Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Falka Koleżanka
    Postów: 32 125

    Wysłany: 14 maja, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    To będzie mój pierwszy post tutaj, ale czytam Was od czerwca 2024 i każdej z Was mocno kibicowałam/kibicuję, ale nigdy nie miałam odwagi się odezwać…
    Kilka słów o mnie ;)
    Jak tylko ruszyły zapisy do programu rządowego - postanowiłam zgłosić się do Angeliusa.
    Zanim dostałam się na wizytę do GM miałam ostatnią inseminację, która zakończyła się ciążą, niestety - zakończyła się poronieniem.
    Nie po drodze było mi z GM, więc jak tylko ruszyły zapisy do MP stałam razem z Wami w środku nocy w kolejce.
    Od 06.2025 jestem jej pacjentką.
    I procedura - brak blastocyst 💔
    II procedura - 2 x 4BB po PGT-A.
    Pierwszy transfer - beta nie ruszyła
    Drugi transfer był wczoraj, trzymajcie kciuki proszę 🤞

    Yahu, Santi_14, Joanah, Edyta17, meerici, Kingus 1, malina999, Sikoreczkaaa, Cynthia, krakersik, Kasiak621, ibobo, taterniczka, Monika001, Frajda lubią tę wiadomość

    👧 93
    🧔‍♂️ 94

    Starania od 2021

    4 x IUI
    3 IUI - ciąża poronienie 7 tc

    1 IVF - protokół krótki, pobrano 16 komórek, 5 MII, brak ❄️

    2 IVF - protokół długi, pobrano 16 komórek, 8 MII, 2 x 4BB❄️❄️, PGT-A ✅
    I FET - cykl naturalny, immunoglobuliny, Accofil, EG ❌
    II FET - 13.05; cykl sztuczny, Omnitrope, immunoglobuliny, Accofil ⏳
    5dpt 3,2 | 7dpt 15,2 | 9dpt 23,8 | 12dpt 51 | 15dpt 202,7 | 17dpt 415,4 🤞🍀
  • paulity Autorytet
    Postów: 1145 772

    Wysłany: 14 maja, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie witaminy używacie w ciąży? Dodam że mam mutacje MTHFR i teraz używam folian z naturell i wszystko osobno :)

  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 14 maja, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    To będzie mój pierwszy post tutaj, ale czytam Was od czerwca 2024 i każdej z Was mocno kibicowałam/kibicuję, ale nigdy nie miałam odwagi się odezwać…
    Kilka słów o mnie ;)
    Jak tylko ruszyły zapisy do programu rządowego - postanowiłam zgłosić się do Angeliusa.
    Zanim dostałam się na wizytę do GM miałam ostatnią inseminację, która zakończyła się ciążą, niestety - zakończyła się poronieniem.
    Nie po drodze było mi z GM, więc jak tylko ruszyły zapisy do MP stałam razem z Wami w środku nocy w kolejce.
    Od 06.2025 jestem jej pacjentką.
    I procedura - brak blastocyst 💔
    II procedura - 2 x 4BB po PGT-A.
    Pierwszy transfer - beta nie ruszyła
    Drugi transfer był wczoraj, trzymajcie kciuki proszę 🤞

    Powodzenia 🤞 🍀

    Dawaj znać jak będziesz testować 🍀

    Joanah, krakersik, Falka lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 14 maja, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulity wrote:
    Dziewczyny jakie witaminy używacie w ciąży? Dodam że mam mutacje MTHFR i teraz używam folian z naturell i wszystko osobno :)

    Ja biorę obecnie z polecenia dr prowadzącej Prenatal Duo. Skład ma całkiem przyzwoity, ma tylko aktywny folian, więc pod kątem mutacji będzie ok

    Joanah, paulity lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • meerici Autorytet
    Postów: 571 482

    Wysłany: 14 maja, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oczywiście komplikacje, wróciły plamienia, w zasadzie nie jestem pewna czy to już nie krwawienie. Przy aplikacji progra cały palec we krwi, chociaż na podpasce raczej pusto. Bije się z myślami czy jechać do szpitala? Jestem 14 dpt czy jeśli coś się dzieje będą w stanie mi jakkolwiek pomóc czy tylko nastoję się w kolejce? Mam już wysokie dawki progesteronu. Pani doktor póki co milczy. Hmm nie wiem co robić 😕

    🤵🏽‍♀️35
    ahm <0,1 / KIR BX, kilka nieobecnych / Allo mlr 0%
    🤵🏻‍♂️35 ⭐
    2019 - Angelius GM - amh 0,1;
    bakteria, po wyleczeniu -> Cud 👶💗
    2022 - Angelius MP - amh leci
    ✨ 11.2023 DuoStim -> 2 komórki
    -> jedyny ❄ 5BB -> nieudany FET ❌
    ✨ 9.2024 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    ✨ 11.2024 Stymulacja przerwana, jajniki nie reagują
    ✨ 2.2025 Stymulacja -> punkcja -> lipa
    Decyzja o AZ 🔮
    FET 3BB 🌼-> ❌
    FET 2AA+2BA 🌷🌷 -> ❌
    FET 5AB + 4BB…
    5 dpt: 30
    7 dpt: 104 + plamienie
    9 dpt: 292
    11 dpt: 992
    14 dpt: 4730
    15 dpt: krwawienie🩸 / na usg pęcherzyk ciążowy z zarodkiem 🍀
    16 dpt: 9400 / nadal plamienie
    18 dpt: 17510
    26 dpt: ❤️
  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 14 maja, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    To będzie mój pierwszy post tutaj, ale czytam Was od czerwca 2024 i każdej z Was mocno kibicowałam/kibicuję, ale nigdy nie miałam odwagi się odezwać…
    Kilka słów o mnie ;)
    Jak tylko ruszyły zapisy do programu rządowego - postanowiłam zgłosić się do Angeliusa.
    Zanim dostałam się na wizytę do GM miałam ostatnią inseminację, która zakończyła się ciążą, niestety - zakończyła się poronieniem.
    Nie po drodze było mi z GM, więc jak tylko ruszyły zapisy do MP stałam razem z Wami w środku nocy w kolejce.
    Od 06.2025 jestem jej pacjentką.
    I procedura - brak blastocyst 💔
    II procedura - 2 x 4BB po PGT-A.
    Pierwszy transfer - beta nie ruszyła
    Drugi transfer był wczoraj, trzymajcie kciuki proszę 🤞
    Hej Falka! Trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na pierwszą betę! :)

    Falka lubi tę wiadomość

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 14 maja, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    No właśnie robiłam Facelle paskowy z Rossmana.
    Schrzaniłam sobie humor nieźle, choć szczerze to nie mam już nawet siły płakać.

    Iskierka nadziei jeszcze się tli ale jest tak mała, że dosłownie jej nie widać...

    Ale nic, absolutnie nic? U mnie 4-5dpt to było dosłownie cień cienia cienia widziany pod światło. Powtórz jutro z porannego moczu albo leć na betę. Trzymam mocno kciuki.

    Joanah, Monika001 lubią tę wiadomość

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • Edyta17 Koleżanka
    Postów: 41 49

    Wysłany: 14 maja, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    U mnie oczywiście komplikacje, wróciły plamienia, w zasadzie nie jestem pewna czy to już nie krwawienie. Przy aplikacji progra cały palec we krwi, chociaż na podpasce raczej pusto. Bije się z myślami czy jechać do szpitala? Jestem 14 dpt czy jeśli coś się dzieje będą w stanie mi jakkolwiek pomóc czy tylko nastoję się w kolejce? Mam już wysokie dawki progesteronu. Pani doktor póki co milczy. Hmm nie wiem co robić 😕

    Hej, spróbuj może skontaktować się z kliniką i powiedzieć jaka jest sytuacja. Nie znam się, ale myślę że w szpitalu mogą ocenić stan szyjki i zrobić jakieś takie podstawowe badania z krwi. Daj znać co i jak? Mam nadzieję, że będzie dobrze 🫶🏻.

    Joanah lubi tę wiadomość

    ⏳ Starania od 2017r.
    🏥 Angelus od 2025r., dr G.M.
    ❌ 1. IVF (12.2025):
    🥚 pobrane 2 komórki ➡️ brak blastocysty
    🛑 Transfer odwołany
    👶 2. IVF (13.04.2026r.):
    🥚 pobrano 6 komórek ➡️ 💎 4AA, 3AB, 3BB
    🍀 18.04.2026r. Transfer 1x4AA
    📈 Beta HCG:
    • 25.04: 21,30
    • 27.04: 40,40
    • 29.04: 86,90
    • 04.05: 671,40
    💓 Jest serduszko! ❤️
    💙 22.06: Będzie syn! 👦🍼
  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 14 maja, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynthia wrote:
    Ale nic, absolutnie nic? U mnie 4-5dpt to było dosłownie cień cienia cienia widziany pod światło. Powtórz jutro z porannego moczu albo leć na betę. Trzymam mocno kciuki.

    Absolutnie nic 😔

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Cynthia Autorytet
    Postów: 647 486

    Wysłany: 14 maja, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Absolutnie nic 😔

    Przytulam. 🍀

    Monika001 lubi tę wiadomość

    age.png


    Czekamy na córeczkę. 🩷
    preg.png
  • krakersik Autorytet
    Postów: 408 800

    Wysłany: 14 maja, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    meerici wrote:
    U mnie oczywiście komplikacje, wróciły plamienia, w zasadzie nie jestem pewna czy to już nie krwawienie. Przy aplikacji progra cały palec we krwi, chociaż na podpasce raczej pusto. Bije się z myślami czy jechać do szpitala? Jestem 14 dpt czy jeśli coś się dzieje będą w stanie mi jakkolwiek pomóc czy tylko nastoję się w kolejce? Mam już wysokie dawki progesteronu. Pani doktor póki co milczy. Hmm nie wiem co robić 😕

    Raczej poza progiem nic więcej nie poradzą na tym etapie, żeby przeciwdziałać.

    Jedynie co, to może na USG będzie widać czy to nie jakiś krwiak? Albo może kwestia szyjki. Jak to 14 dpt to może jeszcze nie być widać pęcherzyka, ale to różnie bywa.
    Może dadzą Ci L4 na kilka dni.

    Ja zrobiłabym chyba dodatkowo betę i powtórzyła po 48h, żeby zobaczyć czy jest przyrost.

    Joanah lubi tę wiadomość

    🙎🏻‍♀️32 🙎🏻‍♂️38
    AMH 10.2023 1,6 -> 06.2024 0,9 -> 07.2025 0,5 😭
    Adenomioza

    ❌ 10.2024 - ciąża pozamaciczna
    🔴 01.2025 I stymulacja (3 dojrzałe)

    💉02.2025 punkcja - ❄️ 2BB, ❄️ 3BB
    ❌ 02.2025 -> 3BB -> bHCG 0,2
    ❌ 04.2025 -> ❄2BB -> bHCG 14 -> 0

    badanie kariotypów -> 🙎🏻‍♀️✅ 🙎🏻‍♂️✅
    badanie mutacji MTHFR: ✅
    c.665C>T Hererozygota
    c.1298A>C Brak

    ⚠️ histeroskopia -> 25.07
    Usunięte zrosty
    CD138 -> 10/10

    7.2025: 2 stymulacja (8 dojrzałych)
    8.2025 punkcja: ❄️❄️
    9.2025 leczenie stanu zapalnego endometrium (14dni metronidazol + doksycyklina)

    9.2025 Naturals 🍀
    USG: 6t+0, jest ❤️
    Nifty pro: zdrowy chłopiec 🩵
    26t: 1000g, niewydolność szyjki (Celeston, MgSO4)
    40+2 👶🍀
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 14 maja, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Falka wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    To będzie mój pierwszy post tutaj, ale czytam Was od czerwca 2024 i każdej z Was mocno kibicowałam/kibicuję, ale nigdy nie miałam odwagi się odezwać…
    Kilka słów o mnie ;)
    Jak tylko ruszyły zapisy do programu rządowego - postanowiłam zgłosić się do Angeliusa.
    Zanim dostałam się na wizytę do GM miałam ostatnią inseminację, która zakończyła się ciążą, niestety - zakończyła się poronieniem.
    Nie po drodze było mi z GM, więc jak tylko ruszyły zapisy do MP stałam razem z Wami w środku nocy w kolejce.
    Od 06.2025 jestem jej pacjentką.
    I procedura - brak blastocyst 💔
    II procedura - 2 x 4BB po PGT-A.
    Pierwszy transfer - beta nie ruszyła
    Drugi transfer był wczoraj, trzymajcie kciuki proszę 🤞

    Czesc Falka, super, ze w koncu napisałas, tutaj zawsze znajdziesz wparcie i zrozumienie🤞 🤞 🤞 kciuki z całych sił!!

    Falka lubi tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 14 maja, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Absolutnie nic 😔

    Kurde Monia wiemy, ze to wczesna blastka, sa argumenty za racjonalnym wytlumaczeniem...nie pozostaje nic innego jak czekac, nie tracac absolutnie nadziei!!! Przytulam!

    Monika001 lubi tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • ibobo Autorytet
    Postów: 1485 1630

    Wysłany: 14 maja, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, ja dzisiaj odpuszczam betę 😞

    Zrobiłam sobie sikanca niestety, bo nie wytrzymałam już i biały jak śnieg 😔 będziecie pisać, że sikanemu nie ufać ale ja swoje wiem, raczej nic z tego…

    Betę zrobię jutro żeby już wynik był pewny na 100%
    Monia przypominam swoją sytuację z ostatniego transferu kiedy też już byłam pewna że nic z tego nie będzie. 5dpt zrobiłam sikacza bo już nie wytrzymałam, była śnieżna biel. Dwa dni później beta wyszła ponad 40 🤷🏼‍♀️ Nie trać nadziei Kochana ❤️ Moja biel z 5dpt właśnie słodko śpi🙂 Trzymam kciuki ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 20:52

    Agulek24, Yahu, Monika001, Joanah, taterniczka, Cynthia, krakersik lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30
    👱🏻‍♂️38

    Endometrioza
    Adenomioza
    Insulinooporność
    Niedoczynność tarczycy
    AMH 3,8

    Starania 2020r
    02.2023 Angelius dr GM
    06.2023 histeroskopia, laparoskopia - usunięcie ognisk endo
    3x IUI 2023r ❌

    Procedura I protokół długi
    07.2024 AB❌
    09.2024❄️2BB ❌

    Kariotypy 👍🏻
    Immunologia dr WS zalecenia accofil, prograf, encorton

    Procedura II protokół krótki
    2AB❄️3BB❄️
    12.2024 dipherline
    02.2025 ❄️3BB tylko bądź, proszę...❤️ 🍀🍟
    7dpt 47,5 🥹
    9dpt 103,1 😍
    11dpt 268 😍
    14dpt 1165 🥹
    26dpt pulsujące serduszko ❤️
    NIFTY mamy zdrową dziewczynkę🥹❤️

    31.10.25 Marysia 😍❤️❤️3180g szczęścia 🥹

    Czeka na nas ❄️2AB 🫶🏻
  • Paula1991! Autorytet
    Postów: 633 688

    Wysłany: 14 maja, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też w 5dpt nic nie było widać na teście. Także na spokojnie.

    Monika001, Joanah, Yahu, ibobo, Cynthia, krakersik lubią tę wiadomość

    age.png
  • DzikaWera Koleżanka
    Postów: 33 53

    Wysłany: 14 maja, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki! ❤️ 💪 ❤️
    Potwierdzam sikance powinny byc zakazane!

    Monika001, ibobo, Cynthia, krakersik lubią tę wiadomość

  • Monika001 Autorytet
    Postów: 1106 1757

    Wysłany: 15 maja, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦‍♀️

    Jest kreska dzisiaj.
    Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.

    Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
    Proszę trzymać mocniej teraz ❤️

    Joanah, taterniczka, paulity, Yahu, Frajda, Edyta17, Ilam, Falka, Agulek24, Sikoreczkaaa, ibobo, Cynthia, Idia90, meerici, krakersik, Santi_14 lubią tę wiadomość

    Starania od 10.2019

    2023 - AP Katowice dr GM
    03.2024 - histerolaparoskopia, drożność (wycięcie przegrody macicy)
    Kariotypy ✔️ KIR Bx ✔️
    1️⃣ procedura - 10.2024, protokół krótki - ❌
    2️⃣ procedura - 11-12.2024, protokół długi - ❄️❄️
    1 FET 09.01.2025 4AA, CS, AH - β 6 i 11 dpt <2,30💔
    2 FET 07.02.2025 4CB, CN, AH - β 7dpt 9,0 | 10dpt 11,8 | 11dpt 12,00 | 13dpt 8,4 💔
    3️⃣ procedura - 04-05.2025, protokół długi - ❄️po PGT-a
    3 FET 15.07.2025 2BB, CN, AH - β 6 i 9dpt <2,30 💔😭
    29.08.2025 - Endobiome (antybiotyk)
    27.10.2025 - histerolaparoskopia (usunięcie ognisk endometriozy)
    Endometrioza I stopnia
    Adenomioza
    4️⃣ procedura - 12.2025-01.2026 - protokół długi - ❄️zdrowy ❄️(niska mozaika) po PGT-a
    03-05.2026 Diphereline
    4 FET 09.05.2026 2AA, CS, AH 🥹🍀🤞 6dpt 32 | 7dpt 88 | 9dpt 270 | 11dpt 391 | 13dpt 713
    7w2d CRL 9,6mm i ❤️
    zostań ze mną, proszę 🙏🥹🍀🤞
  • Joanah Ekspertka
    Postów: 183 292

    Wysłany: 15 maja, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦‍♀️

    Jest kreska dzisiaj.
    Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.

    Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
    Proszę trzymać mocniej teraz ❤️

    Jest jest jest! O tak mają moc! Trzymamy dalej!!!!

    Monika001 lubi tę wiadomość

    Angelius od 10.24r
    🆘AMH 10.24-0,37
    12.25-0,97
    02.26- 1.6 !🩷
    -> 1 stymulacja 11.24r- 3xMII-1❄️4AA
    I FET- 12.24, b. 12dpt 0,2😢
    -> 2 stymulacja- 02.25, 2xMII-0😭
    -> 3 stymulacja- 03.25 przerwana w marcu, c.b- b.45,57,35😭 postoj,3msc na omnitrope,
    -> cd 3 stymulacji 06.25-4MII-2❄️❄️3BB,4BB,
    II FET- 07.25 b. 7dpt 5.0, 10dpt 2.5😪
    Wrzesnien: cd138,cd56- ok
    genetyka i imuno- ok
    Brak 6kirów- accofil do tr,
    III FET 25.10,b. 10dpt 4.11 😥
    -dobra fragmentacja 10%,hba 80%, allo mrl 0%,
    -> 4 stymulacja,12.25- 4xMII-2❄️❄️3AA, 4BB, 0 po PTGA😭❌koniec rządówki na własnych!
    02.26-zmiana lekarza 🩷
    - omnitrope,metformina
    02.03- histero+hsg= wycięty polip, stan zapalny,
    Cross-match✅ urea-brak, ecoli w nasieniu❌-wyleczona✅
    -> 5 stymulacja, p.krótki, punkcja 01.04, 6MII-4AB,4BB- w PTGA: 4BB niska mozaika do tr!
    -> 6 stymulacja (powtórka 5) punkcja 27.04, 3MII-0 :(
    ->14.05 mezo + leczenie endo
  • taterniczka Autorytet
    Postów: 718 1857

    Wysłany: 15 maja, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦‍♀️

    Jest kreska dzisiaj.
    Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.

    Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
    Proszę trzymać mocniej teraz ❤️

    Trzymam mocno kciuki za betę. 🤞🤞🤞🍀🍀🍀

    Monika001 lubi tę wiadomość

    niedoczynność tarczycy
    2017 - mięśniak ok. 9cm, laparotomia
    2018-2023 - nowe mięśniaki, krwotoki, propozycja usunięcia macicy
    sierpień 2023 - AP Katowice dr GM
    2023/2024 - 6 histeroskopii, usunięcie mięśniaka

    ➡️I procedura - start: październik 2024 (protokół krótki)
    21.10.24 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 3, 1 zarodek: 5BB
    26.10.24 - 1️⃣ET 5BB❌️

    ➡️II procedura - start: grudzień 2024 (protokół długi)
    25.01.25 - punkcja; pobrano 7 🥚, zapłodnionych 4, 3 zarodki: 3AA, 3BC, 6 doba 3BB
    30.01.25 - 2️⃣ET 3AA❌️
    2.04.25 - 3️⃣FET 3BC ✅5dpt ⏸️; beta: 6dpt 20; 9dpt 138; 12dpt 811
    35dpt (7w5d) CRL 1,4cm i bijące ❤️
    11.06.25 - prenatalne, zdrowe bobo ❤️
    SANCO - zdrowy chłopiec 💙
    13.08.25 - połówkowe, obraz prawidłowy 💙
    3.12.25 - CC, 3870gr, 54cm 🍼🤱

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 15 maja, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika001 wrote:
    Dziewczyny, update sytuacji bo zrobiłam kolejnego sikacza 🤦‍♀️

    Jest kreska dzisiaj.
    Na razie się nie nakręcam i nie cieszę zbytnio ale idę na betę.

    Wasze kciuki chyba działają 🍀🤞
    Proszę trzymać mocniej teraz ❤️

    🤩🤩🤩
    Monia wierzymy i czekamy razem z Tobą 🫶

    Jak masz chęć, to wrzuć zdjęcie sikacza, niech ciotki pocieszą oko 🤭

    Monika001, ibobo lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
‹‹ 5801 5802 5803 5804 5805 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ