciotki pocieszą oko 🤭
Monika001, ibobo lubią tę wiadomość
👩🏼34🧔🏻♂️36
AMH 2,6 (11.25)
❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)
I IVF
→ 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
→I FET 2BC → CB ❌
→II FET 2BC ❌
II IVF
→06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
→III ET 2-dn. 5A+4B ❌
III IVF
→12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
→15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵







